ה- VPN הטוב ביותר עבור ספק שירותי ה- Cox

בכ- 21.8 מיליון מנויים, ל- Cox Communications יש נתח גדול יחסית של מנויים שתלויים בהם לחיבור האינטרנט שלהם. חברת הבת של חברת קוקס קיימת כבר כ 56 שנים. לאחר שעסק במשך זמן רב זה איפשר לו לכוונן את השירותים שלהם לטובת רשימת המנויים ההולכת וגדלה שלהם. הספק מדורג כספק האינטרנט הרביעי בכבלים בארה”ב, ואחד הדברים שעשויים לתרום לכך הם הרובדים השונים שבהם מוצע השירות שלהם. שלא כמו רוב ספקי שירותי האינטרנט, ל- Cox יש עד חמש חבילות שהמנויים יכולים לבחור להירשם אליהן. זה נותן אפשרות לכל פלח שוק המסוגל לספק את צרכיו ואינו מאומץ מדי בתקציב שלהם.


ה- VPN הטוב ביותר עבור ספק שירותי ה- Cox

ה- VPN הטוב ביותר עבור ספק שירותי ה- Cox

האם האינטרנט של קוקס טוב?

כמו לרוב נותני השירותים, כל הקבוצות השונות כוללות גבולות משלהן. לאחר שעבר Cox גובה את לקוחותיה לפי השימוש. כדי לתת לך מושג איפה הגבולות נמצאים, מנויי ההנפקה הגבוה ביותר שלו עולים עד 2 TB בשעה בחודש. משתמשים המקווים להפעיל את האתרים שלהם מהבית, אם כי עשויים לחפש ספק חלופי מכיוון ש- Cox לא באמת מאפשרת תנועה נכנסת עבור לקוחות המגורים שלהם, ובכך מקשה מאוד על הפעלת שרתי אינטרנט.

קוקס יצרה סערה לא קטנה בשנת 2014, כאשר הודיעו על תוכניותיהם להציע מהירויות של 1 ג’יגה-בייט לשנייה עבור שירות האינטרנט שלהם, וזה יהיה תחת השם “G1GABLAST”. עם מהירות מסוג זה, תוכלו להוריד סרט HD באיכות שעתיים בערך 8 שניות, או 100 שירים בתוך 3. עם תווית “אינטרנט מהיר בעתיד”, השירות עדיין נמצא בהרחבה, מכיוון שהוא זמין רק ב בחלקים מסוימים של ארה”ב. חיבור אינטרנט מהיר כזה יהיה נהדר להיות, אבל אז עם הדיווחים של FCC שרוב ספקי הפס הרחב מספקים עד 12% מהמהירות המפורסמת, איך אתה יכול להיות בטוח שהמהירות שאתה מקבל זה בדיוק מה שאתה משלמים על זה?

מדוע אתה זקוק ל- VPN ל- Cox

הדו”ח האמור הוא הוכחה לכמה המצערת נעשית על ידי ספקים ללקוחות שאינם מודעים כלל לכך שהיא מתרחשת. השימוש ברשת פרטית וירטואלית מאפשר לך לעקוף את המגבלות שעלולות להיות להציב על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך מכיוון שתוכל להסתיר את כל מה שאתה מסכים להן.

VPN מאפשר לך לעשות זאת ברגע שאתה מתחבר לשרתים ברשת שלו. שרתים אלה מצפינים את החיבור שלך ובכך, מסתירים את התנועה שלך מכל מי שעשוי להתעניין בפעילות הגלישה שלך. זה מונע מ- ISP שלך לחסום את האתרים שבהם תרצה לבקר, או להטיל מגבלות נתונים על רוחב הפס שלך. שימוש ב- VPN מסתיר גם את המיקום שלך. זה, בתורו, עוזר להעניק גישה לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים שבדרך כלל לא תוכל. המשמעות היא שאתה לא מוגבל רק לתוכן מהאזור שלך, ומשתמש במערך כה גדול של דוגמאות וידאו לבחירה.

כאשר תפקידו העיקרי של שירות VPN הוא לספק ביטחון, אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי המידע האישי שלך יישאר בטוח במיוחד כשאתה פעילויות כמו קניות מקוונות או בנקאות. תוכל למנוע גניבה של כל המקרים של המידע הפרטי שלך, או שהמכשיר שלך ייפרץ. זה חשוב מאוד מכיוון שתהיה לך שכבת הגנה מפני ההתקפות הרבות הפליליות ברשת שהושקו ברציפות בעולם המקוון של ימינו.

VPNs הטובים ביותר עבור קוקס – בחירת VPN

בחירת VPN מתאים לשירות Cox האינטרנט שלך לא אמורה לקחת זמן רב במיוחד אם אתה יודע מה לחפש. הספק שבחרת אמור להיות לך תמיכה בזרימה, רשת שרתים רחבת היקף ואמצעי אבטחה אמינים לשירות הטוב ביותר. הרכבנו רשימה קצרה של ספקים שאנו בטוחים שמציעים להם את השירות הטוב ביותר, וחוסכים לכם זמן רב בחיפוש אחר הספק שבחרתם..

1. ExpressVPN

ExpressVPN מבוסס באיי הבתולה הבריטיים וכבר היה עסק כ 9 שנים, השירות אסף מידע רב על מה לקוחות כמו שאתה יכול לחפש. לשירות כ -2000 שרתים ברשת שלו ונוכחות בלמעלה מ- 90 מדינות. ExpressVPN ידועה בצוות טיפוח הלקוחות הזמין תמיד שלה, שתוכל תמיד לפנות אליו 24/7 באמצעות דואר אלקטרוני או צ’אט חי. השירות מתגאה גם באפליקציית VPN ידידותית מאוד התואמת מגוון רחב של מכשירים מבוססי אנדרואיד, לינוקס, iOS או Windows..

ל- ExpressVPN יש גם מספר תכונות המבדילות אותו מספקים אחרים, כמו תכונת המנהור המפוצלת המאפשרת לך לבחור את חלקי התנועה שברצונך להבטיח. ישנו גם מגוון שרתי התגנבות שמאפשרים לך להתחבר לשירות, במיוחד אם המדינה שאתה נמצא בה מצונזרת בכבדות באינטרנט. ישנם שרתים התומכים בסיבוב ומאפשרים לך לעשות זאת בעילום שם. כדי לקרוא עוד מה לצפות ב- ExpressVPN, עיין בביקורת ExpressVPN שלנו.

2. BulletVPN

שבסיסה באסטוניה, BulletVPN היא ספקית נוספת שזכתה לאט לשבחי הביקורת. השירות מבטיח חווית סטרימינג חלקה, באדיבות השרתים הסופר-מהירים שלו. BulletVPN מציעה גם OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 ו- PPTP כפרוטוקולי VPN לבחירה, ומשאירה את לקוחותיה לבחור לפי העדפה. השירות מסוגל לאבטח את החיבור שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות, וזה עובד בצורה הטובה ביותר כאשר הוא מזווג עם פרוטוקול OpenVPN.

BulletVPN מאפשר עד 3 חיבורים בו זמנית תחת חשבון אחד, כלומר לא תצטרכו לשלם הרבה יותר עבור הגנה נוספת. מנוי BulletVPN מעניק לך גם רוחב פס בלתי מוגבל בחיבור שלך ומאפשר לך לעבור שרתים פעמים רבות ככל שהיית רוצה. BulletVPN מבטיח גם אנונימיות מוחלטת, מכיוון שבסיסה באסטוניה רחוק מכל מדינות “14 עיניים”. למידע נוסף על מה שיש ל- BulletVPN להציע, עיין בביקורת BulletVPN המפורטת יותר.

3. NordVPN

NordVPN הוא ספק פרמיום נוסף שמסוגל להסתיר את החיבור שלך מכל סוג של מצערת שהספק שלך עשוי להטיל על החיבור שלך. השירות מבוסס בפנמה ויש לו רשת שגודלה כ 4000, ונוכחות ביותר מ- 60 מדינות. השירות מציע גם אבטחה מקוונת מספקת באמצעות הצפנת AES של 256 ביט, ומגוון הפרוטוקולים של VPN החל מ- OpenVPN, L2TP / IPSec ו- PPTP. השירות גם מסוגל להתמודד עם עד 6 חיבורים בו זמנית נוספים ויש לו מדיניות רישום אפסית שאושרה.

NordVPN פופולרי למדי עבור רשימת התכונות שהיא מציעה, החל מהצפנה כפולה להגברת הפרטיות לתור דרך תמיכה ב- VPN לאנונימיות נוספת. המספר הגדול של השרתים המופעל על ידי הספק מאפשר לו להיות מקצוענים המתאימים לפונקציות ספציפיות. ישנם שרתים שעברו אופטימיזציה להזרמת HD, משחק מקוון, סיקור והורדת קבצים גדולים בו זמנית. כדי לגלות האם זה השירות המתאים לך או לא, מומלץ לעבור את סקירת NordVPN שלנו. יש שם הרבה יותר פרטים על סוג התכונות שתוכלו ליהנות מהן לאחר ההרשמה.

סיכמו את ה- VPN הטובים ביותר עבור קוקס

שלושת השירותים שהזכרנו כאן מסוגלים כולם לעקוף מגבלות שייתכן שהספק שלך הציב, אך אנו עדיין מתעקשים שתנקוט בניסויים החינמיים שלהם או שתבטיח כסף בחזרה כדי לגלות איזה מהם מתאים לך ביותר. קדימה קרא את הביקורות כדי לגלות אילו מהשניים אתה יכול לקחת ביחס לספק שלך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me