ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה ב- CW

רשת CW הפכה להיות פופולרית מאוד במיוחד בגלל התוכן המדורג שמשתמשים זוכים ליהנות באדיבות הערוץ. זה ביתם של תכניות טלוויזיה ידועות בעולם כמו יומני ערפד, 100, ג’יין הבתולה, על טבעי ו דוגמנית הצמרת הבאה של אמיריקה. כל אלה מופעים שהצליחו להשיג מעקב עולמי אדיר ולכן הם מופעים שתרצה להתעדכן בה גם כשאתה נוסע לחו”ל. למרבה הצער, יש דבר אחד קטן שעשוי למנוע ממך להישאר מעודכן עם התוכניות המועדפות עליך כשאתה נוסע מחוץ לארה”ב, וזו העובדה ש- CW TV למעשה חסום גיאוגרפי.


ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה ב- CW

ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה ב- CW

האם טלוויזיה CW זמינה מחוץ לארצות הברית?

סתימה גיאוגרפית פירושה שהגישה מוגבלת רק לבסיס משתמשים שנמצא באזור ספציפי. כל מי שעשוי לנסות לגשת לאתר או לערוץ מחוץ לאזור שצוין, יתכן שהוא יופיע עם הודעת שגיאה. במקרה של CW TV, זה יכול להיות כדי להרתיע משתמשים שבסיסם מחוץ לארה”ב לא להרחיב את רוחב הפס של האתר או פשוט לשמור על ההופעות המבוססות בארה”ב בהתאם להסכמי הפצה שנחתמו בינם לבין יוצרי תוכן.

זה מעלה את השאלה: “האם משתמש צריך להיות מפורש בארה”ב כדי להזרים תוכן מ- CW TV?”. ובכן, לא ממש. גם אפליקציית CW TV וגם אתר CW משתמשים בכתובת ה- IP שלך כדי להבדיל בין אם אתה באזור המקובל או לא. כתובת ה- IP שלך היא שבה אתרים משתמשים כדי לדעת יותר עליך, המבקר שלהם. הם משתמשים בזה כדי לקבוע את זהותך ומיקומך ובכך לקבוע אם אתה מתכוון לגשת לאתר שלהם או לא. כדי שתוכל לגשת לטלוויזיה CW למרות שאתה מחוץ למדינה, יהיה עליך להסתיר את כתובת ה- IP שלך בפועל, ולאמץ כתובת וירטואלית על ידי חיבור לשרת בארה”ב. הדרך היחידה לעשות זאת תהיה באמצעות שירות VPN.

שימוש ב- VPN לביטול חסימת טלוויזיה ב- CW

הרשמה לחברה שמפעילה רשת פרטית וירטואלית מאפשרת לך להתחבר לשרתים המרוחקים שלהם, וזה בתורו גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. לכן, התחברות לשרתי ארה”ב מרחוק גורמת לך להיראות כאילו אתה מבוסס בארה”ב, ובכך מאפשרת לך להזרים מ- CW TV ללא כל קושי. השימוש בשירות VPN הוא נהדר גם לאבטחה באופן מקוון שכן השירות מצפין את התנועה שלך בצורה כזו שגם ספק שירותי האינטרנט שלך נשאר בחושך בכל מה שאתה מוכן לעשות. זה מונע כל סוג של רגולציה שעלולה להטיל על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך כדי לשלוט על אופן השימוש באינטרנט, כמו כובעי מהירות או מצערת רוחב פס..

מנוי ל- VPN פירושו גם שהחיבור שלך מאובטח מספיק כדי להקל על פעילויות כמו בנקאות מקוונת וקניות, מכיוון שהוא עוזר להגן עליך מפני הסיכון של נתונים רגישים כמו הסיסמאות שלך להיגנב, או שהמכשיר שלך ייפרץ כליל. עם אמצעים כאלה שיופעלו על מנת להגן על הגלישה שלך, תוכל ליהנות מזרם חלק ומהביטחון כי הנתונים שלך נשארים מאובטחים בכל פעם שאתה מחובר.

עם ההגעה למסקנה ששימוש ב- VPN הוא אחד הדברים הטובים ביותר שתוכלו לעשות כדי להגן על עצמכם ברשת, דרך הפעולה הבאה תהיה לבחור לאיזה שירות להירשם..

VPNs הטובים ביותר לטלוויזיית CW

ישנם שירותים רבים המפורסמים ברחבי האינטרנט הטוענים כי יש להם יכולת לשמור על ביטחון מקוון, אך רובם רק רוצים שתירשם כמנוי כדי שיוכלו למכור את היסטוריית הגלישה שלך. זה נכון במיוחד לגבי החופשיים, וזו גם הסיבה שכדאי להתרחק מהם. כדי לספק לך מגוון שירותים אמינים שאתה יכול לקחת בחשבון, עיין בכמה מההצעות שלנו להלן. הם בטוחים לספק אבטחה מקוונת אופטימלית, וגם מאפשרים לך לצפות ב- CWTV מחוץ לארה”ב.

1. ExpressVPN

שבסיסה באיי הבתולה הבריטיים, הצליחה ExpressVPN לקחת את תעשיית ה- VPN בסערה. עדות לכך היא זכייתה במספר פרסים, אשר ממקמים אותו בריבוע על גבי התחרות. לשירות יש כ -2000 שרתים ברשת שלו, וכן יכולת להיות לפחות לפחות 3 התקנים מאובטחים תחת חיבור אחד. ExpressVPN הוא גם בין השירותים הבודדים המסתמכים על OpenVPN שיספק את קידוד ה- AES של 256 סיביות, ועדיין מציעים PPTP, L2TP ו- IKEv2 כפרוטוקולי VPN חלופיים..

בין שרתי 2000+ שלה, ל- ExpressVPN יש כאלה המאפשרים סיבוב, כמו גם כאלה המאפשרים לך להשתמש בשירות אם אתה מתבסס במקרה במדינות מגבלות VPN כמו סין והמזרח התיכון. לשירות גם תוכנית נאמנות בה לקוחות נוכחיים שמצליחים לקבל הפניות חדשות להירשם מקבלים חודש של שימוש בחינם עבורם & הרשמות שלהם. ExpressVPN הוא גם השירות הטוב ביותר לעבוד איתו אם אתה רק מתחיל לעבוד עם VPN, שכן לקוח ה- VPN שלהם הוא די קל לשימוש ואפילו בוחר את ההגדרות הטובות ביותר עבורך לעבוד. לקבלת ניתוח מפורט יותר של יכולת לספק ידוע זה, עיין בסקירת ExpressVPN המקיפה שלנו.

2. BulletVPN

ספק מבוסס אסטוניה זה מגיע כשנייה חזקה ברשימת VPNs הטובים ביותר לטלוויזיה CW. ל- BulletVPN יש רשת שרתים המשתרעת על פני יותר מ 22 מדינות, מציעה למשתמשים רוחב פס בלתי מוגבל בחיבורים שלהם, ומאפשרת למשתמשים גם להחליף שרתים כמה פעמים שהם היו רוצים. ספק הרובד העליון מאפשר עד 3 חיבורים בו זמנית ויש לו שירות יומן אפס מיושם היטב ששומר על היסטוריית הגלישה שלך מידיו של מישהו.

האפליקציה של Bullet VPN כוללת גם ממשק משתמש מושך מאוד, שקל די לנווט בהם גם למשתמשים שאינם מתמצאים במחשבים. האפליקציה מגיעה גם בגרסאות הניתנות להפעלה במכשירי Mac OS, Windows, Android או iOS מבוססי iOS, ומציעה תכונות נוספות כמו VPN כפול, תאימות Tor ומתג להרוג אינטרנט. לאחר ההרשמה, תוכל לבחור בין IPSec, L2TP / IPSec, PPTP, OpenVPN ו- IKEv2 כפרוטוקול VPN שלך, וכן יש תמיכה בצ’אט חי למשתמשים ליצירת קשר עם שירות הלקוחות במקרה של קשיים בעת השימוש בשירות. . אם כל זה לא מספיק לכם, אתם מוזמנים לעבור על סקירת BulletVPN שלנו כדי לראות את כל מה שתוכלו להשיג ברגע שתירשמו לשירות הספק..

3. NordVPN

NordVPN הוא שירות אחד אחר שבטוח להחזיק את הגב בכל פעם שאתה מחובר, בזכות רשימת השרתים החזקה יותר מ- 4000, וערכת הערך התכונות השימושיות שלה. השירות מבוסס בפנמה, וזה מספיק מספיק כדי שכל רשות המפקחת על נתונים תטרח להגיע, וזה מוסיף אמינות רבה למדיניות האפס רישום שלה. NordVPN מתאים גם למשתמשים המחזיקים במספר גאדג’טים המסוגלים לאינטרנט מכיוון שהוא מאפשר לחבר עד 6 מכשירים בו זמנית..

NordVPN גם מאפשר לך לבחור לאיזה שרת להתחבר, על סמך סוג העבודה שאתה מבצע באופן מקוון. לספק יש מגוון שרתים המותאמים למשחקים מקוונים, סטרימינג, סיבוב ואפילו הורדת נפח גדול. NordVPN ידועה גם בזכות תכונת ה- DoubleVPN שלה, שם משתמשים יכולים להעביר את התנועה שלהם & מוצפן על פני שני שרתים במיקומים שונים בו זמנית. זה עוזר להגביר את קידוד ה- AES 256 סיביות המוגן במים כבר מספק השירות. החבילה של NordVPN כוללת גם מתג להרוג אינטרנט, Tor over VPN תמיכה ותוכנת CyberSec כדי להגן עליך מפני תוכנות זדוניות ומודעות משבשות. למד ללמוד את סולם השירות המלא שמציע ספק זה על ידי מעבר על סקירת NordVPN שלנו.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה ב- CW

אם אתה עוקב אחר הרבה מתכניות הטלוויזיה הפופולריות ביותר ששודרו באמצעות CW, יש סיכוי גבוה שאתה צופה. יש גם סיכוי גבוה שתרצה להמשיך להתבונן בתכניות הטלוויזיה CW הטלוויזיוניות עטורות הפרסים שלך אפילו כשאתה מחוץ לארה”ב. הדרך הבטוחה היחידה לעשות זאת היא באמצעות מנוי VPN אמין. קבל VPN ותיהנה מההופעות הטובות ביותר שיש ל- CW TV להציע ללא קשר לאיפה שאתה נמצא בעולם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me