ה- VPN הטוב ביותר עבור D.O.T.A. 2

האם אתה מחפש דרכים לעשות זאת שפר את ה- D.O.T.A. 2 ניסיון? ואז, אני ממליץ באמצעות VPN למשחק הבא שלך. למרות שאני לא יכול להבטיח שה- VPN יעשה כלום כדי לעצור את הדרד הזה שמקבל מגבוני צוות שמאלה, ימין ומרכז, אני יכול להציע לך כמה סיבות מוצקות מדוע עליכם להשקיע ב- VPN.


אני גם אזרוק את הרשימה שלי עבור VPNs הטובים ביותר עבור D.O.T.A. 2, כך שלא תבזבזו את זמנכם במחקר.

ה- VPN הטוב ביותר עבור D.O.T.A. 2

ה- VPN הטוב ביותר עבור D.O.T.A. 2

האם אני זקוק ל- VPN עבור D.O.T.A. 2?

למרות שאתה לא צריך VPN כדי לגשת DOTA ולשחק, יש הרבה מה להרוויח כשאתה מתחבר לאחד כזה כשמשחקים.

  • הפסק את מצערת ספק האינטרנט. לפעמים ספקיות האינטרנט יאטו את החיבור שלך בגלל הרגלי השימוש באינטרנט שלך. כשזה קורה, חווית המשחק שלך פוחתת משמעותית (כל הפיגור). עם VPN, אתה יכול לעצור את ההשפעות של מצערת ספק שירותי האינטרנט על החיבור שלך.
  • בטל את חסימת אפשרות הצ’אט הקולי. במדינות בהן נאסר על ה- VoIP, אפשרות הצ’אט הקולי של DOTA לא תמיד עובדת. VPNs יאפשרו לך לעקוף את האיסורים האלה ולהשתמש בתכונה בקלות.
  • הימנע מהתקפות DDoS. כל גיימר חושש מתקפות DDoS. האקרים אחראים להתקפות אלה. הם מעבירים תנועה כבדה דרך שרת, רשת או שירות כך שלא יהיה מקום לתנועה רגילה. עם זאת, אם גיימרים משתמשים ב- VPN, הם לא יצטרכו לדאוג לאובדן בגלל עומס יתר של המתאם.
  • התחבר לשרתים רבים: VPN עם רשת גדולה נותן לך את ה- סיכוי ליצור קשרים גלובליים. כתוצאה מכך תוכל התחבר לאזורי DOTA שונים. ספירת ה- PING הנמוכה שלהם תהיה הקטנה ביותר מהחששות שלך.

ה- VPN הטוב ביותר עבור D.O.T.A. 2

VPN יכול לעזור לך להשיג את הפיגור ההשתולל הזה (בין השאר), אז בוא נדון באיזה VPN עליך לשקול לקבל. להלן הרשימה שלי עבור ארבעת ה- VPN המובילים אתה יכול להשתמש בכדי להעלות את חווית הנגינה שלך ב- MOBA:

ExpressVPN

הבחירה הראשונה שלי לתואר D.O.T.A. 2 VPN הוא ExpressVPN. המנויים שלה עשויים להיות עבור חווית משחק מספקת. אם אתה מחפש אבטחה מקוונת, זה ה- VPN שעליך להירשם אליו. החברה מבטיחה לא לרשום את פעילויות המשתמשים שלה להגן על הנתונים שלהם בכל עת, אפילו כאשר החיבור יורד עם א מתג כיבוי.

למעלה מ- 2000 שרתים בלמעלה מ- 94 מדינות מספקות הגנת DDoS, וההצפנות בהן הן משתמשות הן חזקות כמו אלה שמשמשות את הצבא. הדרכה מקוונת זמינה דרך תמיכת לקוחות 24/7. שיתוף קבצים P2P מותר וכך גם א 30 יום ניסיון חינם. קרא עוד על ספק מרתק זה בזה סקירה.

IPvanish

הבא ברשימה שלנו הוא IPVanish. מה שהופך את הספק הזה לזיהוי כל כך הוא שלו מהירויות מהירות, וזה הכרח בעת משחק. אתה יכול להפסיק את המצער של ספק שירותי האינטרנט עם IPVanish. חלקם אפילו רואים בו את ה- VPN הטוב ביותר למשחקים. הספק שומר ומגן על פרטיותך המקוונת בזמן שאתה משחק ליהנות מהחיבורים המהירים ביותר האפשריים.

החברה מאפשרת תמיכה בשיתוף קבצים P2P ו 10 חיבורי מכשירים בו זמנית. גלה בכך כל מידע על IPVanish סקירה מפורטת.

NordVPN

הבחירה השלישית שלנו ל D.O.T.A. 2 הוא NordVPN. ספק זה לוקח את האבטחה לרמה חדשה עם שלה תכונות-גישה כבדה. עם מתג להרוג שלו והגנת דליפות DNS. עם מנוי זה, תוכלו ליהנות מהצפנות SSL של 2048 סיביות, והכי חשוב – מאפיין VPN כפול שמצפין את תנועת המשתמשים פעמיים..

הוא מכה בכל ספק שירות עם מספר השרתים שלו. החברה מפעיל מעל 3500 שרתים ב- 60+ מדינות, הכל כדי להבטיח את זה חיבורים מהירים. אם אתה נתקל בבעיה כלשהי, אתה יכול לשאול את צוות תמיכה זמין 24/7 באמצעות צ’אט חי. ראוי להזכיר ש- NordVPN מציעה תכונה DNS חכמה והתחייבות להחזר הכסף עבור 30 יום. תן לזה  סקירת NordVPN חפש מידע נוסף.

BulletVPN

BulletVPN הוא הבחירה הסופית שלנו. זה האחרון, אבל בהחלט לא פחות מכיוון שיש לו הרבה מה להציע. החברה משתמשת רק ב- פרוטוקולי VPN האחרונים והצפנות בדרגה צבאית כדי להבטיח את ההגנה המקוונת של המשתמשים. 52 שרתים ב -30 מדינות זה לא הרבה, אבל שרתים אלה מופצים אסטרטגית כדי לענות על צרכי המשתמשים.

כל המנויים יכולים לקבל עזרה על ידי פנייה אל תמיכת הלקוחות 24 שעות ביממה של החברה באמצעות צ’אט חי. צוות התמיכה יודיע להם על מדיניות החזר של 30 יום שבהם הם יכולים להחזיר את כספם תוך 30 יום אם הם לא אהבו את השירות. החברה מציעה גם תכונת DNS חכמה בחינם לשיטות נוספות לביטול חסימה. BulletVPN הוא VPN שכדאי ללמוד עליו יותר, וזו הסיבה שכדאי לבדוק את ה- סקירה מלאה של BulletVPN פה.

ה- VPN הטוב ביותר עבור D.O.T.A. 2

הנה לך, ה- D.O.T.A. 2 VPNs.

עכשיו אתה יכול שחק DOTA 2 בכל מקום בעולם, תוך שמירה על אבטחה מקוונת. הגנה מהסוג הזה היא חיונית, במיוחד כשאתה משחק עם אחת הקהילות הרעילות ביותר בתולדות ה- MOBA.

הרבי אותי בקטע התגובות אם מצאת שמאמר זה מועיל. כמו כן, צעק קריאה למרכז הראשי שלך (HUSKAR FTW) כי … למה לא?

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me