ה- VPN הטוב ביותר עבור האינטרנט האפל ו- Darknet נבדק

האינטרנט האפל, המכונה Darknet, הוא מה שרוב האנשים היו רוצים לחשוב עליו כאל שוק שחור וירטואלי, בו נמכרים מוצרים לא חוקיים או אסורים שבדרך כלל לא יהיו נגישים דרך האינטרנט הרגיל. זוהי רשת הדומה לרשת העולמית, אך שונה רק בה ניתן לגשת אליה רק ​​באמצעות רשתות אנונימיות כמו TOR או פרוייקט גרינייט. סוג הדברים שתמצאו כאן כוללים סמים, תוכנה לא חוקית או אפילו נשק להשמדה המונית.

ה- VPN הטוב ביותר עבור האינטרנט האפל ו- Darknet נבדק

ה- VPN הטוב ביותר עבור האינטרנט האפל ו- Darknet נבדק

ה- VPN הטוב ביותר עבור רשת האופל ו- Darknet – מבוא

מתרחש סדק גדול בו סוכנויות ממשלתיות בכל רחבי העולם עובדות יחד כדי לזהות את מרבית המשתמשים בפלטפורמה זו, והם עושים זאת על ידי ניסיון לפרוץ את תשתית הרשת שלהם. ה- NSA בפרט נלהב מכל מי שמנסה לגשת ל- Darknet כ”קיצוני “, מכיוון שנראה כי אנשים מסוג זה מוכנים לעסוק ברוב צורות הסחר הבלתי חוקיות. באמצעות מאמץ משולב, ספקי אינטרנט במדינות מסוימות בכל רחבי העולם פועלים כדי לסמן את משתמשי Darknet או Tor באמצעות בדיקת מנות נתונים יסודית. במדינות כמו בריטניה או ארה”ב, “פקודות איסור הפרסום” הקיימות מכריחות ספקיות שירותי אינטרנט לפקח על מה המשתמשים שלהם מתכננים, מבלי ליידע אף אחד אחר שהם עושים.

הדרך הטובה ביותר להבטיח שלא תקבלו חסרונות משפטיים כשאתם ניגשים לתוכן מצונזר, או אפילו מפרסמים מידע שנוי במחלוקת באופן מקוון, היא להשתמש בחיבור VPN תקף. זה יבטיח שה- ISP שלך לא יוכל לראות מה אתה עושה באינטרנט, ולהימנע מכל עימותים עם הממשלה. זה יהיה חשוב במיוחד אם אתה מתכנן להיכנס לרשת האפלה מסיבה כלשהי. כעת, מכיוון שאנו מבינים שבחירת שירות VPN אשר יציע הגנה מלאה עשויה לעיתים להיות אתגר, עברנו את הבעיה לבחון מספר מהם, והגענו עם 4 שראוי לתשומת לבכם:

4 ה- VPN הטובים ביותר עבור Dark Dark ו- Darknet

ExpressVPN

כאחד השירותים הפופולריים ביותר שיש, ExpressVPN עושה המון כדי לספק שירות ברמה גבוהה ללקוחותיה. הימצאותם באיי הבתולה הבריטיים פירושה שהם נקיים לחלוטין מכל חוקים שעשויים להכריח אותם לשמור על נתוני המשתמש שלהם. כמו כן, לרשויות כמו ה- DMCA אין דרך לזהות את המשתמשים הרשומים לשירות, ולכן הם לא יכולים לעקוב אחר הצפייה המקוונת על ידי מי.

אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום

אחת השיטות האנונימיות בהן תוכלו להשתמש בכדי לשלם עבור השירות היא באמצעות Bitcoins. לרוב האנשים הדבר מועדף מאוד, אך קיימות מגוון אפשרויות אחרות כגון הפקדה ישירה או העברות במזומן. רשת השרתים הגדולה שלהם בכל רחבי העולם מבטיחה לכם שירות שהוא גם אמין וגם שווה לשלם עבורו.

BulletVPN

השני ברשימה שלנו הוא BulletVPN, ספק שירות אחר ידוע. החבר’ה האלה מבטיחים שיהיה לך חיבור אמין לאורך כל הדרך, ולהימנע מקיצוצים במהירות שלך במיוחד כשאתה זורם סרטונים. רמת הפרטיות המוצעת נתמכת על ידי 5 פרוטוקולי אבטחה, שהם OpenVPN, IKEv2, PPTP, IPSec ו- L2TO / IPSec. כל חמשת אלה עובדים יחד כדי להבטיח שהחיבור שלך יישאר מוצפן.

מבחינת התמחור, BulletVPN מציע 3 תוכניות גמישות שכולם מגיעים עם אותם הטבות, כאשר ההבדל היחיד הוא באיזו תדירות מתבצעים התשלומים. אתה יכול לבחור באפשרות החודשית, במרווח של 6 חודשים או אפילו במנוי לשנה. אם תרצה לבדוק את השירות שלהם לפני שתתחייב, הערבות שלהם להחזר הכסף 30 יום אמורה להניח אותך בנוח. מדיניות זו מאפשרת לך להחזיר את כספך במהלך 30 הימים הראשונים, אם אתה מרגיש שהשירות שלהם לא הרשים אותך כל כך. שיטות התשלום מגוונות גם הן, כאשר רובן מאפשרות לך לבצע תשלומים באופן אנונימי..

עם שרתים בסביבות 22 מדינות וספירה, BulletVPN הוא ספק ספק אחד שאתה יכול לסמוך עליו לחיבור יציב לאורך כל הגלישה שלך.

NordVPN

אם אתה מחפש שירות VPN כדי להגן על הנתונים שלך, אתה לא באמת מצפה לחברה שתנהל לעצמם רישום של היסטוריית הגלישה שלך.. NordVPN עומד בציפייה זו על ידי הבטחת לקוחותיה כי אף אחת מההיסטוריה שלהם לא תיומן, והדבר מקל על ידי היותן מבוססות בפנמה. החוקים שם אינם מחמירים כמו ארה”ב, ולכן הם לא מחויבים לשמור על ערנות לגבי הגישה למנויים שלהם דרך השרתים שלהם..

היתרון הגדול שמשתמשי NordVPN יוכלו ליהנות ממנו הוא קידוד SSL ​​2048 ביט עבור OpenVPN. אלה מאיתנו שלא מכירים את הז’רגון לא צריכים לדאוג; פירוש הדבר רק שרמת האבטחה המסופקת גבוהה מהרגיל. NordVPN בולט גם בכך שהוא מציע גם את ההתחייבות להחזר הכסף של 30 יום וגם את תקופת הניסיון ללא תשלום של 3 ימים. זה שילוב שיהיה קשה למצוא בשום מקום אחר. הם גם מאפשרים ל- 6 מכשירים להתחבר בו זמנית לשרתי ה- VPN שלהם תחת חשבון אחד. מדובר בהרבה מאוד אם אתם מחפשים להגן על מספר מכשירים מפני מעקב כלשהו.

IPVanish

מתוך כל הבחירות המובילות שלנו, IPVanish הוא השירות היחיד שממוקם בארה”ב. זה לא בהכרח דבר רע, מכיוון שזה לא אומר שהוא פחות בטוח או בטוח כשירות VPN. 500 השרתים שפיזרו ברחבי העולם מדורגים אותם בקלות בין חמשת הספקים המובילים עם רשת גדולה, וזה אחד המניעים הגדולים ביותר עבור לקוחותיהם להירשם. תוכנית התמחור שלהם גמישה גם היא, עם חבילות המאפשרות תשלום עבור כל חודש, שלושה ו -12 חודשים. עם זאת אין לשירות תקופת ניסיון בחינם. במקום שיש להם זה אחריות להחזר כספי של 7 ימים, המאפשרת ללקוחות לבדוק את שירותיהם בטווח של 7 ימים. אם הם לא אוהבים את זה, הם יכולים לבחור לקבל החזר כספי, אך רק אם זה בתוך אותה 7 יום.VPN העליון לקודי

IPVanish ידועה גם בכך שהיא קשורה למספר שירותי גיימינג. השותפות שלהם עם Lag Assassin מאפשרת למנויים שלהם ליהנות מהחוויה המלאה של משחק מקוון, ולא משאירה מקום לשום פיגור.

VPNs מובילים של Darknet – מסקנה

הגישה לאינטרנט האפל הופכת להרבה יותר קלה אם אתה יודע על שירותי VPN שאפשר לסמוך עליהם. הארבעה שהוזכרו לעיל נבדקו ואושרו על ידי הצוות שלנו, ולכן הם לא צריכים לתת לך בעיות ברגע שתירשם. אנו פתוחים לכל משוב שעשוי להיות לכם אם תקדמו ותירשמו; פשוט השאר אותם למטה בקטע התגובות ואנחנו נהיה בטוחים להגיב.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me