ה- VPN הטוב ביותר לנתב DD-WRT

מהם ספקי שירותי ה- VPN הטובים ביותר עבור נתבי DD-WRT? האם יש VPNs בחינם עבור DD-WRT? לאלה שאינם מכירים היטב את המונח, DD-WRT מתייחס לקושחה שמשתמשים מקבלים להתקין על הנתבים שלהם כדי להשיג פונקציונליות מירבית. בעיקרון זה פותח את כל היכולות הנסתרות של הנתב ומאפשר למשתמשים ליהנות מביצועים טובים יותר. הוא מסוגל לעבוד בקלות על מגוון רחב של מכשירים, ואף טוב יותר הוא העובדה שהיא נהדרת למשתמשים שאינם טכניים.


ה- VPN הטוב ביותר לנתב DD-WRT

ה- VPN הטוב ביותר לנתב DD-WRT

DD-WRT ו- VPN

משתמשים כאלה גם מעריכים עמוקות את התמיכה שיש ל- DD-WRT ב- VPN. הסיבה לכך היא ש- DD-WRT מאפשר למשתמשים להתקין את שירות ה- VPN שלך ישירות על הנתב, ולגרום לו לעבוד כך שכל מכשיר אחר המחובר לנתב יוכל לשתף אותו בחיבור ה- VPN והבטיח גישה לאינטרנט. זה מאוד נוח מכיוון שהוא מאפשר לך להירשם לאחד ה- VPNs הטובים ביותר שיש בשוק, ויש לך מכשירים שאינם תומכים ישירות על ידי הספק שלך המשתמשים באותו חיבור..

כיצד להתקין DD-WRT על הנתב?

אתה יכול ליהנות מ- DD-WRT בשתי דרכים: לרכוש נתב שהוגדר מראש, או להתקין את הקושחה על כל נתב שאתה בטוח שתואם לשירות. ביצוע של אחד מאלו, בנוסף להתקנת שירות VPN אמין אמור להבטיח שתוכלו ליהנות מגישה מאובטחת בכל המכשירים המחוברים שלכם. בסקירה זו, אנו נבחן מספר ספקים ששירותיהם עברו אופטימיזציה עבור DD-WRT, ואנחנו גם נבדוק מה עליכם לקחת בחשבון בבחירת ה- VPN המתאים עבור DD-WRT נתב.

בחירת שירות ה- VPN הטוב ביותר לנתב DD-WRT שלך

עליכם להיזהר בבחירת שירות VPN המאפשר שדרוג DD-WRT ותמיכה ב- OpenVPN מאחר שהוא אחד הפרוטוקולים הטובים ביותר של VPN להתאמה אישית ואבטחת צפיפות מים. אתה צריך גם שירות VPN מהיר ויש לו חיבור אמין. VPNs ידועים כמאטים את מהירות הקישוריות שלך, ולכן הטובים ביותר הם אלה שמורידים את המהירות שלך בשולחן הקטן ביותר האפשרי. עליכם לחפש אחר כלים ותכונות אבטחה נוספים שאינם נמצאים אצל רוב ספקי ה- VPN האחרים.

להלן 5 ההמלצות שלנו לשירותי ה- VPN הטובים ביותר לשימוש עם הנתב DD-WRT שלך.

1. ExpressVPN

ExpressVPN מציע מגוון כה רחב של נתבי VPN שהוגדרו כבר, כלומר לא תצטרך להתמודד עם שדרוג הנתב שלך בעצמך. יהיה עליך להגדיר את התצורה של השירות בנתב DD-WRT שלך אם כבר יש לך אחד כזה, אך התהליך לא אמור להיות ממש קשה אם אתה עוקב אחר הדרכות ההרכבה היטב. במקרה שאתה נתקל בבעיות כלשהן, יש צוות התמיכה בלקוחות ExpressVPN המוסמך שתמיד מוכן לעזור במיון כל הבעיות שאתה יכול להיתקל בהן.

השירות מתגאה בלמעלה מ- 1000 שרתים, בלמעלה מ- 145 מיקומים, כלומר אתה אמור להיות מסוגל לגשת למגוון רחב של ערוצים ואתרי אינטרנט ללא קשר לאיפה שאתה נמצא. השרתים תומכים בשיתוף קבצים ב- P2P, ואין בהם רישום.

בהשוואה לרוב הספקים האחרים, ExpressVPN הוא מעט יקר יותר וזה מוצדק מאחר שהם מציעים שירות פרימיום. יש לך סיכוי לנסות את השירות שלהם באמצעות ההחזר הכספי שלהם למשך 30 יום, וברגע שתוכלו להחליט אם המחיר שהם מבקשים שווה את הערך המוצע.

2. NordVPN

ישנם מגוון הדרכות המפרטות כיצד משתמשים צריכים להיות מסוגלים לקשר את הנתב DD-WRT שלהם NordVPN, וכפי שתגלה, רוב הדרכים הללו הן באמצעות פרוטוקולי L2TP, PPTP ו- OpenVPN. מבחינת הביצועים, תיהנו מהמהירות הגבוהה יותר, CyberSec על חסימת המודעות שלכם, בצל ב- VPN לחוויית גלישה פרטית ו- DoubleVPN עבור הצפנת חיבור האינטרנט שלכם. NordVPN מבטיחה למנויים שלה כי הם יוכלו ליהנות מערך רב במחיר סביר למדי.

תקבל רק שלושה ימים להחליט אם השירות שווה את הזמן שלך או לא, ולכן עדיף לקבוע זמן שתשתמש בו כדי לבדוק את כל ההיבטים שעשויים להיות מודאגים אליך. אם תחליט להירשם, תקבל את התמורה הטובה ביותר לכסף שלך על ידי בחירת התוכנית לשנתיים שלהם.

3. IPVanish

IPVanish עשתה רבות כדי לשפר את השירות שלהם והם ממשיכים לעשות זאת דרך רשת השרתים ההולכת וגדלה שלהם. נכון לבדיקה האחרונה שלנו, היו להם יותר מ 850 שרתים, ותומכים בעד 5 חיבורים בו זמנית. הם גם מציעים נתבים עם שירות ה- VPN שלהם שכבר הותקן, אם כי אם קנית נתב משלך תצטרך להתקין את הקושחה DD-WRT ידנית. כל הפרוטוקולים העיקריים של ה- VPN נתמכים, ותוכלו ליהנות מהם בשילוב עם 128 סיביות & הצפנה של 256 סיביות.

הם מציעים ערבות להחזר כספי של 7 יום, כלומר אתה אמור לנסות את השירות שלהם למשך שבוע כדי לראות אם זה לא יתאים לצרכים שלך. עם זאת התמחור שלהם גבוה ממה שתשלם עבור הספק הממוצע שלך. בסך הכל, IPVanish הינה ספק ברמה הגבוהה ביותר ששירותו נחשב לפרמיה, וצוות הלקוחות שלו הוא אחד הטובים בשוק..

4. BulletVPN

התכונה היחידה שגורמת לספק מבוסס אסטוניה זה להתבלט ברשימת ה- VPN שלנו היא העובדה שהיא מאפשרת 3 חיבורים תחת חשבון אחד. זה הופך אותו לפיתרון אידיאלי לעסק קטן, או למשק בית שחבריו רוצים לאבטח את כל המכשירים שלהם בזמן שהם מקוונים. הבדיקות שעשינו BulletVPN הראה שהוכיח שהשירות אכן אמין, עם הצפנה של 256 סיביות ופרוטוקולים כמו OpenVPN כדי לשמור על החיבור שלך מאובטח.

ה- VPN הטוב ביותר לסיכום DD-WRT

להלן פירוט של כל ספקי שירותי ה- VPN המובילים שבהם תוכלו להשתמש בנתב מבוסס DD-WRT.

מסקנה ל- VPN הטוב ביותר לנתבי DD-WRT בשנת 2017

חמשת ה- VPN שפירטנו לעיל עשויים להשתנות בתמחור ובביצועים, אך כולם בטוחים לתת שירות מעולה במיוחד לאחר שתזדווג אותם עם קושחת DD-WRT בנתב שלך. השניים האחרונים הם מתמודדים חדשים למדי, אך עדיין יש להם הצעות שכדאי לנסות. התבונן בכולם, וברגע שתזהה את המתאימה לך ביותר, נודה לך אם השארת לנו תגובה או שתיים על אופן חווייתך. נשמח להגיב.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me