ה- VPN הטוב ביותר עבור Deluge

Deluge הוא אחד מבין מעט מאוד לקוחות BitTorrent שנכתבים במקרה בשפת תכנות בשם Python. זה מאפשר לו לקבל קבוצה נבחרת של תכונות ומאפיינים שבדרך כלל לא תמצא עם חלופות אחרות, כמו גם את הגמישות להפעלה במגוון רחב של מכשירים ופלטפורמות. כאשר מטרתו להישאר קלילה ונוחה לשימוש, הלקוח מאפשר למשתמשים לגשת אליו דרך האינטרנט. היא אף מברכת על כל התפתחויות כדאיות שיכולות לבצע מתכנתים אחרים כדי לשפר את תפקודה.


ה- VPN הטוב ביותר עבור Deluge

ה- VPN הטוב ביותר עבור Deluge

האם מבול טוב?

Deluge הפך פופולרי מאוד בקרב המשתמשים גם בגלל יכולתו לפעול כאפליקציה מאחורי הקלעים במכשיר שלכם. המשתמשים גם יכולים לבחור איזה סוג ממשק הם מעדיפים מתוך בחירה של שלושה. יש את הממשק מבוסס הפקודה, הממשק הגרפי הסטנדרטי והממשק מבוסס האינטרנט. גם הסיבוב שלך יהיה ללא מודעות. השירות לא ממש נתמך על ידי מודעות.

ככל שלשימוש בדלוג יש מערך יתרונות משלה על פני לקוחות רבים אחרים של BitTorrent, התנועה שלך עדיין קלה מאוד לשימוש. משתמש מנוסה יכול בקלות לפלס את דרכו בכדי לברר את סוג הקבצים שאתה סוחב, או אפילו לכלול וירוס בתנועה שעושה את דרכו למחשב שלך. אלה כל המקרים שאנו בטוחים שלא תרצו שיקרה לך. אז כדי להגן על עצמך, אנו ממליצים להירשם לשירות VPN אמין.

מדוע להשתמש ב- VPN עם Deluge

VPN, קיצור של רשת פרטית וירטואלית, מתייחס לרשת שרתים שהוקמה על ידי ספק שהמשתמש יכול להתחבר אליהם ולהעביר את התנועה שלהם דרך. בכך, תהליך זה מצפין את כל התנועה שלך. זה סוג האבטחה שמבטיחה פרטיות מלאה. זה גם מונע כל סוג של ניתוק, למקרה שאינך בטוח בבעיות זכויות היוצרים שחולשות על כל מה שאתה סוחב.

השימוש ב- VPN מבטיח גם שה- ISP שלך יישאר בחושך לגבי כל מה שאתה מוכן לעשות. ישנם ספקי שירותי אינטרנט שנמצאים בזהירות רבה ביחס למשתמשים שלהם ברשת. חלקם נוקטים אמצעים כדי לנסות ולנהל את השימוש בהם. זה מה שרוב האנשים מכנים מצערת. למרבה המזל, עם VPN אמין, תוכל לעקוף את כל צורות המצערת שסביר להניח כי ספק שירותי האינטרנט שלך יחול, כגון הגבלת רוחב הפס שלך או שלילת גישה לאתרים וערוצים מסוימים..

עליכם לוודא ששירות ה- VPN שאתם בוחרים להירשם אליו מציע מהירויות שאמינות מספיק בכדי להסתובב. אם תבחר ללכת עם שירות שאין בו שרתים רבים כמו ברשת שלו, אתה תערוך עבור כמה שזמינים לצד משתמשים רבים אחרים. כמו כן, המהירות והביטחון שלך יושפעו לרעה, מה שישאיר אותך ממש מתוסכל מהצורך להפעיל מחדש את החיבור שלך בכל פעם שהפגישה מתארכת.

VPNs הטובים ביותר עבור Deluge

אנו מבינים שחיפוש אחר השירות המושלם להרשמה אליו יכול להיות קצת אתגר, לכן כבר ריכזנו כמה שבטוח אנו מציעים רק שירות מעולה. להלן רשימת מיטב ה- VPN הטובים ביותר עבור Deluge.

1. ExpressVPN

אלה המחפשים את השירות הטוב ביותר לא צריכים לחפש רחוק יותר מ- ExpressVPN. ספק מסוגל זה קיים כבר כמעט עשור, ובאותה תקופה הצליח להמציא את התערובת הטובה ביותר של איכות ויעילות בכדי לשמח את כל המנויים שלהם. עם קרוב ל -2000 שרתים ברשת שלהם, ExpressVPN מבטיח סיבוב חלק ללא הפרעה, כמו גם קו טיפול בלקוחות הזמין 24/7 לכל מי שיכול להיתקע בכל דבר שהוא מעבר למומחיותו..

ExpressVPN מציע גם עד 3 חיבורים נוספים להתקנים אחרים שלך, כמו גם קידוד AES של אבטחה בדרגה צבאית של 256 סיביות. בתוך רשת השרתים שלהם, יש גם מגוון של שרתי התגנבות שיכולים לשמש משתמשים המבוססים במדינות בהן השימוש ב- VPN אסור. השירות מציע גם תכונה של מנהור מפוצל שתוכל להחליט איזה סוג של תנועה תרצה להצפין. כדי לראות מה עוד אפשרי באמצעות ExpressVPN, קח את הזמן לקרוא את סקירת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

IPVanish היא ספקית בארה”ב הפעילה מאז 1999, ולכן היא בין הספקים המנוסים ביותר בענף. השירות מתגאה בכ- 1500 שרתים הפזורים ברחבי העולם, כולם בבעלות ישירה של הספק. השירות הוא גם האמין היחיד המאפשר עד 10 חיבורים בו זמנית, שהם גדולים מספיק כדי לאבטח את כל המכשירים בבית או במשרד קטן. IPVanish מבטיחה גם ללקוחות כי התנועה שלהם נותרה מאובטחת היטב באמצעות מדיניות רישום האפס שלהם. עם צוות טיפוח לקוחות הזמין 24/7, אל תהסס לפנות יד בכל פעם שתיתקל בבעיה שאינך יכול לתקן.

ל- IPVanish יש גם שירות פרוקסי אינטרנט SOCKS5 בו תוכלו להשתמש למקרה שלא תרצו להוריד את לקוח ה- VPN שלהם למכשיר שלכם, אך השיטה היעילה ביותר שתוכלו ליישם תהיה להוריד אותו ישירות אל הנתב שלכם. IPVanish גם מבטיח שהתנועה שלך תישאר מוגנת באמצעות הצפנת AES 256 ביט, ועם תמיכה ב- OpenVPN, IPSec, IKEv2, SSTP ו- PPTP, יהיה לך מגוון רחב של פרוטוקולים לבחירה. מידע נוסף על ספק זה זמין דרך IPVanish סקירה שלנו.

3. NordVPN

NordVPN בולט כשירות הספציפי שיש לו יותר ממספיק תכונות כדי לוודא שאתה נשאר מאובטח באופן מקוון ללא קשר למה שאתה מוכן לעשות. לספק יש יותר מ 4500 שרתים המופצים בכל מיקומים שונים בעולם, כך שלעולם לעולם לא תחמיץ שרת להתחבר אליו כדי לאבטח את החיבור שלך. NordVPN מבוסס בנוחות בפנמה, כך שאין איום ממשי של רשות כלשהי להסדרת נתונים מכיוון שהמדינה אינה כוללת את תחום השיפוט שלה. פירוש הדבר שמדיניות רישום האפס שלהם נשמרת היטב.

NordVPN מאפשרת גם ללקוחותיה לבחור לאילו שרתים להתחבר על סמך סוג העבודה שעברו. ישנם שרתים שביצועיהם טובים יותר בעת סיקור, הורדת קבצים גדולים או אפילו משחק. מעבר לכל זאת, קיימת האפשרות להעביר תנועה מקוונת דרך שני שרתים במקום אחד, ובכך להכפיל את היקף קידוד ה- AES של 256 סיביות. השירות עובד גם טוב עם Tor over VPN לצורך הגברת האנונימיות והקדיש כתובות IP ייעודיות למשתמשים שלא אוהבים לעבור ביניהם מדי פעם. כדי לראות עוד מה השירותים שיש ל- NordVPN להציע, עיין בסקירת NordVPN המעמיקה שלנו.

ה- VPN הטוב ביותר עבור מבול – מסקנה

לרוב משתמשים רבים אף פעם לא בטוחים לחלוטין לגבי מקור הקבצים שלהם, ולכן תמיד יש סיכוי שהם יתמודדו עם חומר המוגן בזכויות יוצרים. כדי להימנע מכל מקרה של הפרת זכויות יוצרים ומהתביעות המגיעות עם כאלה, מוטב היה להירשם לשירות VPN אמין כמו אלו שפירטנו למעלה. זה יעזור לך להסתיר את פעילויותיך, וזהותך מוגנת מהקהל הרחב.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me