ה- VPN הטוב ביותר עבור eMule

כל מי שמכיר את העברת קבצי Peer to Peer ועושה אותם לעתים קרובות, כנראה שמע על eMule. לקוח שיתוף קבצים מבוסס חלונות זה, שהושק בשנת 2002, הוא אחד הפופולריים ביותר בסביבה, והוא הוכרז כמעקב אחר קודמו, eDonkey, שהפסיק לפעול עוד בשנת 2005. כאחד הגדולים בעולם ללקוחות שיתוף הקבצים המהימנים ביותר של P2P, eMule משמש בעיקר את לקוחות המקור עבור סוג התוכן הקשה ביותר למצוא. זה גם שונה ממגוון גדול של לקוחות טורנט אחרים במובן זה שהוא מסתמך על פרוטוקול eD2k, בעוד שלקוחות ידועים כמו uTorrent, BitTorrent ו- Vuze לוקחים לפרוטוקול BitTorrent.


ה- VPN הטוב ביותר עבור eMule

ה- VPN הטוב ביותר עבור eMule

מה זה eMule?

זיכוי ל- eMule הוא המאפשר חילופי עד 4 מיליארד קבצים בין משתמשים, ושיעור ההעברות הגבוה הזה מחזק את מיקומו כאחד מלקוחות ההמראה הכי אמינים שבהם תוכלו להשתמש. עבור אלה שאולי לא מודעים לכך, אחת הסיבות שרוב האנשים פונים ללקוחות סוערים היא שהם מספקים גישה לתוכן שאחרת יהיה קשה למדי לאתר באתרי ההורדה. יתרון זה אכן מגיע עם מערכת סיכונים משלו. רוב טוב מהקבצים הניתנים למקור באמצעות סיבוב נוטים להתנגד למדיניות של הפרת זכויות יוצרים. פירוש הדבר שאם גיליתם העלאה או הורדה של חומר כזה, קיימת סבירות שתוכלו לעמוד בזמן הכלא. אם זה סיכון שאתה מרגיש שעליך לקחת, כנראה שזה יהיה חכם לקבוע אמצעים שלפחות יפחיתו את הסיכוי שתתפסו..

מדוע כדאי להשתמש ב- VPN עם eMule

מה יהיה הפיתרון הטוב ביותר לעבוד איתך במקרה זה? באמצעות VPN. VPN הידוע כרשת פרטית וירטואלית במלואה, VPN עוזר לשמור על החיבור שלך מאובטח ומוסתר, ובכך מסתיר כל פעילות מקוונת שתיתכן ותתרחש באמצעות החיבור שלך. השימוש ב- VPN מבטיח שה- ISP שלך יישאר בחושך לגבי כל מה שאתה מקוון, וזה לא מפריע לך מכל סוג של מצערת העשויה להחיל נגד הגלישה שלך. ספקי שירותי האינטרנט ידועים כמנסים להגביל את אופן השימוש באינטרנט על ידי האטת החיבור שלך או אפילו חסימת הגישה לאתרים או מקורות סיקור מסוימים. כמו כן, כתוצאה מכך, תימנע ממכתבי הפרות זכויות יוצרים שנשלחו דרך ספק שירותי האינטרנט שלך, מכיוון שהם לא יוכלו לקבוע מה שאתה מקוון באינטרנט.

כשאתה נרשם עם ספק VPN אמין, שכבת האבטחה שאתה מקבל מאפשרת לך סיבוב קבצים אפילו מאזורים שלא היו יכולים לסבול משתמשים שמגיעים מהמיקום הנוכחי שלך. ישנם אתרים ושרתים המארחים תכנים שרק משתמשים מקומיים ניגשים אליהם, אך VPN עוזר לך לעקוף את כל המגבלות שעשויות להיות להם כדי למנוע כל צורה של גישה זרה. VPN מבטיח גם שהחיבור שלך מאובטח במיוחד כאשר התחברת לרשת Wifi ציבורית במסעדה או במלון. רשתות ציבוריות מסוג זה נחשבות לגידול רבייה במיוחד למשתמשים שלא באמת נוקטים אמצעי אבטחה כלשהם.

אנו מודעים לכך שלשימוש ב- VPN יש יתרונות רבים להציע, אך יש צורך לדעת למה לחפש כשאתה בוחר את השירות שאתה הולך להירשם אליו..

ה- VPN הטוב ביותר עבור eMule – בחירת VPN

עליכם להיות זהירים מאוד שלא לבחור ספק שאינו ברור אם הוא תומך בהפרעה או לא, מכיוון שהדבר עלול לא לשבת היטב עם השימוש המיועד שלכם. כדי להבטיח שלא תטעו את זה וגם לצמצם את היקףכם, זיהינו שלושה ספקים אמינים שבהם תוכלו להשתמש בכדי להוריד את הטורנטים שלכם באופן אנונימי באמצעות eMule.

1. ExpressVPN

ExpressVPN נמצא במשחק כבר כ 9 שנים, וכנראה שזה כל מה שהוא צריך כדי לעלות על מנת לפלס את דרכו לראש ענף ה- VPN כאחד השירותים הנחשבים ביותר שתוכלו להירשם אליו. מבוסס על איי הבתולה הבריטיים, ExpressVPN בנתה לעצמה מוניטין חזק כשירות לפנות אליו גם אם אתה רק מתחיל עם VPN. לשירות יש כ -2000 שרתי רשת והוא מסתמך על OpenVPN בזכות הצפנת ה- AES של 256 ביט.

במקרה שאתה נמצא במדינה שאינה מקדמת שימוש ב- VPN, ExpressVPN מספק מגוון שרתי התגנבות כדי להסתיר את העובדה שאתה משתמש בשירות. המשתמשים זוכים ליהנות גם מתכונת המנהור המפוצלת של ExpressVPN המאפשרת להם להחליט איזה חלק מהתנועה שלהם הצפין. השירות מאפשר רק 3 חיבורים בו זמנית, אם כי ניתן להרחיב זאת אם החלטתם להתקין את לקוח ה- VPN שלו ישירות על הנתב. השירות מספק אפליקציות VPN למשתמשים שהמכשירים שלהם מפעילים תוכנת Windows, iOS, Linux או אפילו אנדרואיד. שירות לקוחות זמין תמיד 24/7 באמצעות דואר אלקטרוני, שיחות או אפילו מדיה חברתית. למידע נוסף על מה שיש ל- ExpressVPN להציע, עיין בביקורת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

במקום השני ברשימה שלנו הוא ספק אמריקאי המונה כ- 1500 שרתים ברשת שלו. IPVanish למעשה קורה בבעלותה לחלוטין של הרשת שלה, כלומר משתמשים מובטחים שלא תהיה מעורבות של צדדים שלישיים בניהול האבטחה המקוונת שלהם. קיימת גם מדיניות רישום אפס מתוחכמת שמבטיחה למשתמשים שאף אחד מהתנועה שלהם לא ישותף או יאוחסן, וכי שהספק יוכל לקיים עד 10 חיבורים בו זמנית, למשתמשים יש מספיק הזדמנות לאבטח את כל המכשירים שלהם.

IPVanish מסוגל היטב לתמוך במשתמשים שמעוניינים להסתובב, וזה אפילו מעודד באתר שלהם. ל- IPVanish יש גם תכונת פרוקסי אינטרנט SOCKS5 המספקת אלטרנטיבה למקרה שלא תרצו להוריד את לקוח ה- VPN שלהם, והיא מציעה גם פרוטוקולי IKEv2, L2TP, / IPSec, SSTP, PPTP ו- OpenVPN כפרוטוקול VPN לבחירה. IPVanish פופולרי למדי בקרב המשתמשים בזכות המהירות של השרתים שלה, כמו גם מציע רוחב פס בלתי מוגבל וגם מעבר משרתים ללא הגבלה למי שנרשם לשירות. כדי לראות מה עוד שירות זה יכול לעשות עבורך, עיין בסקירת ה- IPVanish המפורטת היטב שלנו.

3. NordVPN

ההצעה השלישית והאחרונה שלנו היא NordVPN. זהו ספק שהשקיע רבות בתשתיות שלו, עד כדי כך שיותר מ- 4000 מהשרתים שלו מופצים היטב ברחבי העולם. השירות הוא אחד האמינים והמאפיינים המרוכזים ביותר, מכיוון שמגוון הכלים יסייע להבטיח שאיש לא יוכל להשיג בקלות את הנתונים שלך. האבטחה ניתנת באמצעות הצפנת AES של 256 סיביות, ולשירות יש גם מדיניות רישום אפס שאמורה להבטיח לך שהנתונים שלך יישארו לא רשומים ומאובטחים לחלוטין..

NordVPN מעניק למשתמשים אפשרות להחליף בין OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP ו- IKEv2 בבחירת פרוטוקול ה- VPN המועדף עליהם, וגם שומר על מדיניות ללא כניסה ביחס לפרטיות מידע הגלישה של המשתמשים שלהם. השירות מאפשר גם להזרים דרך תכונת SmartPlay שלו ויש לו שרתים התומכים בתעבורת העברת קבצים P2P. NordVPN מציעה גם תוספי דפדפן עבור פיירפוקס וכרום, כמו גם תמיכה ב- Tor over VPN ומתג להרוג אוטומטי. כדי לחקור באמת מה ספק זה יכול לעשות בשבילך, אנו ממליצים לעבור על סקירת NordVPN שלנו.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר עבור eMule

מילה של ייעוץ לפני שתירשם עם כל אחד מהספקים הללו יהיה לנסות אותם קודם ולראות איזה מהם עובד הכי טוב על סמך העדפתך. לכולם יש ערבות להחזר כספי או תקופת ניסיון בחינם שתוכלו לנצל אותה כשאתם בוחנים אותם ממקור ראשון. יש לך שאלות לגבי הספקים שפירטנו בביקורת שלנו? השאר את השאלות שלך בקטע התגובות למטה ונשמח לחזור אליך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me