ה- VPN הטוב ביותר עבור ספק שירותי האינטרנט Frontier

כשגישה לאינטרנט הופכת להיות הכרח שהאדם הממוצע כבר לא יכול להסתדר בלעדיה, חברות רבות צצו להתמודד עם הביקוש העצום הזה. Frontier Communications הוא אחד מהם, אך יש להם צד מעט שונה לסיפור. הוקמה כבר בשנת 1935, והיא החלה כשירות כבל טלפון, אשר צמח בהתמדה והפך לספק ה- DSL הרביעי בגודלו בארצות הברית. צמיחה זו סללה את דרכה של החברה להסתפק באספקת אינטרנט בפס רחב. מאז אותו מהלך, החברה כיום היא בין הספקים הפופולריים ביותר שיש לקחת בחשבון כשמחפשים חיבור אינטרנט אמין.

ה- VPN הטוב ביותר עבור ספק שירותי האינטרנט Frontier

ה- VPN הטוב ביותר עבור ספק שירותי האינטרנט Frontier

האם ספק שירותי האינטרנט של Frontier טוב?

זמנו בחלל הפס הרחב נפגש גם הוא עם מעט ביקורת. הדעות הקשות שהשמיעו מנויי שירותי אינטרנט רבים נובעות בעיקר מרמת שביעות הרצון מחיבור האינטרנט שלהם. עצוב לומר, כי לא חסכה Frontier בתור ספק שירותי אינטרנט. מאז רכישתה של Verizon בשנת 2015, החברה מתמודדת עם משקל אדיר על כתפיה; סכום החוב שנגרם לרכישת נכסיו של Verizon. זו עשויה למעשה להיות אחת הבעיות המשפיעות על רמת אספקת השירות שלה.

נושא נוסף שהשפיע על החברה וגרם למהומה רבה בקרב המנויים הוא מצערת. למרות היותם נוהגים המקובלים עם רוב ספקי שירותי האינטרנט, מנויי Frontier עדיין עומדים בזרועותיהם בגלל רמת ההפחתה המהירה בה הם נתונים. החברה בצד השני טוענת כי המצערת נעשית בכדי לחתוך את הגודש ברשתם, ולכן מבטיחה חוויה שווה לכלל לקוחותיהם בכל רחבי הסביבה. בעוד שבטיעון שלהם עשוי להיות אלמנט כלשהו של אמת, עדיין אתה יכול לעשות קצת כדי להבטיח שלמרות המאמצים שלהם, אתה תקבל ניסיון מקוון. איך אתה יכול להשיג זאת? פשוט באמצעות שירות VPN.

מדוע להשתמש ב- VPN עם Frontier?

התחברות לרשת פרטית וירטואלית מאפשרת להסתיר את התנועה שלך, והכל נעשה באמצעות הצפנה. לאחר ההרשמה עם ספק VPN, אתה מקבל את האפשרות לבחור שרת מרוחק שאליו הוא יתחבר. עם זאת, כל הנתונים שתגשת אליהם באינטרנט יקודדו, וזה מקשה על ספק שירותי האינטרנט שלך להבין מה אתה עושה באינטרנט. עם ספק שירותי האינטרנט שלך בחושך, הם לא ידעו אילו אתרים לחסום. זה יעזור לשמור על עצמך ללא הגבלה מבחינת התוכן שאליו תרצה לגשת.

השימוש ב- VPN עוזר גם לכם להישאר בעילום שם באינטרנט. עם VPN ביד, לאתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר לא תהיה שום אפשרות להבין את הפרטים שלך, כגון המיקום שלך או זהותך. פירוש הדבר שתוכל לעקוף את כל החסימות שהאתרים המוגבלים בגיאוגרפי עשויים להציב. השרתים שאתה מתחבר מאפשרים לתפעל את כתובת ה- IP שלך ולגרום לה להיראות כאילו אתה מבוסס בארץ שאת האתר שלה אתה מנסה לגשת.

VPNs הטובים ביותר עבור ספק שירותי האינטרנט Frontier

לחפש את הספק המושלם יכול להיות כאב ראש במיוחד אם אין לך מושג מה לחפש בהתחלה. כדי לעזור לך, הרכבנו רשימה של שירותים שפיתחו מוניטין של אמינותם וגם מבחינת איכות השירות שלהם. קדימה, נסתכל על רשימת רשימת ה- VPN הטובה ביותר עבור ספק שירותי האינטרנט Frontier.

1. ExpressVPN

מתחיל אותנו הוא ExpressVPN, ספק מהשורה הראשונה שנמצא בעסק מזה קרוב לעשור, כאשר רשימת השרתים שלהם מעל 2000 מנוהלת מהבסיס שלהם באיי הבתולה הבריטיים. ספק בעל שם עולמי מתגאה בהצעת שירות פרימיום ומיישם הצפנת AES של 256 ביט כדי להבטיח שמשתמשים יישארו מאובטחים ברשת. צוות התמיכה המנוסה שלה עומד תמיד לעמוד על מיון הבעיות ותמיד ניתן ליצור איתם קשר באמצעות דואר אלקטרוני או מדיה חברתית. השירות מציע גם עד 3 חיבורים בו זמנית, ותמיכה בפרוטוקולי VPN כמו OpenVPN, SSTP, L2TP / IPSec & PPTP.

ל- ExpressVPN יש גם תכונת מנהור מפוצלת בה תוכלו להשתמש בכדי להחליט באילו חלקים מהתנועה שלכם מוצפנים, והתחייבות לזמן פעולה של עד 99.99%. אוסף שרתי ההתגנבות שלה נגיש גם למשתמשים הממוקמים במדינה שבה אסור להשתמש ב- VPN. ExpressVPN מארח גם באופן פרטי שרתי DNS משלו, כך ששירות ה- DNS של אפס הידע שלו עומד על השווי. ExpressVPN יכול לעזור לך להימנע מהרבה מצערת מ- Frontier כמו ספק שירותי האינטרנט שלך. כדי לברר את סוג התכונות המאפשרות זאת לעשות זאת, עיין בבדיקת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

IPVanish, שאהוב על ידי סטרימרים וגיימרים מקוונים כאחד, הוא ספק שיש לקחת בחשבון במיוחד עבור אלו המעוניינים להאיץ את הקשר שלהם. השירות בסיסו בארה”ב ומונה למעלה מ 1500 שרתים לשמו. אלה מאפשרים לה להציע עד 40,000 כתובות IP למשתמשים שלה, מה שמספק מגוון רחב של אפשרויות למי שמחפש להסתיר את מיקומם. השירות גם בראש הרשימה כשמדברים על חיבורים בו זמנית, מכיוון שהוא מאפשר לעשרה מכשירים ליהנות מהגנה תחת כל חשבון אחד..

IPVanish מבטיחה למשתמשים במהירויות אמינות בעיקר מכיוון שהם בעלי רשת השרתים שלהם. לכן הם יודעים היכן להחיל tweaks לחיבור מהיר יותר. השירות מבטיח גם רוחב פס בלתי מוגבל וגם החלפת שרת ללא הגבלה, לכן אל תדאגו לגלוש באינטרנט בתנאים מסוימים. ל- IPVanish יש גם כלי שלא מספקים שירותים רבים אחרים, וזה פרוקסי האינטרנט HTTPS SOCKS5 שלה. דרכו תוכל להסתיר את המיקום שלך, ולאלה שרק מחפשים אנונימיות זה חוסך לך את הטרחה בהורדת הלקוח המלא. עיין בסקירת ה- IPVanish שלנו כדי לבדוק מקרוב כיצד ספק זה יכול לרפד אותך ממצערת ספקיות האינטרנט..

3. NordVPN

המפרט את הרשימה שלנו הוא NordVPN; ספק שככל הנראה יכוסה את כל קצוותיך ביחס לאבטחה מקוונת. מבוסס בפנמה, לספק יש רשת עצומה של למעלה מ -4000 שרתים, וזה די יותר ממה שתמצאו עם כל שירות אחר. לפיכך היא נהנית מיתרונות קנה מידה ומסוגלת להציע שירותים כמו הצפנת DoubleVPN, שבאמת ממריצה את ההשפעה של קידוד AES סטנדרט 256 סיביות. השירות מאפשר גם ל- 6 מכשירים נוספים לקבל הגנה תחת חשבון אחד, וכל זאת ללא תוספות בעלות.

לשירות כמה הצעות ייחודיות, כמו תוכנת Cybersec שלו. זה עוזר להרחיק את הגלישה מכל צורה של מודעות ותוכנות זדוניות. יש גם את תכונת ה- Smart Play שלו שהיא שירות DNS שמסתיר את המיקום שלך ומאפשר גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. NordVPN גם מאוד מעוניין בביצועים, ולכן הוא מציע שרתים שעברו אופטימיזציה לפונקציות מקוונות ספציפיות. ישנם שרתים שצוינו למשחקים, סטרימינג, הורדות בכמות גדולה ואפילו סיקור, וכל זה כדי לקדם חוויה מקוונת חלקה. רמת ההצפנה שלו בטח מרחיקה אותך מכל סוג של מצערת של ספק שירותי האינטרנט שלך, אז המשך לקרוא את סקירת NordVPN שלנו כדי לראות מדוע אתה צריך להירשם לספק..

סיכום על ה- VPN הטובים ביותר עבור ספק שירותי האינטרנט Frontier

ספק שירותי אינטרנט שיש לו וממשיך להאט את הקשר שלך הוא אחת הסיבות הגדולות ביותר שרוב האנשים פונים ל- VPN. אם אתה אחד האנשים שחווים את אותו הדבר, אין סיבה שלא לחפש גם את הפיתרון הזה. דבר אחד שתוכלו לעשות כדי להבטיח שתבחרו את השירות הטוב ביותר הוא לנסות את גרסת הניסיון החינמית או לקחת את ההתחייבות להחזר הכסף שמציע כל ספק סביר. כך תוכלו לדעת בדיוק למה אתם נכנסים לפני שאתם מוציאים כסף מכספיכם הרווחים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me