ה- VPN הטוב ביותר עבור FrostWire

אפילו עם השיחות הרבות שמתנהלות על חוקיות שיתוף הקבצים ומדיניות זכויות היוצרים שהיא מפרה, מיליוני אנשים בכל רחבי העולם עדיין ממשיכים לסלק את הסרטים האהובים עליהם, סדרות טלוויזיה וסרטים דוקומנטריים מאלפי הקבצים המועלים כל פעם יום. נראה שזו אחת הדרכים הקלות ביותר עבור רוב האנשים לשים יד על סוג התוכן שהם רוצים, ושרובו ניתן בחינם, קשה מאוד לראות מדוע הם לא היו.


ה- VPN הטוב ביותר עבור FrostWire

ה- VPN הטוב ביותר עבור FrostWire

מה זה FrostWire?

למי שלא מכיר ממש שיתוף קבצים או סיקור, נתחיל עם היסודות. ניתן לתאר סיקור כקישור מיוחד שמפנה את תוכנת הסיקור למקור בו משתפים קובץ או קבוצת קבצים ספציפית כך שתוכל להוריד אותו. חשוב על זה כדרך ליזום תקשורת בין המחשב שלך למקור, שאחריו מועבר העברת הקבצים שברצונך לקבל.

FrostWire הוא אחד מלקוחות ה- BitTorrent הרבים המסתמכים על רשת BitTorrent כמו גם על מקורות ענן כדי לחפש & הורד קבצים למכשיר שלך. כשאתה מבצע חיפוש ב- FrostWire, האפליקציה מדברת עם מגוון שלם של אתרים ומנועים שונים כדי להביא לך מקורות הרלוונטיים ביותר לסוג המידע שאתה יכול לחפש. ברגע שתמצא את כל מה שאתה יכול לחפש, הוא מוריד למכשיר שלך ממשתמשים אחרים שיש להם את הקובץ המדויק שאתה מחפש. זה נעשה בגזרות קטנות, כאשר המקורות שלך מסומנים כ”עמיתים “או” זורעים “. עמיתים הם משתמשים שיש להם רק חלק מהקובץ וזרעונים שיש להם את כל הקובץ. ככל שמספר המשתמשים שאתה מחובר אליו גבוה יותר, ההורדה שלך תתרחש במהירות רבה יותר.

מדוע אתה זקוק ל- VPN עם FrostWire

כפי שהוזכר קודם לכן, סיקור מספק גישה למגוון כה רחב של תוכן, ובמקרים מסוימים, חלק ממנו עשוי להפיץ באופן לא חוקי. זה מהווה אתגר לרוב המשתמשים מכיוון שרוב גדול של אנשים כלל לא מודעים לחוקים שהם מפרים כשהם מביעים קבצים המוגנים בזכויות יוצרים. במדינות מסוימות, סיקור הוא אפילו אסור ועלול להוביל לתיק בית משפט בפועל עבור כל מי שנמצא שמגביל את המגבלה. אם אתה נוסע למדינה כזו וכבר אתה רגיל לטרף תוכן בכל פעם שאתה זקוק למשהו, אתה עלול למצוא את עצמך במידת דילמה. אתה יכול לבחור לא להסתובב, או לחפש פיתרון שימנע מספקי שירותי האינטרנט שלהם להתחקות אחר פעילויותיך ולחסום אותם..

אם אתה מסתכל סביבך, סביר להניח שתגלה שלא הרבה שירותים מסוגלים לאבטח את החיבור שלך ולהסתיר את התנועה שלך כמו ש- VPN הוא. קיצור של רשת פרטית וירטואלית, שירות VPN עוזר להבטיח שאתה מסוגל לגלוש באינטרנט בלי לדאוג אם מישהו עשוי לרגל את הפעילות שלך. החיבור שלך מוצפן וכתובת ה- IP שלך מוסתרת, ובכך מקשה על מישהו לקבוע מאיפה בדיוק אתה יכול לגלוש. כאשר אמצעים כאלה קיימים, אתה אמור להיות מסוגל להסתובב ללא מכשולים בדרך שלך, או כל חסמים המשפיעים על מה שאתה יכול או לא יכול להסתובב.

VPNs הטובים ביותר עבור FrostWire

כמו כן, כשאתה בוחר לאיזה ספק VPN ללכת, אתה צריך לוודא שלשירות שנבחר שלך יש תמיכה מלאה לטורנות מכיוון שיש מספר ספקים רבים שלא באמת יכולים לעבוד עם השירות. להבטחת ההשוואה שלך בין ספקים המספקים תמיכה מלאה בשירות, להלן רשימת שירותי VPN שאנו ממליצים עליהם כ- VPN הטובים ביותר עבור FrostWire..

1. ExpressVPN

ExpressVPN בוחר את הרשימה שלנו כאחת הספקיות הבודדות שאמינות מספיק כדי להגן על הגלישה שלך, וגם מבטיחות להישאר אנונימיות בזמן שאתה סוחף. השירות מבוסס באיי הבתולה הבריטיים ויש לו כ -2000 שרתים תחת היקפו. די בהצפנה של 256 סיביות AES בכיתה כדי להבטיח שהתנועה שלך תישאר בלתי ניתנת לחלוטין אפילו על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך, וזה עוזר לך להימנע מכל צורה של מצבים שיכולים להיות מיושמים כנגד החיבור שלך..

ExpressVPN מציע למשתמשיה את האפשרות לקיים עד 3 חיבורים בו זמנית ומתעקש שהמשתמשים שלהם יסמכו על OpenVPN כפרוטוקול הבחירה. אם אתה מכיר יותר את מה שאתה רוצה מהקשר שלך, יש PPTP, SSTP ו- L2TP / IPSec לבחירתך. ל- ExpressVPN יש גם מגוון שרתי התגנבות שאליהם תוכלו להתחבר אם המדינה בה אתם נמצאים אינה תומכת בשימוש ב- VPN, כמו גם תמיכה במנהור מפוצל בו תוכלו לבחור בדיוק מה להצפין, ומה לא . מנוי ExpressVPN מעניק לך גם גישה לשרתי ה- DNS המוצפנים שלהם עם ידע אפס, כך שאסור לדאוג להשאיר את המיקום שלך מוסתר. אם כל זה נשמע מעניין, תוכלו ללמוד הרבה יותר על השירות באמצעות בדיקת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

כספקית בענף מאז 1999, IPVanish בנתה ללא ספק רשימה חזקה של תכונות שהופכות אותה בין האפשרויות הטובות ביותר שיש לקחת בחשבון כשמחפשים הגנה מקוונת. השירות תומך באופן מלא בטרנינג, וזה מובהר מאוד באתר האינטרנט שלהם. גם IPVanish הוא בין השירותים הבודדים שבבעלותם השרתים במלואם, וזה מציב אותם בשליטה מלאה על כל מה שקורה ברשת שלהם..

השירות מאפשר עד 10 חיבורים בו זמנית, וזה מציב אותם היטב על כל מתחרותיה האחרות. השירות מספק שירות מאובטח לחלוטין ועמיד בפני מים בזכות הצפנת ה- AES בתקן 256 סיביות בתעשייה, ומציע גם אפשרות פרוקסי SOCKS5 אינטרנט למשתמשים שרוצים להגן אך לא ירצו להוריד את לקוח ה- VPN. IPVanish ידוע גם במהירות המהירות של השרתים שלהם, ואלה חדשות נהדרות במיוחד עבור כל מי שמתכוון לשחק במשחקים מקוונים או להזרים הרבה סרטונים. למידע נוסף על IPVanish, עיין בסקירת ה- IPVanish המוצגת היטב.

3. NordVPN

NordVPN הוא המועדף על מי שמחפש מגוון כלים להצפנת החיבור שלהם. השירות מספק ללקוחות מגוון כה רחב של תוכן ומבטיח שהחיבור שלהם יישאר מוגן באמצעות קידוד AES של 256 סיביות. השירות מבוסס בפנמה, וכתוצאה מכך הם יכולים להציע מדיניות אמין בכריתת אפס. למשתמשים יש אפשרות לחבר עד 6 מכשירים בו זמנית ולבחור מתוך OpenVPN, PPTP, SSTP ו- L2TP / IPSec כפרוטוקולי VPN פוטנציאליים..

עם עד 4000 שרתים ברשת שלו, מנוי NordVPN בטוח שתהיה לו גישה למגוון רחב של אתרים במדינות שונות בכל רחבי העולם, ללא קשר לאיפה שהם יכולים להתבסס. NordVPN תומך גם ב- Onion באמצעות VPN וזה עוזר למשתמשים להישאר אנונימיים לחלוטין בכל פעם שהם מקוונים. נרשמים יוכלו ליהנות גם מתוכנת הסייברסק שלהם שמרחיקה כל מודעות או תוכנה זדונית מהם. יש גם תכונה SmartPlay שעוזרת להבטיח שמשתמשים יוכלו להסתיר את כתובת ה- IP שלהם כדי לעבוד סביב מגבלות גיאוגרפיות. כדי לראות כיצד אחרת יכולה NordVPN להועיל לך, הקדש קצת זמן לעבור על סקירת NordVPN.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר עבור FrostWire

אם אתה הולך להוריד טורנטים דרך FrostWire, Express VPN, IPVanish ו- NordVPN הם מההימורים הטובים ביותר שלך לשירות VPN התומך בהפרדה, ומובטח לשמור עליך מוגן ואנונימי.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me