ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן Google Chrome

הדפדפן הפופולרי ביותר של משתמשי האינטרנט עשוי מאוד להזדקק ל- VPN כדי לשפר את חווית האינטרנט המקוונת של המשתמשים. כשמדובר צדדיות, Chrome מציע הרבה. עם זאת, הוא אינו שולט בהגבלות המוטלות על האתר אליו הוא מנסה לגשת או ברמת האבטחה המקוונת. זו הסיבה שצריך להשתמש בכרום באמצעות VPN. כדפדפן החיובי ביותר בעולם, Chrome חייב להבטיח בטיחות מקוונת וחופש אינטרנט. נווט באינטרנט עם Chrome באמצעות אחד ה- VPN הטובים ביותר בשוק. בין המגוון הרחב של הרחבות פוטנציאליות עבור Chrome ניתן למצוא הרחבות מספקי VPN, הנה הטובות ביותר עבור Chrome.


ה- VPN הטוב ביותר עבור Chrome – סיכום UP

להלן רשימה של מיטב ה- VPN הטוב ביותר לשימוש עם Google Chrome:

 1. ExpressVPN 
 2. NordVPN 
 3. גישה פרטית לאינטרנט 
 4. בטוח יותר VPN 

מדוע צריך VPN עבור Google Chrome

פרטיות וביטחון הם בדרך כלל מה שמשתמשי האינטרנט בוחרים כאשר הם מקוונים ומה הם הכי מודאגים מהם. עם זאת, כאשר VPN מעורב, האבטחה והפרטיות הופכות להיות הפחות דאגות שלך. באמצעות VPN עבור Chrome אתה יכול לגלוש באינטרנט באופן אנונימי ובטוח. לא תצטרך לדאוג ששום ספק שירותי אינטרנט או צדדים שלישיים יעלו על פעילויותיך. בנוסף, אינך צריך לדאוג להגבלות גיאוגרפיות יותר מכיוון ש- VPN יכול יותר לעקוף אותן.

כיצד לגשת ל- Google Chrome באמצעות VPN

רשתות וירטואליות פרטיות צוברות יותר ויותר פופולריות. מדובר בתוכנה של שימושים מרובים, כולל מתן הגנה ושמירה על אבטחה. מחברות שרוצות לשמור על פונקציונליות עם עובדי העבודה שלהן מבית ועד למשתמשים באינטרנט שרוצים לעקוף מגבלות חסימת גיאוגרפי, VPN יכול לעזור בשיפור החוויה המקוונת שלך. כל הנתונים והתנועה שלך מוצפנים במנהרה זו ומועברים מחדש דרך השרת שבחרת. VPN מחבר את המכשיר שלך לאחד מהשרתים שלו. זה פועל כמנהרה כך שתוכלו להחליף נתונים בצורה מאובטחת ואנונימית ברחבי האינטרנט כאילו הייתם מחוברים ישירות לרשת פרטית. כך תוכלו להשתמש ב- VPN באמצעות הדפדפן:

 1. הירשם עם ספק VPN כמו ExpressVPN.
 2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iPhone או iPad. לחלופין, אתה יכול להשתמש בתוסף Chrome של ExpressVPN במקום זאת.
 3. הפעל את אפליקציית VPN והתחבר לשרת VPN מבפנים.
 4. לבסוף, דפדף באינטרנט בחופשיות ובאנונימיות.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Google Chrome

אם אתה בשוק מחפש VPN אמין ומאובטח שישמור על פעילויות הפגישות שלך ב- Chrome, הרשימה שיצרנו עבורך למטה בהחלט תמצא את התשובה למה שאתה מחפש. להלן כמה VPNs הטובים ביותר לדפדפן:

ExpressVPN

אחד מספקי שירותי ה- VPN המובחרים בשוק הוא ExpressVPN. ספק זה תומך ב- OpenVPN, L2TP / IPsec, SSTP, PPTP, כולל מהירות רוחב פס בלתי מוגבלת. ל- ExpressVPN יש שרתים ב 94 מדינות ומאפשר עד שלושה חיבורים בו זמנית. זה מספק באופן עקבי בחזית התוכנה, ותוסף Chrome שלו אינו יוצא מן הכלל. ExpressVPN היא ספקית מלאה שמציעה מניעת דליפות DNS ומתג להרוג ו- אפליקציות ידידותיות למשתמש. זכור כי אינך יכול להשתמש בתוסף הדפדפן ExpressVPN מבלי להתקין את אפליקציית שולחן העבודה ExpressVPN הנכונה. ספק זה פועל לפי מדיניות קפדנית ללא כניסה, ומגיע עם אחריות להחזר הכסף עבור 30 יום. עוד על ספק זה בזה סקירת ExpressVPN.

NordVPN

NordVPN הוא ה- VPNs המאובטח ביותר הקיים. לספק זה מאפיין VPN כפול, כלומר הוא מצפין את נתוני המשתמשים פעמיים. NordVPN אינו מציע תוסף Chrome בחינם, כך שתצטרך להקים חשבון אצל הספק. חלק מהיתרונות כאן כוללים את תכונת CyberSec של המשרד, שנועדה לחסום פרסומות ולמנוע ממך גישה לאתרים עמוסי תוכנות זדוניות, מה שהופך את הגלישה שלך למעט יותר בטוחה. יתר על כן, התוסף קל גם וידידותי למשתמש. ל- NordVPN יש יותר מ -4,850 שרתים ברחבי העולם. בדיוק כמו ExpressVPN, הוא פועל בהתאם למדיניות הפרטיות ‘ללא יומנים’. ספק השירות מציע תקופת ניסיון בחינם למשך שלושה ימים אך הוא מוסתר באתר ומגיע עם אחריות להחזר הכסף עבור 30 יום. קרא את המלאה ביקורת ב- NordVPN פה.

PIA

PIA עשתה לעצמה שם בשוק כאחת ה- VPN האמינות ביותר. תוסף Chrome אינו יוצא מן הכלל. אף על פי שהרחבתו היא יותר פרוקסי, ההתמקדות בה היא בפרטיות מלאה לדפדפן שלך. אפילו לא תזדקק ללקוח השולחני של PIA לרוץ. כמו כן, התוסף מסוגל להפליא לפעול בנפרד. PIA הוא VPNs הזול ביותר שיש שם. יש לה מעל 3,200 שרתים ועוקב אחר מדיניות רישום אפס אמיתית. עם זאת, זה לא הספק הטוב ביותר בכל מה שקשור לביטול חסימה של תוכן. עם PIA, אתה מקבל ערבות להחזר הכסף של 7 ימים. למידע נוסף על גישה פרטית לאינטרנט, וודא שאתה בודק זאת סקירה.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Chrome

כדי להגן על פרטיותך בזמן הגלישה באינטרנט ולעקיפת צנזורה או מגבלות גיאוגרפיות, תזדקק ל- VPN. הצפנות חזקות נחוצות לשמירה על האבטחה בזמן הגלישה דרך Chrome. רמות הביצועים הינן חיוניות, במיוחד אם אתה משתמש ב- Chrome כדי לגשת לשירותי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים. מסיבות ברורות אלה, יש צורך ב- VPN ל- Chrome, ואנחנו מספקים לך את הטובים ביותר. איזה מהם לדעתך יעבוד הכי טוב עם הדפדפן הזה? יידע אותנו בפרק התגובות למטה.

>

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map