ה- VPN הטוב ביותר עבור Google Fiber

למרות שהוכרז ב- Google Fiber בשנת 2010, רק לאחרונה משתמשים בארה”ב התחילו להרגיש את שירות הפס הרחב של ענקית החיפוש. נכון לעכשיו, רק משתמשים מבוססי ארה”ב יכולים להגיש בקשה לחיבור. זאת רק אם הם מתגוררים באחת מ -19 המדינות כי תשתית הפס הרחב הוצבה. אמנם, גוגל אולי לוקח קצת יותר זמן ממה שרובנו ציפינו. ההבטחה היא, עם זאת, שמבצעי השירות אינם תואמים לאף אחד אחר. גוגל מבטיחה מהירויות של עד 930 מגהביט לשנייה עם אפס כמוסות נתונים, WiFi סופר עוצמתי והורדות ומהירות מהירות באמת.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Google Fiber

ה- VPN הטוב ביותר עבור Google Fiber

האם Google Fiber בטוח לשימוש?

עם המקרים הרבים שבהם ספקיות האינטרנט גוררות חיבור למשתמשים, אנו יכולים רק לשער האם גוגל סיב באמת תציע מהירות כזו למשתמשים שלה. האנשים המעטים שהיו להם סיכוי להשתמש בשירות, לא באמת יש להם הרבה מה להתלונן עליהם. הסוגיות הבודדות שעלו כוללות שגיאות מיקום גיאוגרפי והקצב האיטי בו מתבצע השירות. אם אתה מתגורר מחוץ ל -19 המדינות שהשירות זמין כרגע, ייתכן שיהיה עליך לחכות עוד קצת כדי ליהנות ממהירויות gigabit באינטרנט.

לאלו שכבר היו מחוברים, יש את הסיכון שגוגל בדיוק התקרבה צעד אחד לדעת בדיוק מה אתה עושה באינטרנט. אם אתה חושב על זה, גוגל כנראה יודע את המיקום שלך, עוזר לך לנהל את הדוא”ל שלך, ואולי לעקוב אחר מה שאתה מחפש בכל פעם שאתה מחובר. אם אתה משתמש במכשיר מבוסס אנדרואיד ונכנסת דרך חשבון Gmail שלך, כנראה שיש רשומה של הפעילות שלך במכשיר שלך. אלה רק כמה דוגמאות מהמגוון הרחב של שירותי גוגל בהם אתה ככל הנראה משתמש ביום יום. זה עשוי להרגיש כמו פלישה ענקית לפרטיות; במיוחד אם אתם נוטים לעשות הרבה עבודה רגישה ברשת.


כיצד לשחזר את פרטיותך המקוונת?

למשתמשים שכבר נרשמים לשירות Google Fiber, שימוש ב- VPN אמור לעזור להחזיר את תחושת הפרטיות. אם אינך מכיר את הטכנולוגיה, רשת פרטית וירטואלית היא בעצם רשת שרתים המופצת במיקומים שונים ברחבי העולם. ניתוב חיבור האינטרנט שלך דרך שרתים אלה מאפשר לך להצפין את חיבור האינטרנט שלך; מה שמקשה על גורמים חיצוניים לגלות מה אתה מקוון.

השימוש ב- VPN עוזר גם לך להגן על הקשר שלך מפני פריצה מצד גורמים חיצוניים. זה אפילו עושה את זה נוח יותר להתחבר לרשתות ציבוריות כשאינך יכול לגשת לחיבור Google Fiber שלך. הרשמה ל- VPN מאפשרת גם להסתיר ולשנות את החיבור שלך. זה, בתורו, מאפשר לגשת לאתרים וערוצים מוגבלים גיאוגרפיים. המשמעות היא שאתה יכול לגשת לערוצים זרים ישירות מהבית מכיוון ש- VPN עוזר לך לעקוב את הבלוקים הגיאוגרפיים שלהם.

למצוא את שירות ה- VPN המתאים להירשם אליו יכול לפעמים להיות מכשול; במיוחד אם מעולם לא שמעת קודם על VPN. 

VPNs הטובים ביותר עבור Google Fiber

כדי לעזור לך להתמודד עם סוגיה זו, הרכבנו רשימה קצרה של ספקים המציעים את השירות הטוב ביותר. להלן רשימת מיטב ה- VPN הטובים ביותר עבור Google Fiber.

1. ExpressVPN

ExpressVPN הוא אחד מאותם שירותים שמספקים את מה שהוא מבטיח, בלי לקחת קיצורי דרך או להתפשר. השירות מבוסס באיי הבתולה הבריטיים. יש לו כיסוי מרשים של כ -2000 שרתים ברשת שלו. השירות מעסיק קידוד AES של 256 ביט כדי לשמור על המשתמשים שלו מוגנים. ExpressVPN מציע גם מגוון שרתי התגנבות אליהם תוכלו להתחבר אם אתם נמצאים באזור מצונזר מאוד. זה מאפשר לעד 3 מכשירים נוספים ליהנות מהצפנה בו זמנית.

ExpressVPN עובד גם לא רע עם Tor למען אנונימיות משופרת. הוא מציע מנהור מפוצל כתכונה פרימיום המאפשרת לך לבחור איזה חלק מהנתונים שלך להצפין. מנוי לשירות כולל גם קילוויץ ‘אינטרנט אוטומטי. ExpressVPN מבטיח גם שלא יוחמרו יומני הגלישה שלכם. בנוסף, הוא תומך ב- OpenVPN, PPTP, SSTP ו- IKEv2 כפרוטוקולי VPN שאתה יכול לבחור מהם. כדי לדעת יותר על השירות, מצא קצת זמן לעבור על סקירת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

IPVanish הוא שירות עליון נוסף שמציע את הטוב ביותר בתחום האבטחה והאנונימיות המקוונת. השירות תלוי ביכולתו לגרום להעלמת כתובת ה- IP שלך. הרשת המונה 1500 שרתים מאפשרת לך לעשות זאת על ידי מתן עד 40,000 IPs להתחברות אליהם. השירות הוא גם הטובים ביותר לסמוך עליהם אם אתם מקווים לסחוט הרבה. זה מאפשר חיבורי P2P אנונימיים, כמו גם העברת קבצים בלתי מוגבלת עבור אותם משתמשים ספציפיים..

IPVanish הוא גם אחד מהשירותים העליונים המאפשרים למשתמשים שלהם לזרום ב- HD ולהסתיר את מיקומם בלי לפחד מהם. השימוש ב- IPVanish פירושו שיש רוחב פס בלתי מוגבל, כמו גם אפשרויות מיתוג ללא שרת. לשירות יש גם לקוח VPN המורכב היטב שעובד על אנדרואיד, iOS, Linux או Windows. ל- IPVanish יש גם אחת מהיכולות הגדולות ביותר לחיבורים בו זמנית, מכיוון שהיא מסוגלת לתמוך בעשרה התקנים מרובים, כולם תחת חשבון אחד. המשמעות היא שכל 10 המכשירים שכולם נהנים מהצפנת AES של 256 סיביות. למידע נוסף על מידת שירות IPVanish של שירות VPN טוב, עיין בסקירת IPVanish שלנו.  

3. NordVPN

NordVPN הוא הספק השלישי שאנו נבחן בביקורת זו. השירות כולל כיסוי רשת המשתרע על פני 4000 שרתים ביותר מ- 60 מדינות. NordVPN פועלת מהמטה שלה בפנמה. הסיבה לכך היא שהאזור אינו כפוף לשום צורה של ויסות נתונים. השירות מציע גם קידוד AES של 256 סיביות והוא מסוגל להפיץ אותו באמצעות תמיכה של עד 6 מכשירים. NordVPN ידועה גם בזכות פרוטוקול ההצפנה הכפול של VPN בו נתוני המשתמש מועברים דרך שני שרתים במקום אחד; מכאן להכפיל את רמת ההצפנה.

NordVPN מאפשר למשתמשים גם לבחור כתובת IP ייעודית אחת והיא גם תואמת לחלוטין את טור להגברת האנונימיות. השירות נותן למשתמשים גם אפשרות לבחור לאילו שרתים להתחבר; בהתבסס על סוג העבודה שהם רוצים לעשות. ישנם שרתים המתמחים במשחקים מקוונים, הזרמת HD, סיקור, כמו גם הורדות בכמות גדולה. השירות מציע גם הגנה מיוחדת מפני דליפות DNS. למשתמשים יש גם הרחבות דפדפן למי שמעדיף הגנה על משקל קל, כמו גם תכונה של SmartPlay המאפשרת לעקוף את מגבלות הגיאוגרפיה שהציבו אתרי הסטרימינג המועדפים עליך. יש עוד הרבה דברים שתוכלו ללמוד על שירות זה. אתה יכול לעשות זאת על ידי עיון בסקירת NordVPN המקובלת היטב שלנו.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר עבור Google Fiber

ExpressVPN, IPVanish ו- NordVPN מוכנים לספק את החוויה הטובה ביותר עבור כל משתמש המחפש את הטוב ביותר בהגנה מקוונת. שלושת הספקים הם מהטובים שבהם. לכולם יש ערבויות שתוכלו להשתמש בהן כדי לבדוק את השירות שלהם לפני שתירשמו. במקרה שיש לך שאלות לגבי הסקירה שלנו, אתה מוזמן להעלות את השאלות או ההערות שלך בחלק הבא. נשמח להגיב.  

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me