ה- VPN הטוב ביותר בחנות Google Play

חנות Google Play, שהושקה בשנת 2012, מספקת למשתמשים באנדרואיד מגוון רחב של משחקים, סרטים, מוסיקה, ספרים כמו גם אפליקציות המאפשרות לך לעשות כמעט כל דבר במכשיר הנייד שלך. נכון לשנת 2017 החנות אירחה למעלה מ- 2.7 מיליון אפליקציות והייתה מקור ליותר מ- 82 מיליארד הורדות אפליקציה. האפליקציות שנמצאות בחנות הינן ברובן חינמיות וזו אחת הסיבות העיקריות שתרמה לרמת התנועה הגבוהה שהיא מקבלת. עבור התשלומים, גוגל מאפשרת את כל תהליך הרכישה דרך חשבון ארנק Google שלהם. זהו חשבון וירטואלי שתוכלו ליצור על ידי שמירת חשבון הבנק או פרטי כרטיס האשראי שלכם עם השירות.


ה- VPN הטוב ביותר של Google Play

ה- VPN הטוב ביותר בחנות Google Play

אזור Google Play שונה, אפליקציות שונות

כעת, דבר נוסף שרוב האנשים לא באמת יודעים על החנות הוא שהיא מוצעת בגרסאות שונות, תלוי במדינה בה אתה נמצא. פירוש הדבר שיש אפליקציות ושירותים מסוימים הזמינים עבורך רק תלוי המיקום שלך. לדוגמה, האפליקציות שתוכלו להוריד דרך חנות Google Play הקנדית אינן זהות לאלה שקיימות בארצות הברית. לא תמיד קל להבין את ההבדל מכיוון שרוב היישומים האלה אפילו לא נראים מאזורים אחרים. אם אתה מטייל תכוף, יתכן שאתה נוטה לשים לב שחלק מהאפליקציות שכבר הורדת מוגבלות בשימושיות בהתאם למיקומך בדיוק. יתכן שתמצא שאתה לא מסוגל להתקדם לשלב הבא של המשחק האהוב עליו שיחקת, או שהעדכון האוטומטי החדש לאפליקציה המועדפת עליך פשוט שינה את הכל לשפה אחרת. כל אלה נוצרים בגלל הקלות שבה Google Play מצליח לעקוב אחר המיקום שלך.

10 ה- VPN הטוב ביותר של Google Play

להלן אפליקציות ה- VPN הטובות ביותר לאנדרואיד שתוכלו להוריד ולהתקין מחנות Google Play. כמה זמן הותקנה האפליקציה וכמה טוב היא דורגה כנגד אפליקציות דומות הם שני הגורמים שנלקחו בחשבון.

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. IPVanish
  5. VyprVPN
  6. CyberGhost
  7. VPN של HideMyAss
  8. גישה פרטית לאינטרנט
  9. PureVPN
  10. PrivateVPN

שימוש ב- VPN לחנות Google Play

השימוש ב- VPN בטלפון החכם או הטאבלט של אנדרואיד מאפשר לכם לשחק עם המיקום הווירטואלי של המכשיר. בכך תוכלו אפילו להחליף אזורים בחנות Google Play ולהוריד כל אפליקציה שתרצו, גם אם היא לא זמינה בחנות Google Play המקומית. רשת פרטית וירטואלית מקלה על תהליך זה בכך שהיא מאפשרת לך להתחבר לשרתים מרוחקים, אשר לאחר מכן משנים את ה- IP שלך כך שישקף את מיקום השרתים במקום שלך. זה מאפשר לך להציג את הספריות האזוריות השונות בהן פועלת חנות Play, ולבחור להשיג אפליקציות, מוסיקה או תוכן שלא הייתם מוצאים בדרך כלל בספריה האזורית של חנות Play שלך..

הרשמה לשירות VPN מאפשרת לך להסתיר לחלוטין את כל הפרטים האישיים שלך מפני אישיות כלשהי באינטרנט. שמירה על פרטים כמו שמך, מיקומך וכתובתך פרטיים היא חשובה מכיוון שאלו הנקודות בהן משתמשים האקרים וספאם כדי לאתר אותך ולגנוב ממך מידע. השימוש ב- VPN מעניק לך גם את הביטחון להעביר כסף באופן מקוון דרך בנקאות באינטרנט, או אפילו לקנות באינטרנט ולשלם עבור סחורות שלך בצורה מאובטחת.

חיפוש אחר ה- VPN הטוב ביותר לחנות Google Play יכולה להיות משימה מפחידה במיוחד, במיוחד אם אינך בטוח מה לחפש כשאתה בוחר שירות. עליכם לקחת בחשבון דברים כמו היכן נמצאת הספרייה הטובה ביותר של חנות Play, כך שתוכלו לבחור בשירות VPN שיש בו רוב טוב של שרתים. לפי מה שראינו, נראה כי רוב האפליקציות והשירותים הטובים ביותר שתוכלו לקבל מחנות Play הם מארצות הברית, קנדה ובריטניה. אז עדיף לקבל שירות שיש בו מספר גדול של שרתים שממוקמים שם.

VPNs בחינם של Google Play?

כמובן שרבים מהקוראים שלנו מעדיפים להשתמש בספק שירותי VPN בחינם במכשירי האנדרואיד שלהם. שום דבר לא מכה במוצר בחינם, נכון? ובכן, האמת לא כל כך פשוטה. מספר מחקרים הראו כי הרוב המכריע של VPNs בחינם בחנות Google Play נפוחים בתוכנות זדוניות ומשתמשים במפתחים בכדי לחלץ את הנתונים הפרטיים שלך לפני שמוכרים אותם לכל המרבה במחיר. עם זאת בחשבון, אין VPN חינמי שאנו יכולים להמליץ ​​עליו בבטחה לשימוש באנדרואיד.

ה- VPN הטוב ביותר לחנות Google Play

כדי לסייע לך לקבל החלטה איכותית, בדקנו כמה ספקי VPN פרמיום שאנו בטוחים שהם מסוגלים להקל על חיבור טוב. VPNs אלה נבדקו בקפדנות והם בטוחים לשימוש לחלוטין. עיין בהם ברשימה הבאה:

1. ExpressVPN

ExpressVPN נכנס לתפקיד הראשון ברשימת ה- VPN הטובים ביותר של Google Play. זה בעיקר בגלל המוניטין שהיא בנתה בגלל ההצעה הטובה ביותר בשירות לקוחות ברמה. לספק זה צוות טיפוח לקוחות שנמצא תמיד בשיחה 24/7, מה שהופך אותו לשירות הטוב ביותר להתמודד איתו במיוחד אם אתה רק מתוודע ל- VPN. עם הצעה של כ -2000 שרתים המופצים היטב, המשתמשים צריכים להיות מסוגלים לגשת לשירות המקוון הזר שהם ירצו בכך. רמת האבטחה המוצעת גם היא מעל הלוח, באדיבות קידוד ה- AES של OpenVPN מבוסס 256 סיביות. באמצעות ExpressVPN מבטיחים ללקוחות כי המידע שלהם יהיה אנונימי אפילו לשירות עצמו בזכות מדיניות רישום אפס אמינה שלהם. הם גם יוכלו ליצור עד 3 חיבורים בו זמנית במכשיר שלהם, ועם אפליקציית VPN הזמינה במספר גרסאות, הם לא צריכים לדאוג לבעיות תאימות אם המכשיר שלהם מבוסס על Windows, iOS, פלטפורמת לינוקס או אנדרואיד. השירות מציע גם תכנית תגמול שבה כל המשתמשים המפנים את השירות לחברים המגיעים להירשם מקבלים חודש בחינם של שימוש בשירות. לכל מי שעדיין רוצה ללמוד יותר על השירות, יש סקירת ExpressVPN מקיפה שהיינו מוכנים להזין לך את כל המידע הנכון שאתה זקוק לו..

2. NordVPN

כאחת הספקיות הבודדות המציעות שירות הצפנה כפול, NordVPN בהחלט צריך להיות בין הספקים שכדאי לשקול ברצינות להירשם אליהם. שירות ה- VPN הכפול שלהם מאפשר לך להעביר את הנתונים שלך דרך שני שרתים במקום אחד, ובכך להכפיל את כמות האבטחה שתוכל ליהנות ממנה בזמן שאתה מקוון. זה אפשרי הודות לאוסף שלהם של למעלה מ- 4000 שרתים, וזו ללא ספק אחת הרשתות הגדולות שתמצאו אי פעם עם ספק כלשהו. NordVPN מאפשרת למשתמשים שלה גם להחליט לאילו שרתים הם רוצים להתחבר על סמך מה שהם עושים באינטרנט. הסיבה לכך היא שבשירות יש שרתים המותאמים למשימות ספציפיות כמו משחקי מקוון, סיקור, הזרמת HD והורדות קבצים גדולות. ל- NordVPN יש גם הצעה נדיבה מאוד למשתמשים שירצו לחבר התקנים מרובים לשירות שלהם, מה שמאפשר למשתמשים לקבל עד 6 חיבורים בו זמנית. מעבר לכל זה, השירות כולל גם תכונה CyberSec שתעזור למנוע את כל המודעות והתוכנות הזדוניות שאינן רצויות, ובכך לשמור על חווית הגלישה שלך ללא הפרעות. להלן סקירת NordVPN מפורטת יותר שאולי תרצה לבדוק בה כדי ללמוד הרבה יותר על השירות.

3. IPVanish

IPVanish מהווה את הרשומה האחרונה ברשימה שלנו, עם כיסוי שרתים מרשים של כ- 1500 שרתים שמפוזרים היטב באופן שווה ברחבי העולם. הדבר שגורם ל- IPVanish להתבלט משאר מתחרותיה, הוא העובדה שהשירות הוא הבעלים של כל השרתים שלו, כלומר הם לא יצטרכו לשתף פעולה עם צדדים שלישיים אחרים כדי למיין כל בעיה שעשויה להתעורר בזמן שאתה משתמש בהם. שירות. IPVanish ידועה גם בזכות המהירות בה השרתים שלהם פועלים, והיא נחשבת גם כספקית הטובה ביותר עבור כל מי שמחפש לשחק במשחקים מקוונים מכיוון שפחות הסיכוי שהשירות שלהם יתלה. IPVanish ידוע גם מאוד בכך שהוא מסוגל להשתלב בקלות עם Kodi, וזה הופך אותה לספק האידיאלי שאיתו תוכלו לשתף פעולה אם במקרה מחפשים שירות שיעניק לכם גישה לכל התוספות הטובות ביותר של Kodi. עם היכולת לתמוך בעשרה חיבורים בו זמנית, IPVanish היא אחת הספקיות הטובות ביותר להירשם אם אתה מחפש לאבטח את העסק שלך או קבוצה גדולה של משתמשי אינטרנט. כדי ללמוד עוד יותר מה השירות יכול לעשות בשבילך, עיין בסקירת ה- IPVanish המעמיקה שלנו.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר עבור חנות Google Play

VPNs שבדקנו בביקורות אלה מתרכזים כולם בהבטחת שמירת האבטחה שלך, ומאחר שלכולם יש כיסוי רשת ניכר, כולם מתאימים להבטיח שיש לך גישה לכל ספריית חנות Google Play שהיית רוצה. רוצה להוריד מ.  

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me