ה- VPN הטוב ביותר לזרם ב- HD או 4K UHD

מה ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג? הזרמת High Definition הייתה מזמן פריבילגיה רק ​​לאלה שיכולים להרשות לעצמם חבילות הפס הרחב הגבוהות ביותר לפני כמעט שני עשורים. אולם, עם זאת, כל מי שעוסק בספק ספק שירותי אינטרנט אמין מסוגל לפגוע בחבילה בשירות פס רחב מבלי לגרום לכיס שקע רב. ככל שגישה לאינטרנט מהיר ממשיכה להפחית בעלויות, הדבר מקל על הרוב להגיע להימנע מסוג הבעיות הקשורות לחיבור אינטרנט איטי. למרות ההתקדמות הללו, הזרמה ב- High Definition מושכת סיכון פרטיות גבוה, בדומה לרוב הפעילויות האינטנסיביות האחרות בפס רחב שאתה עשוי לבצע באופן מקוון. אפשר להגן על עצמך מפני סיכונים אלה, אך רק אם אתה יכול לזהות ספק VPN כדאי להירשם אליו.


ה- VPN הטוב ביותר לזרם ב- HD או 4K UHD

ה- VPN הטוב ביותר לזרם ב- HD או 4K UHD

התגבר על מצערת ספק שירותי האינטרנט באמצעות VPN אמין

מלבד הסיכון לפרטיותך, ספק האינטרנט שלך עלול להפריע גם לחיבור שלך, במאמץ להגביל את צריכת רוחב הפס שלך. התוצאה היא שהסרטונים שלך נדרשים זמן רב יותר לטעינה או אפילו להוריד, בין אם אתה זורם מיוטיוב, סרטוני וידאו מיידיים של אמזון או נטפליקס..

שירות VPN אמין אמור להיות מסוגל לעזור לכם להתגבר על זה, ואחד המרכיבים המאפשרים לו לעשות זאת הוא הצפנה. אם מנוי ה- VPN שלך פעיל, ספק שירותי האינטרנט שלך לא יוכל להבחין בין התנועה שלך לזו של המשתמשים האחרים שלה, מה שמקשה עליו להיראות כאילו אתה זורם סרטוני HD, ובכך למנוע כל צורה של מצערת הסוף שלהם.

אם מסיבה כלשהי ספק שירותי האינטרנט שלך עדיין מסוגל לפענח את סוג התנועה העוברת על המכשיר שלך, יש לנו מספר טיפים שתרצה לנסות ולמנוע את אותו הדבר:

 1. פיתרון אידיאלי, אם כי טכני מעט יותר, יהיה לכלול שכבה נוספת של הצפנה. ניתן לעשות זאת די מהר ב- Linux, אם כי ייקח מעט יותר זמן לייצר מנהרת SSH במערכת Windows.
 2. אתה יכול לנסות ולהעביר יציאות, למשל, ליציאת TCP 80 או ליציאת TCP 443. יציאות אלה לרוב אינן מנוטרות, כך שזה יהיה נהדר כדי למנוע כל צורה של מצערת.
 3. אם אינכם בטוחים מדי ב- SSH, אולי מנהרת SSL יכולה להיות אפשרות טובה יותר. השניים אינם שונים זה מזה, אך מנהרות SSL מוצעות ביתר קלות על ידי מספר ספקי VPN כמו NordVPN. אם לא נכלל בתוכך, תוכל גם להוריד את תוכנת המנה ולהמשיך משם.

מה לעשות כדי לחזק את מהירות החיץ שלך

אם במקרה כלשהו, ​​התנעה של ספק שירותי האינטרנט אינה הסיבה המדויקת למהירות המופחתת של החיבור שלך, ישנם עדיין עוד כמה דברים שתוכל לעשות כדי לזרז את הדברים:

 1. זה לא נדיר לגלות שלמכשיר שלך אין תמיכה לצפייה ב- High Definition, וזו כנראה הבעיה אם המכשיר שלך במקרה מגמגם במקום חיץ בכל פעם שאתה זורם פורמטי וידאו כאלה. ייתכן שתרצה לשחק באותה פורמט במחשב האישי או במחשב הנייד שלך אם אתה באמת צריך לצפות בסרטונים האלה.
 2. יש כמה פרוטוקולי VPN שנחשבים למתקדמים יותר מאחרים, וההתקדמות שלהם עוזרת להפחית את מרווח המהירות שנכרת בזכות השימוש ב- VPN. אתה תגלה כי ברירת המחדל עבור מרבית הספקים היא OpenVPN, אבל אם אתה מסתדר עם קצת פגיעה בפרטיות שלך למהירויות טובות יותר, אנו ממליצים לנסות את ה- PPTP או L2TP / IPSec כפרוטוקולים המועדפים עליך..
 3. נושא נוסף שעשוי להאט את הדברים יכול להיות חיבור אלחוטי לא אמין. אם חוזק האות שלך ממשיך להשתנות, המהירות שלך עשויה אף היא להשתנות. הדרך הטובה ביותר לפתור זאת תהיה לחבר ישירות לנתב, או במידת האפשר להשתמש בחיבור אתרנט. ידוע כי שניים אלה יציבים בהרבה מחיבורים אלחוטיים.
 4. למרות שזו יותר אפשרות אחרונה, שינוי ספק VPN עשוי למעשה לפתור את הבעיה שלך. המהירות האטית שלך עם הספק הנוכחי יכולה להיות מכיוון ששרתיהם אינם קרובים למיקומך. רשת VPN עם שרת קרוב יותר עשויה לגרום למהירויות מוגברות.

ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג

כעת, מכסנו את מה שעליכם לעשות בכדי להשיג מהירות סטרימינג טובה יותר, בואו נסתכל על סוג שירותי ה- VPN שעליכם להיות מסוגלים להסתמך עליהם כדי לא לשמור על המהירות שלכם נמוכה:

1. ExpressVPN – ההמלצה המובילה שלנו

ExpressVPN הוא ספק אחד שיש בו כמה מהשרתים המופצים ביותר בין כל השחקנים בשוק ה- VPN. ל- ExpressVPN יש מעל 1,500 שרתים בכ- 94 מדינות. הכיסוי אמין למדי, והמהירויות אכן מספיק טובות כדי להזרים תוכן HD במיוחד. תוכל גם למדוד את המהירות של השרת אליו אתה מחובר, ולהחליט אם לשנות או לא. ניתן גם לקבל קידוד עניינים היטב, כאשר המשתמשים יוכלו ליהנות מהצפנה AES של 256 סיביות. קיימת גם מדיניות רישום אפס, הגנת דליפות DNS ומתג להרוג אינטרנט כדי לשמור על חיבור מאובטח.

2. NordVPN

NordVPN פופולרי למדי בקרב משתמשי האינטרנט במיוחד בגלל יכולתו לטפל עד 6 חיבורים בו זמנית. פירוש הדבר שתוכל ליהנות מצפיית HD בטאבלט, בנייד, במחשב הנייד, בטלוויזיה החכמה או בכל מכשיר אחר שיכול להיות לך, בתנאי שהם תומכים בפורמטים כאלה. משתמשי NordVPN יכולים להתחבר ליותר מ -2,000 שרתים המופצים בכל רחבי העולם. יחד עם מדיניות רישום אפס מכובדת, משתמשי NordVPN לא צריכים לדאוג בקשר לפרטיותם. השירות מציע גם שרתים ייעודיים המאפשרים הצפנה כפולה, מהירויות הורדה P2P משופרות וגישה לנטפליקס האמריקאית.

3. IPVanish

עם רשת שרתים צנועה של 850+ שרתים ביותר מ- 60 מדינות, IPVanish הוא מוכן להבטיח מהירויות טעינה מהירות למשתמשים המחפשים לבלות את רוב זמנם בסרטוני HD בסטרימינג מקוון. יש להם גם כ- 40,000 כתובות IP למשתמשים לבחירה, והצפנה AES מתקדמת של 256 סיביות לשמירה על כל משתמשיה מפני האקרים וספאם. תוכל גם ליהנות ממדיניות רישום האפס שלהם ומתמיכה בהורדת סיקור ללא הפרעה. הגנה מפני דליפות DNS ומתג הרגה אוטומטי לכיבוי חיבור האינטרנט שלך כל עוד VPN שלך נכשל מגיעים כסטנדרט.

4. VyprVPN

בקלות אחת הספקיות החדשניות ביותר ברשימה שלנו, VyprVPN נוקט אמצעים רבים כדי לשפר את הפרטיות, האבטחה וה אנונימיות המקוונת שלך. העובדה שהם בבעלות מלאה של כל החומרה שלהם הופכת אותם לאמינים יותר. המשתמשים נהנים ממגוון תכונות ייחודי כמו זיקית, העובדת סביב צורות של בדיקת מנות עמוקות, הנפרסות לרוב על ידי ממשלות וספקי שירותי אינטרנט. גם רשת השרתים שלהם צנועה, בסביבות 700 בלמעלה מ- 70 מדינות שונות. ההצפנה מהשורה הראשונה, כאשר משתמשים מתחילים לעבוד תחת קידוד נתונים AES 256-bit.

5. PureVPN

אחרון חביב שיש לנו PureVPN, פיתרון אבטחת אינטרנט בריא, בו תוכלו לחוות תכונות שלא סביר שתמצאו שמציעות ספקיות אחרות. כמה מהם כוללים אפשרויות סינון אינטרנט, סורקי אנטי-וירוס, הגנה מפני תוכנות זדוניות, תכונות נגד התחזות וחוסם מודעות מובנה. ההצפנה של 256 סיביות מגיעה כסטנדרט בכל 750 השרתים הסופר-מהירים שלהם, הפזורים ביותר מ- 141 מדינות. לאפליקציית PureVPN יש גרסאות המתאימות לפלטפורמות הפופולריות השונות, ומדיניות רישום האפס שלהם מצייתת לקפדנות על ידי שירות VPN..

ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג – שורה תחתונה

אם תנקוט בפעולה בכמה מההמצאות שהצענו בסקירה זו, דברים כמו חיץ והזרמת הפרעה יהיו נחלת העבר. עכשיו שאתה יודע ש- ISP שלך מסוגל להפחית את המהירות שלך לאחר שחדר לפרטיות שלך, אין סיבה טובה יותר להירשם לשירות VPN אמין. פעולה זו תשפר מאוד את מהירויות הסטרימינג שלך ותשמור על פעילותך ומידע אישי שלך מוסתר מכל מי שיחפש ליירט את הקשר שלך. הישאר בטוח, קבל לעצמך VPN אמין.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map