ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה החכמה של Hisense

כשאתם מחפשים טלוויזיה חדשה, סביר להניח שתיתקלו במותגים שמעולם לא שמעתם עליהם. Hisense הוא אחד מאותם מותגים. החברה הסינית הינה בבעלות המדינה וחזקה במהלך השנים האחרונות בצמיחה עסקית גדולה עם מקררים, מכונות כביסה ואלקטרוניקה. הטלוויזיה החכמה של Hisense היה אחד המוצרים שהגיעו לשוק בגדול. בעיקרון, הפאנלים המשמשים במכשירי הטלוויזיה שלהם הם הגונים. הם מציעים תמונות חדות נחמדות, רמות שחור הגון ואיזון צבע. למרות שזה אולי לא מרכז המשיכה סביב הבית, עם הכסף שחסכת, אתה תסתפק בתכני ה- 4K שלו.


ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה החכמה של Hisense

ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה החכמה של Hisense

טלוויזיות חכמות הן הטרנד החדש

טלוויזיות חכמות מביאות לך את כל הבידור שאתה יכול לבקש במקום אחד. אם היא אינה משרתת את הפונקציה הזו אז טוב, חשבו מחדש על החכמה של הטלוויזיה שלכם. לצורך בידור, תזדקק לכל שירותי הסטרימינג בטלוויזיה שלך ב- Hisense, אשר בתורם תצטרך VPN כדי לבטל את החסימה. כלומר אם במקרה אתה נמצא במדינה שבה שירותי הסטרימינג האלה חסומים. השאלה שעומדת היא כיצד ניתן להתקין VPN בטלוויזיה של Hisense ואיזה מהם הוא הטוב ביותר? ובכן, העובדה שמערכת ההפעלה של Hisense VIDAA אינה תואמת ל- VPN, תצטרך לקחת בחשבון את הדרך לעקיפת הבעיה שהצגנו עבורך למטה..

האם הטלוויזיות החכמות של Hisense תואמות VPN?

התשובה היא לא. הטלוויזיה החכמה של Hisense אינה תואמת ל- VPN, כלומר אינך יכול להתקין עליה ישירות. אבל יש דרך לעקוף את זה, וזה כרוך ב- proxy DNS חכם. DNS חכם הוא כלי נוסף בו תוכלו להשתמש כדי לעקוף מגבלות אזוריות ולבטל חסימת ערוצי סטרימינג מרחבי העולם. שלא כמו VPN, DNS חכם אינו מצפין את התנועה שלך או מחליף את כתובת ה- IP שלך. אי-הצפנת הנתונים שלך יכולה להבטיח מהירות מהירה יותר אך מורידה את האבטחה. אם אתה נמצא על הגדר לאיזה ספק עליך להירשם, אנו ממליצים לבחור ספק שירות VPN המציע אפשרות DNS חכמה. בכך תשיג את המיטב משני העולמות. אם אהבת את האפשרות הזו, כדאי לך לבדוק ExpressVPN. אתה יכול גם פשוט לחסוך לעצמך קצת טרחה ופשוט להירשם לספק שירות פרוקסי חכם של DNS כמו Unlocator.

כיצד להתקין DNS חכם בטלוויזיה החכמה של Hisense – חלופה VPN

כך תוכלו להגדיר DNS חכם בטלוויזיה החכמה של Hisense.

  1. ראשית, לחץ על כפתור ‘הגדרות’ בשלט הרחוק שלך ב- Hisense.
  2. עבור אל ‘רשת’ ובחר WiFi או Ethernet, תלוי באיזה סוג חיבור רשת אתה משתמש כרגע.
  3. לאחר מכן בחר ‘הגדרות מתקדמות’ -> ‘התאם’.
  4. בחר כעת ‘הגדרות IP’.
  5. גלול מטה אל ‘DNS’ והזן את כתובת שרת ה- DNS שספק לך ה- VPN או שירות ה- Proxy DNS החכם שלך.
  6. לבסוף, לחץ על ‘אישור.

כיצד לשנות את אזור הטלוויזיה החכמה של Hisense או מדינה?

חשוב שתחליק את אזור הטלוויזיה של Hisense כך שתוכל להתקין כל מיני אפליקציות מרחבי העולם. זכור כי הטלוויזיה שלך ב- Hisense עשויה להיות נעולה באזור. זה אומר שאתה יכול לבחור רק לעבור את מיקומו לרשימת מדינות שנבחרה. כך תוכלו לשנות את אזור הטלוויזיה החכמה של Hisense:

  1. ראשית, בחר ‘הגדרות’.
  2. עבור אל ‘מערכת’.
  3. בחר עכשיו ‘מיקום’.
  4. בחר את המדינה שאליה תרצה להחליף את אזור הטלוויזיה שלך ב- Hisense, וסיימת.

כיצד להפעיל VPN בטלוויזיה החכמה של Hisense באמצעות נתב

אז בחרת VPN. נחשו שאתה אז משתמש אינטרנט מודע לאבטחה. זה מביא אותנו לדרך לעקיפת הבעיה הראשונה, והיא כוללת נתב. נתב תואם VPN. מה שאתה צריך לעשות זה להגדיר את חיבור ה- VPN בנתב שלך כך שכל המכשירים המחוברים לאותו נתב, כולל הטלוויזיה של Hisense שלך ​​ישתפו בחיבור ה- VPN שלו.. בדוק את המדריך הזה למידע נוסף על נתבים תואמי VPN. זכור כי התקנת VPN בנתב דורשת ידע טכני כלשהו, ​​מה שלא הופך אותה לשיטה הקלה ביותר עבור כולם. היתרונות הם עם זאת!

כיצד לאפשר VPN בטלוויזיה החכמה של Hisense באמצעות שיתוף חיבור רשת

דרך נוספת שבה אתה יכול להתקין VPN בטלוויזיה Hisense שלך ​​היא על ידי הגדרת חיבור VPN במחשב / Mac של Windows שלך ובהמשך לשתף את חיבור האינטרנט של אותו מחשב לטלוויזיה החכם של Hisense. באופן זה, הטלוויזיה שלך ב- Hisense תקבל מהמחשב האישי או מקינטוש של חיבור VPN. גם שיטה זו אינה טיול בפארק, אך היא ניתנת לניהול ומשמשת כפתרון מתקבל על הדעת לכל מי שמחפש דרכים להתקין VPN בטלוויזיה Hisense..

ה- VPN הטוב ביותר לטלוויזיה של Hisense – 3 אפשרויות

אם אתה מחפש ספק שירות VPN שישתמש עם הטלוויזיה שלך ב- Hisense, עדיף שהוא יציע תכונה DNS חכמה. ניתן להתקין ישירות DNS חכם בטלוויזיה החכמה של Hisense ללא צורך בסיבוכים טכניים כלשהם. לאחר ההתקנה, תוכלו לגשת לשירותי סטרימינג שונים בטלוויזיה של Hisense.

שני ה- VPN היחידים שמציעים אפשרות DNS חכמה הם ExpressVPN ו BulletVPN. שניהם הם ספקי שירותים מכובדים המציעים ללקוחותיהם החזר של 30 יום לפני התחייבויות כלשהן. עכשיו אם היית פחות מודע לביטחונך ושיש לך אפס סבלנות לטכניים אז תמשיך אל Unlocator. זהו פרוקסי DNS חכם המציע מדיניות החזר כספי למשך 14 יום. זהו שירות שאתה יכול להירשם אליו ללא כרטיס אשראי.

ה- VPN הטוב ביותר למחשבות אחרונות בטלוויזיה של Hisense

התקנת VPN בטלוויזיה החכמה של Hisense היא מאמץ, אך לא בלתי אפשרי. אם אתה רוצה את הדרך הקלה, פשוט ללכת עם אפשרות ה- DNS החכם. הטלוויזיה שלך ב- Hisense היא דרך נהדרת בה אתה יכול לקבל הכל תוך כמה לחיצות מהשלט. רק חשוב על כל התוכניות והסרטים שתוכלו להשיג במקום אחד בזכות ה- VPN. בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת של VPN, תוכלו לגלוש באינטרנט באופן פרטי ולהזרים וידאו מאמזון פריים או Hulu Plus.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me