ביקורת VPN של Hola – מדוע כדאי להימנע מכך

לא משנה לאיזה אתר אבטחה, אתר סקירת VPN, ופורום אבטחה מבוסס קהילה אליו נסענו, שום דבר חיובי לא יצא מתי VPN של הולה מחפש. להולה מציעים שירותי חינם וגם פרימיום, כיום יש לחולה יותר מ 200 מיליון משתמשים מעל 190 מדינות ברחבי העולם. אבל האם הם מודעים ל חוסר היעילות של VPN? התשובה היא לא. זו הסיבה שלקחנו על עצמנו לבדוק את כל התכונות היחידות שיש ל- VPN של הורה. הנה מה שיש לנו.


ביקורת VPN של Hola

ביקורת VPN של Hola – אינדקס תוכן

סטטיסטיקות מהירות

ערבות להחזר כספי31 יום
חיבורים בו זמניתשלוש / חינם, עשר / פרמיה
שירותי סטרימינג נתמכיםNetflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime, ועוד.
אין מדיניות יומניםאוסף נתונים מסוימים
הצפנהאין קידוד, מנהור פרוקסי עמית לעמית
פרוטוקוליםאין פרוטוקולים.
מאפיינים מיוחדיםבטל חסימה
שירות לקוחותתמיכת דוא”ל
מיקומי שרתאין שרתים
מכשירים נתמכים & תוספי אינטרנטWindows, Linux, Mac, iOS, macOS, נתבים Chrome, Firefox
סמכות שיפוט VPNישראל
ניסיון חינםניסיון חינם למשך 3 ימים למשתמשים ניידים

יתרונות וחסרונות

אין כמעט צורך בקטע הזה כמו VPN של הולה יש יותר חסרונות ממה שיכולנו לספור. עם זאת, יש לזה כמה מקצוענים שווה להזכיר, ועם זאת, לא כדאי יהיה להירשם אליו. הנה מה שקיבלנו:

יתרונות:

 • שירות פרימיום.
 • שיעורי מהירות טובים מאוד.
 • מבטל את חסימת ערוצי הזרימה העיקריים.
 • תומך ברוב הפלטפורמות.
 • חוסם פרסומות.

חסרונות:

 • אוסף נתוני משתמש.
 • אינו משתמש בהצפנה (לא VPN)
 • דליפות IP נרשמו.
 • זה לא תומך בטרנינג.
 • משתמשים צריכים להשתמש זה בחיבור וכתובת ה- IP של זה.
 • לא מומלץ על ידי מומחים.
 • תוכנית פרמיה יקרה.
 • מערכת תמיכה גרועה מאוד.
 • מוכר רוחב פס של משתמשים.

יישומים ותוספים

ל- VPN של Hola יישומים ייעודיים עבור אנדרואיד ו- iOS ומשתמש בתוספי דפדפן כדי לתמוך כמו לינוקס, מק וחלונות.

היינו חייבים לראות מה לספק זה יכול להציע מבחינת הלקוחות שלהם קלות שימוש. האפליקציות לא היו כל כך גרועות. למען האמת, לא היה לנו קשה לנווט דרכם כיוון שאין מה לעשות.

התחברות ל ארצות הברית לקח שניות בלבד. לא ציפינו לדבר פחות VPN של הולה לא הצפין את הנתונים שלנו, זה רק נותן לנו כתובת IP של מישהו.

ה אנדרואיד היישום מאפשר למשתמשים לבחור יישום מסוים שהם רוצים לבטל את החסימה או לעקוף מגבלות אזוריות ב.

לדוגמה, כאשר השקנו את האפליקציה, היו לנו את כל האפליקציות שלנו על המסך הראשי, כולל נטפליקס, הולו, אמזון פריים ונגן ה- BBC עם דגלליהן של ארצותיהם. להלן התמונות של תהליך החיבור שלנו:

הולה אנדרואיד 2


כפי שנראה לעיל, בחרנו דינסי+ להשלמת התהליך. VPN של הולה בחרה מייד בארצות הברית והשיקה את האפליקציה ברגע שהקימה חיבור.

שוב, היישום לא רע, ובכל זאת לא כל כך נהדר. זה פשוט וקל לשימוש, אבל חסרים לו את התכונות שהופכות VPN, ובכן, VPN.

סיומת דפדפן

באמצעות מכשיר ה- Mac שלנו הורדנו את ה- סיומת Chrome לראות כמה קל להשתמש בזה. ברגע שהשקנו אותו, התוסף הציג רשימת אתרים שיכולנו לבטל את החסימה בארצנו.

עם זאת, מה שהיה באמת מסקרן הוא שבכל פעם שביקרנו באתר, לחצו על התוסף, שלום זיהה את זה ושאל אותנו אם אנחנו רוצים לבטל את החסימה.


זה די פשוט, שום דבר לא גדול מדי בזה. עם זאת, אם לא מדובר בשירות פלוס, התוסף יציין שאם משתמשים רוצים להסתיר את כתובת ה- IP שלהם, עליהם לשדרג.

לא הייתה לנו שום בעיה להשתמש באפליקציות והתוסף. אך תוך כדי שימוש בשירות הולה הודיעה לנו כי הדבר יקרה לאסוף יומנים ונתונים אישיים, וזה תמיד מה שאנחנו ממליצים.

דירוג App Store

אנו מעריכים ספקי VPN על סמך המומחיות, הידע שלנו וכמובן הניסיון שלנו עם הספק.

חוויית משתמש חשובה מאוד כשמדובר בהערכת מה שיש ל- VPN להציע, מה שמעביר אותנו לדירוג חנויות האפליקציות של הספק..

היינו צריכים לראות מה 180 מיליון היה צריך לומר על שירותי הולה VPN. ראשית, בדקנו את ה- חנות iOS.

על פי אפל סטור, ללקוח של הספק יש 3.5 / 5 דירוג מבוסס על ביקורות 1.1K.דירוג iOS של Hola

הדירוג מסמן אותו כממוצע והיינו צריכים לראות מדוע. נתקלנו בתגובה זו:

“התקנתי את התוכנית הזו כדי שאוכל לגשת לחשבון הדוא”ל שלי ממדינה אחרת. זה היה קל להתקנה ועבד ללא דופי עבורי. “

יש יותר מאיפה זה הגיע, אך עדיין, המשתמשים התמקדו רק ביכולות הבלתי חסימות שלו. הסיבה שהדירוגים שלה לא כל כך טובים היא שהיא לא מציעה את האבטחה ש- VPN צריכה.

חנות אנדרואיד הראתה יותר פופולריות ללקוח שכן יש לו דירוג 4.5 / 5, וזה די טוב בהתחשב במיליון משתמשים שסקרו אותו.אנדרואיד הולה

ללקוח אנדרואיד יש יותר מ- 50 מיליון הורדות, אך אנו יכולים להניח שמשתמשים אלה מחפשים לעקוף מגבלות גיאוגרפיות. שלא לדבר על, תיהנו משירות חינם.

לבסוף, נדבר על ה חנות Chrome. שלוחה עם א דירוג 5/5 זה בהחלט לא פספוס. עם זאת, תוסף שמקצר את הנתונים שלך לא אמור להיות כל כך טוב. דירוג חנות Chrome

ובכן, לפי המשתמשים שהורידו את התוסף, זה מתקבל יותר מאשר יותר מ 7 מיליון איש התקנו את התוסף בדפדפן Chrome שלהם.

Trustpilot

Trustpilot הוא אחד המקורות הכי מהימנים שאליהם אנו פונים כאשר אנו רוצים לסקור מוצר מסוים. יש לו את הביקורות הכנות ביותר באינטרנט.

כמה VPNs ניסו לעודד את הדירוג שלהם על ידי הכנסת ביקורות מזויפות באתר. עם זאת, Trustpilot תפס אותם עם ידיהם בצנצנת העוגיות, ובמקום זאת הם ירדו לדרגה.

אם אתר כמו Trustpilot מעניש VPN, היה סמוך ובטוח שמוניטין שלהם נהרס. אם כבר מדברים על מוניטין, ככל הנראה, ה VPN של Hola פופולרי מאוד.

יש לזה דירוג 4.5 / 5 מבוסס על 35 ביקורות ב- Trustpilot. אין הרבה ביקורות לסמוך עליהן, אך על פי ההערות המשתמשים מרוצים. ובכן, חלקם כן.Trustpilot Hola

כבר הזכרנו כמה VPN של Hola לא אמין, ואנחנו רוצים לציין שזו לא תהיה סקירה חיובית. למה?

הנה מישהו ב- Trustpilot שמסכים עם דעותינו:

“אני ממליץ לך בחום להתרחק מזה. – התנהלות גסה מאוד. הפוך את המערכת שלך לפגיעה ופתוחה לכל מיני דברים שבאמת לא תרצה להסתכל על עצמך. פולשים משתלטים על המחשב שלך בקלות. גונב רוחב פס. “

הבחור יודע על מה הוא מדבר כש- VPN של הולה עושה את כל האמור לעיל. אנו נשפוך יותר אור על העניין בהמשך הדרך פרטיות ואבטחה מקטעים.

הפצת שרתים

למרבה האירוניה, היינו צריכים לכלול את החלק הזה למרות העובדה של- VPN ל- Hola אין כזה. כפי שאמרנו קודם, הולה היא VPN שהוכרז על ידי עצמה, מה שלא אומר בהכרח שכן.

מבחינה טכנית, זה לא כפי שהוא מפנה נתוני משתמשים באמצעות א רשת עמיתים לעמית המורכבת ממשתמשים או מנויים בחינם.

הוא לא מציע שרתים להתחבר אליהם. במקום זאת, משתמש יתחבר דרך מכשיר אחר במדינה אחרת, זהו זה.

מאז ל- VPN יש יותר מ- 180 מיליון משתמשים, אנו יכולים להניח כמה מדינות נכללות ברשימה שלהן. למען הדיוק, מנויי הולה יכולים לזייף את מיקומם כמעט 190 מדינות מסביב לעולם.

שינוי כתובת ה- IP שלנו היה די טרחה עם הולה. כאשר השתמשנו באפשרות Protect, שהיא שם נוסף להסתרת כתובת ה- IP, הולה ביקשה מאיתנו לשדרג לפרמיה.

כמו כן, כאשר התחברנו למדינות מסוימות, שלנו כתובת ה – IP נשאר זהה – ללא שינוי כלל. עם זאת, הצלחנו לשנות את כתובת ה- IP שלנו לאחר מספר ניסיונות.

גרסת Hola Plus מבטיחה פרטיות ואנונימיות, אבל זה לא מה שראינו במהלך ההערכה שלנו.

ביצועי מהירות

עבור שירות זה לא מצפין את הנתונים שלך ומשמש אך ורק לצורך עקיפת מגבלות, עליו לשמור על מהירות חיבור הגונה.מה זה עמית לעמית

מבחינה טכנית אנו משתמשים בחולה בכדי לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ולגשת לתוכן מחו”ל, כך שזרם הוא אפשרות שצריכה מהירויות מהירות.

המשכנו להעריך את השירות כדי לבדוק אם הוא מספק את המהירויות הנחוצות כדי להזרים תוכן מקוון עם תקלה וזה מה שקיבלנו:

 • ראשית, זהו חיבור האינטרנט שלנו מבלי להתחבר ל- Hola VPN.אין חיבור להולה
 • בשלב הבא התחברנו ל- הממלכה המאוחדת. המהירויות שלנו היו עדים לירידה קלה, מה שיכול לקרות עם הקשר הרגיל שלנו. א ירידה של 4% זה סימן טוב לביצוע מהיר.בריטניה הולה
 • לבסוף התחברנו ל- ארצות הברית, וכאן הדברים באמת הלכו דרומה. א ירידה של 60% בחיבור האינטרנט שלנו הוצג בבירור וזה כנראה בגלל תהליך הניתוב מכיוון שארה”ב היא יעד רחוק מהמיקום שלנו.ארצות הברית הולה

לסיכום, הולה מסרה מהירויות מעולות באופן כללי. מבחינה טכנית, אין זו הפתעה, בהתחשב בעובדה שהיא משתמשת במנהרת פרוקסי ללא כל הצפנה שתוחל להאט אותה.

באשר לחיבור ארה”ב, התאכזבנו מאוד עם התוצאות. אם זה היה שירות VPN, היינו מבינים טיפה כזו. אבל אם לשפוט על פי האופן שבו הולה עובדת, יש אין שום תירוץ למהירויות האטיות.

לא משנה כמה רחוק המיקום ממנו אנו ממוקמים, ירידה זו יכולה להיגרם רק כתוצאה הצפנה, וחולה חסר את זה.

ביטול החסימה של יכולות

למרות השיווק עצמו כספק VPN המציע א חינם ותכנית פרמיה, אנחנו עדיין לא מתכוונים לקרוא לזה כך.

עם זאת, ל- VPN יש את היכולת לעקוף מגבלות אזוריות ולגשת לתוכן בכל רחבי העולם. האם ה- VPN המוצהר על עצמו יכול לעשות זאת?

כמה בדיקות הראו פוטנציאל, אך זה לא בדרך שבה אף VPN עובד. זה לא דבר טוב, דרך אגב.

אנו נזכיר זאת בהמשך המאמר, אך נסביר מעט כאן. כשמשתמשים מתחברים לארץ מסוימת, הם יתחברו דרך מכשיר של תושב, קבלת כתובת ה- IP שלהם באופן זמני.

כך יכולה VPN של Hola להצליח לעקוף מגבלות אזוריות. ניהלנו את שירותיהם (Free ו- Premium) באמצעות מספר בדיקות במקביל שירותי סטרימינג גדולים ברחבי העולם.

קשה לקבל שירותים אלה באדיבות שלהם חסימת VPN. איך VPN של הולה נעה בכל מה שקשור לעקיפת מנגנוני החסימה האלה? בוא נגלה.

נטפליקס

נתחיל עם הפופולרי מכולם, ענק הסטרימינג, נטפליקס. הערוץ זמין בכל רחבי העולם. עם זאת, זהו שיטות לחסימה גיאוגרפית כרוך בהקצאת קטלוגים מסוימים לאזורים ספציפיים.

במילים אחרות, אם המשתמשים נמצאים ב- ארצות הברית (יש להם כתובת IP אמריקאית), יהיו להם כותרות שונות מאלו השוכנות באזור הממלכה המאוחדת (כתובת IP של בריטניה).

עד כה, הספרייה הגדולה ביותר היא זו שנמצאת בה אמריקה, וזה היה היעד העיקרי של streamers כבר די הרבה זמן.

ראשית, ניסינו את החינם ארצות הברית אפשרות שמציעה VPN של הולה. בתוך אפליקציית Android, כאשר לחצנו על היישום Netflix, לארה”ב היה פרמיה לחתום על ידו.

אבל המשכנו לנסות את החינם בכל מקרה. ובכן, התוצאות היו כפי שציפינו, אין קטלוג אמריקאי. למעשה, לא הצלחנו למצוא צלב כוכבים (תואר בארה”ב בלבד), להתחיל עם.

זה על הלקוח הנייד. ב- Mac, הגישה לנטפליקס הופסקה בעמוד הראשי של השירות. זה מה שקיבלנו:

הולה כניסה לנטפליקס

אז נכנסנו לחשבון הפרימיום שלנו והכל השתנה. התחברנו לארצות הברית, קיבלנו כתובת IP אמריקאית והולה הצליחה לעשות זאת בטל את החסימה של נטפליקס בארה”ב באזורנו.

להלן צילום מסך של החוויה שלנו בזמן הזרמת סטאר-קרוס מחוץ לארצות הברית באמצעות VPN של Hola:

הולה נטפליקס לא חסומה

מבחינה טכנית אנו כמעט בארצות הברית משתמשים בכתובת ה- IP של מישהו. אבל אם נאמר, VPN של הולה היא יותר מ המסוגל לבטל את חסימת Netflix האמריקנית, אך רק אם למשתמשים יש מנוי פרמיום.

הולו

הולו היא עוד מתמודדת ראשונה במלחמת הזרם המתמשכת. יש לה מיליוני מנויים ב- ארצות הברית עד כה.

עם זאת, בניגוד לנטפליקס, היא זמינה רק בארה”ב, בשום מקום אחר. הולו משתמש גם בלוק VPN קשוח כדי להפסיק את הגישה של המשתמשים אם זה מפעיל את זרימת התוכן שלו.

שוב, ניסינו תחילה את הגרסה החינמית של ה- VPN של Hola. אולם הפעם לא הייתה שום תווית פרמיום באופציה של ארצות הברית.

התחברנו, קיבלנו את כתובת ה- IP וחולה VPN השיקה את ה- אפליקציית Hulu לנייד באופן ישיר. האם הוא הצליח להפיק את הערוץ? התשובה היא כן והיא מוצגת בתמונה למטה (למרות שזה מסך שחור מסיבות של זכויות יוצרים).Hulu Hola VPN Free

אם הגרסה החינמית הצליחה בטל את החסימה של הולו, לא היינו המומים לראות שהפרמיה שלה עושה את אותו הדבר. להלן צילום מסך המראה כיצד הצלחנו להזרים בזמן שהיינו מחוברים לארצות הברית מה- גרסת פרימיום של VPN בחולה.פרימיום הולה הולו

אז בעצם, הולה VPN היא גם כן תואם עם עוד ערוץ סטרימינג מוביל והצליח לעקוף את שיטות חסימת ה- VPN שלו.

סרטון אמזון פריים

מדינה זו נופלת בקטגוריית Netflix מכיוון שהיא מקצה קטלוגים מסוימים לכל מדינה שהיא תומכת בה. כרגיל, הספרייה האמריקאית היא העשירה והמבוקשת מכולם.

באפליקציית Android החינמית לא היה שום שלט פרימיום ליד ארצות הברית, ולכן ניסינו זאת. ברגע שהתחברנו, הולה השיקה את שלנו יישום וידיאו ראשוני, בחרנו את ההצגה והזרמנו אותה ללא תקלה.הולה פריים וידיאו

שוב, אם הגרסא החינמית הייתה מסוגלת לעשות זאת, לפרמיית הפרמיום לא צריכה להיות שום בעיה. על שלנו מק, השתמשנו בשרת הפרימיום כדי להתחבר לארצות הברית.

התוצאות היו זהות, כלומר אמזון פריים ארה”ב מוזרמת בדרך כלל באזורנו.

BBC iPlayer

עכשיו זה נתן לנו קצת בעיות בשימוש ב- VPN החינמי בחינם אנדרואיד שלנו. למרות אפשרות אופציה של בריטניה, היא לא ביטלה את החסימה BBC iPlayer.

התמונה למטה מראה את השגיאה שקיבלנו:

“תוכן זה אינו זמין בארצך.”ה- iPlayer של Hola BBC חסום

כאשר לחצנו על אפליקציית ה- BBC Player כשלעצמו, הקשר בבריטניה תויג כפרמיה, מה שהוביל אותנו לשירות ה- Mac Premium.

ביקרנו באתר של BBC iPlayer, לחצנו על VPN של הולה וכאמור, הקשנו על Unblock. כתוצאה מכך הצלחנו הזרם את התוכן של ה- BBC iPlayer בקלות. ה- BBC iPlayer Hola לא חסום

VPN של Hola היא אפשרות טובה מאוד אם משתמשים מוכנים להזרים תוכן מוגבל גיאוגרפי לחו”ל. בזמן שניהלנו את הבדיקות, גם ההפעלה התנהלה בצורה חלקה עם כל הערוצים למעלה.

לא היו עדים לסוגי חציצה, איכות וכדומה. זה די בסיסי. התנועה שלנו מועברת דרך מכשירים של משתמשים אחרים אינה מתייחסת למהירות האינטרנט שלנו כפי שקיימת לא קיים הצפנה.

אמנם יש לו חסרונות דרסטיים, אך אנו נשאיר זאת למדור הפרטיות בהמשך המאמר.

DNS חכם

כאמור, הולה היא כלי טוב לביטול חסימה של ערוצים מוגבלים גיאוגרפיים, אך הם לא צריכים לקרוא לעצמם VPN.

למרות שיש אפליקציות ייעודיות להתקנים ניידים ותוספים למחשבים אישיים, הולה מרחיבה את תאימותה ל- PS4, Xbox, Chromecast, Apple TV ואפילו טלוויזיות חכמות באדיבותו שרת proxy של Hola PLUS.

ניתן להגדיר בקלות שירות זה בכל מכשיר והוא עוזר לעקוף בקלות את ההגבלות האזוריות. מלכתחילה זה לא מוסיף שכבת הגנה נוספת, אך הולה VPN לא עושה זאת.

אז אתה פשוט תשיג את זה תאימות מכשירים נוספת בתהליך, וזה לא רע בעצם.

תמיכה P2P

נקצר את זה. על פי סעיף השאלות הנפוצות שלהם:

“השימוש ב- Bittorrent ברשת שלנו אסור, ואנחנו חוסמים את התעבורה של Bittorrent.”

זה לא קשור לאישור או לא. גם אם הולה מאפשרת זאת סוחף – השימוש בשירותו הלא מוגן יחשוף משתמשים לסיכונים שונים.

אימה הוא שירות עמיתים לעמית, ממש כמו הולה. זה בדיוק מה שהופך אותו לאפקטיבי ומסוכן במיוחד בעת ובעונה אחת.

פעולות P2P בטוחות דורשות הצפנת VPN, פעולה מוצקה ולהולה אין את זה. כל אחד יכול לראות את כתובת ה- IP שמשתמשים משתמשים בהם כשהם חולקים את אותו הקובץ.

לכן, כגזר דין, זה דבר טוב הולה לא מאפשרת סיקור. המשתמשים יעשו לעצמם יותר נזק מתועלת מהשירות. יהיה להם יותר טוב להשתמש ב- VPN שיש לו שרתים ייעודיים לפיזור ופעולות P2P.

VPN של Hola – פרטיות

המשתמשים שאינם מומחים בתחום הטכנולוגי עשויים שלא להקדיש לכך מחשבה רבה בעת בחירת הגרסה החינמית של הולה. אנחנו כאן כדי לשפוך קצת אור על העניין.

ראשית, נדבר על מטה השירות. מטה ה- VPN של Hola מבוסס על ישראל. כעת אנו יודעים שהמדינה שוכנת מחוץ לישראל עמותת חמש עיניים, אבל יש לזה חור.

ידוע שישראל אינה המקום הטוב ביותר לארח VPN בו, מכיוון שהמדינה עדיין משתפת פעולה עם מדינות שאכן חלות עליה. חוקים לשמירת נתונים.

מה זה אומר? ספקיות האינטרנט והממשלה במדינה אוספות נתוני משתמשים ו- שתף אותו עם מדינות אחרות.

הולה לא באה עם א מדיניות ללא כניסה, וזו סיבה להסתכל לכיוון השני. למעשה, השירות אוסף נתונים (פרטים נוספים בהמשך) של המשתמשים שלו.

כאשר משתמש מחובר הוא יקבל כתובת IP של משתמש אחר – משאבים משותפים. עכשיו, אם מישהו יחליט לעשות משהו לא חוקי, מי אשם כשמתרחשת חקירה? זה שמספק את כתובת ה- IP.

השימוש בחולה הופך את המשתמשים לרגישים לכל מיני פשעי סייבר אפילו בלי לדעת על זה. ובכן, אנחנו לא צריכים להניח דברים, כי זה כבר קרה לפני כן.

המקרה המצער

בחזרה ב 2015, הולה ניצלה לרעה את המשתמשים החופשיים שלה בשעה שהיא שיתפה את הנתונים שלהם עם שירות הפרוקסי בתשלום Luminati. התייחסו אל הלקוחות כאל בוטנט מסיבי, בזמן שהולא מכרה אותם ל מנויים של לומינטי.

מה המשתמשים קיבלו? שום דבר מלבד צרות ופלישה קרה. מה השיגה VPN של Hola? כסף גדול. הספק נתפס בסופו של דבר, אבל זה היה מעט מאוחר מדי.

משתמש Luminati כבר ניצל את המצב והשיק a התקפת בוטנט על 8 צ’אן, לוח המחשבים המקוון הפופולרי.

מרבית המשתמשים עדיין בחושך שכן הם עדיין מפעילים את השירות כאילו שום דבר לא קורה. למעשה, VPN של Hola עדיין משמש בביצוע זדונים כמו בוטנות, התקפות DDoS, ועוד. Hola משמשת עדיין לבוטנות קלות, להתקפות DDoS, ועוד ועוד.

יש עוד בעיות שיש לטפל בהן, מה שמביא אותנו לחלקים הבאים של המדריך.

הנתונים שנאספו

כאשר השקנו את האפליקציה, שלום הודיע ​​לנו שהוא עומד לאסוף חלק מהנתונים שלנו. היינו מאוד סקרנים לראות איזה סוג של מידע הולה אוספת מאיתנו, ולקח אותנו למדיניות הפרטיות שלהם.

הנתונים שנאספו כוללים:

 • נתוני יומן: סוג דפדפן, דפי אינטרנט, זמן שהוקדש לדפים אלו, זמני גישה ותאריכים.
 • מידע אישי: מידע אישי הוא מידע העשוי להיות בעל אופי פרטי או רגיש, ומזהה אותך או עשוי לזהות אותו. הנתונים כוללים כתובת IP, שם וכתובת דוא”ל, שם מסך, פרטי תשלום וחיוב או מידע אחר
 • יישומים המותקנים: פרטי היישומים המותקנים במכשיר המשתמש.
 • רישום דרך חשבון רשת חברתית: ל- Hola VPN תהיה גישה למידע הבסיסי של המשתמשים, כולל חשבון רשת חברתית, שם מלא, כתובת בית, כתובת דוא”ל, תאריך לידה, תמונת פרופיל, רשימת חברים, תיאור אישי ועוד.

בעיקרון, מה שאנחנו מספקים לחולה זה יותר ממה שאנחנו מצפים ממנו מבחינת שירות איכותי.

קראנו למשתמשים לפני שלא להשתמש בשירותים בחינם שכן הם אוספים את הנתונים שלהם ופוגעים בפרטיותם המקוונת. אבל הולה לקחה את זה לרמה אחרת.

יש להם גישה ל- אפליקציות מותקנות במכשיר של משתמש, חשבונות מדיה חברתית, כתובת בית, וכל כך הרבה יותר שיכולים לעזור לזהות אותם.

לפי הסטנדרטים שלנו, זה חוצה את הגבול.

VPN של Hola – אבטחה

שוב, הולה אינה VPN, כך שאין ביטחון נוסף בעת חיבור. אין שום סוג של הצפנה בהווה, מה שהופך את המשתמשים לרגישים לכל איום מקוון בחוץ שעלול למקד למכשיר שלהם.

יתר על כן, כל גורם באינטרנט יכול לעשות זאת ראה את כתובת ה- IP של המשתמש, מה הם עושים ברשת, וכל כך הרבה יותר.

מרבית ספקי ה- VPN בענף משתמשים הצפנת AES 256 סיביות, המהווה את ההצפנה החזקה ביותר כיום, המשמשת את ממשלת ארה”ב בכדי לשלוח מידע רגיש בצורה מאובטחת.

בלעדיו כל האקרים או פושעי רשת יכולים לראות מה אתה שולח או מקבל בקלות. כמו כן, מכיוון שלא קיימת הצפנה, א מתג כיבוי לא יהיה טוב.

אנו יכולים להבין מדוע להולה אין תכונה זו מכיוון שהיא לא VPN אמיתי, מלכתחילה. עם זאת, זה לא הופך את השירות למטריד פחות.

חיובי אחד עם מה שמכונה VPN זה הוא שיש לו חוסם פרסומות, וזה שם כיוון שההצפנה אינה. למרות זאת, השירות עדיין גרוע מאוד בכל הנוגע לפרטיות.

שום שירות אינו יכול לקרוא לעצמו רשת וירטואלית פרטית כאשר פרטי אינו נכלל במשוואה.

בתהליך ההערכה שלנו, האמור לעיל אינו מספיק. אנו מבצעים בדיקות אחרות ובודקים תכונות נוספות שיעזרו להעריך זאת יותר. השירות עדיין גרוע ולא משנה איזו תוצאה נקבל במהלך הבדיקות הבאות.

סריקת וירוסים

לשירות אין נגיף כשסרקנו את האפליקציה שלהם, וזה דבר טוב בהתחשב בעובדה שהיא לא מגינה עליכם מהאפליקציות הקרובות.

הפעלנו את היישום באמצעות סריקת וירוסים והיא נדלקת בירוק על בסיס 58 מקורות אמינים.וירוס סריקה הולה

אז למעשה, האפליקציה של Hola VPN בטוחה להתקנה, אך היא אינה מאפשרת להשתמש בה בבטחה.

מבחן דליפת DNS

זה היה, ללא ספק, הגרוע ביותר מבחן דליפת DNS ביצענו מאז שהתחלנו לבדוק ספקי VPN. נסביר מדוע.

ראשית, ניסינו בדיקת דליפה על שלנו מק באמצעות הולה VPN Plus. על ידי התחברות למיקום בבריטניה, עלינו לקבל כתובת IP בבריטניה.

ובכן, משום מה לא. במקום זאת השגנו א IP רוסי ושרתי ה- DNS שלנו הלכו עד הסוף הולנד.דליפת DNS VPN של Hola

ניסינו את האפליקציה לנייד כדי לראות את התוצאות שאנו משיגים. ראשית, התחברנו למיקום בארה”ב. ככל הנראה, זה הדליף את כתובת ה- IP שלנו. המיקום שלנו מוצג למעלה, ובכל זאת הוא מראה שרתי DNS בארה”ב.

ניסינו זמן אחר והתוצאות סוף סוף היו טובות. תוכל לראות את שתי התוצאות למטה:


לוקח הרבה זמן לוודא שכתובת ה- IP שלנו לא נחשפת, ומסמנת את הולה VPN, שוב, לא אמינה.

ביקורת צד ג ‘

מומחי אבטחה יכול לשפוך יותר אור על מה חסר ב- VPN ועל מה הוא טוב. לכן אנו לוקחים את זה לביקורת עצמאית כדי לעזור לנו בביקורות שלנו.

VPN משמש כדי להסוות את התעבורה באינטרנט, ועם Hola זה בכלל לא המקרה, במיוחד כאשר חוקרים מ- Trend Micro נחקר ב- VPN של Hola.

על פי Trend Micro:

“VPN של Hola משווקת כ- VPN קהילתי: משתמשי האינטרנט אומרים שהם יכולים לעזור זה לזה לגשת לאתרים באופן חופשי וללא צנזורה על ידי שיתוף חיבורי האינטרנט שלהם. זה אולי נשמע כמו יוזמה אצילית, אבל במציאות, שירות VPN של הולה מהווה סיכונים קשים לקהילת האינטרנט במספר דרכים. “

הקבוצה גם מציינת כי השירות מאפשר לצדדים שלישיים לבצע קוד במערכת של המשתמש, מה שמסייע להם לעקוב אחר שלהם פעילויות מקוונות, וחמור מכך, השתלטו על כל המכשיר שלהם מבלי שהם יידעו.

הם סיכמו את הדברים ואמרו כי:

“הולה VPN אינה פיתרון VPN מאובטח – אלא מדובר בשירות פרוקסי אינטרנט שאינו מוצפן.”

זה לא רק אתרים וחברות קהילתיות, אלא אפילו מחקרי אבטחה מציינים כי Hola אינה בטוחה לשימוש.

אחריות כנרית

אנו בדרך כלל מציינים כי חלק זה אינו חשוב במיוחד אם ספק מציית למדיניות קפדנית ללא רישום.

אבל במקרה של הולה VPN, כל דבר שיכול לעזור מעט עשוי לעבוד. כנריות מתחייבות הן דרך להודיע ​​למשתמשים שהספק שלהם קיבל ממשלה זימון.

זה עלול לפגוע בפרטיותם שכן הספק צריך להגיש את הנתונים שלהם לאכיפת החוק. אם הולה לא הייתה אוספת נתונים, זו לא תהיה בעיה מכיוון שלא יהיה להם מה למסור.

עם זאת, זה לא המקרה ומשתמשים תמיד כפופים לכך איומי פרטיות עם או בלי התערבות הממשלה.

שירות לקוחות

בין הבעיות, הסיכונים והאיומים השונים של הולה VPN, אנו מצפים מתמיכת הלקוחות שלהם לפחות לרמה של הדברים.

מבחינה טכנית, בהשוואה לבעיות האחרות, זה אמור להיות הדאגות המעטות שלנו, אך תמיכת הלקוחות של הספק היא אחרת גדול לאכזב.

לא הצלחנו למצוא את אלה סעיף תמיכה, זה לא מוצג באופן שמישהו יכול למצוא את זה בדיוק כמו ש- VPNs אחרים עושים.

למען האמת, זה תוחב בתחתית האתר הרשמי שלהם, כמובן בתקווה שאף מבקר לא ילחץ עליו.

לתמיכה בלקוחות, המשתמשים יכולים לשלוח ל- Hola VPN an אימייל. הם אפילו כללו מספר טלפון אם הם זקוקים אי פעם לעזרה.תמכו בהולה

ברור שהשירות מציע אין צ’אט חי או מערכת כרטיסים ייעודית. יתר על כן, נראה כי המספרים הרשומים אינם קשורים לתמיכת הלקוחות. אז זהו, זה עוד כישלון גדול.

תמחור

VPN של Hola מוצגת כשירות בחינם, אך היא מציעה גם חבילת פלוס בתשלום שמבטיחה אנונימיות ופרטיות (שזה לא המקרה אגב).

אם משתמשים רוצים לבחור השירות של חולה פלוס, הם ימצאו ארבע אפשרויות זמינות. להלן תוכניות המנויים הזמינות של הולה VPN:

מנוי HolaVPN

 • חודשי: $ 11.95 לחודש
 • שנתי: $ 83.88 לשנה (6.99 $ לחודש).
 • שנתיים: 95.75 $ מחויבים כל שנתיים (3.99 $ לחודש)
 • שלוש שנים: 107.55 $ מחויבים כל שלוש שנים (2.99 $ לחודש)

תוכנית הפלוס היא מאוד יקר לעומת מה שיש לשירות להציע. למעשה, השירות הוא דולר פחות מאחד השירותים המובילים בענף – ExpressVPN.

לפחות ExpressVPN כולל תכונות הצפנה ופרטיות מובילות, כמו גם היכולת לבטל את החסימה של כל שירות סטרימינג.

שיטות תשלום

אמצעי תשלום כוללים כרטיסי אשראי ו- PayPal, כמו גם אפשרויות אחרות כגון Alipay, GiroPay, SOFORT ו- iDEAL.

אמצעי תשלום הולה

בכנות, לא ציפינו ש- VPN ב- Hola תציע cryptocurrency. זו פשוט שפרטיות אינה הדבר שלה והיא לא תתחיל לדאוג לפרטיות המשתמשים כעת.

התחייבות להחזר כספי ולניסיון חינם

הגעה לחלק זה די מדאיגה, מכיוון שמשתמשים עדיין חושבים שכדאי לבחור VPN של הולה.

לשלם כסף עבור שירות זה דבר אחד, ולשלם שימוש בכסף וגם בנתונים אישיים זה דבר אחר.

למרות היותה שירות נורא עד כה, הולה אכן מציעה מדיניות החזר של 30 יום למנויים חדשים. הם תמיד יכולים לבקש את הכסף שלהם למקרה שהולה לא תהיה מספיק טובה וזה בכלל לא.

באשר לתקופת ניסיון בחינם, אין אלא אם כן אתה משתמש ב- גרסה חינמית – – עצמה. לא כל התכונות והיכולות כלולות, אך לא חסרים רבים.

ביקורת VPN של Hola – פסק הדין הסופי

לסכם זאת, VPN של הולה חייב להיות נמנעים בכל מחיר. VPN של Hola הוא שירות פרוקסי המסווה את עצמו כ- VPN.

כפי שציינו, הולה שוכחת את החלק הפרטי ב רשתות וירטואליות פרטיות ובכל זאת זה מסתובב בשיווק VPN.

זהו סיכון חמור לפרטיות וביטחון מקוון, ואנחנו בהחלט לא ממליצים עליו. אם אתה מחפש ספקי VPN אמינים / בפועל, בדוק את ה- חלופות למעלה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me