ה- VPN הטוב ביותר להסתרת כתובת IP

מהם ה- VPN הטובים ביותר להסתרת כתובת IP? אתה משתמש באינטרנט, יש לך כתובת IP. אתה לא יכול להיפטר ממנו או לגשת לדברים בלעדיו. עם זאת, מה שאתה יכול לעשות זה להסתיר את זה. הסיבה שבגללה תרצו להסוות את זה קשורה לעובדה שכתובת ה- IP שלכם יכולה לחשוף מידע עליכם, כולל מיקום גיאוגרפי. הרבה מהמידע הזה יכול לשמש מפרסמים, חברות, ממשלות או כל מי שאינו יודע להרחיק את האף שלו מעסקיהם של אנשים. זה הופך את הסתרת כתובת ה- IP שלך לדרך נהדרת להישאר בעילום שם ולהגן על זהותך המקוונת. כדי לעשות זאת, תזדקק לספק שירותי VPN. זו הסיבה במאמר זה, נספק לך מושג לגבי הנושא מיטבי ה- VPN הטובים ביותר המשמשים להסתרת כתובת IP.


ה- VPN הטוב ביותר להסתרת כתובת IP

ה- VPN הטוב ביותר להסתרת כתובת IP

כיצד להסתיר כתובת IP באמצעות VPN

VPN יוצר מנהרה דיגיטלית פרטית דרך האינטרנט בין המכשיר שלך לבין כל אתר ושירות שאתה מנסה לגשת אליו. זה קורה על ידי ניתוב החיבור שלך דרך שרת VPN במדינה אחרת, מה שמאפשר להיראות כאילו אתה מתחבר לאינטרנט ממדינה אחרת. לאחר התחברות לאחד משרתי ה- VPN, תהפוך אנונימית ככל שכתובת ה- IP שלך (פרוטוקול האינטרנט) תוחלף לזה של שרת VPN. עם ה- IP החדש הזה, אתה הופך להיות בלתי ניתן למעקב באינטרנט וזכאי לגישה לתכנים מוגבלים. אז בכל פעם שאתה רוצה להסתיר את המיקום האמיתי שלך, פשוט הפעל את אפליקציית VPN ובחר מדינה שממנה אתה רוצה להתחבר. לאחר מכן תוכל לגלוש באינטרנט תוך שימוש בזהות אחרת לחלוטין. בצע את הצעדים הבאים כדי להסוות את כתובת ה- IP שלך באופן מקוון:

 1. הירשם עם ספק שירות VPN.
 2. הורד והתקן את אפליקציית ה- VPN שלך במכשיר שלך.
 3. הפעל את היישום והיכנס.
 4. בחר באחד משרתי ה- VPN והתחבר אליו.
 5. בדוק את כתובת ה- IP שלך דרך אתר כמו WhatIsMyIP.network כדי לוודא שבוצע שינוי.
 6. הסתרת בהצלחה את כתובת ה- IP שלך מספקי רשת, ממשלות ומצדדים שלישיים.

VPNs הטובים ביותר להסתרת כתובת IP

לשיפור פרטיות ואנונימיות מקוונת עליך להסתיר את כתובת ה- IP שלך בעת השימוש באינטרנט. אתה אף פעם לא יודע מה יכול להיות שם באינטרנט מכיוון שהאינטרנט מלא בהאקרים, מרגלים ופושעי רשת. על מנת להבטיח הגנה מפני כל האיומים המקוונים הללו, אתה זקוק ל- VPN. רשת פרטית וירטואלית זו יכולה לספק לך את האבטחה הדרושה לך על ידי הסתרת כתובת ה- IP שלך. VPN הוא הדרך המהירה, הקלה והבטוחה ביותר לבצע זאת. לא רק VPN יסתיר את ה- IP שלך, אלא שהוא גם יאפשר לך לעשות זאת דפדף באינטרנט באופן אנונימי. המשך לקרוא כדי לגלות את ה- VPN הטובים ביותר להסתרת כתובת ה- IP שלך.

1. ExpressVPN

זהו ספק שירות מהיר ומאובטח להפליא. יש לה שרתים ביותר מ 90 מדינות, מה שהופך את החיבור לאחד מהשרתים שלה ממש קל. ExpressVPN מציע מגוון רחב של שרתים ידידותיים ל- P2P, סיבוב בלתי מוגבל של p2p, ומתג להרוג. רק פרוטוקולי ההצפנה החזקים ביותר משמשים עם ExpressVPN כדי להבטיח שמירה על רמות האבטחה הגבוהות ביותר. VPN אקספרס מציעה גם ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום ושירות לקוחות 24/7, המספקים אותו כספק שירות מעולה. בזה מאמר, תלמד יותר על ExpressVPN.

2. BulletVPN

BulletVPN הוא VPN מהיר ומאובטח עם כל התכונות הנחוצות כדי להעניק למשתמשים פרטיות גלובלית באינטרנט. לספק שירות זה יש רשת שרתים בכל רחבי העולם במהירות המהירה. הוא מציע ללא הגבלה P2P / Torrenting, מתגי שרת ללא הגבלה והכי חשוב אפשרות DNS חכמה. VPN של Bullet קשור לאבטחה ומהירות וזו הסיבה שהם משתמשים בפרוטוקולי PPTP, L2TP, OpenVPN, IKEv1, IKEv2 ומוודאים שהשרתים שלהם לא עומסים יתר על המידה. אתה יכול לסמוך על תמיכת הלקוחות הפרמיה שלהם 24/7 ומדיניות ההחזר שלהם למשך 30 יום. עוד על BulletVPN ב- סקירה זו.

3. NordVPN

מהירויות מהירות, כמו גם תכונות פרטיות ואבטחה חזקות, מתאפרות NordVPN. אבטחה היא במיטבה אצל ספק שירות זה בזכות שיטת ההצפנה הכפולה שלה. ל- NordVPN שרתים ביותר מ 55 מדינות. זה מאפשר ללא הגבלה P2P / Torrenting, מגוון רחב של שרתים ידידותיים P2P וכולל הגנה מפני תוכנות זדוניות. התמיכה שלהם 24/7 תמיד מוכנה לענות על פניות הלקוחות שלהם. יש אחריות של 30 יום הכסף בחזרה למי שלא רוצה להתחייב מוקדם מדי. בדוק את שלנו ביקורת ב- NordVPN למידע נוסף על ספק שירות זה.

4. IPVanish

IPVanish מתואר כספק שרתים מהיר מאוד ומאובטח שבבעלותו רשת השרתים. עם שרתים ביותר מ -60 מדינות אתה יכול להתחבר מכל חלק בעולם. IPVanish מאפשרת P2P / Torrenting ללא הגבלה, תכונה של הרגת הרגשות ותמיכה בצ’אט חי 24/7. ללקוחות רשאים 7 ימים לנסות ל- IPVanish לפני שהם מחליטים אם ברצונם להירשם כמנוי לשירותיה. אם תרצה ללמוד עוד אודות IPVanish, הקפד לקרוא הסקירה שלנו.

ה- VPN הטוב ביותר להסתרת IP

אם בחרת להשתמש באינטרנט, ללא הגנה ועם כתובת ה- IP שלך בפועל, אתה פשוט הפך את עצמך לטרף קל להאקרים ופושעי רשת בכל מקום. המידע הרגיש שלך מנוטר, המיקום שלך נחשף וזהותך ידועה כמה גרוע הוא יכול להחמיר? אה רגע, פרטיותך עלולה להיפגע וביטחונך עלול להפר. אז איפה תהיה? אתה יכול להימנע מכל זה ולהגן על כל מה שאתה עושה באינטרנט, פשוט על ידי הסתרת כתובת ה- IP שלך. ספקי השירות האמינים הרבים שפירטנו למעלה יכולים לעזור לכם להשיג זאת באופן מיידי. האם פגענו במרט עם הצעות VPN הטובות ביותר שלנו? ספר לנו את מחשבותיך על ידי התייחסות למטה.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map