ה- VPN הטוב ביותר עם Kill Switch

כשאתה מחפש ספק VPN, יש מספר תכונות מתקדמות שתרצה להבטיח לספק יש לפני שתצטרך להירשם איתן. אחד מהם צריך להיות היכולת לכבות את חיבור האינטרנט שלך מייד כששירות ה- VPN שלך נפגע. מתג להרוג באינטרנט הוא חשוב מכיוון שהוא מונע מכם לסכן את עצמכם על ידי גלישה באינטרנט ללא כל סוג של הגנה מקוונת, בכל נקודת זמן נתונה. זהו אמצעי אבטחה נהדר שכן ספקי שירותי האינטרנט או האתרים המגבילים הגיאוגרפיים שאולי אתה מבקר בהם נדרשים רק מספר שניות בכדי לתפוס את כתובת ה- IP שלך ולנעול אותך מהאתר שלהם לתמיד..

ה- VPN הטוב ביותר עם Kill Switch

ה- VPN הטוב ביותר עם Kill Switch

ה- VPN הטוב ביותר עם Kill Switch – מבוא

אם הספק שלך מציע מתג להרוג באינטרנט כאחת מהתכונות שלו, רוב הסיכויים שיש לו מדיניות ללא יומן. הצעת שתי תכונות אלה פירושה שהספק שלך מתכוון להבטיח כי האבטחה שלך מקוונת כל הזמן, וכי תנועת הגלישה שלך נשארת פרטית וסודית רק לך.

VPN הטוב ביותר עם סקירת Kill Switch

בסקירה זו, נסקור כמה מהספקים המציעים שני שירותים אלה, ונרחיב גם את סוג השירות שעליכם לצפות לקבל מהם..


1. ExpressVPN מתג להרוג אינטרנט עבור Windows

דבר ראשון ברשימה שלנו הוא ExpressVPN, אחד מספקי ה- VPN המועטים ביותר שאנחנו יכולים למתג כנמלאים בעולם. החבר’ה האלה רציניים בפרטיות המקוונת, ותוכלו לראות כי באמצעות איכות השירות שהם מספקים. הם לא עושים שום ניסיון לרשום את היסטוריית הגלישה של המשתמשים שלהם, והם מציבים צורות הצפנה חזקות שמבטיחות שאף צד שלישי לא יוכל לחדור לקשרים של הלקוחות שלהם..

השירות מתייחס למנגנון מתג ההרג של האינטרנט כאל נעילת רשת, וניתן להפעיל אותו בכרטיסייה כללי מחלון האפשרויות. השירות למעשה מופעל כברירת מחדל, כך שאתה לא באמת צריך להגדיר שום דבר אם אתה לא מכיר את VPN ואת ההגדרות שצריך להתקין כדי שהוא יעבוד. ממש מתחת לתיבת הסימון ‘הפעל’ תראה הסבר קצר למה לצפות ברגע שתפעיל את השירות: “זה מבטיח שתעבורת האינטרנט שלך תעבור במנהרה המאובטחת של ExpressVPN ותעצור את כל התנועה אם ExpressVPN תתנתק במפתיע”. לאחר שבדקנו את השירות, אנו יכולים לאשר שהוא עובד ושהוא תוכלו לסמוך עליו באופן מלא.

2. IPVanish – Internet Kill Switch עבור מק & חלונות

רמת המחויבות לפרטיות המשתמשים שמפגינה IPVanish בשירותיהם היא אחת הסיבות שיש לה לגיון של משתמשים שלעולם לא מתפתים באמת לעבור לספק אחר. הם מבטיחים ללקוחותיהם כי לאף אחד לא תהיה גישה לרשומה של היסטוריית הגלישה שלהם, ושאף אחד לא יוכל גם ליירט את חיבור המשתמשים שלהם במקרה ששירות ה- VPN שלהם יפסיק לעבוד בפתאומיות.

אפשרויות מתג ההריגה של VPN זמינות למעשה עבור משתמשי Mac OS X והן של Windows, וזה הופך אותם לאחד הספקים הבודדים שחשבו על משתמשי מכשירי Apple שלהם. בין רשימת האפשרויות שתראה בעת הפעלת מתג ההשמדה היא האפשרות לשנות מעת לעת את כתובת ה- IP שלך. זה מבטיח שאיש לא יוכל לעקוב אחר ה- VPN הווירטואלי שלך וגם פועל לשיפור האבטחה שלך.

3. NordVPN – VPN Kill Switch עבור חלונות

במקום השלישי ברשימה שלנו הוא NordVPN, שירות שממשיך לצמוח בקפיצות תוך שהוא בודק את כל התיבות בדברים שרוב הספקים שלה היו רוצים לקבל מספק. עם המטה שלה בפנמה, NordVPN הוקמה בשנת 2012, ובשלוש שנות שירותה היא כבר ביססה את עצמה כאחת הספקיות הטובות ביותר שקיימות בשוק. אחת התכונות שהפכה אותו לפופולרי נרחב היא טכנולוגיית ה- switch switch שלה.

ל- NordVPN מתג הרג אוטומטי של האינטרנט שפועל באמצעות בעיטה פנימה בכל פעם ששירות ה- VPN שלה נקטע מסיבה זו או אחרת. בכך, כל היישומים שעשויים לנסות לרגל אחר העבודה שלך באופן מקוון ייכבו ברגע שתתנתק מהאינטרנט. זה מגן עליך ועל הנתונים שלך מפני צדדים שלישיים שירצו להשתמש במידע שלך לצורך סחיטה או רשלנות רפואית. הירשמו עוד היום עם NordVPN במחיר של 8.00 דולר לחודש ותקבלו רמה ללא תחרות של שירות לקוחות, יחד עם אחת מרמות ההצפנה הטובות ביותר שקיימות כיום בשוק..

4. PIA – Windows / Mac Internet Kill Switch

בין הספקים הראשונים שהכניסו מתגים להרוג VPN היה גישה לאינטרנט פרטי. השירות ידוע בזכות המסירות שלהם לפרטיות המשתמשים, השירות מציע את תכונת מתג ההריגה שלהם באינטרנט למשתמשים שלהם ב- Windows וגם ב- Mac. התכונה מפעילה הגנת ניתוק VPN כאשר ברגע שהחיבור שלך לשירות ה- VPN שלהם נקטע, הגישה שלך לאינטרנט מושבתת. ניתן להחזיר גישה רגילה ברגע שתשבית את מתג ההשמדה או תצא מהיישום. למשתמשים עם שני חיבורים הפועלים בו זמנית, יש ליידע אותם שרק חיבור פעיל אחד יופסק.

אחת התכונות האחרות של PIA היא מדיניות ללא יומן שלהן, המונעת אחסון של מידע הגלישה שלך. תכונה זו שומרת על כל מי שמקווה להכיר את היסטוריית הגלישה שלך במפרץ, ומאפשרת לך לבצע את עבודותיך הרגישות בבטחה מתוך ידיעה שאיש לא יצפה את הקשר שלך. בהגדרות “הצפנה” שלהם תוכל להגדיר כל קשר לאימות נתונים & הצפנה, מכניחה אותך לשלוט בהגנה על ההגנה המקוונת שלך.

מסקנה על ה- VPN הטובים ביותר עם מתג להרוג באינטרנט

עם ארבעת השירותים שפורטנו למעלה, כמעט ולא תישאר פגיעים לאחר ששירות ה- VPN שלך יכבה במפתיע. מתג הרג של VPN ישמור על הגנת כל המידע שלך ועל אבטחתך כל עוד כל עוד הפעלת מתג ההריגה. יש לך הערות או משוב? השאר אותם בקטע שלמטה & אנו בטוחים להגיב.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me