ה- VPN הטוב ביותר לערב הסעודית (KSA) בשנת 2020

בזמן שהייתי בנסיעת עסקים בסעודיה, לא יכולתי אפילו לבצע שיחות Whatsapp. לאחר מספר ניסיונות, חשבתי שהגעתי למבוי סתום. אבל למזלי, נתקלתי במשהו שנקרא VPN. התגלית שמשנה את החיים שינתה את כל החוויה המקוונת שלי בסעודיה הסעודית. מסיבה זו, אני כאן כדי לשתף אתכם בממצאים שלי. תוכלו למצוא גם את הטוב ביותר בערב הסעודית VPN במאמר זה. 


ביקורת VPN הטובה ביותר לערב הסעודית 2017

ה- VPN הטוב ביותר לסעודיה

מגבלות תוכן בערב הסעודית

ה רמת הצנזורה בסעודיה רק ​​הלכה וגברה בשנים האחרונות. נראה כי תוספת מתמשכת תישאר בתקן במשך שנים רבות. רק לאחרונה ממשלת סעודיה חסמה את הגישה לקטארי BeIN Sports מסיבות פוליטיות. התוכן שנחסם הוא בדרך כלל אסור על פי חוק, מזיק, לא מכבד וגם אנטי-אסלאמי. האתרים שנמצאים כמי שנמצאים בקטגוריה זו בדרך כלל קשורים לקידום פורנוגרפיה, הימורים וסמים.

גם אתרים קיצוניים או כאלה שעשויים לעודד ביקורת על משפחת המלוכה אינם נסבלים. לפיכך לא תהיה הפתעה שלא תוכלו לגשת לאתרי סיקור או לחומרים פירטיים מפרץ הפיראטים, או דרך uTorrent. עם זאת, קיימת אלטרנטיבה לכל זה, והיא כוללת שימוש בשירות VPN. במקרה שתנסה לגשת לאתר אסור סעודי, תוצג בפניך הודעת שגיאה המציינת את הדברים הבאים.

“סליחה, הדף המבוקש מפר את התקנות של משרד התרבות והמידע.” או “סליחה, הדף המבוקש אינו זמין.”

גש Whatsapp & אפליקציות צ’אט אחרות

רשימת היישומים החברתיים שהם חסום בסעודיה הוא די ארוך ולעיתים מדכא לקרוא. יש לנו סקייפ, טנגו, Whatsapp, Viber, Line Facebook Messenger והרבה יותר מזה שיותר מדי להזכיר. אתה יכול להשתמש שוב בכל היישומים האלה אם אתה נרשם לשירות VPN אמין, ולהתחבר לשרת שנמצא במקום כלשהו השימוש בהם אינו מוגבל. בואו ונמשיך לראות מה תמצאו על ידי פנייה ל- VPN לבטל את החסימה של אתרים מוגבלים גיאוגרפיים בסעודיה.

מה זה VPN?

ראשי התיבות “VPN” מהווים עבור רשת וירטואלית פרטית, וזו במקרה טכנולוגיה פשוטה ש מאפשר לך לעקוף כל איסור מקוון על ידי הצפנת תעבורת האינטרנט שלך. זה מאפשר למשתמש להתחבר לשרת VPN במקום אחר ולהסתיר את כתובת ה- IP שלהם בפועל.

הגן על פרטיותך

אם אתה נמצא ב- KSA או מתכנן לנסוע לאזור, היה סמוך ובטוח שאתה הולך לאבד את קולך. לא באמת, אתה תאבד את זכות הדיבור שלך. לממשלת סעודיה יש מדיניות קשה כשמדובר במתרחש או במה שאתה עושה באינטרנט.

השמעת קול פירושה שיום אחד תוכלו לבקר את המשפחה השלטת. לא רק זה, אתה אפילו לא יכול להזכיר שום דבר שקשור להומוסקסואליות ופוליטיקה. אם תעשה זאת, אתה מסכן את החופש שלך בפועל. המשטר הקפדני השולט במדינה הוא בדירוג בעקביות בין “הגרועים ביותר”..

האם אתה יודע ששלושה עורכי דין נידונו לפני למעלה מ 8 שנות מאסר? כן, זה קרה בגלל שהם חלקו את עמדתם לגבי ההפרה של זכויות האדם.

אם נשלחו עורכי דין בפועל לכלא, מה עלול לקרות למשתמש רגיל בפייסבוק? אל תשתמש במדיה חברתית מבלי להתחבר ל- VPN. ברגע שאתה מתחבר לשרת VPN, כתובת ה- IP המקורית שלך תיסגר, מה שהופך את זה למישהו בלתי אפשרי לעקוב אחר היכן שאתה נמצא. אתה יכול לבטא את עצמך כמה שתרצה בלי לדאוג לתוצאות. רק אל תחשפו את שמכם ותגיבו ככל שתרצו, בלי לחצות קו כמובן.

השתמש ב- VPN בערב הסעודית כדי לבטל את חסימת התוכן

איסור הצנזורה שהוטל בסעודיה מקשה בצורה מדהימה על קבלת גישה לערוצים ותכנים ספציפיים. הממשל נקט גם בצעדים רשום את הפרטים וההיסטוריה של משתמשי האינטרנט שלהם, מדיניות המאפשרת להם לעקוב & שמור את פעילות האינטרנט של מישהו. באמצעות אחד VPNs הטובים ביותר לסעודיה יאפשר לכם לשכוח את כל האיסורים הללו מכיוון שהם כבר לא ישפיעו עליכם.

דוגמאות לאתרים וערוצים שנחסמים כברירת מחדל בסעודיה כוללים נטפליקס, הולו, HBO Go, BBC iPlayer, ABC Family, Fox ו- CBS. צפו להחזיר גישה לאלה ברגע שתירשמו לשירות VPN & ההתקנה הושלמה.

שיתוף קבצים מבולבל ושיתוף

אתרים שיש להם פוטנציאל להפר מדיניות קבועה כלשהי באמצעות הפצה של חומרים המוגנים בזכויות יוצרים לעיתים קרובות מסומנים בסעודיה ויכולים לגרום ל עונש מאסר בכלא אם נמצא מישהו שעוסק בהם. עם זאת, באמצעות רשת VPN חזקה תוכל גש לאתרים כמו uTorrent ו- Piratebay מבלי לדאוג הרבה.

ה- VPN הטוב ביותר עבור KSA – הכל לסיכום

הספקים שהצבנו הם חברות שנמצאות בשוק כבר שנים. VPNs אלה מטפלים בקבוצה גדולה של לקוחות מרוצים. המחירים כמובן יהיו שונים מספק אחד למשנהו.

זה מאוד תלוי בסוג הצרכים שיש לכם כמשתמש ובמגוון התכונות הניתנות על ידי שירות VPN. חברות כמו ExpressVPN, BulletVPN, VyprVPN, IPVanish, StrongVPN ו- HideMyAss יעניק לך גישה למאות, אם לא אלפי שרתי VPN ברחבי העולם. אם כבר יש לך רעיון לגבי רשתות פרטיות וירטואליות ולמה הן מיועדות, אתה יכול פשוט לסרוק דרך הרישום שלהלן. תסתכל על שלנו רשימת ה- VPN הטובה ביותר לשימוש בממלכת ערב הסעודית כאן:

תוכל גם לחבר מספר טוב של מכשירים. זה כולל את PC, Mac, Tablet, Smartphone, PS4, Apple TV, Amazon Fire TV, Xbox, Roku, והרבה אחרים. כמו כן, צפו ל- מדריך להתקנה “קל לעקוב” אם לספק שלך יש אמינות טובה.

אם אתה מהסוג שמעדיף לבדוק שירות לפני שאתה משלם עבורו, חפש ספקים המציעים מדיניות החזר של 30 יום כמו כן, נסו להימנע מחברות המציעות את שירותי ה- VPN שלה בחינם. הם בסופו של דבר רק יתסכלו אתכם בשירות באיכות נמוכה ובקשרים סופר-איטיים שלהם.

ה- VPN הטוב ביותר לערב הסעודית – סקירה מעמיקה

מכיוון שהכרתם כבר לתעשיית ה- VPN, האם נתחיל עם ה- VPN המפורטים הטובים ביותר שלנו לבדיקת KSA? מתחילים.

1. ExpressVPN – ה- VPN הטוב ביותר לערב הסעודית

סקירה של

ExpressVPN’s תוכנה ידידותית למשתמש, צוות תמיכה מעולה, ו שירותים איכותיים הענק בקלות לספק זה את המשבצת מספר אחת ברשימה שלנו. אל תתחיל אותי להתחיל עם שלהם רשת שרתים גדולה. לא פלא שזה פופולרי בקרב המשתמשים. עם אלפי שרתים פרוסים 94 מדינות, התחברות לרשת שלהם נעשית בקלות. תמיד יש שרת בקרבת מקום לא משנה היכן אתה נמצא בעולם. 

שירות הלקוחות של החברה מדהים. לא רק הם ניתן להגיע אליו וניתן להגיע אליו, אבל הם גם כן זמין 24/7. אם אי פעם תתקל בבעיה כשאתה מנסה להתחבר לאינטרנט בסעודיה, אתה יכול לפנות לצוות התמיכה באמצעות אימייל. אתה יכול לקבל כרטיס עזרה מהאתר שלהם או ליהנות מהאתר שלהם שירות צ’אט חי.

למרות שרבים מחשיבים את ExpressVPN כיקרים יותר מספקים אחרים, זה אבטחת התגנבות של השירות תכונות וביצועים פנטסטיים הם מה שהם משלמים עבורם. אם אתה עדיין לא בטוח, אתה יכול להשתמש בהם מדיניות ערב להחזר הכסף למשך 30 יום. ואז אתה צריך להחליט אם ברצונך להישאר מנוי לשירות או לא. 

מקצוענים

 • יותר מ- 2000 שרתים ב 62 מדינות.
 • ערבות 30 יום להחזר הכסף.
 • תמיכה 24/7
 • AES עם קידוד מקשים של 256 סיביות.
 • MediaStreamer DNS חכם
 • מדיניות יומן אפס.
 • שלושה חיבורים בו זמנית

חסרונות

 • מעל מחירים ממוצעים.

2. NordVPN

סקירה של NordVPN

עם NordVPN בהיותו מבוסס בפנמה, אין סיכוי ששום צד שלישי יוכל להשיג את הנתונים שלך. ממשלתך או ספק שירותי האינטרנט לא יכולים לפקח על הפעילויות שלך או לברר מה אתה עושה באופן מקוון. זה בעיקרון מכיוון שהמדינה בה נורד אינה עומדת בתנאי המדינה חוקים לשמירת נתונים

ספק VPN זה מאפשר עד 6 חיבורים בו זמנית. המשמעות היא שתוכלו לשתף חיבור VPN אחד בשישה מכשירים כולם בו זמנית. מרבית התכונות שיש ל- NordVPN להציע הן בלעדיות ל- NordVPN בלבד. דוגמה אחת היא שלה תכונה VPN כפולה. זה המקום בו התעבורה מנותבת דרך שני שרתי VPN, ולא רק אחד.

ה מדיניות אפס יומנים מסייע גם בהעלאת רמת האבטחה והפרטיות של המשתמשים. אתה צריך לגלוש באינטרנט מבלי לדעת שאתה לא מעקב, ואתה חופשי לעשות כל מה שאתה רוצה. 

מקצוענים

 • 5000+ שרתים ביותר מ- 60 מדינות.
 • SmartPlay DNS חכם.
 • AES-256-CBC עם קידוד מפתח DH 2048-ביט.
 • מתג כיבוי.
 • 6 חיבורים לחשבון.
 • מדיניות ללא רישום.
 • CyberSec
 • VPN כפול.
 • ערבות 30 יום להחזר הכסף.

חסרונות

 • קצת יקר לעומת ספקים אחרים.
 • מהירויות מהמורות בשרתים מסוימים.

3. IPVanish

IPVanish

משתמשים שפונים אליהם IPVanish ליהנות מהחינם DNS חכם שמגיע עם החבילה שלה. למרות שיש DNS חכם אינו זהה ל- VPN מבחינת האבטחה, הוא משמש כ- כלי לביטול חסימה הגון.

אלה המנויים ל- IPVanish יכולים לשלם עבור שלהם מנוי באופן אנונימי– גם דרך Bitcoins. החברה תומכת העברות קובץ P2P למעוניינים. תכונות אחרות כוללות הגנת דליפות DNS, מתג להרוג אוטומטי – -, והכי מזוהה מכולם, שרתים מהירים. למרות שבסיסה של IPVanish נמצא ארצות הברית, זה מבטיח למשתמשים שלה לא חווית כריתת עצים.

מתג להרוג לא יאפשר חשיפה של כתובת ה- IP שלך כאשר חיבור האינטרנט שלך יורד. 

מקצוענים

 • עד 1000 שרתים ברחבי העולם.
 • הצפנת AES 256 סיביות.
 • מחבר עד 10 מכשירים.
 • תנועה P2P בלתי מוגבלת.
 • מדיניות ללא יומנים.
 • לקוחות ידידותיים למשתמש לכל מערכות ההפעלה העיקריות.
 • רוחב פס בלתי מוגבל.

חסרונות

 • לא עובד עם נטפליקס.
 • ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים.

4. VyprVPN

סקירה של VyprVPN

ה טכנולוגית זיקית היא כנראה התכונה הייחודית ביותר ב- VyprVPN. אולי זו הסיבה שמשתמשים כל כך נמשכים לזה. מה שקורה הוא ש- VPN עוטף את הנתונים שלך בשכבות ושכבות על הצפנות, מה שהופך אותם לבלתי נגישים. אף אחד, ואני מתכוון, אף אחד לא יכול לגשת לנתונים שלך, אפילו לא לספק שירותי האינטרנט שלך.

תקבלו גם את ההזדמנות לחקור גלישה מקוונת ללא סינון עם מנוי זה. עליכם לדעת זאת VyprVPN הבעלים של כל אלה 700 שרתים. פירוש הדבר שהם אלה שאתה צריך ליצור קשר במקרה שאתה נתקל בבעיות כלשהן, מכיוון שהם יכולים לפעול ישירות על המצב העומד לרשותך. 

הרבגוניות ש- VPN מציעה נובעת מכך תוכנה בנויה היטב כפי שאתה מקבל להשתמש בו בכל פלטפורמה Windows, Mac, Linux iOS או Android. אם אתה רוצה לנסות ל- VPN זה, יש לך רק שלושה ימים לפני שתתבקש להתחייב באופן מלא. 

מקצוענים

 • יותר מ 700 שרתים 70 מיקומים.
 • פרוטוקול זיקית.
 • שימוש בלתי מוגבל בנתונים.
 • 3 או 5 חיבורים בו זמנית על פי התוכנית שלך.
 • פרוטוקולי OpenVPN, L2TP / IPSec ו- PPTP.
 • DNS אפס ידע חכם.

חסרונות

 • רק 3 חיבורים למנוי הבסיסי.
 • ניסיון חינם למשך 3 ימים (משך זמן קצר מאוד).

מסקנה על ה- VPN הטובים ביותר ב- KSA

כגולה המקווה לנסוע לסעודיה לטובת הזדמנויות עבודה או שכר טובים יותר, רמת קפדנות גבוהה בתוכן הנגיש דרך האינטרנט עשוי לזעזע אותך בהתחלה. הצורך לצמצם את המדיה החברתית שלך עשוי גם לא להיות רעיון מבורך. אם תנאים כאלה לא יישמעו כמושכים אותך, בהחלט תהיה האלטרנטיבה הטובה ביותר שהיית להירשם לשירות VPN מכובד.

זה יאפשר לך לעשות זאת להחזיר את החופש המקוון שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי שחזור הגישה לערוצים ואתרי מדיה שאתה רגיל אליו. לא רק זה, אלא שיהיו לך גם האמצעים להישאר פעילים בכל אתרי המדיה החברתית שאתה משתמש בהם לתקשר עם המשפחה והחברים. שלך הנתונים ישמרו על בטיחותך, והפרטיות שלך מובטחת.

זה לא עניין של אחיזת קש בכלל, ברור שאתה זקוק ל- VPN בסעודיה, אז איזה מהם זה הולך להיות? ספר לכולנו על זה בקטע התגובות.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map