ה- VPN הטוב ביותר עבור L2TP / IPSec

מספר משתמשי האינטרנט שממשיכים ליפול קורבן להונאות וסחיטה מקוונת עולה בקצב מדאיג מאוד. רוב האנשים לא ממש מבינים כיצד הם אפילו מסכנים את עצמם בסיכון בכך שהם נכנסים לרשת ללא כל סוג של הגנה. בהמשך הם, בסופו של דבר, הם הקורבנות העיקריים של האקרים ופושעי רשת, המשתמשים בטקטיקות לא ידועות כדי להשיג את המידע האישי שלהם..


ה- VPN הטוב ביותר עבור L2TP

ה- VPN הטוב ביותר עבור L2TP

חשוב על מה שיכול לקרות אם מישהו מצליח לקבל גישה למחשב שלך ואיכשהו מאחזר את מספר חשבון הבנק או את הסיסמה שלך, שאולי הזנת כשאתה קניות באינטרנט ומשלם עבור הסחורה שלך. הם יכולים להמשיך ולמשוך את כספכם, מבלי שתכירו על כך. אלה סוג הסיכונים ששימוש בכלי כמו VPN יעזור לכם להימנע.

ספקי ה- VPN L2TP הטובים ביותר

כל ספק שירותי ה- VPN המובחרים מציעים פרוטוקול L2TP / IPSec. לכן איכשהו קשה להצביע על אילו טובים יותר מהאחרים. עם זאת, הנה רשימת ה- VPN המומלצת המובילה ביותר לפרוטוקול L2TP:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. NordVPN
 4. BulletVPN
 5. CyberGhost

שימוש ב- VPN – היסודות

ראשית, VPN מייצג רשת פרטית וירטואלית. זהו פחות או יותר אוסף שרתים השייך לספק אחד המאפשר למשתמשים לנתב ולהצפין את המידע שלהם. השרתים מבוססים כולם באזורים שונים, וזה מאפשר למשתמשים להחליט היכן הם רוצים להיראות כאילו הם מבוססים, או להיות מסוגלים להציג אתרים שניתן לגשת אליהם רק במדינה מסוימת. אתרים אלה הם מה שרוב האנשים מכנים אתרים מגבילים לגיאוגרפיה.

VPNs מספקים אבטחה למשתמשים שלהם על ידי הצפנת הקשר שלהם והסתרת זהותם. אם החיבור שלך מוצפן, אנשים כמו האקרים וספאמרים אפילו לא יוכלו לגשת למכשיר שלך, וזה יתרחק מהם מגניבת הנתונים האישיים שלך. באמצעות הצפנה, נתוני המשתמש מקבלים קידוד ופענוח רק על ידי לקוח ה- VPN שלך. בנוסף להצפנה, VPN מיישמים גם את השימוש בפרוטוקולים שונים כדי לאבטח את הנתונים שלך, כאשר ארבעה מהפרוטוקולים הפופולאריים ביותר הם PPTP, L2TP / IPSec, SSTP ו- OpenVPN. במדריך סקירה זה, אנו נבחן מקרוב את פרוטוקול L2TP / IPSec, את התכונות שציפית ממנו, וכן את שירותי ה- VPN הטובים ביותר המציעים פרוטוקול ספציפי זה..

פרוטוקול ה- L2TP / IPSec VPN

פרוטוקול מנהרה של שכבה 2 או L2TP הוא פרוטוקול מנהור המשמש כאמצעי לתנועה של מנות נתונים בין שתי נקודות. פרוטוקול, במקרה זה, מתייחס לרשימת הדרישות שיש לעמוד בהן תחילה לפני שתוקם חיבור לאינטרנט. L2TP נחשב לרוב כחלופה הפרוגרסיבית ל- PPTP, בעיקר מכיוון שמידע המועבר דרך פרוטוקול PPTP נחשב פגיע במיוחד במהלך השידור..

חשוב גם להבין שרוב האנשים מתייחסים ל- L2TP מבלי להזכיר IPSec; פרוטוקול ההצפנה שהופך אותו לטוב יותר מ- PPTP. זכור, L2TP הוא רק פרוטוקול מנהור, וכך Internet Protocol Security (IPSec) מספק את האבטחה הדרושה על ידי החלת אלגוריתמי הצפנה מרובים על הנתונים המועברים. הפרוטוקול מאפשר אימות נתונים ומונע גם התקפות והפרעות של אנשים באמצע.

ה- VPNs הטובים ביותר עבור L2TP / IPSec

פרוטוקול L2TP / IPSec נחשב לשני הטוב ביותר רק עבור OpenVPN והוא הפרוטוקול האלטרנטיבי שאליו הוא אינו מוצע OpenVPN. הפרוטוקול מציע גם הצפנה כפולה, וכתוצאה מכך מהירות הגלישה שלך מנותקת מעט כדי להקל על כך. עם זאת, ניתן להשתמש ב- L2TP עם מגוון רחב של פרוטוקולים ומציע אבטחה מקוונת אמינה. אם תחליט ללכת עם פרוטוקול הצפנה מסוג זה, ישנם מספר ספקי VPN שנוכל להמליץ ​​לך לבדוק:

1. ExpressVPN

מבוסס על איי הבתולה הבריטיים, ExpressVPN מציע את כל פרוטוקולי ה- VPN הפופולריים וזה כולל L2TP / IPSec. השירות בנה לעצמו שם כמציע את הטוב ביותר מבחינת אבטחה מקוונת ואף זכה במספר פרסים על כך. ExpressVPN, שהוקם בשנת 2009 באיי הבתולה הבריטיים, מחזיק תחת כ -2,000 שרתי בשליטתו ויש לו גם מחרוזת של שרתי התגנבות המאפשרים שימוש ב- VPN ללא גילוי במיוחד באזורים מצונזרים במיוחד כמו סין, קוריאה והמזרח התיכון..

משתמשים יכולים גם לסמוך על מדיניות הרישום האפסית המחמירה שלה, מכיוון שהיא מונעת מ- ExpressVPN לנטר או לרשום את השימוש במנויים שלה באינטרנט. חבילת השירות כוללת גם תכונות נוספות כמו מתג Kill Kill שמכבה את החיבור שלך למקרה שלקוח ה- VPN שלך ייפגע, ותמיכה בעד 3 חיבורים בו זמנית תחת מנוי אחד. ההצפנה היא גם אמינה, שכן ExpressVPN מציעה את התקן ההצפנה המתקדם לאבטחת נתוני משתמשים, לצד OpenVPN כפרוטוקול ה- VPN המועדף. למידע נוסף על ספק זה ומה מוצע, קח את הזמן לקרוא את סקירת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

IPVanish מציע גם את פרוטוקול L2TP / IPSec אך ממליץ למשתמשים להסתמך עליו עבור המכשירים הניידים שלהם. מלבד זאת, השירות המועדף על ידי המנויים מאחר שהוא הבעלים של כל 1500 השרתים שלו ובכך משליט אותו על כל מה שקורה ברשת שלו. השירות נוסד בשנת 1999 והוא מבוסס בפלורידה בארצות הברית. בניגוד למה שרוב האנשים עשויים לחשוב לגבי זה, השירות מבטיח מדיניות אפס רישום אמין.

IPVanish ידועה גם בכך שהיא מספקת אלטרנטיבה למשתמשים שאינם מעדיפים להשתמש בלקוח ה- VPN שלהם מכיוון שיש להם פרוטוקול שרת פרוקסי מיוחד המכונה Socket Security או SOCKS5. זה מאפשר לך ליהנות מאותם היתרונות של שימוש ב- VPN מבלי שאתה באמת צריך להוריד תוכנה לאף אחד מהמכשירים שלך. IPVanish תומך ומעודד גם סיבוב, מבטיח הגנה לכל אחד מהמשתמשים בו שבחר לעסוק בו. יתכן שאחת התכונות הפוריות ביותר של השירות היא יכולתו לחבר אליו עד 10 מכשירים מרובים. כדי לדעת בדיוק מה אתם עומדים להרוויח מ- IPVanish, וודאו שתקראו את סקירת ה- IPVanish שלנו.

3. NordVPN

NordVPN תומך באופן מלא בשימוש בפרוטוקול L2TP / IPSec, ואף מציע הדרכות באתר האינטרנט שלו לכל מי שחושב להשתמש בפרוטוקול הספציפי הזה. זה מוכיח שהשירות עושה את המירב כדי להציע משאבים אמינים למשתמשים שלו, ואף יש צוות טיפול בלקוחות שאפשר ליצור איתו קשר בכל זמן ביום או בלילה באמצעות טלפון, אימייל או אפילו מדיה חברתית. לשירות יש כ -4000 שרתים ברשת ויש לו כמה מהתכונות המרוכזות ביותר באבטחה המוצעות.

קח לדוגמה את התמיכה שלה ב- Tor מעל VPN וזה מאפשר ללקוחות להשתמש בשירות שלו בשילוב עם VPN לצורך הגברת האנונימיות. השירות מציע גם קידוד VPN כפול בו המשתמשים מתחברים לשני שרתים להגנה נוספת. הנתונים נשמרים פרטיים הודות למדיניות הקפדנית שלהם ללא יומני, מתג ההורדה האוטומטי שלהם באינטרנט ומנגנון ההגנה מפני דליפות DNS שלהם. השירות נהדר להזרמת HD ואפילו מאפשר למשתמשים לבחור לאילו שרתים הם יתחברו בהתאם לסוג העבודה שהם צריכים לבצע. עברו על סקירת NordVPN שלנו לקבלת תובנה מעמיקה יותר מה השירות יכול לעשות עבורכם.

מילים אחרונות ב- VPN הטוב ביותר עבור L2TP / IPSec

כעת, כאשר יש לך הבנה טובה יותר של פרוטוקול ה- VPN L2TP / IPSec, שלושת הספקים שפירטנו מתאימים כולם לאבטח את הגלישה שלך באמצעותה ולהבטיח כי הנתונים שלך יישארו מוגנים בכל פעם שאתה מחובר..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map