VPN הטוב ביותר ללא log

אם אתה משתמש באינטרנט הזקוק למינון היומי של נטפליקס (House of Cards הוא מדהים) וצ’אט בווידיאו, אתה לא זר ל- VPN. למרות השינוי במדיניות של נטפליקס, המונע מהמשתמשים שנמצאים ב- VPN להשתמש בגישה לתוכן ספציפי לאזור, הפופולריות של רשתות פרטיות וירטואליות ממשיכה לגדול. עם זאת, VPN לא משמש רק כדי לעקוף מגבלות גיאוגרפיות. רוב המשתמשים פונים ל- VPN לצורך גלישה אנונימית ומאובטחת. אך אילו ספקי שירותי VPN שווים את אמונכם? עם זה בחשבון, הכנו את הסקירה הבאה ‘VPN ללא הרישום הטוב ביותר’.

VPN הטוב ביותר ללא log

VPN הטוב ביותר ללא log

מה זה VPN?

בתקופה בה הפרטיות המקוונת נמצאת תחת איום רציני מכל הפינות, שימוש ב- VPN כדי לגלוש באופן אנונימי באינטרנט הוא בחירה נבונה.

לאנשים שאינם יודעים, רשת פרטית וירטואלית היא תוכנה המאפשרת למשתמשים לגשת לאינטרנט באופן פרטי באמצעות חיבורים מאובטחים ומוצפנים..

VPNs מספקים תכונות כמו הסתרת כתובת ה- IP שלך בפועל ושמירתך אנונימי, עקיפת צנזורה באינטרנט כדי לאפשר למשתמשים לגשת לרשת באופן חופשי במשטרים מעיקים, ולהקל על הגישה לתוכן חסום אזור בשירותי סטרימינג. VPNs גם שומר על בטיחות המשתמשים ברשתות WiFi פתוחות על ידי יצירת מנהרה בין המשתמש לשרת.

VPN וגלישה אנונימית

מקומות כמו ארה”ב או בריטניה נחשבו כמדינות מעקב בהן הפעילות של כל משתמש אינטרנט מעקב על ידי הממשלה וסוכנויות האבטחה. אתרי רשת חברתית כמו פייסבוק מפורסמים בזכות מעקב אחר נתוני משתמשים ומכירת המידע לשותפי הפרסום שלהם. לבני אדם יש זכות בסיסית לפרטיות, והיא נמצאת תחת מתקפה קשה כרגע.

ובכן, אל תשתמש בפייסבוק אבל זה נושא אחר. יחד עם זאת, למי אכפת אם מישהו צופה בך נכון? אם הם רוצים לעקוב אחר קניות ההתקדמות שלך אחר סולם באיזה אתר שיפוץ בית או מסך שטוח של קמעונאית מקוונת כלשהי כמו וול-מארט או Best Busy, אז יהיה זה!

אך פרטיות חיונית מסיבות רבות.

מה זה VPN VPN?

לפני שאתה סומך על ה- VPN באופן עיוור, גלה אם הוא רושם את הנתונים שלך. ישנם מספר VPNs בחינם וזולים שהפכו ידועים לשמצה במעקב אחר נתוני משתמשים גם כאשר הם טוענים שהם מציעים אנונימיות מלאה. קשה לאתר את ה- VPNs המזויפים והלא אמינים האלה. במקרים נדירים, פושעי רשת עשויים להיות מאחורי VPN מזויף שהם משתמשים בהם כדי לאסוף מידע פרטי מאנשים ולהכניס אותם לפרקטיקות לא אתיות..

כל שירותי ה- VPN טוענים כי אנונימיות מלאה, אך על מנת לעשות זאת, אסור להם לשמור על יומני נתוני משתמשים. סוכנויות ממשלתיות, ביטחוניות או אפילו פשיעה יכולות להכריח שירותי VPN אלה להיפרד מנתוני משתמשים. זהו חשש עצום אם אתה משתמש ב- VPN שרושמים נתוני משתמש.

VPNs ללא התחברות לעולם לא מגיעים בחינם ולעתים נדירות הם זולים. כמה מה- VPNs הנחשבים ביותר בשוק השיגו את הפופולריות שלהם על ידי מתן גלישה אנונימית ללא שם. אם מישהו ינסה לדרוש מידע מספק VPN נטול התחלויות, הוא ייאכזב אכזבה עצומה מכיוון שאין מידע לחלוק!

סקירת ה- VPN הטובה ביותר ללא log

בנימה זו, הנה רשימה של ספקי ה- VPN הטובים ביותר המציעים אנונימיות מלאה ללא רישום של נתוני משתמש כלשהו..

ExpressVPN

ישנן מספר סיבות לכך ExpressVPN הוא ה- VPN המהימן ביותר בתקופות האחרונות. זהו אחד ה- VPN המהירים ביותר כיום, המציע שירות יציב, מאובטח וחסר התחברות לחלוטין. הוא מגיע עם הצפנה של 256 סיביות, ערבות להחזר הכסף למשך 30 יום, וגם יש מערכת הפניה שתסייע בהפצת המילה על הצורך ב- VPN. אנשים שהשתמשו ב- ExpressVPN חושבים שזה הטוב ביותר בשוק כיום.

גישה פרטית לאינטרנט

הקרוב השני הוא גישה פרטית לאינטרנט המצהיר בפומבי שהוא לא רושם נתוני משתמשים, תנועה, מטא נתונים ו- DNS. אין פלא, ספק ה- VPN זכה במספר פרסים על השירות היעיל שלו במחיר סביר, ומשמש גם על ידי מספר ארגונים לחוויית גלישה מאובטחת ואנונימית. בשל החוזק והמהירות של הרשת שלו, השירות אמין ומהיר, ולמשתמשים יש אפשרות לבחור בין קידוד 128 סיביות ל 256 סיביות.

BulletVPN

ספק VPN אחר שמקפיד על בטיחותך באופן מקוון הוא BulletVPN. היא קובעת בבירור במדיניותה כי אין רישום של נתוני משתמשים מכל סוג שהוא, וכל פעילות האינטרנט קשורה לכתובות ה- IP של BulletVPN, ולא זו של המשתמש. יחד עם קידוד 256 סיביות, BulletVPN מבטיח גם בטיחות ופרטיות מקוונת מלאה.

סקירת ה- VPN הטובה ביותר ללא log-log

חשיבות עליונה לפרטיותך המקוונת, במיוחד בזמן הנוכחי בו איש אינו מוגן מפני מעקב באינטרנט. לפני שאתה בוחר שירות VPN כלשהו, ​​הקפד לקרוא ביקורות ומחקרים אודות מספר VPNs. שאל משתמשים אחרים על VPN שהם למעשה חסרי התחברות לחלוטין. עדיף לבחור VPN מהימן מאשר בזול או בחינם. כשמדובר בביטחון המקוון שלך, ה- VPN שאתה בוחר יכול לעשות את כל ההבדל.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me