ה- VPN הטוב ביותר לבחירת MHz

Choice MHz הוא שירות סטרימינג אחד שמבטיח לספק את הטוב ביותר בדרמות בינלאומיות. הוא מכיל תוכן מאולפני ייצור בכל רחבי העולם, היישר למכשיר שלך. עם זאת, הוא מתמקד רק בהצגת השקפה עולמית לצופיה מבוססי ארה”ב. המשמעות היא שאינך יכול לגשת לתוכן גם אם יש לך מנוי קבוע בזמן שאתה בחו”ל. אל תדאג. זו בעיה שתוכל למיין באמצעות שימוש ב- VPN.


ה- VPN הטוב ביותר לבחירת MHz

ה- VPN הטוב ביותר לבחירת MHz

מה Mhz הבחירה?

השירות מציע גישה ליותר מ- 2000 שעות של תוכן ברמה העולמית, עם כתוביות באנגלית כדי לשמור על הכל ברור ומובן. השירות הושק בשנת 2015, ובו מטהו בווירג’יניה, ארה”ב, והיה הראשון ששידר את חדשות אל-ג’זירה לחדשות האוכלוסייה בארה”ב. זה איפשר להם להעריך את מה שיש לשאר התכנות בעולם להציע.

אם אתה מוצא תוכן זר די מעניין, MHz Choice הוא שירות סטרימינג אחד שאתה בהחלט צריך לבדוק. השירות מציע אפליקציות המיועדות לעבוד טוב במכשירי iOS, Android, Windows או Mac מבוססי Mac, כמו גם Roku ו- Xbox. אם הגישה לכל המכשירים הללו קשה, תמיד יש אתר MHz. עם זאת כדי ליהנות מכל התוכן שלהם, עליכם להירשם למנוי שמגיע בתשלום חודשי, שעולה בערך 8 $.

הדבר היחיד שעשוי לדחות אותך בעניין Mhz Choice הוא העובדה שהשירות הוא בלבד זמין רק לצופים בארה”ב. זו בעיה שמרתיעה הרבה מעריצי שירות הסטרימינג עד כדי כך שהם נאלצים לבטל את ההרשמות שלהם עד שהם יחזרו. למרבה המזל, יש דרך לעקיפת הבעיה – VPN.

כיצד לבטל את חסימת הבחירה של MHz מחוץ לארה”ב

הדרך היחידה לזרום מ- MHz ללא קשר לאיפה שאתה נמצא היא באמצעות VPN. VPN או רשת פרטית וירטואלית מורכבת מקבוצה של שרתים הפזורים ברחבי העולם, המאפשרים למשתמשים שלה להתחבר אליהם ולהשתמש בהם כדי להסתיר את מיקומם בפועל. שירותים כמו MHz Choice מסתמכים על כתובת ה- IP שלך כדי למפות את מיקומך. בכך היא מחליטה אם להעניק לך גישה או לא.

כדי לוודא שאתה יכול לגשת לשירות לא משנה היכן אתה נמצא, עליך להתחבר לשרת מרוחק בארה”ב. באופן זה, כתובת ה- IP שלך תראה שאתה מבוסס בארה”ב, גם כשאתה לא, ומאפשרת לך להזרים תוכן כאילו היית בתוך המדינה. הנה תהליך קל אחר צעד:

  1. הירשם עם ספק VPN אמין.
  2. הורד והתקן את יישום VPN בהתקן תואם.
  3. היכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך והתחבר לשרת בארה”ב.
  4. השקת בחירת MHz.
  5. תהנה.

ExpressVPN הוא VPN מוביל שמבטיח עקיפה של מגבלות גיאוגרפיות. בנוסף, הוא משמש כמגן המושלם למידע הפרטי שלך בזמן גישה לאינטרנט. עכשיו, למי שתוהה מה הם ה- VPN המובילים בסקירה שלנו, הנה מבט מהיר.

VPNs הטובים ביותר לבחירת MHz

השימוש ב- VPN מועיל מאוד למשתמשים גם בכך שהוא מספק רמת אבטחה שרוב האנשים האחרים אינם יכולים להשיג. משתמשים מקבלים את החיבור שלהם מאובטח באמצעות הצפנה. כתוצאה מכך, צדדים שלישיים ופושעי רשת מתקשים יותר לגשת למידע שלך. זה חל גם על כל מכשיר בו אתה משתמש.

אם מותקן VPN, אתה צריך להיות בטוח בכך שהנתונים שלך מוסתרים למשתמשים מקוונים שעלולים להיות להם מניעים נסתרים..

כדי להבטיח שמשתמשים יבחרו בשירות הנכון, הרכבנו רשימת ספקים שבטוח מציעים את צורת ההגנה הטובה ביותר, תוך הקפדה על שמירה על גישה לשירותים חסומים גיאוגרפיים כמו MHz Choice. להלן רשימת מיטב ה- VPN הטובים ביותר לבחירת MHz.

1. ExpressVPN

כל הדרך מאיי הבתולה הבריטיים, ExpressVPN מנהל צי של יותר מ- 2000 שרתים הפזורים בכל רחבי העולם. הספק מציע את התקן התעשייתי של 256 סיביות הצפנת AES, וכן את היכולת להחזיק עד 3 התקנים סימולטניים הנתמכים תחת חשבון אחד. ExpressVPN מבטיחה ללקוחותיה את כל התמיכה המעוגלת, דרך ערוצים שונים כמו מדיה חברתית, אימייל או צ’אטים חיים שלהם.

כספק עטור פרסים, ExpressVPN מספק רישום אפס, כמו גם קידוד מלא של נתוני המשתמש שלו. השירות אפילו מאפשר למשתמשים לבחור אילו חלקים מהנתונים שלהם יצפנו באמצעות תכונת המנהור המפוצלת שלו.

זה עוזר להגדיל את מהירות הגלישה הכוללת. ExpressVPN מגיע גם עם אופציה עבור DNS חכמה, המאפשרת למשתמשים שלה לשנות את מיקומם ולגשת לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים. ExpressVPN נהדר גם למשתמשים בפעם הראשונה. כדי לראות מה עוד נמצא בחנות, קח קצת זמן לעבור על סקירת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

IPVanish הוא ספק אמין אחר שמשתמשים יכולים לפנות אליו לצורך צרכי האבטחה המקוונים שלהם. השירות מבוסס בארה”ב ויש לו קרוב ל 1500 שרתים ברשת שלו. שרתים אלה ידועים כולם בבעלות החברה, וזה מתורגם למהירויות מהירות יותר עבור המנויים שלה. השירות מאפשר עד 10 התקנים מרובים תחת חשבון אחד ומספק 256 סיביות AES ללקוחותיו לצורך אבטחה והגנה.

הספק מבטיח שמשתמשיו יוכלו ליהנות מרוחב פס בלתי מוגבל, כמו גם מהאפשרות להחליף שרתים פעמים רבות ככל שהם רוצים. המשמעות היא שהם יוכלו לעבור בין יותר מ- 40,000 IPs. IPVanish מספקת גם למשתמשים שלה אפשרות לבחור בין פרוטוקולי VPN כמו PPTP, SSTP, L2TP / IPSec ו- IKEv2.

הספק מעוניין גם בכך שהמשתמשים שלו יהנו מהאפשרות להוריד את לקוח ה- VPN שלהם. הם יכולים גם להשתמש בפרוקסי האינטרנט SOCKS5 שלהם שעובד רק כאשר הם מחוברים. לקבלת פרטים נוספים על עוד מה שיש ל- IPVanish, הקדש קצת זמן לעבור על סקירת ה- IPVanish שלנו.

3. NordVPN

NordVPN מסיים את הרשימה שלנו כאחת הספקיות בעלות התושיה ביותר שיכולתם להיתקל בהן אי פעם. הספק מפקח על רשת של יותר מ- 4000 ספקים, כאשר כולם פזורים ברחבי העולם. NordVPN ממוקמת באיי פנמה, משם מנוהלים כל השרתים שלה. בזכות רשת כה גדולה, השירות מסוגל לספק תכונות שהמתחרות שלה בדרך כלל לא היו מסוגלות להן.

אחת התכונות הייחודיות באמת היא ה- VPN הכפול. תכונה מסוימת אחת זו אומרת שהשירות מסוגל לנתב את תעבורת המשתמשים דרך שני שרתים במקום אחד. עם זה, תכפיל את רמת האבטחה. השירות גם מאפשר למשתמשים שלו לבחור עם השרתים לבחור ולעבוד איתם על בסיס סוג העבודה שצריך לעשות באינטרנט.

NordVPN מציע גם כתובות IP ייעודיות למשתמשים לקחת במקום צורך לעבור ביניהם כל הזמן. לשירות יש גם הגנת דליפת DNS אמינה, כמו גם מתג להרוג אוטומטי באינטרנט. כדי לדעת יותר מה השירות הזה יכול לעשות בשבילך, קח קצת זמן לעבור על סקירת NordVPN שלנו.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר לבחירת MHz

עם הכותרות הנרחבות הזמינות ב- MHz Choice, זה יכול להיות די קשה להיות בלי להישאר מהשירות במיוחד אם זה משהו שאתה באמת רגיל אליו. VPN עוזר גם לך לעקוף את כל הבעיות שעלולות למנוע ממך לעשות זאת, וגם שומר על קשר בטוח ומוגן לאורך כל הדרך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me