ה- VPN הטוב ביותר לנתב Mikrotik

מה ה- VPN הטוב ביותר לשימוש בנתב של Mikrotik? זו שאלה שאנחנו נשאלים הרבה בגורו VPN. Mikrotik הינה חברה ידועה ומתמחה בתוכנות וציוד ברשת. החברה קיימת מאז 1996 והוקמה בריגה, עיר הבירה של לטביה. מאז הקמתו, MikroTik הצליחה לצמוח למותג מכובד שמיליוני אנשים סומכים עליו על צרכי הרשת שלהם. מבין מערכות הרשת הרבות שהחברה מייצרת, הן ידועות בנתבים שלהן, שבמקרה הן בין המותגים המצטיינים הטובים בעולם. 


ה- VPN הטוב ביותר לנתב Mikrotik

ה- VPN הטוב ביותר לנתב Mikrotik

מדוע עליך להשתמש ב- VPN בנתב שלך

השימוש ב- VPN בנתב שלך מאפשר לך לבצע מספר פעולות שרק לאחר התקנתו במחשב או במחשב הנייד שלך. חלק מהיתרונות בפועל כוללים:

לא תפרוץ על הפעלת / כיבוי ה- VPN

היתרון הברור הראשון הוא שאתה באמת לא צריך להפעיל או לכבות את ה- VPN שלך מדי פעם. באופן זה, תהפוך את התהליך לאוטומטי ולא תצטרך להיכנס לחשבון VPN שלך בכל פעם שאתה מתחבר לאינטרנט. זה גם מאפשר לך להגדיר את אמצעי האבטחה שלך באינטרנט אחת ולתמיד, מבלי שתידרש התערבות נוספת.

תשתמש ב- VPN במגוון רחב של מכשירים

הגדרת שירות VPN שלך פירושה שתצטרך להשתמש בו במגוון רחב של מכשירים מבלי שתצטרך להתקין ישירות או להכין מכשירים בודדים ל- VPN. זו רמה אחרת לגמרי של אוטומציה. זה מאפשר לך לעשות דברים כמו צפייה בתוכן מוגבל גיאוגרפי בטלוויזיה שלך ולזייף את זהותך בכל פעם שאתה נכנס למכשיר שלך. פעולה זו גם מבטיחה כי המגבלה למספר המכשירים שתוכלו לאבטח נקבעת רק על ידי הנתב ולא על ידי שירות ה- VPN שלכם..

יהיה קל יותר לחבר את המכשירים דרך VPN

לאחר הגדרת VPN בנתב שלך, כל מכשיר המחובר אליו מוגן אוטומטית. זה חוסך לך את הצורך להירשם כל מכשיר אחד אחד אצל ספק ה- VPN שלך.

ה- VPN הטוב ביותר לנתב MikroTik

יש שם הרבה ספקי VPN. עם זאת, לא כולם תומכים בנתבי MikroTik רשמיים. הנה רשימת ה- VPNs המומלצים ביותר שבהם תוכלו להשתמש בנתב ה- Mikrotik:

ExpressVPN – ההמלצה העיקרית שלנו

ExpressVPN ניצב ראש וכתפיים מעל לרוב הספקים האחרים בשוק, וגם מסיבות טובות מאוד. השירות ידוע כמציע את הטוב ביותר מבחינת תמיכת לקוחות, מה שהופך אותו לאחד השירותים האמינים ביותר, במיוחד עבור משתמשי VPN בפעם הראשונה. ללקוחות אלה גם מטופלים היטב את הצרכים שלהם בכל הקשור לאפליקציית ExpressVPN.

עם תמיכה בפלטפורמות הפועלות על חלונות, אנדרואיד, לינוקס ו- iOS, האפליקציה שלהם שמה דגש רב על קלות השימוש ומאפשרת ניווט פשוט בין כל התכונות שלה. מבחינת אבטחה, השירות מציע הצפנת AES בדרגה 256 סיבית צבאית לכל המנויים שלה, בכל 1000 השרתים שלו וממרכזם 90+ מדינות. המשתמשים צריכים לצפות שיוכלו להשתמש בכל פרוטוקולי ה- VPN הפופולריים ולשלם באופן אנונימי באמצעות שירותים כמו Paypal, Bitcoin ושערי תשלום אחרים של צד שלישי. ExpressVPN מציע התחייבות להחזר כספי של 30 יום כך שלכל מי שחושב להירשם לשירות יש זמן מספיק לבחון את ביצועי הספק..

NordVPN

מבוסס בפנמה, שירות עשיר בתכונות זה מבטיח לספק את כל הדרוש לך משירות VPN, ואז כמה. הרשת העצומה של 3000+ שרתים היא די והותר כדי להבטיח לך חיבור חזק ללא קשר לאזור שבו השרתים אליהם אתה רוצה להתחבר. שרתי 3000+ עוזרים לא מעט להקל על שירות ה- VPN הכפול שלהם, בו משתמשים יכולים להעביר את התנועה שלהם דרך שני שרתים בכדי להכפיל את רמת ההצפנה כמעט.

מאפיין נוסף הכלול הוא מתג ההמתה האוטומטי, בו המשתמשים נהנים מהגנה משופרת שכן בכל פעם שמפריעים לחיבור ה- VPN החיבור לאינטרנט מתנתק. לבסוף, NordVPN הוא גם מסוגל למטב את סוג השירות שאתה מקבל מהם על ידי כך שיש לך שרתים ייעודיים המוקצים לספקים על פי אופי העבודה שלהם באופן מקוון. לשירות יש שרתים ייעודיים להקלה, הזרמת וידיאו ואפילו משחק מקוון. כל מי שמקווה לטעום מחווית NordVPN מוזמן לנסות את השירות למשך 3 ימים ללא עלות.

IPVanish

IPVanish היא אחת הספקיות הבודדות שמתגאות בבעלות על כל החומרה שלה, ומשמעות הדבר שהן יוכלו בקלות לרדת לעומק הדברים למקרה שמשום מה השרתים שלהם יפסיקו לעבוד לחלוטין. זה שונה מהספקים רבים אחרים שמשכירים שרתים ואולי יש להם הרבה מה להתמודד אם הרשת שלהם תיפול.

האפליקציה תואמת בקלות לפלטפורמות כמו iOS, Windows, Mac ואנדרואיד כמו גם Fire TV וכדומה. בלמעלה מ -1000 שרתים ביותר מ- 60 מדינות, ל- IPVanish יש נוכחות מרשימה ברחבי העולם, כך שאסור לכם לדאוג לכך שאתר או ערוץ מסוים הם מחוץ להישג ידם. השירות מציע אחריות קצרה למשך 7 יום להחזר הכסף למשתמשים לנסות את השירות ולהחליט אם הוא מתאים להעדפתם או לא..

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר לנתב MikroTik

שלושת השירותים שבדקנו הם בקלות ספקי ה- VPN המבוקשים ביותר בשוק כיום, וזאת בגלל המחויבות שלהם לשירות איכותי, וההחלטה הבלתי מעורערת שלהם להישאר אמינה תמיד ללקוחותיהם.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me