ה- VPN הטוב ביותר עבור Minecraft בשנת 2020

מה ה ה- VPN הטוב ביותר עבור Minecraft החל משנת 2020? מדוע אצטרך מלכתחילה VPN ל- Minecraft? Minecraft הוא בקלות אחד המשחקים הממכרים ביותר שייתכן שתפגשו אי פעם באינטרנט. זה סוג המשחק שמאפשר לך לבנות כל דבר ללא קבוצה נדרשת של הנחיות או יעדי משחק שצריך להגשים כדי להתקדם לשלב הבא. פירוש הדבר שאתה חופשי לעשות כל מה שאתה רוצה ולבנות את כל מה שאתה רוצה באמצעות הדמיון שלך. משחק המשחק במצב מרובה משתתפים מלהיב עוד יותר מכיוון שאתה מתחבר לצוות עם חבר ויוצא למשימה שתבחר. עם זאת, מעבר לאפשרות מרובי-המשחקים מחייב חיבור לאינטרנט.

ה- VPN הטוב ביותר עבור Minecraft בשנת 2018

ה- VPN הטוב ביותר עבור Minecraft בשנת 2020

מדוע Minecraft מקבל חסום

בשל אופיו הממכר של משחק פשוט זה, מרבית המשתמשים מוצאים את עצמם משחקים אותו במהלך הלימודים או בעבודה במקום להתמקד בכל מה שהם צריכים לעשות, וזה באמת מוריד את רמת הפרודוקטיביות שלהם. כדי להתמודד עם זה, מרבית המוסדות מקימים בלוקים שנועדו להגביל את הגישה למשחק ולעזור לאנשים להתמקד יותר בעבודה שהם צריכים לעשות..

באופן מעניין, Minecraft התגלה כיעילה ביותר, במיוחד ככלי חינוכי, מכיוון שמספר הולך וגדל של מוסדות משתמשים בה בכדי ללמד מגוון רחב של נושאים. זה משמש גם כדי לפתח יצירתיות בקרב ילדים ולעודד אותם להיות יותר סקרנים לגבי סביבתם.

אם במקרה תרצה לשחק את המשחק, אך לא יכול להיות בגלל החסימה שהציב המוסד בו אתה נמצא, עליך להירשם לשירות VPN אמין. השימוש ב- VPN מאפשר לך לעקוף מגבלות כלשהן, ולקבל מחדש גישה לאתר כלשהו או לערוץ שתרצה לבקר בו.

הפעלת Minecraft במצב מרובה משתתפים דורשת שרת משלך. הסיכון היחיד שמופיע בתנאי זה הוא שתהיו פתוחים יותר להתקפות DDoS מצדדים שלישיים, וההתקפות פועלות על ידי הצפת השרת שלך בבקשות חיבור ובהמשך לגרום להתרסקות.

מספר לא מבוטל של ספקי VPN בשוק הנוכחי מספקים הגנה מפני התקפות DDoS כך שאחרי שאתה מנוי לאחת, אתה באמת לא צריך לדאוג כל כך.

דבר נוסף שרוב הגיימרים עשויים להתמודד איתו הוא איסור כתובות IP. אלה הם סוג ההגבלות שמונפקים על ידי מנהלי השרת, והם בדרך כלל ניתנים כעונש על התנהגות בלתי מקובלת.

מכיוון ששירות VPN מאפשר לך לשנות את כתובת ה- IP שלך, אתה אמור להיות מסוגל לעקוף הגבלות מסוג זה, מכיוון שכל מה שאתה צריך לעשות זה להתחבר לשרת אחר עם כתובת IP אחרת..

ביטול החסימה של Minecraft

כעת כשיודעים מספר מהסיבות שעלולות להקשות על הגישה של Minecraft, אנו נבדוק כיצד בדיוק עובד שירות VPN כדי לבטל את חסימת המשחק..

בדרך כלל בקשת המשתמש להתחבר לאינטרנט מתמלאת על ידי ספקי השרת, והתנועה שלהם עוברת דרכם גם כן. לאחר שתקבע חיבור VPN, תוכל לשלוט לאיזה שרת אתה מתחבר, וגם התנועה שלך תעבור לשרת זה. נוסף על כך, שימוש ב- VPN מאפשר לתעבורה שלך להיות מוצפנת.

זה מקשה על מישהו לפענח את סוג האתרים או הערוצים שאליהם אתה ניגש. אפילו ספק שירותי האינטרנט שלך לא יוכל לרגל אחריך. לכן הם לא ידעו אם אתה משחק את Minecraft או לא. 

ה- VPN הטוב ביותר עבור Minecraft בשנת 2020

כאמור, שוק ה- VPN בימינו די צפוף, עם ספקים המציעים מגוון רחב של שירותים לבחירה. ישנם אפילו שירותים שקיימים במקום בו לא מחייבים דבר עבור שירות VPN.

אנו ממליצים לך להתרחק מסוג זה מכיוון שתפוצץ עם המון מודעות, וכן תימכר התנועה שלך לצדדים שלישיים. זוהי פלישה חמורה לפרטיותך, ואתה לא באמת רוצה שאנשים שאינך מכיר אפילו יש להם מושג על הפעילויות המקוונות שלך.

עם כל זה בחשבון, ניסינו להמציא רשימה של שירותי VPN שבטוח מסתירים את התנועה שלך, והפעילויות המקוונות שלך מוגנות היטב. להלן ה- VPN העליון שלנו להמלצות על Minecraft.

1. ExpressVPN

ExpressVPN ידועים בכך שהם אחד מספקי ה- VPN הטובים ביותר בענף וזה מיוחס בעיקר לאיכות השירות הגבוהה שלהם ולשירות הלקוחות המגיב והמיומן שלהם..

לשירות נוכחות חזקה ביותר מ 94 מדינות, עם רשת שרתים שעברה כבר 1500 שרתים. בדומה לספקי שירותי VPN מובילים אחרים, ExpressVPN מציעים אמצעי אבטחה חזקים, כגון הצפנת AES-256 סיביות ותמיכה בכל פרוטוקולי ה- VPN העיקריים כמו OpenVPN ו- PPTP..

לשירות יישומים המאפשרים לך להריץ אותו במכשיר Apple, Mac, Android או Linux, והיתרון העיקרי שלו הוא שנעשה על ידי המשתמש בפעם הראשונה בראש. ל- ExpressVPN יש גם ערבות להחזר כספי של 30 יום.

2. NordVPN

NordVPN הם עוד שירות VPN מבוסס ומבוקש בקרב גיימרים מקוונים. חלק מהתכונות הייחודיות לספק כוללות את שירות ההצפנה הכפול שבו החיבור שלך עובר שתי שכבות הגנה, וגם יכולתו לתמוך בעד 6 חיבורים בו זמנית. תכונת ה- VPN הכפולה שלה מבטיחה לך לעקוף את כל ההגבלות שהוגדרו כדי למנוע ממך לשחק ב- Minecraft. אבטחה היא גם ציונית צבאית כאשר השירות מציע הצפנת AES-256 ביט. NordVPN מציעים גם ערבות להחזר כספי של 30 יום.

3. VyprVPN

סגירת הרשימה שלנו היא VyprVPN, שירות העומד בקדמת ההתקדמות בתחום הטכנולוגיה. תכונת הזיקית שלהם, למשל, מטשטשת מטא נתונים של OpenVPN של מנות כדי להבטיח שלא ניתן לזהות אותה באמצעות בדיקת מנות עמוקה. פירוש הדבר ש- VyprVPN הוא אחד השירותים האמינים ביותר שתוכלו להירשם אליהם אם אתם מתכננים לעקוף מגבלות במדינות כמו סוריה, סין, רוסיה, תאילנד ואירן. לשירות יש יותר מ -700 שרתים הפזורים ברחבי 64+ מדינות, ואפליקציה התומכת במכשיר שלך, בין אם אתה מפעיל אנדרואיד, לינוקס, מק או iOS. השירות מציע גם אחריות להחזר הכסף של 30 יום המאפשרת לך לדגום את השירות ולהחליט אם אתה מתכוון להירשם או לא..

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר של Minecraft לשנת 2020

שלושת שירותי ה- VPN שפירטנו מעל כולם מבטיחים שתוכלו לשחק ב- Minecraft ללא חשש לאבטחה. לקבלת השירות הטוב ביותר, ExpressVPN הוא VPN אחד שאתה צריך לפחות לנסות. צוות שירות הלקוחות שלהם אמין למדי ויש לו חברים שמוכנים לעזור לך לצאת למקרה שתתקע בכל נושא.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me