ה- VPN הטוב ביותר לנתב Netgear

השימוש ב- VPN הוא אחד הדברים היעילים ביותר שתוכלו לעשות כדי להבטיח שהעבודה שלכם ברשת תישאר פרטית וסודית. עם האיומים הרבים שמשתמשי האינטרנט ממשיכים להתמודד איתם במצב מקוון, חשוב שהם יתחילו להשתמש ב- VPN כדי להסתיר את התנועה שלהם, ולהבטיח שהם מוגנים מפני נזקים כמו גניבת המידע שלהם. כדי להבטיח שכל המכשירים בבית או במשרד יקבלו את ההגנה הנדרשת, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להתקין VPN ישירות אל הנתב שלכם. בסקירה הספציפית הזו, אנו נבדוק אילו VPNs אתה צריך להתקין אם יש לך נתב Netgear.


ה- VPN הטוב ביותר לנתב Netgear

ה- VPN הטוב ביותר לנתב Netgear

רשימת VPN תואמת לנתב Netgear

אתה יכול להתקין כל אחד מה- VPN הבאים בנתב Netgear שלך:

 • ExpressVPN
 • BulletVPN
 • CyberGhost
 • IPVanish
 • NordVPN
 • VyprVPN
 • PureVPN
 • HMA VPN
 • סמנכ”ל PIA

כיצד פועלים VPN

VPN במלואו מייצג רשת פרטית וירטואלית, והוא מתייחס לקבוצת שרתים השייכים לספק אחד הפרוסים היטב במיקומים שונים ברחבי העולם. התחברות לשרתים אלה מאפשרת להוסיף שכבת אבטחה על גבי החיבור באמצעות הצפנה. עם זאת, תהיה לך הגנה מלאה ללא קשר לאתרים שאתה מתחבר אליהם.

VPN גם יעניק לך גישה לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים שלרוב לא תהיה לך גישה אליהם על סמך המיקום שלך, וזה אפשרי מכיוון ש- VPN עוזר גם לך להסתיר את פרוטוקול האינטרנט או כתובת ה- IP שלך. זוהי הכתובת שמשמשת אתרים וערוצים לקביעת דברים בהיסטוריית הגלישה שלך, מכיוון שהיא נושאת מידע כמו זהותך ומיקומך. כדי לקבל גישה לאתרים וערוצים מוגבלים גיאוגרפיים, VPN מאפשר לך להסתיר את כתובת ה- IP שלך, ובכך להסתיר פרטים על המיקום שלך. אתה יכול גם להחליט מאיפה בדיוק אתה מעדיף לגלוש, וזה אפשרי כל עוד לספק שנרשמת אליו יש רשת שרתים רחבה. ההתחברות לשירות VPN מבטיחה לך אבטחה מלאה במיוחד בכל פעם שאתה קניות באינטרנט, או מטפלת בעסקאות בנקאיות מסוימות. זה כדי למנוע מאף אחד לגנוב את פרטי החשבון או הסיסמאות שלך, ולסחוט אותך בעתיד.

השימוש ב- VPN מבטיח גם שתוכל לעבוד סביב כל סוג של מגבלה שעלולה להיות מוטלת עליך על ידי ספק האינטרנט שלך. ספק שירותי האינטרנט שלך עשוי להציב מגבלות מסוימות על החיבור שלך, במיוחד אם אתה נוטה לבצע הרבה סטרימינג או הורדות כבדות הרבה זמן. הם עושים זאת כדי להגביל וכדי לנסות להרתיע אתכם מלהשתמש ברוחב הפס רב מדי כדי לא להקל על משתמשים אחרים שנמצאים באותה רשת גם כן..

בחירת VPN VPN הנכון עבור הנתב Netgear שלך

כדי לבחור את ה- VPN המתאים לנתב NetGear, הדבר הראשון שעליך לוודא הוא שלשירות המדובר יש גרסה שניתן להוריד ישירות אל הנתב שלך. אחד היתרונות הגדולים ביותר בכך הוא שתוכל לחבר מכשירים סימולטניים הרבה יותר ממה שהספק שלך יכול לציין, כך שיאפשרו לך לשמור על המכשירים שלך אפילו יותר.

VPNs הטובים ביותר עבור נתבי NetGear

זה לא קל לבחור את ה- VPN הטוב ביותר שיעבוד באופן ספציפי על הנתב שלך. למזלך, יש לנו מספר הצעות שאנו בטוחים שלא יתנו לך בעיות.

1. ExpressVPN

החל מהרשימה שלנו יש לנו ספק שכבר זכה בפרסים מרובים באדיבות השירות האמין שלו, כלומר הוא כזה שאין לכם סיבה לא לסמוך עליו. השירות מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, הרחוקים מהשפעתם של כל רגולטורים המגבילים נתונים. השירות מבטיח שמשתמשים יוכלו לגלוש ללא כל סיבה להתראה, מכיוון שהוא מבטיח להם שלא יתקיימו רשומות מההיסטוריה שלהם בזכות מדיניות רישום אפס..

ExpressVPN מציע אבטחה אמינה בזכות שירות ההצפנה 256 סיביות AES שלהם, ועם פרוטוקולי VPN כמו OpenVPN, PPTP, SSTP ו- IKEv2 המוצעים, למשתמשים יש אפשרות לבחור על סמך העדפתם. ל- ExpressVPN יש כ -2000 שרתים בשירותו, ומשמעות הדבר תהיה לך גישה למגוון רחב של ערוצים ואתרים מכל רחבי העולם. בנוסף מוצעת ExpressVPN תכונה של מנהור מפוצל המאפשרת לך לבחור איזו תנועה תרצה להצפין. יש גם תוכנה שתומכת בהתקנה ישירה לנתב שלך, כך שלא תצטרך לדאוג בקשר לזה. למידע נוסף על ספק זה, עיין בבדיקת ExpressVPN שלנו.

2. BulletVPN

BulletVPN הוא ספק אחר שמסוגל לשמור אותך מאובטח ומחובר, במיוחד אם למרות שאתה רוצה להתחבר לשירות VPN, אתה עדיין רוצה לשמור על מהירות גלישה מהירה. עם בסיס אסטוניה, שירות זה מובטח להבטיח כי לא יתקיימו רשומות על ההיסטוריה שלך, ומאחר שמפקדת המטה שלו נמצאת בשטח שאינו בן 14 עיניים, אין שירות לוויסות נתונים שיכול לדרוש מידע על גלישת משתמשים. BulletVPN מציע גם פרוטוקולי OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec ו- IKEv2 VPN לבחירה..

לשירות נוכחות בכ -20 מדינות, והמהירות היא די מהירה ממה שמציעים ספקים אחרים. BulletVPN מציע גם שירות SmartDNS בו תוכלו להשתמש כדי להתחבר לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים מבלי לחשוף את מיקומכם. BulletVPN מאפשר עד 3 חיבורים בו זמנית, אך אתה יכול להגדיל את המספר הזה על ידי הורדת הגירסה של התוכנה התואמת לנתב NetGear שלך. למידע נוסף על שירות זה, עיין בביקורת BulletVPN שלנו.

3. NordVPN

NordVPN מסכם את רשימת ה- VPN הטובים ביותר עבור נתב NetGear והוא גם השירות האמין היחיד שמציע עד 4000 שרתים עבור הלקוחות שלהם להתחבר. הספק נמצא במטה פנמה ובעל מדיניות רישום אפס מחמירה המאפשרת לשמור על רשומות של פעילות הגלישה. הרשמה ל- NordVPN פירושה שלא תצטרך לדאוג לביטחון שכן על גבי קידוד ה- AES של 256 סיביות, הספק מציע גם תכונה של הצפנה כפולה בה התעבורה שלך מנותבת דרך שני שרתים במקום אחד.

באדיבות רשת השרתים הגדולה שלה, NordVPN מאפשרת למשתמשים שלה לבחור לאילו שרתים להתחבר, בהתאם לסוג העבודה שהם רוצים לבצע באופן מקוון. השירות מציע גם שרתים ייעודיים לאלה שיעדיפו תשומת לב אישית יותר, ויש לו גם תוכנת CyberSec שמרחיקה את המודעות הרעות והתוכנות הזדוניות מהקשר שלך. ל- NordVPN יש גם תכונה SmartPlay המאפשרת להסתיר את כתובת ה- IP והמיקום שלך, כך שיש לך גישה לאתרי סטרימינג וערוצים מוגבלים גיאוגרפיים. כדי לראות עוד מה השירות יכול להציע, עיין ב NordVPN סקירה שלנו.

נתבי NetGear הפופולריים ביותר

להלן רשימה של דגמי נתב NetGear שאנשים בדרך כלל רוכשים מתוך כוונה להקים עליהם VPN:

 • Netgear R7500-200NAS Nighthawk X4
 • Netgear Nighthawk R7000 להקה כפולה
 • Netgear Nighthawk X10
 • Netgear Nighthawk AC1750
 • Netgear Nighthawk Pro
 • Netgear Nighthawk X4S
 • נטגיר אורבי

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר עבור נתבי NetGear

בדקנו זה עתה שלושה ספקים שאנו בטוחים שהם מסוגלים מאוד להבטיח את כל התעבורה שעוברת דרך הנתב NetGear שלך. לפני שתמשיך להירשם לאחת מהן, אנו ממליצים לעבור על כל אחת מהסקירות המפורטות יותר, כך שתוכל לקבל החלטה מושכלת..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map