ה- VPN הטוב ביותר לטורנינג ול- P2P בשנת 2020

איזה VPN הכי טוב לסיבוב? בימינו, משתמשי האינטרנט התרגלו למספר נוחות שקשה היה אפילו לדמיין אותם לפני כמה שנים. אתה יכול להזרים באינטרנט סרטים פופולריים וקלאסיים לבחירתך ולקבל בידור בכל עת.


ה- VPN הטוב ביותר לטורנינג ול- P2P בשנת 2017

ה- VPN הטוב ביותר לטורנינג ול- P2P בשנת 2020

שירותי Torrent ו- P2P אפשרו למיליוני אנשים לגשת ולהוריד תוכן מדיה ללא מגבלות. עם זאת, לטכנולוגיה תמיד יש הצדדים ההפוכים. מעקב אחר השימוש באינטרנט והמגבלות הטריטוריאליות הגיע עם הזמן. כדי לעקוף מגבלות אלה ולהוריד סיקורים באופן אנונימי, אתה יכול להשתמש בשירותי VPN. עם זאת, וודא שאתה בוחר את שירות ה- VPN הנכון עבור סיבוב.

האם אני באמת זקוק ל- VPN לטרנינג?

בקיצור, כן, כן. אם אתה רציני לגבי פרטיותך המקוונת, אינך רוצה להוריד טורנטים בזמן שאתה לא מחובר לשרת VPN.

 • ניתן לעקוב בקלות אחר פעילויות הטרנינג שלך אל כתובת ה- IP שלך בגלל האופן בו שיתוף עמיתים לעמית עובד.
 • השימוש ב- VPN מאפשר להסתיר את כתובת ה- IP שלך הורד סיקור בעילום שם.
 • טורנטרים בכל העולם, במיוחד ב ארה”ב, בריטניה, קנדה, גרמניה, צרפת ואוסטרליה, קיבלו אינספור הודעות על הפרת זכויות יוצרים בגלל קבצים שהורידו מאתרי סיקור כגון מפרץ הפיראטים או KickAss Torrents.
 • באוסטרליה, בריטניה ומדינות אחרות, אינך יכול אפילו לגשת לאתרי סיקור מבלי להשתמש תחילה ב- VPN. הסיבה לכך היא ש- ISP באזורים אלה אסרו למעשה גישה לאתרים אלה.

ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג ול- P2P – דברים שצריך לקחת בחשבון

אנשים משתמשים ב- VPN מסיבות שונות, כשמותן. בעוד שחלק מהמשתמשים ב- VPN רוצים לעקוף מגבלות גישה לתוכן אינטרנטי טריטוריאלי, עבור אחרים להישאר ברשת באופן בלתי נראה הוא העדיפות. כשרוצים להשתמש בתוכנת טורנט ולהשתמש ב- VPN לחוויה חלקה, המיקוד צריך להיות על ההיבטים הבאים:

1. מגבלת רוחב הפס:

חלק מספקי ה- VPN, במיוחד אלה בחינם, מגבילים את כמות הנתונים שאתה יכול להוריד כשאתה מתחבר לשרתים שלהם. בעיקרון אינך רוצה להירשם ל- VPN שיגיד לך רוחב פס אתה יכול להשתמש.

2. אבטחה:

ישנם VPNs בחינם שאפשר להירשם אליהם ויכולים להדביק את המכשיר שלך בתוכנה זדונית או אפילו וירוסים. ספקי VPN אלה הם no-go./li>

3. מהירות

אינך רוצה להתפשר על מהירות האינטרנט שלך לצורך הורדת סיקריונים באופן אנונימי. אחרת, ייקח הגילאים עד שקובץ סיקור יוריד לחלוטין. וודא כי לספק ה- VPN שלך יש שרתי VPN מהירים.

4. מדיניות רישום:

ישנם ספקי VPN ששומרים על יומני אתרים שאתה מבקר בהם, קבצים שאתה מוריד ואפליקציות בהן אתה משתמש בזמן שאתה מחובר לשרתים שלהם. לפיכך, אינך אנונימי באמת בזמן סיקור. התרחק מ- VPNs אלה.

5. P2P תמיכה:

חלק מספקי ה- VPN חוסמים את היציאות הדרושות לעבודה של עמית לעמית. זה בהחלט המקרה עם VyprVPN, למשל.

משתמשי טורנט מורידים לרוב סרטים ומשחקים ארוכים המשתמשים בשירותי השיתוף המקוון הללו. אז מהירות ורוחב הפס הם שני היבטים שלא ניתן להתפשר עליהם. הישארות אנונימית ברשת יכולה להיות חשובה גם עבור מספר משתמשים על סמך מקום מגוריהם.

נורמות משפטיות לגבי שימוש בסיקור משתנות ממדינה למדינה, וההשלכות החוקיות גורמות למשתמשים כאלה לפנות לשימוש ב- VPN. לכן, עליהם לבחור VPN שלא עוקב אחר פעילויות המשתמשים באופן מקוון. עדיף גם אם ה- VPN בו הם משתמשים לצורך סיבוב מציע כתובת IP משותפת שכן הדבר הופך את מעקב אחר כתובת ה- IP האמיתית כמעט לבלתי אפשרי. סקרנו ספקי VPN רבים בנושא סיבוב והנה מיטב הבחירות הטובות ביותר שלנו.

ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג ו- P2P

להלן הרשויות VPN המובילות בהן תוכלו להשתמש עבור P2P ו- Torrenting.

ExpressVPN

ExpressVPN - ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג 2020

ExpressVPN – ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג 2020

זהו אחד משירותי ה- VPN הפופולריים שבהם אתה בהחלט יכול להשתמש לטרנינג ולשימוש כללי באינטרנט. הוא מציע הצפנת AES מאובטחת ביותר. העובדה שיש לה שרתים ב -78 מדינות עובדת גם לטובתה.

ExpressVPN תומך במערכות הפעלה ומכשירים רחבים. זה אידיאלי גם אם אתם לא מתעסקים בהגדרת תוכנה, אך רוצים להשתמש בסיקורין באופן אנונימי. הדובדבן שבקצפת הוא שאין בו רישום של נתוני משתמש. פרוטוקול ברירת המחדל המשמש הוא OpenVPN, אך אתה יכול גם להשתמש ב- L2TP ו- SSTP. כל השרתים שלה תומכים ב- P2P.

NordVPN

NordVPN - ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג 2020

NordVPN – ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג 2020

מבוסס על פנמה, NordVPN הוא אידיאלי גם עבור משתמשי שירותי סיקור כבדים ושירותי P2P. זה גם מגיע עם הבטחה של רישום אפס ויש קידוד AES 256 סיביות. NordVPN מציעים גם תכונה VPN כפולה. מהירויות בדרך כלל טובות אך יכולות להשתנות לפעמים. אתה יכול גם להשתמש בהגנה מפני דליפות DNS וכתובת IP משותפת. רוחב הפס הבלתי מוגבל רק הופך את העסקה למתוקה יותר.

IPVanish

IPVanish - ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג

IPVanish – ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג

אם אתה משתמש בסיקור וצריך לגשת לשרתי אינטרנט ממקומות שונים, כדאי לבחור בשירות VPN כמו IPVanish. זה מגיע גם פחות מינוס רישומי נתונים. ישנם הצפנה ותמיכה של 256 סיביות לפרוטוקולים כמו L2TP ו- OpenVPN. IPVanish מציע כתובות IP משותפות ורוחב הפס אינו מוגבל.

HideMyAss

HMA ללא ספק היה גבוה ברשימה שלנו אלמלא אינספור הדיווחים על משתמשים שביטלו את חשבונותיהם בגלל סיבוב. HideMyAss ממוקמת בלונדון ושומרת יומנים במשך 6 חודשים. אם אתה רוצה את ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג, סביר להניח שיהיה לך טוב יותר להשתמש ברשימה העליונה ברשימה.

גישה פרטית לאינטרנט

זהו אינו שירות VPN מהיר, אך תכונות אבטחה הן מה שהופך אותו לאידיאלי עבור משתמשי טורנט. נבון מבחינה עיצובית PIA לא יכול לפנות למשתמשים שאינם מומחים בתחום הטכנולוגי. אתה תאהב את זה אם לצבוט עם הגדרות תוכנה זה הדבר שלך! המהירות אינה מהירה במיוחד, אך תקבל הצפנה של 256 סיביות. תכונת מתג להרוג VPN נמצאת גם שם. אין הגבלה ברוחב הפס ואיתור רישום נתונים לא רצויות.

מה עם פרוקסי DNS חכמים?

פרוקסי DNS חכמים, בדומה ל- VPN, מאפשרים לכם לעקוב בין חסימות גיאוגרפיות ולגשת לאתרים מסוימים שאינם זמינים באזורכם. עם זאת, פרוקסייזרים אלה אינם מסתירים את כתובת ה- IP שלך ואינם מצפינים את התנועה שלך. אנשים רבים נרשמים לשירותי פרוקסי DNS חכמים כגון Unlocator, Unblock-Us, Unotelly ו- Overplay מתוך אמונה שהם מקבלים אנונימיות מקוונת בכך. אם אתה לא רוצה להיתפס סוחף, השתמש ב- VPN ולא ב- DNS חכם!

ה- VPN הטוב ביותר לטרנינג – מסקנה

אז, יש לא מעט אפשרויות למשתמשים סיקור המחפשים שירות VPN ראוי. אתה יכול לבחור מכל אחת מהאפשרויות המפורטות לעיל. עליכם לנתח את סדר העדיפויות העיקרי שלכם תוך בחירה והשוואה של שירותים אלה. בהתחשב בכך של- ExpressVPN יש מדיניות לתקופת החזר של 30 יום, הם בהחלט נמצאים בראש הרשימה שלנו. סיקורים שדואגים לפרטיותם יוודאו שהם משתמשים ב- VPN כדי להגן על פעילויותיהם המקוונות מהספק שלהם. איזה VPN שאתה בוחר תלוי לחלוטין בך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map