ה- VPN הטוב ביותר לביטול חסימת Pinterest בכל מקום

ייצוג ויזואלי של משהו שאתה מעריך, משהו שאתה רוצה לזכור לעשות או אפילו מטרה שעומדת בראשך הם כמה מהסיבות הגדולות ביותר לכך שרוב האנשים ממשיכים ליצור חשבון בפינטרסט. נחשב לאתר השלישי הפופולרי ביותר לרשתות החברתיות, הפלטפורמה מאפשרת למשתמשים לשמור ולארגן תמונות שהם עשויים למצוא באינטרנט. לעיתים קרובות ניתן ללחוץ על התמונות, תוך קישור לדף האינטרנט המקורי ממנו הן נמצאו.


ה- VPN הטוב ביותר לביטול חסימת Pinterest בכל מקום

ה- VPN הטוב ביותר לביטול חסימת Pinterest בכל מקום

מה זה פינטרסט?

עדיין מנסים להבין כיצד האתר מועיל? מה דעתך על זה כדוגמה: נניח שהתקלת במנה שתרצה להכין על הלוח של מישהו אחר. כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על התמונה, ותופנו לאתר המתכונים בו תלמדו על המרכיבים ושיטת ההכנה הנדרשים..

תוכלו גם להגיע עם אוסף מזון משלכם שתרצו להכין, ולשמור את התמונות על הלוח שלכם, כך שתוכלו לנסות אותם בפעם הבאה שאתם במטבח. יש גם סיכוי ליצור אינטראקציה עם משתמשים אחרים בפלטפורמה, ותוכלו לעשות זאת באמצעות הערות, חיבה, שמירת תמונות זו של זו או אפילו העברת הודעות פרטיות..

האם Pinterest חסומה?

הכמות העצומה של הדברים שתוכלו לעשות עם פינטרסט הופכת את האתר לפלטפורמה שאליה תרצו לגשת גם כשטסתם לטיולים שונים ברחבי העולם. למרבה הצער, יש רק בעיה אחת שעשויה להוות מכשול עבור כל מי שמחפש להשתמש באפליקציה או באתר מכל מקום. ל- Pinterest יש גרסאות שונות המיועדות למשתמשים באזורים שונים. האתר שתראה בארה”ב הוא לא אותו אתר שתראה כשאתה בבריטניה, צרפת או אפילו יפן..

זה עלול להיווצר בהלם בהתחלה, ואולי אפילו להיות מתסכל כשאתה ממשיך, עד כדי כך שלא תרגיש בנוח להשתמש באתר. כדי להשתמש בפלטפורמה בדיוק כמו שהייתם בבית, אתם זקוקים לפיתרון המאפשר להסתיר את המיקום שלכם.

פינטרסט משתמשת במיקומך בפועל כדי להחליט לאיזו גרסה לאתר תגיע. זה קובע את המיקום שלך על סמך כתובת ה- IP שלך. לאלה החדשים בנושא, כתובת ה- IP שלך היא יותר טביעת רגל דיגיטלית שאתה משאיר בכל פעם שאתה נכנס לאתר או לערוץ. הוא מכיל פרטים כמו המיקום והזהות שלך. בעזרת מידע זה, האתרים שבהם אתה מבקר יכולים לשלוט בדברים שאתה רואה. כדי להחזיר את היתרון הזה, מה שתצטרך לעשות זה לקבל פיתרון שמסתיר את ה- IP שלך, או לתמרן אותו לטובתך. אין דרך טובה יותר לעשות זאת מלבד דרך VPN.

ביטול החסימה של פינטרסט דרך VPN

VPN או רשת פרטית וירטואלית היא בעצם רשת שרתים שתוכלו להתחבר אליהם ולנתב את הנתונים שלכם דרך מספר שרתים שמקורם באזורים שונים בעולם. עם זאת, אתה מסוגל לתפעל את כתובת ה- IP שלך ולגרום לאתרים ‘להערים’ במחשבה שאתה מבוסס בארה”ב או בכל מקום שתרצה. בדרך זו תהיה לך תמיד גישה לאתר Pinterest שאתה רוצה להשתמש בו. יתרון זה חל גם על שפע אתרים אחרים שעשויים להיות בעלי הגבלות גיאוגרפיות. כך תוכלו לגשת לפינטרסט מכל מקום בעולם בעזרת VPN:

 1. הירשם עם ספק VPN (רצוי ExpressVPN).
 2. הורד והתקן את אפליקציית VPN במכשיר שאליו אתה ניגש ל- Pinterest.
 3. הפעל את היישום.
 4. התחבר לשרת VPN.
 5. בטל את החסימה של פינטרסט בבית הספר, בעבודה או בכל מקום אחר בעולם.

דבר נוסף שאתה יוצא מ- VPN הוא אבטחה נוספת. שימוש ב- VPN מצפין את החיבור שלך ומקשה על מישהו להתחקות אחר הפעילויות שלך באופן מקוון. זה שומר על עצמך מפני האקרים ורמאים ומבטיח שאתה נשאר אנונימי.

VPNs הטובים ביותר לפינטרסט

בחירה לאיזה שירות VPN להירשם יכולה להיות משימה מפחידה במיוחד למתחילים חדשים. כדי לוודא שאתה בדרך הנכונה, זיהינו מספר ספקים המספקים רק את השירות הטוב ביותר. בדרך זו נעשה שימוש טוב בכסף הרוויח הקשה שלך. להלן רשימת ה- VPNs הטובים ביותר לפינטרסט:

1. ExpressVPN

ExpressVPN אינו ספק השירות הרגיל שלך. החבר’ה האלה חורגים מעבר לקריאת החובה להבטיח שהחיבור שלך לאינטרנט יישאר מאובטח בכל עת. השירות מבוסס על איי הבתולה הבריטיים, השירות משתמש בהצפנת AES של 256 סיביות ומקיים מדיניות רישום אפס מחמירה. רשת השרתים שלה די הגונה, עם כ -2000 שרתים המופצים ברחבי העולם. למשתמשים יש גם סיכוי שיהיו עד 3 מכשירים אחרים מוגנים תחת מנוי אחד ללא עלות נוספת.

ל- ExpressVPN יש גם לא מעט תכונות שהופכות אותו לאחת הטובות ביותר לנסות במיוחד אם אתם מחפשים הגנה מסביב. לשירות שרתי התגנבות שאליהם תוכלו לקשר אם המדינה בה אתם נמצאים אינה מקדמת שימוש ב- VPN, כמו גם פרוטוקולי VPN כמו OpenVPN, SSTP, L2TP / IPSec ואחרים כדי לשמור על בטיחותכם..

לשירות יש גם מתג להרוג באינטרנט, ותכונת מנהור מפוצלת המאפשרת לך להחליט מה להצפין & מה לא. שירות ה- DNS שלהם עם אפס ידע גם שומר על המיקום שלכם מוסתר מהאתרים בהם אתם מבקרים, וזה יתרון גדול במיוחד עם Pinterest. עיין ב- ExpressVPN Review לקבלת תובנה נוספת.

2. IPVanish

IPVanish הוא ספק נוסף שכדאי גם לבדוק. השירות מבוסס בארה”ב, אך זה לא אמור להרתיע את עצמך מלהירשם. הם מבטיחים להישאר מחוץ לעסק שלך באמצעות מדיניות רישום האפס שלהם ולהציע אבטחה אמינה באמצעות קידוד AES של 256 סיביות. לשירות יש גם אחד משירותי המכשירים המרובים הנדיבים ביותר, מכיוון שהם מאפשרים עד 10 חיבורים אחרים תחת חשבון אחד.

לאחר ההרשמה ל- IPVanish, אתה יכול להיות בטוח ברוחב פס בלתי מוגבל, כמו גם אין הגבלות על המתגים שאתה מבצע לחיבורי השרת שלך. ל- IPVanish יש גם לקוח VPN רב-תכליתי וקל לשימוש שאמור להיות תואם למכשיר מבוסס iOS, Android, Linux או Windows. אם אתה עם זאת לא מעוניין להשתמש באפליקציה, תוכל גם ללכת על האלטרנטיבות המקוונות או מבוססות הדפדפן. בנוסף, לשירות צוות טיפוח לקוחות אשר תמיד עומד לרשותך 24/7 כדי לעזור לך למקרה שתתקל בבעיות. אלה רק כמה מהסיבות לכך ש- IPVanish היא אלטרנטיבה נהדרת לפתיחת חסימת פינטרסט. לאחר שתעברו על סקירת ה- IPVanish שלנו, תוכלו לגלות עד כמה שירות זה מצויד בכדי לספק את הצורה הטובה ביותר להגנה מקוונת..

3. NordVPN

האפשרות הסופית שיש לקחת בחשבון ברשימה שלנו היא NordVPN. זהו שירות שמסוגל יותר לטפל בצרכי האבטחה שלך ואף להקל על להישאר מחובר באינטרנט. השירות מבוסס בפנמה; אזור שאינו מחויב לתקנות נתונים שהוטלו על ידי רשויות בינלאומיות. ברשת שלה אוסף של יותר מ- 4000 שרתים הפזורים ברחבי העולם, וזה מציב אותם בין השירותים עם טווח ההגעה הרחב ביותר.

NordVPN מיישם גם הצפנת AES של 256 סיביות עבור המשתמשים שלה כדי להצפין את החיבור שלהם, ויש לה גם שרתים מעורפלים עבור אותם משתמשים המבוססים במדינות בהן השימוש ב- VPN אסור. ההצפנה היא כפליים ממה שתקבל עם ספקים אחרים בזכות כלי ה- VPN הכפול שלהם, וזה משופר כאשר התנועה מנותבת דרך שני שרתים במקום אחד. ל- NordVPN יש גם תמיכה מלאה ב- Tor באמצעות VPN, והיא מציעה גם מתג להרוג VPN להגנה למקרה ששירות ה- VPN ייפגע. השירות מסוגל לתמוך בעד 6 מכשירים נוספים תחת חשבון אחד. NordVPN מציעה תוכנת Smart Play כפתרון ה- DNS החכם שלהם כדי להסתיר את המיקום שלך. לניתוח מקיף יותר של הספק, אנו ממליצים לעבור על סקירת NordVPN המפורטת שלנו.

סיכום כיצד לבטל חסימה של פינטרסט באמצעות VPN

קבלת גישה לפינטרסט דרך VPN מבטיחה שתשתמש רק בגרסת האפליקציה שאתה מכיר ללא קשר למיקומך. שלושת הספקים שסקרנו כאן הם יותר מאשר מסוגלים לשמור על הקשר שלך גם מאובטח וגם אנונימי, אבל הכי טוב לעבור על כל אחת מהסקירות הבודדות שלהם כדי שתוכל לדעת למה לצפות. במקרה של שאלות או הערות, אתם מוזמנים להקליד אותם בסעיף שלהלן ונחזור אליכם..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map