ה- VPN הטוב ביותר עבור PPTP

פרוטוקול נקודת נקודה לנקודה, המקוצר כ- PPTP הוא למעשה פרוטוקול ה- VPN הראשון שאי פעם שימש. זה פותח כבן המוח של גורדייב סינג-פאל של מיקרוסופט, שהעלה את זה עוד בשנת 1999. הוא התכוון לכך לנתב את תעבורת הרשתות ברשתות לא מאובטחות כמו האינטרנט, כך שתאגידים יוכלו לפתח רשתות שיכולות לסמוך על תשתיות זמינות לציבור. הוא חלוץ במה שהוביל אז לפרוטוקולי ה- VPN השונים המוצעים כיום על ידי שירותים שונים, אם כי המצאתו שמרה על שימושיותה למרות היותו בן עשרות שנים..


ה- VPN הטוב ביותר עבור PPTP

ה- VPN הטוב ביותר עבור PPTP

מאז הוקמה PPTP עוד בשנת 1999, היו פרוטוקולים רבים אחרים שפותחו והושקו ההופכים את הפרטול הזה למיושן מאוד. השאלה שאולי בטח פועלת במוחכם היא, מדוע עדיין מוצע PPTP, בעוד שיש לנו פרוטוקולים מתקדמים יותר כמו L2TP / IPSec ו- OpenVPN?

סיכום ה- VPN הטוב ביותר ל- PPTP

מרבית ספקי שירותי ה- VPN עדיין מציעים למשתמשים שלהם תמיכה ב- PPTP למרות שהיא פחות מאובטחת מפרוטוקול OpenVPN ו- L2TP / IPSec. אולי העובדה שקל יותר להגדיר אפשרה ל- PPTP לשמור על הפופולריות שלו. להלן הבחירות המועדפות עלינו מבחינת VPNs הטובים ביותר עבור PPTP:

  1. ExpressVPN
  2. VyprVPN
  3. CyberGhost
  4. BulletVPN
  5. IPVanish

מדוע PPTP עדיין נמצא בשימוש

ראשית, PPTP נהנית מתמיכה מקורית כמעט בכל פלטפורמת מכשירים אחרת. בהשוואה לכל הפרוטוקולים האחרים, זה הקל ביותר להתקנה, וגם חותך את המהירות הנמוכה ביותר כאשר מיושם על ידי לקוח ה- VPN שלך. עם זאת, אפל השליכה את תמיכת ה- PPTP ממאק, אייפון ואייפד בגלל האבטחה הנחותה בהשוואה לפרוטוקולים אחרים. PPTP גם אינו דורש כמה משאבים רבים כדי להפעיל, וזה הופך אותו לפרוטוקול ה- VPN המועדף ביותר במיוחד אם המכשיר בו אתה משתמש בו הוא הטלפון הנייד שלך. שוב, בהשוואה לפרוטוקולים האחרים, PPTP לא תנקז את הסוללה שלך באותה מידה. תוכלו לחסוך הרבה כוח באמצעות PPTP כפרוטוקול שנבחר.

כיצד PPTP עובד

עכשיו שאתה יודע מדוע אנשים עדיין מעדיפים להשתמש ב- PPTP, בואו נעשה קצת טכני ונראה איך זה עובד. PPTP כרוך בעצם ביצירת מנהרות (מכאן פרוטוקול נקודת נקודה לנקודה) ללקוח VPN הנמצא בשימוש, התומך רק בשני סוגים של זרימת מידע. יכול להיות הודעות בקרה שמנהלים את חיבור ה- VPN או מנות נתונים (השימוש שלך באינטרנט) העוברים ללקוח VPN או ממנו. עם זאת זו דרך בסיסית מאוד לנסח זאת. אתה יכול ללמוד עוד על זה, ועל הפרוטוקולים האחרים של VPN כאן.

למרות פרוטוקולי VPN אחרים שמציעים אבטחה טובה יותר באמת בהשוואה ל- PPTP, הפרוטוקול עדיין טוב להגנה על החיבור שלך אם אתה מצטרף לרשת WiFi, ולהאיץ את החיבור שלך אם אתה מבלה רוב טוב מזמנך בזרם מקוון.

ה- VPNs הטובים ביותר עבור PPTP

כאמור, ל- PPTP יש די תמיכה מקומית ממגוון רחב של מכשירים ופלטפורמות, אם כי עדיין יש ספקים המסוגלים להציע את פרוטוקול ה- VPN עם יתרונות נוספים. אנו נבחן כמה מה- VPN הטובים ביותר עבור PPTP כך שיש לך מושג היכן לחפש למקרה שאתה מקווה להשתמש בפרוטוקול ה- VPN הספציפי הזה..

1. ExpressVPN

ExpressVPN מציע מגוון רחב של פרוטוקולים, המאפשרים ללקוחות לבחור מבין OpenVPN, SSTP, L2TP / IPSec ו- PPTP. עם זאת, השירות ממהר לציין כי בחירת PPTP פירושה שהאבטחה המקוונת שלך אינה חיונית. עם זאת, ExpressVPN מוציא גם את הלחץ מכם שתצטרכו לבחור לאיזה שירות להירשם, מאחר שאפליקציית ExpressVPN מסוגלת לבחור אוטומטית לאיזה שירות עליכם להירשם כמנוי..

ExpressVPN הוא ספק VPN מוערך היטב ויש לו את הפרסים להוכיח זאת. השירות כולל כ -2000 שרתים ברחבי העולם והמלצות זוהרות לשירות שירות הלקוחות שלו. בהתבסס על איי הבתולה הבריטיים, ExpressVPN מבטיחה כי נתוני הלקוחות אינם מנוטרים באמצעות מדיניות רישום האפס שלה, וכן מבטיח למשתמשים שהם מסוגלים להחליף שרתים ככל שהם היו רוצים. האבטחה ניתנת באמצעות הצפנת AES 256 ביט, ולמנויים רשאים להיות עד 3 חיבורים בו זמנית. לפרטים המלאים על מה ExpressVPN מאפשר לך לעשות, עיין בסקירת ExpressVPN שלנו.

2. VyprVPN

VyprVPN תומך גם באופן מלא בשימוש ב- PPTP, והדבר ניכר מכמה הדרכות שניתן למצוא באתר שלהם לצורך הגדרתו על סוגים שונים של נתבים, כמו גם על פלטפורמות הפעלה. השירות מבוסס בשוויץ ויש לו 700 שרתים מרשימים ברשת הצומחת, שכולם בבעלות החברה. כשירות שהוקם כבר בשנת 1994 הצוות שעומד מאחורי VyprVPN הצליח לאסוף ניסיון רב באופן פעולתו של השוק, וזה מאפשר לו לבוא עם חידושים משלו.

לזיכרון VyprVPN יש פיתוח של פרוטוקול זיקית, שמטשטש מטא נתונים כדי למנוע זיהוי שימוש על ידי מדינות מצונזרות מאוד כמו סין, רוסיה או טורקיה באמצעות בדיקת מנות עמוקה (DPI). השירות עבר גם בדיקה תקשורתית של סוקרים שמרגישים שמדיניות כריתת העץ שלהם אינה עומדת בתנאי. VyprVPN ניסתה לפנות את העניין בכך שהבהירה כי רק פרטים כמו זמני החיבור וכמות הנתונים בהם נעשה שימוש נרשמים ולא האתרים או הערוצים שבהם צפית. מידע נוסף על ספק זה זמין בסקירת VyprVPN שלנו.

3. CyberGhost

VPN של CyberGhost שילבה רשמית PPTP לרשימת השירותים שלה כבר בשנת 2012, ומאז המנויים היו ברשימת הפרוטוקולים של VPN לבחירה. הם אפילו מציעים סיסמת PPTP מלאה כדי שתוכל להשתמש בשירות, ובכך מבדילה אותה ממה שכבר קיים. זו רק אחת מההתפתחויות שעברה ספק מבוסס רומניה כדי לספק ללקוחותיה את האבטחה המקוונת הטובה ביותר. עם למעלה מ 1300 שרתים, CyberGhost VPN מסוגל להשתמש בהצפנת AES 256 סיביות ללקוחותיה בכדי לשמור על ביטחונם באופן מקוון.

השירות מציע גם שירותים נוספים כגון חסימת מודעות, ניתוב מחדש אוטומטי של HTTPS, דחיסת נתונים כמו גם אפליקציה הזמינה בגירסאות שיכולות להופיע ב- Mac, iOS, Windows ואנדרואיד. האפליקציה גם יכולה לבחור שרת לשימושך אם אתה רק רוצה לגלוש באינטרנט באופן אנונימי, ויש לה גם כלים נוספים המאפשרים לך לחסום מעקב מקוון ולהגדיל את מהירות הגלישה שלך. יש גם אפשרות נוחה ‘להגן על Wifi’ למקרה שאתה משתמש ברשת ציבורית כדי להתחבר לאינטרנט. אתה יכול ללמוד עוד על תכונות VPN ו- CyberGhost VPN אחרות אלה ותקראו לקרוא את סקירת ה- VPN של CyberGhost..

מסקנה על ה- VPN הטוב ביותר עבור PPTP

אל תיתן לאף אחד לשקר לך ש- PPTP ישנה מכדי להשתמש בפרוטוקול. זה עדיין מקבל הצעות משמעותיות לכך שהוא פרוטוקול ה- VPN המהיר ביותר לשימוש, אך רק אם העבודה שאתה עושה באינטרנט אינה כה רגישה. עיין מקרוב בכל אחד מהספקים שצייננו באמצעות ביקורות בודדות שלהם, ותהיה לך מושג טוב יותר לגבי סוג השירות שצריך לצפות ברגע שתירשם איתם..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me