ה- VPN הטוב ביותר עבור QNAP

מערכות QNAP עומדות חזק כאחד המותגים המוכרים ביותר למשתמשים המחפשים פיתרון אחסון מצורף לאינטרנט ברשת. החברה ממוקמת בטייוואן, והמכשירים שלה מתמחים בשיתוף קבצים, וירטואליזציה, ניהול אחסון וכן מעקב. לשירות נוכחות מבוססת ברחבי העולם עם משרדים בכ -16 מדינות. זה בולט גם מהספקים האחרים דרך התמיכה שלהם הן באחסון המצורף לרשת והן בהקלטת וידאו ברשת.


סקירת ה- VPN הטובה ביותר ל- QNAP

ה- VPN הטוב ביותר עבור QNAP

כמשתמש, אתה יכול לבחור שתהיה לך מערכת QNAP שאליה תרצה לגשת מרחוק, או שתוכל גם ללכת על אלה שיכולים להיות מבוססים בבית או במקום העבודה שלך. לאחר שקיבלת את ההחלטה, הדבר השני שתצטרך לחשוב עליו הוא אבטחת הנתונים שלך. מכשירי QNAP שתגיע אליהם כנראה ידרשו חיבור לאינטרנט כדי לתפקד, ועם חוסר הביטחון הרבים שמגיעים עם היותם מקוונים, כדאי יהיה לחפש פיתרון שיספק שכבת הגנה..

שימוש ב- QNAP עם VPN

רשת וירטואלית פרטית או שירות VPN עוזר על ידי הצפנת חיבור האינטרנט שלך ובכך מונע מכל צד שלישי ליירט את הנתונים שלך כשהם מועברים או יורדים למכשיר שלך או ממנו. מכיוון שסביר להניח שתחובר לרשת, VPN מבטיח שכל תעבורת הרשת שלך תישאר מוצפנת, ובכך תדאג לכל פרצות בהן יוכלו האקרים להשתמש כדי להשיג את הנתונים שלך. השימוש ב- VPN מבטיח גם שהנתונים שאתה שומר לא ניתנים לשחזור בקלות על ידי מישהו אחר מלבדך. סוג אבטחה זה חשוב במיוחד אם סוג הנתונים שאתה מאחסן רגיש באמת.

כדי לבחור את הספק המתאים, ישנם כמה דברים שתצטרך לדעת לגבי האופן בו מכשיר ה- QNAP ושירות ה- VPN שלך יעבדו יחד. VPNs מציעים מגוון פרוטוקולים דרכם תוכלו לתעל את החיבור שלכם. שלושת הפופולריים ביותר הם OpenVPN, PPTP ו- L2TP / IPSec. אם אתה מעדיף L2TP / IPSec למשל, תצטרך לוודא שה- QNAP שלך הוא QTS 4.2 ומעלה. אם הפרטים האלה מעט טכניים מכדי שתוכל להסתבך איתם, אתה יכול גם לאפשר את שלושת הפרוטוקולים ואז לבחור תצורת מסלול אוטומטית ב- VPN שלך. בדרך זו, השירות יבחר מעצמו את הדרך הטובה ביותר להבטיח שתעבורת הרשת שלכם תישאר מוצפנת.

יתרונות אחרים של שימוש ב- VPN

היתרונות של שימוש ב- VPN מתארכים גם לשימוש הרגיל שלך באינטרנט, מכיוון שהוא גם מאפשר להסתיר את מיקומך. עם זאת, תהיה לך גישה למגוון רחב של תוכן מוגבל גיאוגרפי ללא קשר למיקומך בפועל. תהיה לך גם גישה לשירות אינטרנט מבוסס שיכול בדרך כלל לחסום את החיבור שלך אם יתברר שאתה לא מבוסס באזורים הנתמכים שלהם. אם אתה נוטה לבצע קניות לא מבוטלות ברשת, הסתרת המיקום שלך פירושה שתהיה לך גישה למחירים המשתלמים ביותר, מכיוון שתקנה דרך האתרים האזוריים שבהם מחיריהם נוחים יותר.

השימוש ב- VPN גם מרחיק את ספק שירותי האינטרנט שלך מרגל אחר הפעילויות שלך באופן מקוון, ובכך מסייע במניעת כל סוג של מצערת שעלולה להידרש לחיבור שלך. זה מפתח במיוחד אם אתה נוטה לבצע סטרימינג רב, מכיוון שתוכל ליהנות מהמהירות המלאה של החיבור שלך.

VPNs הטובים ביותר עבור QNAP NAS

עכשיו כשאתה יודע מה אתה יכול להשיג באמצעות VPN שלך בשילוב עם מכשיר ה- QNAP שלך, נסתכל על כמה מהשירותים הטובים ביותר שאתה יכול להירשם אליו כדי להבטיח שהחיבור שלך יישאר מאובטח:

1. ExpressVPN

ExpressVPN, אשר ממוקמת באיי הבתולה הבריטיים, כוללת רשת מרשימה של כ -2000 שרתים, המבוססת בכ -60 מדינות ברחבי העולם. השירות ידוע כבחירה מובחרת במיוחד למשתמשים המחפשים את הטוב ביותר בהגנה מקוונת. מבחינה אבטחה, ExpressVPN מציע הצפנה 256 ביט AES בדרגה צבאית, כמו גם פרוטוקולי VPN כמו OpenVPN, SSTP, PPTP ו- L2TP-IPSec. השירות גם לא שומר על יומני פעילות הגלישה של לקוחותיו, וזה מבטיח באמצעות מדיניות רישום האפס.

ExpressVPN מאפשר רק עד 3 מכשירים סימולטניים למנוי, אך אם תתקין את לקוח ה- VPN של הספק על הנתב שלך, תוכל להגדיל את המספר באופן משמעותי. לספק יש גם צוות שירות לקוחות אמין אליו תוכלו להגיע 24/7 באמצעות דואר אלקטרוני, צ’אט חי, או אפילו דרך ערוצי המדיה החברתית שלהם. ExpressVPN מציע גם אחריות לזמן פעולה של 99.99%, כמו גם שירות DNS חכם כדי לזייף את המיקום שלך. למידע נוסף על השירות שיש בחנות, עיין בסקירת ExpressVPN המעמיקה יותר שלנו.

2. BulletVPN

אם השם לא יעשה עבודה טובה ברמיזה למה לצפות מההרשמה ל- BulletVPN, אנו עשויים באותה מידה לפרט את זה עבורך בסקירה קצרה זו. ספק מבוסס אסטוניה זה מציע את אחד מהירויות השרת המהירות ביותר בתעשיית ה- VPN, מה שהופך אותו מתאים להעברת נתונים במהירות בין המכשיר שלך למערכת ה- NAS שלך. הספק מבטיח כי הנתונים שלך יישארו מאובטחים באמצעות הצפנת AES סטנדרטית 256 סיביות, ותומך במגוון רחב של מכשירים המבוססים על iOS, Windows, Linux ואנדרואיד..

ל- BulletVPN יש נוכחות של שרת בכ- 19 מדינות, ותמיכה ב- OpenVPN, L2TP / IPSec ו- IKEv2 כפרוטוקולי VPN. לשירות יש גם גרסה של תוכנת VPN אותה ניתן להוריד ידנית לנתב, ואם זה ייעשה, תוכל להגדיל את מספר ההתקנים בו זמנית הנתמכים על ידי המכשיר מגובה שלושה. BulletVPN מאפשר למשתמשים לזייף את מיקומם באמצעות שירות ה- DNS החכם שלהם ומספק הן רוחב פס בלתי מוגבל והן מיתוג שרתים. למידע נוסף, עיין בביקורת BulletVPN שלנו.

3. NordVPN

NordVPN בולט בקלות בין כל שירותי ה- VPN האחרים בזכות המגוון הרחב של 4000+ שרתים ואוסף הכלים והתכונות שלו שנועדו להבטיח לך הגנה ללא תחרות. בסיסה בפנמה נוח למדי מכיוון שהוא רחוק מתחום השיפוט של רשות כלשהי המפקחת על נתונים, ומעל זאת הם מקפידים על מדיניות רישום אפס מחמירה שמבטיחה שאף אחד מהנתונים שלך לא יתועד או יאוחסן..

NordVPN מסוגל לקיים עד 6 חיבורים בו זמנית, ומציע גם קידוד VPN כפול לאבטחה אמינה. לספק יש שרתים מעורפלים לחיבור לשרתים שממוקמים במדינות שונות, כמו גם תמיכה בבצל באמצעות VPN להגברת האנונימיות. הגנה מפני דליפות DNS ומתג הרגה אוטומטי ניתנים בנוסף, לצד סדרה של שרתי IP ייעודיים למשתמשים שיצטרכו רוחב פס גדול יותר עבור חיבורם ואבטחתם. השירות תומך גם בסיבוב ובטוח מספק שכבה מספיק בטוחה להעברת קבצים למכשיר ה- NAS וממנו. אם אתה כבר חושב לקנות מנוי NordVPN, אנו ממליצים שתעבור תחילה על סקירת NordVPN שהוצגה היטב..

תסתיים ב- VPN הטוב ביותר של QNAP

יש לקוות, בסיום סקירה זו, כיסינו את מה שאתה צריך לדעת על סוג השירות להירשם אליו אם אתה מקווה להצפין את תהליך העברת הנתונים שלך. במקרה שיש לך שאלות שברצונך לשים לנו, הקלד אותן בקטע התגובות למטה, ואנחנו נקפיד לחזור אליך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map