ה- VPN הטוב ביותר עם שירותי פרוקסי SOCKS5

רובנו כעת השלים עם מגוון הסכנות הקיימות באינטרנט. בכל פעם שאתה מחובר, תמיד יש סיכון להיפרץ. זה יכול להיות מאוד מצער. כאשר המידע נגנב, אתה מסתכן בסילוק חשבון הבנק שלך, או להיות קורבן לגניבת זהות.


ה- VPN הטוב ביותר עם שירותי פרוקסי SOCKS5

ה- VPN הטוב ביותר עם שירותי פרוקסי SOCKS5

יש פיתרון במקום למניעת אירועים מסוג זה חשוב מאוד, במיוחד אם אתה נוטה לבלות זמן רב באינטרנט. אחת מצורות ההגנה עליהן תוכלו לסמוך על מנת להישאר מאובטחת היא שמסתירים פרטים אודותיכם. משמעות הדבר היא להקשות על עבריינים לעקוב אחר כל מה שעשוי להיות מקוון. אתה יכול לעשות זאת על ידי ניתוב החיבור שלך דרך שרת פרוקסי. לאחר מכן שרת פרוקסי מקצה לך פרוטוקול אינטרנט או כתובת IP חדשים. לאחר מכן הדבר מאפשר לשנות את כל מקום אליו נראה שאתה ניגש לאינטרנט.

השימוש בפרוקסי אכן עוזר להסתיר חלק מהפרטים המועברים על ידי הקשר שלך. מרבית המבקרים טוענים שרמת האבטחה המוצעת עדיין משאירה הרבה רצוי. כדי לנסות לטפל בבעיה זו, משתמשים רבים ממליצים לעבור לסוג פרוקסי בטוח יותר; שרתי ה- Proxy של SOCKS5.

שרתים מסוג זה טובים יותר מאשר פרוקסי מסורתיים מכיוון שהם דורשים שכבה נוספת של אימות לפני שאתה ניגש לשרת של אתר. זה מאפשר למשתמשים מורשים בלבד לגשת לשרת. לכן ההסתברות של גורמים חיצוניים לזכות בגישה להיסטוריית הגלישה שלך, או לנתונים שלך, מצטמצמת.

היתרון הגדול ביותר במעבר לשירות ה- proxy SOCKS5 הוא בכך שאתה נהנה גם מהמהירות וגם מרמה טובה יותר של הגנה מקוונת בזמן הגלישה באינטרנט. עם זאת, הדבר פועל בצורה הטובה ביותר כאשר הפעילויות המקוונות שלך לא גוזלות רוחב פס כה גבוה.

למשתמשים שאולי עדיין לא מסתפקים ברמת האבטחה המוצעת באמצעות האבטחה המוצעת על ידי שירות פרוקסי SOCKS5, השלב הבא הטוב ביותר יהיה לגייס שירות VPN אמין.

ה- VPN הטוב ביותר עם פרוקסי SOCKS5 – שימוש ב- VPN

השימוש בשירות VPN מאפשר לך להצפין את החיבור שלך באופן שמקשה על הנתונים שלך ליירט. זה שומר על עצמך מפני כל עברייני רשת, וכריות נגד כל ההתקפות שלהם שמטרתן לגנוב את המידע שלך. אתה יכול להסתיר את כתובת ה- IP שלך ולגשת לאתרים חסומים גיאוגרפיים בעזרת VPN.

VPN הוא גם חיוני אם אתה מעדיף להחזיק את ספק שירותי האינטרנט שלך בחשכה לגבי מה שאתה עושה באינטרנט. זה עוזר למנוע מהספק שלך לשלוט בכמות רוחב הפס שאתה צורך. רוב ספקי האינטרנט מנסים לאכוף מגבלת נתונים, שכשאתה עולה אתה מתחיל לחוות מהירויות אינטרנט איטיות יותר. חלקם אף חוסמים לחלוטין גישה לאתרים וערוצים מסוימים. ספק VPN אמין יעזור לכם להתמודד עם כל האתגרים הללו. אבל איך זה לעומת פרוקסי SOCKS5?

שירות פרוקסי SOCKS5 VS VPN

השימוש ב- VPN מעניק לך מקור אמין לאבטחה מקוונת, אך הוא נוטה להפחית את מהירות הגלישה שלך במידה מסוימת. מצד שני, הסתמכות על פרוקסי SOCKS5 פירושה שמהירות הגלישה שלך נשארת מהירה יותר משמעותית מכפי שהיית עושה שימוש ב- VPN. אם כי הביטחון לא יהיה טוב.

ההבדלים הללו פירושם ששתי החלופות מתאימות לשימושים משתנים. שרת ה- SOCKS5 עובד בצורה הטובה ביותר כאשר הכוונה העיקרית שלך היא להסתיר את המיקום שלך או לשפר את המהירות שלך בעת סיבוב. VPN, לעומת זאת, מאפשר לך לעקוף חומות אש. זה גם מאפשר לך לבצע עבודה רגישה יותר באופן מקוון או סיקור ברמת אבטחה גבוהה יותר.

ה- VPN הטוב ביותר עם שירות פרוקסי SOCKS5

עם זאת, אין לומר כי אינך יכול להשתמש בשני השירותים אם תרצה בכך. ישנם כמה שירותי VPN הכוללים את ה- proxy SOCKS5 כתכונה נוספת. זה נותן לך את האפשרות לבחור בין אילו משני השירותים שתרצה להפעיל. אם זו סוג האופציה שאתה מעדיף, הסתכל בשני ה- VPN למטה.

1. IPVanish

IPVanish מתחיל מהרשימה שלנו כאחת מספקיות ה- VPN הבודדות שיכולות להציע לך גם פרוקסי SOCKS5 וגם VPN. השירות המסוגל נמצא במטה בארה”ב. כמשתמש IPVanish, אתה יכול לחבר 10 התקנים שונים בו זמנית. השירות מבטיח אבטחה באמצעות הצפנת AES 256 סיביות. הוא מציע תמיכה במגוון מגוון של פרוטוקולי VPN.

IPVanish מציעה גם אלטרנטיבה אחרת במיוחד למשתמשים שלא ירצו להוריד את לקוח ה- VPN שלה. קיימות תוספי דפדפן הזמינים את אותה מטרה אך בהיקף קטן יותר בהשוואה ללקוח ה- VPN השלם.

IPVanish מציעה גם מהירויות סופר-מהירות נהדרות מהזרמה, כמו גם רוחב פס בלתי מוגבל וגם מיתוג שרת ללא הגבלה. לשירות יש גם תמיכה מקורית למשתמשים שרוצים להסתובב. שירות ה- Proxy SOCKS5 שלה ממלא תפקיד עצום בזה. כל שעליך לעשות כדי להתחבר לשירות הוא להיכנס לכתובת אינטרנט מסוימת, לאמת את פרטי ההתחברות שלך ותקבע. להסבר מפורט יותר על מה שיש לשירות להציע, עיין בסקירת IPVanish שלנו.

2. NordVPN

ל- NordVPN יש מספר לא מבוטל של תכונות מובנות כדי לאבטח את החיבור שלך. פרוקסי SOCKS5 במקרה אחד מהם. השירות מבוסס בפנמה והוא חזק כ- 4200 שרתים. רשת שרתים כה גדולה מאפשרת לשירות לבצע אופטימיזציה של חלק מהשרתים לפונקציות מקוונות ספציפיות.

לכן משתמשים יכולים ללכת על שרתים המתאימים ביותר לסטרימינג, משחק, הורדות בכמות גדולה או סיקור. השירות מאפשר גם עד 6 חיבורים בו זמנית תחת חשבון אחד. 

NordVPN מעסיק גם קידוד AES של 256 סיביות כדי לאבטח את תעבורת המשתמשים ועובד ממש טוב עם Tor כדי להקל על אנונימיות נוספת. לאחר ההרשמה אתה מתחיל להשתמש בתוכנת Cybersec כדי למנוע מודעות או תוכנות זדוניות לא רצויות.

אחת התכונות הפוריות ביותר של NordVPN היא במקרה פרוטוקול ההצפנה הכפול של VPN. שירות זה מכפיל את רמת האבטחה שיש לך על ידי ניתוב התעבורה שלך דרך שני שרתים במקום אחד, ומקשה עוד יותר על המעקב אחרך או אחר הפעילות שלך באופן מקוון. למידע נוסף על כל ספק מעוגל זה, עיין בסקירת NordVPN התמציתית שלנו.

מסקנה על ה- VPN הטובים ביותר עם שירות פרוקסי SOCKS5

בסקירה הקצרה שלנו, עברנו בדיוק את היתרונות שצפויים לנו בעת שימוש ב- VPN או בשירות פרוקסי SOCKS5. עייננו גם בכמה משירותי ה- VPN הטובים ביותר שיש עם שתי האלטרנטיבות המוצעות. יש לקוות, זה הופך את ההחלטה לקצת פחות קשה לחשוב עליה. אם יש לך שאלות או הערות שתרצה לשתף, תוכל לעשות זאת על ידי השארתן בקטע התגובות למטה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me