ה- VPN הטוב ביותר עבור SoundCloud

יש כל כך הרבה אפליקציות ואתרי מוסיקה שאתה יכול לבחור למקור או להזרים את המוסיקה שלך. העניין הוא שרובם יבקשו ממך להירשם ולשלם אגרה מדי פעם. אולם Soundcloud שונה. זו למעשה יותר פלטפורמה של מדיה חברתית בה אמנים ואוהבי מוסיקה מסוגלים ליצור אינטראקציה, לשתף ולסקור רצועות ממגוון רחב של ז’אנרים. השימוש באתר הוא גם די קל. לאחר שתירשם את חשבונך, תוכל לעקוב אחר משתמשים אחרים ולקבל הודעה בכל פעם שהם מוסיפים זרם חדש. כך תוכלו לעקוב אחר כל זרם חדש מהאמן האהוב עליכם.


ה- VPN הטוב ביותר עבור SoundCloud

ה- VPN הטוב ביותר עבור SoundCloud

האם SoundCloud זמין בכל מקום?

מאז הקמתו בשנת 2007, השירות סייע לגילוים של אנשים מוכשרים רבים. האתר נגיש ברוב חלקי העולם. עם זאת, כניסה ל- Soundcloud קשה למדי אם אתם נמצאים במדינה כמו סין, טורקיה, ולאחרונה קירגיזסטן. הסיבות שמאחורי החסימה ידועות בעיקר לממשלות המדינות המתאימות, אך יהיו אשר תהיינה, עליך לחפש דרך לעקוף את הבלוקים אם אתה מתכוון לזרום מ- SoundCloud במהלך שהותך.. 

מדוע כדאי להשתמש ב- VPN עם SoundCloud

VPN או רשת פרטית וירטואלית מאפשרת למשתמש להסתיר את זהותו באופן מקוון על ידי הצפנת החיבור שלהם. צורת הצפנה זו מתרחשת בדרך כלל כאשר משתמשים מתחברים לסדרת שרתים מרוחקים. כדי לגשת ל- Soundcloud בסין, למשל, תצטרך להתחבר לשרת מבוסס ארה”ב.

המיקום שלך בפועל נשאר מוסתר בגלל העובדה שכתובת ה- IP שלך משתנה כשאתה מתחבר לשרת מרוחק. הכתובת שלך בפועל מוחלפת לכתובת וירטואלית. בתהליך, פרטים מסוימים המועברים דרכו כמו המיקום והזהות שלך. VPN מבטיח גם שתישאר בעילום שם במהלך השימוש שלך באינטרנט. זה מאפשר לך לעסוק בעסק שלך בידיעה בטוחה שאף אחד לא יכול לאתר את הקשר שלך.

השימוש ב- VPN חשוב גם בכך שהמשתמשים יתחילו להימנע מכל ציתות שאולי מתרחשת באדיבות ספק שירותי האינטרנט שלהם. רוב הסיכויים כי ספק שירותי האינטרנט שלך עוקב אחר הפעילות המקוונת שלך. ספקי האינטרנט אפילו מצמצמים את הקשר שלך אם הפעילויות שאתה נוטה לבצע באינטרנט צורכות רוחב פס רב. זה מקטין את מהירויות הגלישה שלך.

VPNs הטובים ביותר עבור SoundCloud

יש כל כך הרבה VPN בחוץ. חלקם אף מפיצים את המידע שלך לצדדים שלישיים. כדי למנוע אירועים מצערים כאלה, הגשנו רשימה של שירותי VPN אמינים. עיין ברשימה הקצרה שלנו של VPNs הטובים ביותר עבור SoundCloud.

1. ExpressVPN

ExpressVPN ניצב גבוה כספק העניינים עבור אלו המחפשים הגנה כלולה. השירות מבוסס באיי הבתולה הבריטיים. יש לזה קרוב ל 2000 שרתי =. ExpressVPN הוא גם ספק עטור פרסים. זה מחזק את עמדתו כאחת הספקיות המסוגלות ביותר בענף. השירות נגיש אפילו במדינות בהן השימוש ב- VPN נאסר בזכות מגוון השרתים המעורפלים שלו.

עם הקצבה של עד 3 חיבורים בו זמנית, ExpressVPN מאפשר לך להזרים מוזיקה מ- Soundcloud עד 3 מכשירים. מנוי פירושו גם שתוכלו להשתמש בתכונת המנהור המפוצלת שלהם, שם תוכלו לבחור איזה סוג נתונים להצפין או לא. יש גם מתג להרוג באינטרנט הבועט לפעולה בכל פעם שלקוח ה- VPN שלך מתפשר. הגנה מפני דליפות DNS כדי לשמור על מיקומך מוסתר מכל האתרים אליהם אתה ניגש. למידע נוסף על מה ExpressVPN יכול לעשות עבור החיבור שלך, עיין בסקירת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

הצוות שעומד מאחורי IPVanish הוקם בשנת 1999 והביא ללא ספק ניסיון רב בנושא אבטחה ופרטיות באינטרנט. הספק צבר לעצמו מוניטין שהוא אחד המהירים להתחבר אליו. ל- IPVanish יש יותר מ 1500 שרתים שאפשר להתחבר אליהם. הם במקרה גם בבעלותם של כולם, כך שלא תצטרכו לדאוג שאף גורם שלישי יקבל גישה למידע הגלישה שלכם.

IPVanish גם מקיים מדיניות רישום אפס כך שאף אחד ממידע הגלישה שלך לא נרשם. השירות מאבטח את החיבור שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות. אתה יכול גם לקיים עד 10 חיבורים בו זמנית תחת חשבון אחד; ובכך להבטיח שכל המכשירים שלך נשמרים היטב. אם אינך מוכן שגרסת לקוח ה- VPN המלאה של האפליקציה תפעל במכשיר שלך, יש חלופות קלות כגון תוספי דפדפן שתוכל לפנות אליהם. לסקירה מפורטת יותר של ספק זה, אתה מוזמן לעבור על סקירת ה- IPVanish שלנו.

3. NordVPN

NordVPN מסכם את הרשימה שלנו עם ספקי ה- VPN הטובים ביותר עבור Soundcloud והיא עושה עבודה די טובה לשמירה על פרטיות הקשר שלך והזרמים שלך אנונימיים. לספק יש את המטה שלו בפנמה, וביסוסו שם נעשה כדי למנוע כל הפרעה מצד גורמי פיקוח הנתונים. לשירות רשת הולכת וגדלה של למעלה מ- 4000 שרתים, כמו גם אבטחה בדרגה צבאית הניתנת באמצעות הצפנת AES 256 ביט.

NordVPN נדיב מספיק בכדי לאפשר עד 6 חיבורים בו זמנית ויש לו מגוון של תכונות כדי לשמור על לקוחותיה הגלישה בנתונים בטוחים ומאובטחים. בתור התחלה, יש את תכונת ה- VPN הכפולה שלה שמעבירה את החיבור שלך על פני שני שרתים במקום אחד, ומכאן להכפיל את רמת ההצפנה. משתמשי NordVPN יוכלו גם להגדיל את האנונימיות שלהם באמצעות Tor דרך VPN, ולהשתמש בשירות במדינות בהן VPN מוגבל דרך השרתים המעורפלים שלהם. כדי לראות מה עוד יש לשירות בחנות, הקדש זמן לעבור על סקירת NordVPN המקיפה יותר שלנו.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר עבור SoundCloud

הכמות העצומה של המוזיקה האיכותית שתוכלו למצוא מאמנים ידועים וגם מתקרבים הופכת את Soundcloud לאחת מהפלטפורמות הבולטות ביותר לבידור. למשתמשים שמעדיפים לשמור על אוזניים על הקרקע בכל הנוגע למוזיקה חדשה, יש להבטיח גישה לאתר האינטרנט ללא קשר לאיזו מדינה היא או היא יכולה להיות. הדרך היחידה לקבל גישה בלתי מוגבלת למרות המיקום שלך היא באמצעות VPN שירות. השלושה שפירטנו בסקירה זו מסוגלים יותר להבטיח את הגישה שלך לאתר, ומעל זה הם גם יספקו אבטחה להגנה על הנתונים שלך בכל פעם שאתה מחובר.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me