ה- VPN הטוב ביותר עבור Steam

כל הגיימרים המושבעים יסכימו ששום מקום אחר באינטרנט אינו משפיע באותה מידה על המשחקים שהם קונים מלבד קיטור. פלטפורמת ההפצה הדיגיטלית מאפשרת לכם לעבור על טונות של ביקורות המכסות את כל סוגי הז’אנרים, כך שתדעו מה המשחקים הכי חמים שיש כיום. תוכל להשיג משחקי חינם וגם פרימיום כמו Counter-Strike, Grand Theft Auto, Warframe, Dota, Doom ו- Final Fantasy רק כדי להזכיר כמה.


ה- VPN הטוב ביותר עבור Steam

ה- VPN הטוב ביותר עבור Steam

הגבלות באזור הקיטור

ברגע שתסיים להירשם, יש אפליקציה שאתה צריך להתקין רגע לפני שתתחיל ליהנות ממשחקים אלה. הבעיה היחידה שתיתקל כאן היא שהמשחקים זמינים על סמך המדינה או האזור בו אתה נמצא. אם אתה מציג את המשחקים הזמינים באזור שלך, אתה מוכן. עם זאת, אם תרצה לנסות כמה המיועדים לשווקים אחרים, אתה זקוק לפיתרון שיסתיר את המיקום שלך, כך שהאתר לא יוכל להצביע מאיפה אתה ניגש אליו.

ה- VPN הטוב ביותר לקיטור – סיכום

הפיתרון אליו אני מתכוון הוא שירות VPN. זה עובד במקרה זה מכיוון שהוא יאפשר לך לגשת לתוכן מוגבל גיאוגרפי – המשחקים שנשמרו למדינות אחרות. כעת, בחירה לאיזה שירות להירשם עשויה להציב כמה אתגרים בפני עצמה, מכיוון שיש כל כך הרבה ספקים בשוק. ניסינו להקל עליכם את הדברים על ידי סקירת 6 שלדעתנו הם הטובים ביותר, והסבירות ביותר לגרום לכם בעיות. עיין בהם למטה:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. CyberGhost
 4. NordVPN
 5. VyprVPN

האם השימוש ב- VPN יוביל אותך לאיסור על Steam?

דבר אחד שאנחנו מרגישים מחויבים לציין הוא הסכם המנויים שתתקלו עליו באתר Steam כשאתם נרשמים. זה מה שהוא קובע: “אתה מסכים שלא תשתמש בפרוקסי IP או בשיטות אחרות כדי להסוות את מקום מגוריך, בין אם לעקוף מגבלות גיאוגרפיות על תוכן המשחק, לרכישה במחירים שאינם חלים על הגיאוגרפיה שלך, או לכל סוג אחר מטרה. אם תעשה זאת, אנו עשויים להפסיק את הגישה לחשבונך. “

השימוש בשירות VPN לא יגרום לאיסור אוטומטי מהאתר, כל עוד אתה מבטיח שאתה מוכן לכל דבר. המשמעות היא להיות מספיק בקיאות בכדי לשלם באופן אנונימי עבור אתר המשחקים. עליכם לבחור להשתמש ב- Paypal, או אפילו בביטקוין בכדי לעשות זאת מכיוון ששיטות אלה לא יגלה הרבה אודות המיקום שלכם. אם תשתמש לדוגמא במספר כרטיס האשראי הקנדי שלך ונראה שאתה ממוקם בארה”ב, אתה בהחלט תעלה חשדות, ויכול להיות שאסר על עצמך להיאסר.

ה- VPN הטוב ביותר לניתוח קיטור

להלן תוכלו למצוא ניתוח מעמיק של כל אחד משירותי ה- VPN המובילים בהם תוכלו להשתמש באמצעות Steam.

ExpressVPN

החל מהרשימה שלנו יש לנו ExpressVPN, ספק שמשתמשי VPN רבים יסכימו שהוא הטוב ביותר בשוק. יש להם יותר מ 1500 שרתים המפוזרים על 90+ מדינות, כלומר, זה מאוד לא סביר שתחוו אי פעם השבתה או הפרעה כלשהי בקשר שלך. הרשת שלהם מרוויחה מאבטחת SSL וכוללת הצפנת AES 256 סיביות ששומרת עליך מוגן מפני כל איומי משחק..

תהיה סמוך ובטוח שאנונימיות מקוונת מכיוון שלא נשמרים יומני פעילות הגלישה שלך. יש מדיניות לשם כך להראות לך עד כמה מחויבים הבחורים ב- ExpressVPN כלפי מתן פרטיותך. הם גם דאגו לכלול את כל פרוטוקולי האבטחה הידועים רק כך שהחיבור שלך לעולם לא יהיה חשוף ליירט..

תוכלו גם ליהנות מרוחב פס בלתי מוגבל, כלומר תוכלו לשחק במשחקים שלכם כל עוד תרצו מבלי שתצטרכו לדאוג מכסי נתונים כלשהם. מהירויות החיבור הגבוהות מבטיחות שלא תחוו פיגור בזמן המשחק.

NordVPN

עם שרתים שנמצאים בלמעלה מ -49 מדינות, NordVPN הוא ספק אמין נוסף שאפשר לשקול להתגייס אליו. הם יוכלו לאבטח את הנתונים שלך באמצעות הצפנה כפולה; תכונה שלא הרבה ספקים אחרים מסוגלים לספק. זה, לצד העובדה שאף אחד מהיסטוריית הגלישה שלך לא מאוחסן על ידי השירות צריך לעשות הרבה כדי לשכנע אותך להירשם אליהם..

ברגע שתסיים את תהליך ההרשמה והתקנת האפליקציה שלהם במכשיר שלך, תצטרך לחוות מהירויות משחק מהירות במיוחד, באדיבות רוחב הפס הבלתי מוגבל שלהם. כמו כן, בכדי להבטיח שמיקומך וזהותך יישארו מוסתרים בכל עת, ל- NordVPN יש Kill Kill Internet מובנה בתוכנה שלהם, שמבטיח לך להתנתק באופן מיידי מהאינטרנט בכל פעם שחיבור ה- VPN שלך יופרע..

אם אתה עדיין לא בטוח לגבי השירות, יש תקופת אחריות להחזר הכסף של 30 יום שתוכל לנסות זאת. הדבר הטוב ביותר הוא שתחזיר את הכסף שלך אם אתה מוצא שהשירות לא עובד טוב בשבילך.

IPVanish

משתמשי קיטור ייהנו ללא ספק מהמהירויות הגדולות ומרוחב הפס הבלתי מוגבל שמציעה IPVanish ברגע שהם יבחרו בחשבון לרכוש מנוי איתם. הצפנת ה- AES שלהם 256 סיביות מבטיחה להם אבטחה ברמה העליונה, כמו גם מגוון פרוטוקולים המגנים על הקשר שלהם.

הרשת הגדולה שלהם המונה יותר מ -500 שרתים הפזורים ביותר מ- 60 מדינות מאפשרת לשחקנים לקבל גישה בלתי מוגבלת למשחקים המוקצים רק לחברים במדינות ספציפיות. הם גם יוכלו לקבל הזדמנות לאבטח מכשיר אחד נוסף תחת אותו חשבון, כך גם חיבור האינטרנט דרך מכשיר זה מוגן. אם אתה נתקל בבעיות בהרשמה לשירות, יש צוות לקוחות המתנה 24/7 אשר מוכן לעזור במיון כל הבעיות שלך..

IPVanish שונה למדי מספקים אחרים בכך שהם מאפשרים לך לבדוק את השירות שלהם למשך 7 ימים. למרות שזו תקופה מאוד קצרה, אנו עדיין מאמינים שזה מספיק זמן לבדוק אם אתה אוהב את השירות או לא.

VyprVPN

אחרון ברשימה שלנו יש לנו VyprVPN; שירות שזכה לבולטות רבה בזכות פרוטוקול האבטחה ‘זיקית’. תכונה זו פועלת על ידי ערבוב מטא נתונים של מנות OpenVPN כדי להבטיח שהיא אינה ניתנת לזיהוי באמצעות בדיקת מנות עמוקה (DPI). לפיכך הדבר מאפשר למשתמשים ב- VyprVPN לעקוף את כל הרשתות המגבילות שהוקמו על ידי ממשלות או מוסדות. תכונה זו משופרת אף יותר מהעובדה ש- VyprVPN מנהלת את מעל 700 השרתים הנמצאים ב- 50 מדינות פלוס ישירות, כך שפחות סביר שמידע הגלישה של הלקוחות שלהם ידלף לצדדים שלישיים..

משתמשי VyprVPN זוכים גם ליהנות מהקצבה של 5 מכשירים לעבודה בו זמנית תחת חשבון מסוים אחד, כך שכל הדרכים שלהם להתחבר לאינטרנט יתבטחו. עם יותר מ- 200,000 כתובות IP לבחירה, אף אחד לא יצליח לאתר את מיקומך בפועל. נסה את השירות בעצמך ותראה.

יתרונות השימוש בשירות VPN למשחקים מקוונים

 • היכנס למדינות שיש להן תאריכי השקה מוקדמים של כותר המשחק והיו הראשונים שמשחקים שפורסמו לאחרונה.
 • אבטח את התעבורה המקוונת שלך ושמור על נתונים פרטיים באמצעות הצפנה.
 • גש ל- MMO מוגבל אזורית & משחקי MMORPG, תוכן DLC; או בלעדי Xbox Live ו- PSN.
 • מנע התקפות DDoS הנפוצות מאוד במהלך טורנירי ספורט אלקטרוני.
 • אין עוד התעסקות בזמני פינג נוראיים מכיוון שתוכלו לגשת לשרתי משחקים מרחבי העולם דרך VPN.
 • מסלולים קצרים יותר בינכם לבין שרתי משחקים. זה חל רק על משתמשים הרשומים לספקי VPN בעלי דירוג מהירות פרמיום המתמקדים בצמתים של מיקום שרת משחקים כמו אלה המפורטים לעיל.

ה- VPN הטוב ביותר לקיטור – מסקנה

אם במקרה נסית את אחד מששת השירותים שהזכרנו, נודה לך אם היית מספר לנו מה הייתה החוויה שלך. אל תהסס להשאיר תגובה או שתיים בקטע שלמטה, ואנחנו נשמח לחזור אליך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me