ה- VPN הטוב ביותר עבור ספק שירותי Suddenlink

Suddenlink בולטת כאחת מהספקיות הבודדות שאינן דורשות חוזה כדי להירשם אליו. מנוי מסוג זה מאפשר לך לעבור לספק שירותי אינטרנט נתון אחר אם אינך מרוצה כלל מהסוג שאתה מקבל. בהשוואה לספקים אחרים, Suddenlink באמת מקדים את המשחק מכיוון שאתה אפילו לא צריך לשלם תשלום נוסף עבור ההסדר ללא חוזה. המשמעות היא שתצטרכו פחות מדי במקרה שתבחרו לעבור לספק אחר.


ה- VPN הטוב ביותר עבור ספק שירותי Suddenlink

ה- VPN הטוב ביותר עבור ספק שירותי Suddenlink

תמחור ותוכניות Suddenlink

מבחינת המהירות, Suddenlink אכן מציעה תוכניות של עד 1 ג’יגה-בתים, אך הדבר משתנה מאוד בהתאם לזמינות. המהירות שתגיע תלויה במה שעושים האנשים האחרים שאיתם אתה משתף את הקשר. אם רובם אולי זורמים כמה תכניות טלוויזיה באופן מקוון, זה אומר שיש רוחב פס רב בשימוש. לכן כל מה שאתה יכול לעשות מוגבל איכשהו. זה עשוי להיות מאוד מתסכל, במיוחד אם אתה זקוק לחיבור מהיר כדי לבצע את מרבית העבודה שלך.

כובעי נתונים

סוגיה נוספת הנפוצה ברוב ספקי שירותי האינטרנט והיא גם גורם עם Suddenlink היא מכסי הנתונים שהם מציבים על החיבורים שלהם. לרוב התוכניות מגבלת נתונים של עד 350 ג’יגה-בייט בחודש. אמנם, זה עשוי להרגיש בתחילה כמו קצבה עצומה, אבל אם יש לך כמה מכשירים המסתמכים על החיבור שלך, לא באמת ייקח זמן רב להגיע לגבול הזה. אם אתה כל הזמן מגיע לרמה זו של שימוש בנתונים, ייתכן שתבחין במאמצים של הספק שלך להצער את הקשר שלך.

מצערת ספק שירותי אינטרנט

מצערת ספק שירותי האינטרנט היא תופעה שכיחה הכרוכה בספק שלך המגביל את סוג הפעילות שאתה יכול לעסוק בה באופן מקוון. צורות המצערת השונות העשויות להיות מיושמות בחיבור שלך כוללות הגדרת רוחב הפס שלך או אפילו חסימת הגישה שלך לאתרים וערוצים ספציפיים. אם במקרה אתה משתמש כבד, זה משהו ששונא שיקרה לך. אחד הדברים הטובים ביותר שתוכלו לעשות כדי למנוע זאת הוא הרשמה עם ספק VPN לגיטימי.

מדוע כדאי להשתמש ב- VPN עם Suddenlink

שימוש ב- VPN מאפשר להסתיר את החיבור שלך מספק האינטרנט שלך; ובכך מקשה עליהם לגלות בדיוק מה אתה מקוון. לאחר מכן, לספק האינטרנט שלך יהיה די קשה להבין כיצד להצער את החיבור שלך, בהתחשב בכך שהם לא יוכלו לשמור על העדכונים על הדברים שאתה מקוון. צמצום החיבור שלך דרך רשת וירטואלית פרטית פירושו להיות מוגן מפני כל סוג של הפרעות חיצוניות, וגם יכולת להשתמש ברשת מבלי ש- ISP שלך יחטוף את הפעילות שלך..

עקוף שגיאות מיקום

שירות VPN אמין פירושו גם היכולת לעקוף את כל הבלוקים המגבילים הגיאוגרפיים שהאתרים והערוצים המתארחים מאזורים אחרים בעולם עשויים להקים. זה מאפשר לך לקבל גישה לתוכן ברחבי העולם. כל שעליכם לעשות הוא להתחבר לשרת שממוקם במדינה בה מתארח האתר או הערוץ שלכם, ותשנו את כתובת ה- IP שלכם כדי שתיראה כאילו אתם נמצאים במדינה זו..

אבטחה נוספת

גם האבטחה שתקבל משימוש ב- VPN היא ללא תחרות. הרשמה לשירות אמין פירושה שתעבור לחנות מקוונת מבלי שתצטרך לדאוג שהפרטים הכספיים שלך ישתנו. אתה גם יכול ליהנות מהרבה הנחות שכן אתרים רבים באמת מבססים את התמחור שלהם על מיקום הלקוח שלהם. VPN מאפשר לך להיכנס לאתרים שיש להם רשימות זולות יותר, ומאפשר לך ליהנות מתעריפים מוזלים בטיסות, בהזמנת מלונות או אפילו במוצרים כלליים..

בכדי לקצור את כל היתרונות הללו, תצטרך להירשם לשירות שיש לו את היכולת לשמור על הקשר שלך מוגן לאורך כל הדרך, ולמנוע כל צורה של מעקב מצד ספק האינטרנט שלך.. 

VPNs הטובים ביותר עבור ספק שירותי Suddenlink

ישנם ספקים רבים שתמיד מבטיחים שתהיה מאובטחת ומוגנת היטב, אך מעטים מהם באמת מספקים את מה שהם מבטיחים. כדי לוודא שאתה מקבל שירות ברמה הגבוהה ביותר, הרכבנו רשימת שירותים קצרה שתוכל לסמוך עליהם. עיין ברשימה שלנו ה- VPNs הטובים ביותר עבור ספק שירותי Suddenlink.

1. ExpressVPN

ExpressVPN הוא אחד משירותי ה- VPN הנחשבים ביותר בענף. לספק יש כ -2000 שרתי רשת, ועם בסיסו באיי הבתולה הבריטיים, היא מיישמת שירות רישום אפס קפדני על מנוייו. ExpressVPN מציעה גם קידוד AES מובחר 256 סיביות המבוסס על שירות OpenVPN. זה מאפשר עד 3 מכשירים בו זמנית להתחבר לשירות. השימוש ב- ExpressVPN הוא גם אידיאלי למשתמשים בפעם הראשונה מכיוון שהשירות עטור הפרסים מציע חוויית טיפול לקוחות נהדרת.

צוות העזרה זמין 24/7 וניתן להגיע אליו באמצעות העברת הודעות חיות, כרטיסי דואר אלקטרוני או אפילו מדיה חברתית. אם לא נעים לך עם לקוח VPN, אתה יכול גם לבחור להוריד את התוכנה ישירות לנתב שלך. זה אפילו מגדיל את מספר המכשירים בו זמנית שתוכלו להכניס תחת המטרייה של הספק. אחת ההטבות הגדולות ביותר בשימוש ב- ExpressVPN היא שאתה מקבל גישה לשרתי התגנבות. אלה שרתים שאפשר להתחבר אליהם ולהסתיר את השימוש ב- VPN שלך במיוחד אם ברצונך לגשת לתוכן באזור מצונזר בכבדות. אלה רק חלק מהיתרונות שתקבלו ברגע שתירשמו לשירות של ExpressVPN. כדי לקבל את הסקופ המלא, קח קצת זמן לעבור על סקירת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

IPVanish הוא שירות מכובד נוסף שתוכלו להירשם אליו. השירות מבוסס על פלורידה, השירות מספק עד 40,000 IPs, באמצעות רשת המונה למעלה מ 1500 שרתים. אבטחה היא בדרגה צבאית בזכות הצפנת ה- AES של 256 סיביות. השירות הוא גם בין הבודדים המאפשרים עד 10 חיבורים בו זמנית, והכל תחת חשבון אחד. השימוש ב- IPVanish פירושו גם שאין מגבלות על רוחב הפס שלך, כמו גם אין מגבלות על מספר הפעמים בהן אתה יכול להחליף שרתים..

אם אתה נוטה להשקיע הרבה מזמנך בבילוי, IPVanish באמת הוא הספק המתאים ביותר עבורך. הסיבה לכך היא שהשירות מאפשר העברות קבצים אנונימיות וגם ללא הגבלה. IPVanish תומך גם ב- OpenVPN, PPTP, SSTP ו- IKEv2 כפרוטוקולי VPN לשימוש, כמו גם קל לניווט דרך לקוח VPN. הלקוח מגיע בגרסאות שיכולות לפעול בפלטפורמות שונות כמו אנדרואיד, לינוקס, iOS ו- Windows. אם מנוי אינו מצפה להוריד את הלקוח למכשיר שלו, יש עוד כמה אפשרויות קלות משקל אליו יוכלו לפנות. אחת מהן היא הרחבות דפדפן.

קיימות תוספי דפדפן זמינים עבור דפדפני Chrome וגם של Firefox, אך אם זה פיתרון קל יותר מדי, המשתמשים יכולים לפנות לפרוקסי האינטרנט SOCKS5 של IPVanish. ה- Proxy מאפשר למשתמשים להסתיר את מיקומם כאשר הם מקוונים. אלה רק כמה מהיתרונות שיש ל- IPVanish להציע. למידע נוסף על החבילה המלאה, עיין בסקירת IPVanish המעמיקה שלנו.

3. NordVPN

כשאנחנו מסתיימים, בואו נסתכל על ספק פורה אחר בענף; NordVPN. NordVPN, שהוקמה בשנת 2009, היא אחת הספקיות הבודדות המאפשרות למשתמשים להחזיק עד 6 מכשירים סימולטניים המקושרים לשירות שלה. הספק מסוגל להתמודד עם כל החיבורים הללו ממש טוב בזכות הרשת המגוונת שלה המונה מעל 4000 שרתים. NordVPN מבטיחה גם אבטחה מוחלטת באמצעות קידוד AES 256 ביט שלה, התומך ב- OpenVPN, PPTP, SSTP ו- IKEv2 כפרוטוקולי OpenVPN.

השימוש ב- NordVPN פירושו שתוכלו לאבטח את החיבור שלכם ביתר שאת באמצעות תכונת ההצפנה הכפולה שלהם. פירוש הדבר שאתה יכול לנתב את החיבור שלך דרך יותר משני שרתים, ולהשיג כפול מרמת האבטחה. 

ישנם שרתים המתאימים למשחקים מקוונים, הורדות בכמות גדולה, סיקור, כמו גם הזרמת HD, ויש המון מה לבחירה. השימוש ב- NordVPN פירושו גם ליהנות מתוכנה כמו CyberSec שמרחיקה כל תוכנה זדונית ומודעות לא רצויות. זהו רק תמונת מצב של מה שסביר שתקבלו ברגע שתירשמו לספק זה. לקבלת פירוט מלא של מה לצפות, הסתכל בסקירת NordVPN שלנו.

סיכום ה- VPN הטוב ביותר עבור ספק שירותי Suddenlink

אין לדעת מה ספק האינטרנט שלך עשוי לעשות כדי לשלוט בחיבור שלך, אז כדי להישאר בצד הבטוח, הכי טוב להירשם לשירות VPN אמין. השלושה שהזכרנו טובים מספיק כדי להבטיח הגנה מיטבית, ולמנוע כל סוג של מצערת מצד ספק האינטרנט שלך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map