ה- VPN הטוב ביותר עבור T-Mobile

T-Mobile מדורגת במקום השלישי מבין המנויים הרשומים ביותר לספקי רשת סלולרית בארה”ב, עם ספירת מנויים מרשימה של כ -74 מיליון. זה ממקם את אחת מבין אפשרויות הרשת שתצטרך לשקול להירשם אליהן ללא קשר לשאלה אם אתה הולך לנסוע לארה”ב לצורך עסקים או פנאי. מפעיל הטלפונים הניידים מציע חבילות תחרותיות, ובפעם אחת אפילו הציע לשלם עד 650 דולר של חיובים שטרם שולמו שאולי צברת אצל הספק הנייד הקודם שלך. הצעות מסוג זה כולן נשמעות המותאמות לאינטרס שלך כמשתמש בנייד, אך ישנם כמה סוגיות הקשורות במדיניות השימוש באינטרנט שלהן שאולי לא יושבות טוב עם משתמשים בתקווה לחופש אינטרנט מלא..


ה- VPN הטוב ביותר עבור T-Mobile

ה- VPN הטוב ביותר עבור T-Mobile

VPNs T-Mobile המובילים על קצה המזלג

כדי לחסוך לך זמן ומאמץ, סיכמנו כאן את מיטב ה- VPN הטובים ביותר ל- T-Mobile:

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. VyprVPN
  4. BulletVPN
  5. IPVanish
  6. CyberGhost

אתרי אינטרנט לאיסור T-Mobile?

עוד בשנת 2012 היה הרבה פטפוט על כלי הצנזורה באינטרנט של T-Mobile המכונה Web Guard. השירות זכה לתשומת לב תקשורתית משמעותית לאחר שהתגלה שבמקום לשרת את ייעודו הראשוני (שהיה למנוע מהספקים של הלקוחות הצעירים יותר לצפות בתכנים למבוגרים בלבד), פלטפורמת הסינון באינטרנט חסמה באקראי אתרים באופן חופשי מכל מבוגר. חומר. תגלית זו נעשתה על ידי גוף המכונה “התערבות הרשת של המצפה הפתוח”, והיא עוררה תגובה של T-Mobile שם הסבירו כי התכונה עובדת עם ספק צד שלישי כדי לזהות אתרים לא מתאימים ולחסום אותם. הם גם הודו שהתכונה לא הייתה כל כך מושלמת באותה תקופה ושהם פועלים לשיפור אספקת השירות שלהם.

תקלות מסוג זה אינן נפוצות רק ל- T-mobile בלבד, ולמי שנוטה לבצע עבודות רבות ורגישות באופן מקוון, זהו סיכון שעלול לגרום להרבה השלכות חמורות שאינן מוכנות להתמודד איתן. כדי להימנע מלהיקלע לחוסר הוודאות הללו, הדרך הטובה ביותר להבטיח שחיבור האינטרנט שלך יישאר ללא הפרעה על ידי כל מדיניות השימוש באינטרנט שאותה ספק שלך מיישם היא להירשם לשירות VPN..

ה- VPN הטוב ביותר עבור T-Mobile

שירות VPN מאפשר לך להמשיך בעבודה שלך באופן בלתי מופרע בזכות יכולתו להצפין את החיבור שלך. ברגע שאתה מתחבר לרשת VPN, התעבורה שלך מוצפנת וזה מתבטא בכך שהתנועה שלך מוסתרת מכל סוג של מעקב. ספק שירותי האינטרנט שלך לא יוכל להמתין לפעילות הגלישה שלך, וגם הספק הנייד שלך לא יוכל לעשות זאת. הרשמה לשירות VPN מאפשרת לך ליהנות גם מתחושת ביטחון שכן המידע האישי שלך יוסתר כמו אוהבי שולחי דואר זבל והאקרים שידוע כמי שגישה למכשיר שלך ומעביר את פרטיך ממנו..

כתוצאה מהסתר פרטים אישיים כמו הכתובת או המיקום שלך, שירות VPN מבטיח גם שאתה יכול לגשת לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים המבוססים מחוץ לארה”ב מכיוון שאתרים כאלה לא יוכלו לברר את מיקומך בפועל. זה אפשרי מכיוון שברגע שאתה מתחבר לאחד משרתים מרוחקים של הספק שלך, כתובת ה- IP האמיתית שלך מחליפה לכתובת חדשה שמצביעה על מיקום השרת המרוחק. אז אם ברצונך לגשת לאתר חסום גיאוגרפי שממוקם במקום כלשהו כמו אירופה, כל שעליך לעשות הוא להתחבר לשרת שנמצא שם ותוכל לגשת לכל אתר או ערוץ אירופי מוגבלים שאתה הייתי רוצה.

ה- VPN הטוב ביותר עבור T-Mobile – בחירת VPN

בחירת הספק להירשם לא אמורה להיות משימה קשה, כל עוד אתה יודע מה לחפש. מכיוון שאנו עוסקים בספק אמריקאי, עדיף יהיה לחפש שירות שאינו ממוקמת בארה”ב, מכיוון שלמדינה יש כמה מדיניות פולשנית מאוד המיועדת לפקח על מה שהאזרחים שלהם מתייחסים אליהם באופן מקוון..

1. ExpressVPN – ההמלצה המובילה שלנו

אנו ננסה לעזור לך בנושא זה על ידי רישום של מספר שירותי VPN שאנו ממליצים לך לבדוק. הנה הרשימה שלנו:

ExpressVPN מתחיל מהרשימה של VPNs הטובים ביותר עבור T-Mobile בהמלצה הגבוהה ביותר שלנו, מכיוון שמדובר בספק שזכה בפרסים רבים על רמת השירות המשתלמת שלו. הספק מבוסס על איי הבתולה הבריטיים, וזה מעורר אמון במדיניות רישום האפס שלו מכיוון שהמדינה אינה מנויה למדיניות כלשהי לשמירת נתונים. רשת השרתים שלהם מורכבת מכ- 2000+ שרתים, אשר מבוססים ביותר ממאה מדינות ברחבי העולם. לאחר ההרשמה, החיבור שלך מוגן באמצעות פרוטוקול ההצפנה של 256 AES שלהם, ועם מבחר שרתי התגנבות שתוכל גם לבחור להתחבר אליהם, תוכל להשתמש ב- VPN שלא זוהה, כמו גם לעבוד סביב כל חומות אש. יתכן שנוצר כדי למנוע ממך לשמור על חיבור. ExpressVPN מאפשר גם עד 3 חיבורים מרובים, כלומר תוכל לאבטח עד 3 מכשירים נוספים תחת חשבון אחד. כמו כן, אם אתה מפנה מישהו לספק והוא יצטרך להירשם, שניך והשופט שלך מקבלים חודש של שימוש חופשי בשירות. יש עדיין המון פיצ’רים ש- ExpressVPN מציעה, ותוכלו לדגום אותם אם תירשמו לערבות 30 החזר הכסף שלהם..

2. NordVPN

NordVPN היא בין הספקים הראשונים שאי פעם הציגו שירות הצפנה כפול שבו התעבורה של המשתמש מועברת דרך שני שרתים במקום אחד. אף שזו עשויה להיות תכונה מאתגרת מאוד עבור ספקים אחרים להציע, NordVPN מנצל אותה די בקלות בזכות הרשת המסיבית שלהם המונה יותר מ- 4000 שרתים. רשת עצומה זו מאפשרת גם למשתמשים ב- NordVPN לבחור בדיוק לאילו שרתים הם מעוניינים להתחבר, על סמך סוג העבודה שהם רוצים לעשות באינטרנט. עם כל ההטבות הללו, NordVPN מאפשרת למשתמשים לקיים עד 6 חיבורים מרובים כך שאם יש לך מכשירים אחרים מתחת למוביל ה- T-mobile, תוכל בקלות לחבר אותם. מתג Kill Kill שימושי לאינטרנט כלול גם בחבילת NordVPN, ותכונה זו בועטת בכל פעם שחיבור ה- VPN שלך נפגע על ידי כיבוי קישור האינטרנט שלך. בנוסף, ישנו גם שירות הגנה על דליפות DNS המונע אובדן פרטיות על ידי העברת שגויות של שאילתות DNS באמצעות קישורים לא בטוחים. לכל מי שחושב להירשם לשירות זה, אין שום סיכון הכרוך בהתחייבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום. למידע נוסף על ספק VPN זה בסקירת NordVPN שלנו.

3. VyprVPN

VyprVPN הוא ספק אחד אחר שאסור לך להתייחס אליו בקלילות רבה. 700+ השרתים שלהם הם בבעלות מלאה של החברה, כלומר אין צורך שהם ישתפו פעולה עם צדדים שלישיים במיון כל אחת מהבעיות הקשורות לשרת שלך. מהמטה שלהם בשוויץ, ספק זה מבטיח ללקוחותיו שתמיד יהיה צוות שמוכן לסדר את השאלות שלהם באמצעות טלפון, אימייל או העברת הודעות ישירות. השירות גם מתגאה בהצעת אחד הפתרונות המגוונים ביותר בענף ה- VPN; פרוטוקול הזיקית שלהם. תכונה זו מאפשרת למנויים לפרוץ חומות אש המוקמות בכמה מהאזורים המקוונים המגבילים ביותר בעולם, מבלי שהתגלה בהם השימוש ב- VPN. המשמעות היא היכולת לגשת לאתרים או לערוצים המבוססים באזורים כמו סין והמזרח התיכון ללא קושי רב. VyprVPN מציעה גם אפליקציה התואמת את כל המכשירים הניידים שלך מבוססי אנדרואיד, Windows או iOS. הספק מאפשר רק תקופה קצרה של שלושה ימים, אנו נמליץ לך לקחת ולהקפיד בחומרה לראות מה הספק יכול לעשות בשבילך. קבל את התוצאות הנמוכות בשירות VPN זה בסקירת VyprVPN שלנו.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר ל- T-Mobile

כעת תוכלו ליהנות מחופש אינטרנט ומהזכות לפרטיות באופן מקוון אפילו כלקוח T-Mobile על ידי הרשמה ל- ExpressVPN, NordVPN או VyprVPN. שלושת השירותים הללו מובטחים לשמור על הגלישה שלך ולהסתיר את הפעילות שלך מכל מי שיש לו כוונות זדוניות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me