ה- VPN הטוב ביותר עבור TeamSpeak

דיבור עם אנשים שמבוססים במקומות שונים ברחבי העולם הפך להיות קל מאוד בימינו. דרך האינטרנט רשימה ארוכה של אפליקציות ושירותים מאפשרת לך להתחבר לאנשים שונים, הנמצאים ביבשות שונות, בזמן אמת. זה נהדר במיוחד לשיתוף פעולה בעבודה, או סתם לשמור על קשר עם חבריך. אחד הפתרונות המאפשרים לאנשים לעשות זאת ביעילות הוא TeamSpeak.


ה- VPN הטוב ביותר עבור TeamSpeak

ה- VPN הטוב ביותר עבור TeamSpeak

כיצד TeamSpeak עובד?

באמצעות פרוטוקול Voice over Internet (VoIP), Teamspeak מאפשרת לאנשים שונים לתקשר זה עם זה באמצעות חיבור לשרתים שונים. ניתן להעניק רישיון ל- TeamSpeak לשרתים בתשלום, כל עוד החברה או הקבוצה המשתמשים בה אינם עושים זאת למטרות רווח.

TeamSpeak פופולרי מאוד גם בקהילת המשחקים המקוונים. השירות מאפשר לשחקנים לתאם טוב יותר בעת ביצוע משימת קבוצות, וכל זאת מבלי שיצטרכו להוריד את הידיים מהקונסולות שלהם. איכות השמע המועברת היא מהשורה הראשונה, וגם רמת הביצוע גבוהה מאוד בהשוואה לחלופות אחרות.

TeamSpeak מגבלות אזוריות

זה השירות בו תרצה להשתמש כדי לשמור על קשר עם עמיתיך לעבודה בחו”ל, או להמשיך במשימות הצוות שלך גם כשאתה במדינה אחרת. הבעיה היא שלשירות אין שרתים מבוססים ברחבי העולם שאפשר היה להתחבר אליהם. בנוסף, מדינות מסוימות כמו סין, KSA, ואיחוד האמירויות, חוסמות את מרבית שירותי ה- VoIP.

זה יכול להוות מכשול עצום במיוחד למשתמשים שנמצאים כל הזמן בתנועה. כדי לעקוף את זה, מה שהם צריכים זה פיתרון שיכול להסתיר את מיקומם בפועל. זה יאפשר להתחבר לשרתים שלהם בהתאמה ללא איתור שהם מחוץ למדינה. ניתן לעשות זאת רק ביעילות באמצעות שימוש ב- VPN.

כיצד לבטל את חסימת TeamSpeak בחו”ל – באמצעות VPN

VPN, או רשת פרטית וירטואלית, מאפשרת למשתמשים להתחבר לשרתים מרוחקים הנמצאים ברחבי העולם כדי להסתיר ולהצפין את החיבור שלהם. גישה ל- TeamSpeak דרך VPN מאפשרת למשתמשים לקבל גישה לשרתי TeamSpeak הספציפיים שלהם על ידי הסתרת כתובת ה- IP שלהם. חשוב על כתובת ה- IP שלך כטביעת האצבע הדיגיטלית המקוונת שלך. זה מעביר פרטים חיוניים כמו המיקום שלך ולפעמים את הזהות שלך לאתר שאליו אתה מנסה לגשת.

באמצעות שירות VPN אמין, אתה יכול לבחור להסתיר את הפרטים האלה, או אפילו לתפעל אותם לטובתך. כדי להתחבר לשרת TeamSpeak שמבוסס בארה”ב למשל, כל שעליך לעשות הוא לזהות שרת VPN שנמצא שם, וברגע שתקים את החיבור הזה אתה נראה כאילו אתה מבוסס בארה”ב..

בזכות אפליקציות VPN ידידותיות למשתמש, גם כל התהליך די קל. אך ראשית, עליך להירשם עם ספק VPN.

VPNs הטובים ביותר עבור TeamSpeak

כדי לעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה, פירטנו את 3 שירותי VPN הטובים ביותר לגישה ל- TeamSpeak ללא קשר למיקומך. הסתכל למטה:

1. ExpressVPN

ExpressVPN הוא אחד מהשירותים המבוקשים ביותר בענף, בזכות רמת השירות המובחרת והמוניטין המשובח שלו. ישנם כ -2000 שרתים ברשת, המבוססים ביותר מ- 90 מדינות. השירות זכה במספר פרסי לקוחות בזכות שירות הלקוחות שלו, שאליו ניתן ליצור קשר 24/7 באמצעות דואר אלקטרוני, הודעות חיות כמו גם מדיה חברתית. ExpressVPN מחיל גם קידוד AES של 256 סיביות, כדי להקשות על משתמשים לא בכוונת כניסה לגישה לשירות. השימוש ב- ExpressVPN פירושו גם אפשרות לבחור מה יש להצפין בזכות תכונת המנהור המפוצלת שלו.

השירות מבוסס גם באיי הבתולה הבריטיים וזה נהדר מכיוון שהאזור אינו מנוי לשום רשויות פיקוח על נתונים. הרשמה ל- ExpressVPN מאפשרת לך לקיים עד 3 חיבורים בו זמנית. אלה יכולים לשמש להגנה על מכשיר מבוסס אנדרואיד, iOS, Windows או Linux מפני איומים מקוונים. ישנה גם אפשרות לחבר את השירות לנתב שלך. עם האלטרנטיבה הזו אתה מתחבר לחיבור של מעל 3 מכשירים לחשבונך, ומבטיח שכל הנתונים שלך מוגנים היטב. למידע נוסף על ExpressVPN, עיין בסקירת ExpressVPN המפורטת יותר.

2. IPVanish

IPVanish הוא תוספת נהדרת נוספת לרשימה זו, עם למעלה מ- 1500 ששומרים על המנויים שלה מוגנים היטב ללא קשר לאשר הם. לשירות המטה שלו בארה”ב, ומשתמש גם בהצפנת AES בדרגה 256 ביט צבאי כדי לשמור על אבטחת נתוני המשתמשים שלו. IPVanish מבטיחה שמשתמשיה יוכלו ליהנות גם משימוש ברוחב פס בלתי מוגבל וגם ממתג שרת ללא הגבלה. זה מאפשר לגשת בקלות לשרת TeamSpeak שלך ללא טרחה ולעבור בקלות בין שרתי VPN לחיבור טוב יותר..

עם היכולת להחזיק עד 10 חיבורים בו זמנית, IPVanish מאפשר למשתמשים לאבטח היטב את כל הגאדג’טים שלהם מכל פעילות מקוונת מסוכנת. לשירות יש תמיכה אדירה למשתמשים שמעוניינים להסתובב. הסיבה לכך היא שהיא תומכת הן בהעברות קבצים של עמיתים לעמית ללא הגבלה ובטרנינג אנונימי. IPVanish מספקת גם אפשרות להתעלם מלקוח ה- VPN המסוגל שלה וללכת על האלטרנטיבות הקלות יותר שלה. אלה כוללים את תוספי הדפדפן עבור Chrome וגם עבור Firefox, כמו גם את שרת ה- SOCKS5 המקוון שלה, שהוא נהדר להסתיר את המיקום שלך. למידע נוסף על מה שיש ל- IPVanish להציע, עיין בסקירת IPVanish שלנו.

3. NordVPN

NordVPN נכנס לתפקיד השלישי ברשימה זו, שכן יש לו גם תכונות שהופכות אותו לאחד ה- VPN הטובים ביותר לשימוש עם TeamSpeak. מהבסיס שלו בפנמה, השירות מספק עד 4000 שרתים למשתמשים להתחבר אליהם, המוצגים ביותר מ- 60 מדינות. הספק הידוע מאפשר גם עד 6 חיבורים מרובים, ומציע גם קידוד AES של 256 ביט לאבטחה מקוונת. ל- NordVPN יש גם כלים ותכונות המשפרים גם את השירות שלה, ואחת מההיצעות הטובות ביותר שלהן היא תכונת ה- VPN הכפולה שלהם.

תכונת ה- VPN הכפולה פירושה שמשתמשים צריכים להחליף מחדש את התנועה שלהם דרך שני שרתים, ובכך להכפיל את רמת האבטחה הנוכחית. השירות מאפשר למשתמשים גם לבחור לאילו שרתים להתחבר, הודות לרשת הרחבה שלהם. הספק אופטימיזציה של השרתים שלה למשחקים מקוונים, סיקור, הורדות בנפח גדול, כמו גם הזרמת HD. המנויים מקבלים תמיכה מלאה ב- Tor גם ב- VPN, כמו גם ב- IP ייעודי לאלה שלא יעדיפו להמשיך לעבור. לקבלת תובנה טובה יותר של מה עליכם לצפות, הסתכל בביקורת NordVPN שהרכיב היטב.

אודות VPNs

לשימוש ב- VPN יש גם יתרונות אחרים משלה. הם כוללים באמת העלאת רמת הפרטיות המקוונת שלך. שירות VPN מצפין את הנתונים שלך ומאפשר לך להתחבר לאתרים מבלי להשאיר להם מידע כלשהו. זה עוזר לשמור על אנונימיות וגם מונע ממך להיחשב מצותת על ידי ספק האינטרנט שלך. אתה גם צריך להימנע מכל צורה של מצערת שהספק שלך עשוי להחיל, כגון מגבלות על רוחב הפס שלך וצנזורה מקוונת..

סיכום ב- VPN הטוב ביותר עבור TeamSpeak

שלושת הספקים המובילים שבדקנו בסקירה זו הם בעלי יכולת גבוהה יותר לגבכם בעת התמודדות עם אבטחה מקוונת. כדי לדעת איזה מבין השלושה לבחור, אנו ממליצים לעבור על כל אחת מהסקירות הבודדות. במקרה של שאלות או הערות, אתם מוזמנים להשאיר אותם בקטע שלמטה ונשמח לחזור אליכם.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map