ה- VPN הטוב ביותר עבור TinyChat

החיבור לאנשים מרחבי העולם הפך להיות קל למדי בימינו בזכות האינטרנט. בימינו אתה אפילו לא צריך לדעת עם מי אתה מדבר. יש המון פורומי צ’אט ופלטפורמות מקוונות בהן תוכלו להשתמש כדי להתחיל שיחה. אחד מהפופולאריים יותר הוא במקרה TinyChat. TinyChat היא פלטפורמה מקוונת בה תוכלו להשתמש בכדי לתקשר באמצעות צ’אט קולי, מסרים מיידיים או אפילו צ’אט וידאו. השירות מציע כל כך הרבה חדרי צ’אט שאתה יכול להתחבר אליהם. זה גם מאפשר למשתמשים ליצור חדרים וירטואליים משלהם סביב נושאים ספציפיים.


ה- VPN הטוב ביותר עבור TinyChat

ה- VPN הטוב ביותר עבור TinyChat

האם TinyChat טוב בכלל?

השירות מפותח במיוחד למשתמשים שרוצים להחזיק עד 12 עדכוני וידיאו בו זמנית. פירוש הדבר שתוכל לראות עד 12 משתתפים בבת אחת. TinyChat היא גם בלתי תלויה במיקום; כלומר אינך צריך שכולם יהיו באותה הסביבה כדי לתקשר עם חבריך.

דבר אחד שתצטרך לשים לב אליו הוא הכללים שתצטרך לדבוק בהם בעת השימוש בשירות. ל- TinyChat כמה הנחיות די הוגנות שקובעות מה אתה יכול או לא יכול לעשות. לכן חשוב לציית להם לאורך כל הדרך. המובנים מאליהם אינם כוללים עירום, כבוד למנחים וכמובן חברי קבוצה אחרים. פירוש של הפרת כללים אלה עשוי להיות אי יכולת לגשת לשירות לפרק זמן מסוים. דבר נוסף שעשוי למנוע ממך גישה ל- TinyChat הוא כשאתה עושה זאת ברשת מפוקחת. אלה מנוהלים בדרך כלל על ידי בית הספר שלך או על ידי המעביד שלך. יתכנו כמה חסימות ניהול שמוגדרות כדי למנוע את הגישה לאתרים כאלה. הסיבה לכך היא שהם נוטים להשתמש בהרבה רוחב פס.

למרות זאת, ישנם עדיין אמצעים שתוכלו לנקוט בהם בכדי לעבוד סביב הרחובות ולגשת לאתר ללא קושי רב. אחד מאוד אמין הוא השימוש בשירות VPN.

באמצעות VPN עם TinyChat

רשת פרטית וירטואלית היא למעשה קבוצה של שרתים שתוכלו להתחבר אליהם ומוצפנים את הנתונים כדי להסתיר את התנועה שלכם. זה עובד כדי לעקוף את כל הבלוקים ברשת שלך מכיוון שהנתיבים המשמשים להתחברות לאינטרנט משתנים. בעזרת שירות אמין, אתה אמור להיות מסוגל לעקוף את כל אחד מהבלוקים הללו ולגשת ל- TinyChat ללא קשר למיקומך או לרשת שלך.

  1. הירשם עם ספק שירות VPN.
  2. הורד והתקן את יישום ה- VPN במחשב האישי שלך, Mac, Android, iOS.
  3. הפעל את אפליקציית ה- VPN והיכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
  4. כעת, התחבר לשרת VPN.
  5. לבסוף, השתמש ב- TinyChat בבית הספר. עבודה או בכל מקום אחר בו האפליקציה עשויה להיות אסורה.

השימוש ב- VPN מאפשר לך גם להרחיק את הקשר שלך מכל התערבות מצד שלישי. זה חשוב מכיוון שאתה מקבל אבטחה ברמה העליונה גם כשאתה ניגש לאינטרנט באמצעות חיבור WiFi ציבורי. ההצפנה שנוספה מאפשרת גם להסתיר את כתובת ה- IP שלך, ולכן להסתיר פרטים על החיבור שלך. לאחר מכן, תוכלו לעקוף את כל החסימות הגיאוגרפיות שהוקמו על ידי אתר כלשהו.

VPNs הטובים ביותר עבור TinyChat

בכדי להפיק תועלת מחיבור ה- VPN שלך, אתה צריך להיות בטוח להירשם עם ספק אמין. מציאת ספק שירות מבצעת חיפוש מקוון פשוט מאוד, אך מציאת חיפוש ששווה לכם לוקח קצת יותר חפירות. כדי לחסוך לכם את הזמן, ריכזנו כבר כמה שירותים שאנו בטוחים שהכי טובים להשתמש בהם עבור TinyChat. הסתכל למטה:

1. ExpressVPN

ההמלצה המובילה ביותר שלנו הולכת ל- ExpressVPN. זהו ספק בעל שם עולמי שממוקם באיי הבתולה הבריטיים וכולל רשת חזקה של עד 2000 שרתים. השירות מחיל קידוד AES 256 סיביות בכדי לשמור על הגנת הגלישה של המשתמשים, ויש לו גם מדיניות רישום אפס כדי לעורר אמון בשירותם. ל- ExpressVPN יש גם צוות שירות לקוחות מהמדף העומד לרשותך 24/7 לייעוץ וניתן להגיע אליו באמצעות מדיה חברתית, דואר אלקטרוני או העברת הודעות חי..

השירות מאפשר עד 3 חיבורים בו זמנית, אך ניתן להגדיל את המספר הזה אם תתקין את התוכנה ישירות לנתב שלך. קל לניווט באמצעות לקוח ה- VPN שלו ותואם למגוון פלטפורמות תוכנה מגוונות. ExpressVPN מאפשר למשתמשים גם לבחור באילו פרוטוקולי VPN להשתמש, מכיוון שהוא תומך ב- OpenVPN, SSTP, PPTP ו- L2TP / IPSec. השירות כולל תכונות כמו מנהור מפוצל, המאפשרים לך להחליט איזו תנועה תרצה להצפין באמצעות השירות. ExpressVPN מציע גם מתג להרוג אינטרנט שמכבה את הקשר שלך באופן אוטומטי אם הוא נפגע. יש גם מגוון של שרתי התגנבות שאליהם אתה יכול להתחבר אם המדינה שאתה נמצא בה אינה תומכת בשימוש ב- VPN. עיין בבדיקת ExpressVPN שלנו כדי לגלות כיצד עוד ספק זה יכול לאפשר לך לגשת ל- TinyChat בלי הרבה טרחה..

2. IPVanish

IPVanish היא ספקית מוכרת היטב שמבוססת מחוץ לארה”ב, עם למעלה מ 1500 שרתי חברה המופצים בכל רחבי העולם. השירות מתגאה ביצירת האיזון המושלם בין מהירות לביטחון. זו הסיבה שהוא מבוקש נרחב על ידי גיימרים ומי שרוצה להזרים ב- HD. מהירותו פירושה שהיא תוספת מושלמת במיוחד למשתמשים שלא מעריכים לחכות לסרטונים שיחפצו.

מנוי IPVanish מעניק לך את ההזדמנות לחבר עד 10 מכשירים סימולטניים למכשיר שלך ושומר עליך מוגן בזכות הצפנת AES של 256 סיביות. השירות גם מקיים מדיניות רישום אפס מחמירה ויש לו תמיכה ב- OpenVPN, IKEv2 ו- L2TP / IPSec כפרוטוקולי VPN. ל- IPVanish יש גם שירות DNS חכם המאפשר גישה לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים ופרוקסי אינטרנט SOCKS5 כחלופה להורדת לקוח ה- VPN שלהם. IPVanish מציעה גם תמיכה נהדרת להתעוררות, מכיוון שמשתמשים נהנים מהעברות קבצים P2P בלתי מוגבלות ומגרימים אנונימיים. השירות מעולה לגישה ל- TinyChat, ותוכלו לגלות סיבות נוספות מדוע עברו על סקירת ה- IPVanish שלנו.

3. NordVPN

כספק מעוגל, NordVPN הוא ככל הנראה הפיתרון הטוב ביותר שאליו אתה מעוניין לרשות רשימה ארוכה של כלים. הספק המסוגל מבוסס בפנמה ובעל מדיניות רישום אפס שמרחיקה את כל הצדדים השלישיים מהעסק שלך. ל- NordVPN יש גם אחת מרשתות השרתים הגדולות ביותר, עם יותר מ- 4000 המופצים ברחבי העולם. השירות שומר על אבטחת נתוני המשתמש באמצעות הצפנת ה- AES של 256 סיביות, ומאפשר עד 6 מכשירים מרובים להגנה תחת מנוי אחד..

השירות מעסיק קידוד VPN כפול כדי לשמור על נתוני משתמשים אפילו יותר מאובטחים ויש לו חבורה של תוכנה המעניקה למשתמשים הרבה נוחות. יש תוכנת CyberSec כדי להרחיק מודעות ותוכנות זדוניות, כמו גם תמיכה ב- Tor over VPN לצורך שמירה אנונימית ברשת. השירות מספק גם הגנה מפני דליפות DNS ויש לו תמיכה הן בהעברות קבצי P2P והן בהזרמת HD. תכונת SmartPlay מעניקה לך גישה לאתרים מגבילים גיאוגרפיים, ורשימת כתובות ה- IP הייעודיות שלה מאפשרת לך להיצמד לזהותך המקוונת הווירטואלית הפרטית שלך. זה ללא ספק שירות אחד אשר יהפוך את הגישה שלך ל- TinyChat ללא זיהוי. למידע נוסף על אופן הפעולה הזה, חסוך זמן ועבר על סקירת NordVPN שלנו.

מסקנה ב- VPNs הטובים ביותר עבור TinyChat

ייתכן שתנסה את TinyChat בפעם הראשונה ותגיד שאתה כל כך אוהב את השירות שאתה מכור. אם זה קורה במקרה כלשהו, ​​אתה רוצה לוודא שאתה יכול לגשת אליו ללא קשר לאיפה שאתה מתבסס. שלושת שירותי ה- VPN שפירטנו מאפשרים לך לעשות זאת. עיין בכולם בנפרד על ידי בדיקת הסקירות הספציפיות שלהם, ואז תדע מי מהם המתאים ביותר לטעמך.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me