ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן Tor

מה ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן Tor? טור, שנקרא תחילה כפרויקט ניתוב הבצל, הוא מושג שפותח לראשונה על ידי עובדי מעבדת המחקר הימית בארצות הברית בראשית שנות התשעים. לחלוצי התוכנה נאמר לפתח שיטה באמצעותה ניתן להעביר בבטחה מידע על מודיעין אמריקני באופן מקוון. לומר שהם הצליחו זה יהיה אנדרסטייטמנט גס. המדענים פיתחו שיטה חסרת תקלות כדי לתקשר בבטחה באופן מקוון, ולאחר שהתוכנה הועמדה לשימוש ציבורי, אנשים רבים נוספים בעלי מודעות בטחונית ראו זאת כפתרון הפעולה שלהם להישאר בעילום שם אנונימי..


ה- VPN הטוב ביותר לטור

ה- VPN הטוב ביותר לטור

ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן Tor – סקירה מהירה

במקרה שאתה מכיר די טוב כיצד טור וגם VPNs עובדים, אתה יכול לדלג על קריאת הסקירה המפורטת להלן. סיכמנו כאן את מיטב ה- VPN שאתה יכול להשתמש בהם עם Tor:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. IPVanish
 4. BulletVPN

טור הסביר

רשת טור עוקבת אחר תפיסת עבודה פשוטה. כאשר משתמשי האינטרנט נרשמים לשימוש בשירות, המכשירים שלהם הופכים גם הם לצמתים דרכם יוצאים צורות של תקשורת ממשתמשים אחרים בדרכם לשרת היעד. לפיכך הדבר מקשה מאוד על מעקב אחר ההודעות או בקשות המשתמש שנשלחות היישר אל היוצר. המתנדבים שדרכם מועברים הודעות כוללים מיליוני אנשים ברחבי העולם שבמקרה הם חלק מהרשת, כך שגלישה תחת רשת טור פירושה שאתה מסוגל להסתיר את זהותך, מיקומך ופעילותך המקוונת ללא קשר לאשר לך.

ישנם גם מספר גורמים המקשים יותר ויותר לגלות מאיפה בדיוק נשלחים נתונים. בתור התחלה, הנתונים המועברים מוצפנים בכל פעם שהם מקפצים על הצומת, וכל צומת מודע רק לכתובת ה- IP של הצומת שנמצא “לפניו” או “מאחוריו”. המשמעות היא שאיש המשתתף ברשת לא יכול לחזות היכן הנתונים המועברים עומדים להסתיים. לבסוף, אף אחד לא מסוגל לגלות גם את הזהות האמיתית שלך, אז אתה תהיה חלק מרשת גדולה של משתמשים שבאמת אין להם מושג זה על זה.

באמצעות Tor ו- VPN

בהסמקה ראשונה, מרבית משתמשי האינטרנט יסכימו שטור נראה כמו פיתרון אימתני יותר בהשוואה ל- VPN אם כל מה שאתה מחפש זה אנונימיות ואבטחה מקוונת. הבעיה היא שיש כמה היבטים של השירות שעשויים לדחות אותך, במיוחד אם אתה באמת לא מאיים כל כך גדול של מישהו לעקוב אחר מה שאתה עושה באינטרנט. החיסרון הראשון הוא המהירות. טור ידוע שהוא איטי למדי בהשוואה ל- VPN. המשמעות היא זמן נוסף בכל פעם שאתה טוען סרטון, או משוחח בצ’אט עם מישהו אחר בכל פעם שאתה מחובר. בנוסף, החוויה הניתנת על ידי VPN טובה בהרבה ומתאימה לשימושיות היומיומית של השירות. הסיבה לכך היא שהיא מאפשרת פעילויות כמו שיתוף קבצים P2P, שתצטרך להתפשר אם עדיין תבחר להיות חלק מרשת Tor..

VPN Over Tor לעומת Tor Over VPN

לפני שנבדוק לאילו ספקים אתה צריך ללכת, הרשה לנו להשוות סוג שירות שאתה צפוי לקבל כשאתה בוחר ללכת ל- VPN או ב- Tor או ב- Tor over VPN.

VPN מעל טור

יתרונות:

 • ספק שירותי האינטרנט שלך לא יודע שאתה משתמש ב- Tor
 • צומת הכניסה של Tor יראה רק את ה- IP של ספק ה- VPN.
 • תקבל גישה לאתרי .onion.
 • ספק ה- VPN שלך לא יראה מה אתה מחפש באינטרנט בתנאי שאתה משתמש בדפדפן ה- Tor.

חסרונות:

 • כתובת ה- IP האמיתית שלך גלויה לספק ה- VPN.
 • אינך מקבל שום הגנה מפני צמתים יוצאים של טור זדוניים.
 • צומת היציאה של טור נחסמים.

טור מעל VPN

יתרונות:

 • ספק ה- VPN לא יכול לראות את כתובת ה- IP האמיתית שלך.
 • אתה מוגן מכל צמתי יציאה של טור זדוניים.
 • אתה יכול לעקוף את כל צמתי היציאה של Tor.
 • אתה יכול לבחור את מיקום השרת שלך.
 • כל התנועה שלך עוברת דרך טור.
 • תוכל לפתוח יציאות דרך VPN.

חסרונות:

 • ספק ה- VPN שלך רואה מה אתה מקוון.

ה- VPNs הטובים ביותר לטור

למשתמשים המודעים ליתרונות שנצברו משימוש בטור, ואלו שנצברו משירות VPN, יתכן שיהיה קשה להחליט איזו אפשרות לעבור בין השניים. למען האמת, החלטה זו אינה צריכה להיות קשה כל כך לקבל מכיוון שיש שירותי VPN שמסוגלים לשלב את השימוש בשניהם. אלה הם ספקי ה- VPN שאנו נבדוק היום, כך שלפחות יש לך מושג על מה ללכת.

1. ExpressVPN

ExpressVPN, הידוע בכך שהוא מציע את שירות ה- VPN הטוב ביותר בעולם, תומך במפורש בשימוש ב- VPN וב- Tor להגנה מקסימאלית ברשת. ספק שכבה אחד תומך אך ורק בפורמט אחד שדרכו ניתן להגדיר את השירות; “טור מעל VPN”. הגדרה זו היא זו שהכי עובדת עם הספק, ולמעשה היא אפילו מונעת מרשת ה- VPN שלך לדעת מה אתה מקוון. מלבד התכונה המצוינת הזו, ExpressVPN אהובה גם על צוות שירות הלקוחות האמין ביותר שלה, מכיוון שהם תמיד זמינים כדי להתמודד עם בעיות לקוחות. השירות מתגאה גם ברשת שרתים חזקה ויותר מ- 1500, המאפשרת למשתמשים להפעיל חיבור לכל מדינה שהם ירצו. לשירות יש גם שרתי התגנבות המאפשרים למשתמשים הממוקמים במדינות כמו סין & המזרח התיכון כדי להשתמש ב- VPN מבלי ספקי שירותי האינטרנט שלהם ימצאו את זה, וכן תכנית תגמולים שבה לכל מי שמפנה חבר שנרשם לשירות, הן ההפניה & השופט מקבל חודש של שימוש בחינם שנוסף למינוי שלו. אחריות 30 החזר הכסף שלהם תחשוף אותך להרבה יותר מהתכונות שלהם, אז קח אותה ותראה בדיוק מה יש להם להציע.

2. NordVPN

מבוסס בפנמה, ספק עשיר בתכונות זה מאמצ את מודל “Tor over VPN”, כלומר נתונים מוצפנים תחילה על ידי שירות ה- VPN, ואז נדחפים קדימה להמשך קידוד דרך רשת Tor. יותר מ- 4000 שרתים הנגישים דרך שירות זה מאפשרים צורות הצפנה משופרות ברמה VPN, למשל באמצעות שירות DoubleVPN שלהם. כאשר נתונים נשלחים על פני שני שרתים, רמת ההצפנה הופכת פי שניים בהשוואה לספקים רגילים. נתב אותו שוב דרך רשת Tor ויש לך בין הרמות הגבוהות ביותר של אבטחה מקוונת שניתן להשיג. NordVPN עוזר למשתמשים גם להימנע ממודעות זדוניות ותוכנות זדוניות באמצעות תכונת ה- CyberSec שלהם, וניתן לבצע אופטימיזציה לשרתים שלהם בהתאם לפעילות שמשתמש האינטרנט ירצה לעסוק בה כשהוא מקוון. הספק מציע שרתים המיועדים לזרם HD, משחקי מחשב, הורדות P2P והצפנה כפולה. NordVPN מאפשר למשתמשים לקיים עד 5 חיבורים בו זמנית כדי לתפקד תחת חשבון אחד והוא מבטיח שלא יתקיימו רשומות על היסטוריית הגלישה של המנויים שלהם דרך מדיניות רישום האפס שלהם. אם כל זה נשמע לך טוב, יש לך תקופת ניסיון בחינם למשך 3 יום שאתה צריך לנסות.

3. IPVanish

ספק מבוסס אמריקה זה תומך גם בשימוש ב- Tor, כששירות ה- VPN שלהם נוטה גם לעיצוב “Tor over VPN”. ניתן לבצע תצורה זו דרך אפליקציית ה- VPN שלהם, ולא אמור להימשך יותר מחמש דקות עד שההפעלה תפעל. מלבד זאת, IPVanish פופולרי מאוד גם בגלל העובדה שהם בעלי כל השרתים של 1500+ שלהם, והמשמעות היא שהם מסוגלים לסדר כל בעיה של לקוחות המתעוררים מבלי לעבור על צד שלישי. השרתים שלהם מהירים למדי וזו הסיבה שגיימרים מקוונים מעדיפים ספקים אלה על פני אחרים. IPVanish ידועה גם ביכולתה לאפשר עד 10 חיבורים בו זמנית תחת חשבון אחד בלבד ובעלת מדיניות רישום אפס מחמירה ביותר, בה לא נשמרים יומני היסטוריה של שימוש בלקוחות. כספקית שכבה 1, שירות העזרה ללקוחות שלהם הוא גם מהטובים בענף, והוא מאפשר למשתמשים לפנות לעזרה בכל שעה ביום או בלילה שהם עשויים להזדקק לה. השירות תומך ב- L2TP, PPTP ו- OpenVPN כפרוטוקולי ה- VPN העיקריים שלו, אך מעודד את לקוחותיו לסמוך על OpenVPN מכיוון שהוא הבטוח ביותר. שירות זה מציע 7 ימים בלבד לתקופת הניסיון החינמית שלו, ולכן כל מי שמקווה להשתמש בו צריך לבדוק את כל התכונות שלו ברגע שהוא נרשם להצעה זו..

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר לדפדפן טור

השימוש בשילוב של Tor ו- VPN ודא שתהיה לך אחת מצורות ההגנה הטובות ביותר בכל פעם שאתה מקוון, ושלושת השירותים שפירטנו לעיל מספקים את השילובים הטובים ביותר של Tor ו- VPN ומבטיחים לך אנונימיות מובטחת, ו אבטחה משופרת.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me