VPN של TunnelBear נבדק בשנת 2020

חוזר שמונה שנים אחורה, TunnelBear פועל מטורונטו, קנדה. ה- VPN הקנדי שהחל בשנת 2011 צבר פופולריות ברחבי העולם בהבטחתו הבולשת של “גישה פרטית ופשוטה לאינטרנט הפתוח.”TunnelBear מיועד היטב למשתמשים עם מעט מאוד ידע ללא VPNs, ומסביר מדוע הוא מציע תכונות בסיסיות. ראוי לציין כי ל- VPN הקנדי יש חוש הומור מיוחסים לדובים וסביבותיהם – מספיק ביטויים כדי לגרום לשאיבת הדם שלך.

Tunnelbear נבדק בשנת 2019

נשיאת המנהרות נבדקה בשנת 2020

סטטיסטיקות מהירות

ערבות להחזר כספילא זמין
חיבורים בו זמנית5 מכשירים
שירותי סטרימינג נתמכיםאינו נתמך
אין מדיניות יומניםכן
P2P מותראינו נתמך
SmartDNSלא זמין
הצפנהAES מתקדם 246-bit
אימותSHA-256
פרוטוקולי VPNOpenVPN, IPSec, IKEv2
מאפיינים מיוחדיםGhostBear, VigilantBear (Kill switch), טכנולוגיית התגנבות
שירות לקוחותלא זמין
מיקומי שרת22+ מדינות
מספר השרתים355 שרתים
מכשירים נתמכיםWindows, macOS, iOS, Android
סמכות שיפוט VPNטורנטו קנדה

היינו סקרנים לגבי ה- VPN בהתחשב בבסיס פעולתו. TunnelBear מעלה טענות נועזות ביכולות האבטחה והפרטיות שלה בכיתה. לכן החלטנו לערוך סקירה נרחבת זו בכדי לגלות מה יש ל- VPN להציע. צפו איתנו לאורך כל סקירת TunnelBear לשנת 2020 גלה מדוע TunnelBear שווה צילום.

אמצעי תמחור ותשלום

אמצעי תמחור ותשלום


אמצעי תמחור ותשלום

TunnelBear מציע שלוש תכניות מנוי מובחנות כולל קטן, ענק, ו גריזלי.

התוכנית הקטנה

הראשוני תוכנית ‘קטנה’ נותן לך שירות VPN בחינם. למדנו שגם באמצעות ציוץ ציוץ על ה- VPN, תקבלו פרס תוספת רוחב פס של 1 ג’יגה-בתים. יחד עם זה רוחב פס מוגבל, התוכנית ‘הקטן’ של TunnelBear לא נותן לך גישה להתחבר לשרתים האוסטרלים שלהם. עם זאת, אתה יכול ליהנות מכל התכונות הספינה הזו עם TunnelBear – תוך התחשבות שזה בחינם.

תוכנית הענק

TunnelBear’s תוכנית ‘ענק’ זמין עבור 9.99 דולר לחודש. התוכנית מציעה רוחב פס בלתי מוגבל, פלוס כל ה מאפיינים ו שרתים מופץ ברחבי 22+ מדינות מסביב לעולם. כדאי להדגיש כי התוכנית מאפשרת עד חמישה חיבורים במקביל.

תוכנית גריזלי

ה תוכנית ‘גריזלי’ היא תוכנית שנתית המתחילה להתקיים ב- 4.17 דולר לחודש, המתורגמת ל- סך של 49.88 $ מחויב בכל שנה. התוכנית מאפשרת לכם ליהנות כל התכונות המתקדמות זמינים בתוכנית ‘הענק’ שלה – אך בעלות מופחתת לטווח הארוך. אנו רוצים לציין כי זהו הזול ביותר ו התוכנית הטובה ביותר המוצעת על ידי TunnelBear בהתחשב זה יחסוך לך עד 50% מהכסף שלך. יתר על כן, התוכנית ‘גריזלי’ מאפשרת חמישה חיבורים בו זמנית – ממש כמו מקביליה.

מנהרת לוב לצוותים

בצד הצד, VPN מבוסס טורונטו מציע “מיוחד במיוחד”מנהרת לוב לצוותיםתוכנית למשתמשים הפרטיים שלה. התוכנית זמין עבור מוסדות ועסקים שצריך לאבטח את הצוות שלהם ללא קשר למיקומם. נאמר על תוכנית זו עלות 69 דולר לאדם, וזה מחויב בשנה.

ניסיון חינם

TunnelBear אינו מציע תקופת ניסיון בחינם לשירותו באופן ישיר, אך במקום זאת יש להם את התוכנית ‘הקטנה’ הזמינה למשתמשים הפרטיים שלה. עם זאת, שלה “TunnelBear לצוותים” מציע א ניסיון חינם למשך 7 ימים.

שיטות תשלום

ה- VPN הקנדי מקבל אמצעי תשלום מוגבלים אך אמינים. מלבד קבלת הכל כרטיסי אשראי גדולים, ובטוחה ביטקוין אמצעי תשלום, ל- TunnelBear יש את אמצעי התשלום המסוים שלהםצנצנות הדבש. ‘ למרבה הצער, אינך יכול לשלם באמצעות ‘צנצנות הדבש’ כרגע.

אחריות להחזר כספי

מנהרת דוב אינה מספקת התחייבות להחזר כספי מכיוון שהם מניחים שזה מכוסה במלואם תוכנית ‘ליטל’ בחינם. לכן, לפני שתוודא שבדקת היטב את הגרסה החינמית לפני שתתחייב לתכנית הפרמיה שלהם.

שרתים

שרתים

TunnelBear מספק א רשת של יותר מ 355 שרתים מופץ היטב ברחבי 22+ מדינות מסביב לעולם. עם זאת, זוהי רשת פחות יחסית בהשוואה לרוב ה- VPN המובילים בענף.

ללא קשר למספר השרתים המצומצם הקיים, ל- VPN הקנדי יש רשת מופצת באופן שווה בכל האזורים הגדולים בעולם. תוכנית TunnelBear מובחרת מאפשרת לך להתחבר לכל השרתים הללו, בהתחשב בתכונה השרת האוסטרלי זמין רק למשתמשים המובחרים רק. יתר על כן, כל התוכניות בתשלום נותנות לך 5 חיבורים במקביל, מיתוג שרת ללא הגבלה, ו רוחב פס בלתי מוגבל גם כן. זכור כי כל השרתים משתמשים בכתובות IP משותפות לצורך אנונימיות.

מאפיינים

VigilantBear (Kill Switch)

VigilantBear היא התכונה הייחודית של מתג ההריגה של TunnelBear. זהו כלי אבטחה יקר שמנתק אותך מהאינטרנט למקרה שחיבור ה- VPN שלך ייפול. זה מבטיח שהנתונים שלך לא ידלפו וחשיפת הזהות שלך.

GhostBear

GhostBear הוא מיוחד טשטוש ערפול זה בדרך כלל נחשב “מצב התגנבות.”TunnelBear משתמש בתכונה כדי להסוות את תנועת OpenVPN שלה כדי להופיע כתעבורת HTTPS רגילה במדינות מצונזרות בצפיפות כמו סין. תכונה זו פועלת על ידי יישום שלוח פרוקסי, ביצוע TunnelBear’s תנועת OpenVPN פחות ניתנת לגילוי על ידי סקרנים של ספקי שירותי אינטרנט, חברות כמו גם ממשלות.

ניתן לטעון, GhostBear יכול להאט את מהירויות החיבור שלך ולכן אנו מציעים לך להפעיל אותו רק כנדרש. אחרת, יש לך אפשרות להשתמש בנורמלי פרוטוקול נתוני המשתמש של OpenVPN (UDP), איזה מציע מהירויות סופר-מהירות ו חיבור מאובטח.

שיתוף קבצים P2P לא נתמך

לרוע המזל, ה- VPN הקנדי אינו תומך בשיתוף קבצים ב- P2P. זה בעיקר בגלל בסיס הפעולה שלה – קנדה – שיש לה חוקים נוקשים נגד סיקור. לכן, אם אתה חובב סיקור, יתכן שזו לא תהיה הבחירה שלך ב- VPN.

פרטיות ואבטחה

פרטיות

ל- TunnelBear שיפוט משפטי בטורונטו, קנדה. ומכיוון שקנדה היא אחת ממדינות “חמש העיניים” – היא נותנת את הדימוי הגרוע ל- VPN. בקנדה ישנם חוקים רבים הנוגדים את פרטיות האינטרנט – ממש כמו ארה”ב – וכן חופש מקוון שאינו מובטח אלא אם כן TunnelBear מקפיד באמת על מדיניות ללא יומני קפדנית.

מצד שני, TunnelBear טוענת נועזות שהם מספקים “מדיניות קשה ללא כריתת עצים.”עברנו בפירוט על מדיניות הפרטיות שלהם וגילינו שהם מאחסנים רק ‘יומני מינימום’. על פי הצהרותיהם, VPN מבוסס טורונטו שומר על המידע הבא:

 • פרטי חשבון
 • נתונים אישיים שנאספו בתשלום
 • נתונים תפעוליים

לדבריהם [TunnelBear]:

“TunnelBear במפורש אינו אוסף, מאחסן או רושם את הנתונים הבאים:

 • כתובות IP המבקרות באתר שלנו
 • כתובות IP בחיבור שירות
 • שאילתות DNS בזמן שאתה מחובר
 • כל מידע על היישומים, השירותים או האתרים שמשתמשים משתמשים בהם כשהם מחוברים לשירות שלנו. “

על פי טענותיהם כי הם לעולם לא אוספים את כתובת ה- IP שלך בכל פעם שאתה מתחבר לשירות שלהם, משתמע כי TunnelBear לא יכול לפענח את זהותך.

אנו משוכנעים שמדיניות הפרטיות שלהם חזקה ככל שהיא מתקבלת. מכיוון ש- TunnelBear לא אוספת נתוני משתמש כלשהו, ​​פירושו שכל מה שאתה עומד בזמן הגלישה לא ניתן לקשר חזרה אליך. עם זאת, מסיבה כלשהי, חובבי הפרטיות רואים כי ה- VPN מבוסס טורונטו אינו בטוח לשימוש וככאלה רואים בו לא מתנע..

אבטחה

בכל פעם TunnelBear מיישמת אמצעים נוספים לשיפור תקני האבטחה החזקים שלה למשתמשים. ה- VPN משתמש ב- All-in-Class סטנדרט הצפנה מתקדם 256 סיביות (AES) טכניקת הצפנה המשולבת עם המפורסם אימות SHA-256. טכניקת ההצפנה מוצעת בכל אפליקציות הלקוח מלבד iOS 8 והגרסאות הקודמות שלו – איפה ה קידוד AES 128 סיביות משמש לצד אימות SHA-1.

בדיוק כמו מתחרותיה, TunnelBear מציעה שלושה פרוטוקולי חיבור כולל OpenVPN, IKEv2, ו IPSec. OpenVPN זמין בלקוחות Windows, macOS ו- Android, שם הוא עובד לצד לחיצת היד RSA-4096 האופנתית. ואילו גרסת iOS 9 ואילך משתמשת גם בפרוטוקולי IPSec ו- IKEv2 יחד עם לחיצת היד RSA-2048. גרסת ה- iOS ומעלה יש להשתמש ב- IPSec יחד עם לחיצת היד RSA-1548. סודיות קדימה מושלמת משמשת גם דרך Exchange Diffie-Hellman Key Exchange (DHE).

ראוי לציין כי TunnelBear אינה מציעה PPTP – שנחשב לפרוטוקול הצפנה מיושן, ולעתים קרובות מאוד לא בטוח. כדי להוכיח את ביטחונם ואת רמות אמון הפרטיות, TunnelBear השלימו לאחרונה את ביקורתם בענף VPN הצרכנים הראשון – כפי שניתן לראות באתר האינטרנט שלהם..

ביצועים

כל אפליקציות הלקוח של TunnelBear יעילות ואמינות למדי. במהלך הבדיקה שלנו, לא התנסנו בבעיות חיבור ראויות לציון. למרות זאת, לקוח שולחן העבודה לקח בערך 20 שניות להתחבר לעומת לקוח נייד שנמשך פחות מחמש שניות.

מבחן מהירות

כדי לברר את המהירויות בפועל שמציע TunnelBear, ערכנו בדיקת מהירות בפועל. במבחן הראשוני שלנו, שיצר את קו הבסיס שלנו, בדקנו ללא חיבור VPN.

מבחן מהירות

ביצענו את בדיקת המהירות הראשונה של TunnelBear, בה התחברנו לשרת קרוב אלינו. התוצאות מוצגות למטה היו מרשימות:

מבחן מהירות 2

במבחן המהירות האחרון של TunnelBear התחברנו לשרת מרוחק ורשמנו את התוצאות הבאות:

מבחן מהירות 3

אתה יכול לראות כיצד המהירות פחתה כאשר השתמשנו ב- TunnelBear, וכמה משמעותית הן ירדו כשהתחברנו לשרת מרוחק. הסיבה לכך היא ההצפנה והמרחק הכרוכים בכל פעם שהשתמשנו ב- VPN מבוסס טורונטו. עם זאת, גילינו ששרתים במדינות מסוימות ביצעו ביצועים טובים יותר מאחרים. לדוגמה, שרתי ארה”ב וגם בריטניה היו רוויים בזמן הבדיקה הזו.

קלות שימוש

קלות שימוש

ל- TunnelBear יש אתר פשוט לניווט, מעוצב היטב. המידע בדף הבית די ישר ויש לו קישורים וקטגוריות מוגבלות; מה שהופך את זה לבלבל פחות עבור משתמשים רגילים.

בחלק התחתון של האתר, תוכלו למצוא קישורים שימושיים שיפנו אתכם לאזורים חיוניים כמו למשל תכונות, אפליקציות, ו עזרה מקטעים.

תחילת העבודה עם TunnelBear

תחילת העבודה עם TunnelBear לא יכולה להיות קלה יותר. לאחר הניווט לדף הבית, תוכלו לבחור להקיש על הלחצן ‘נסה את TunnelBear בחינם ‘ כדי להתחיל. לאתר יש יכולת ייחודית לזהות את סוג המכשיר בו אתה משתמש, ולכן הוא יציע את קישור ההורדה עבור הלקוח הנכון. ההרשמה, ההורדה וההתקנה של הלקוח צריכות לקחת פחות מעשר דקות.

לאחר שתסיים את ההרשמה, תידרש לאשר את חשבונך באמצעות קישור שיישלח לדוא”ל שלך. מלבד כרטיסי אשראי, אתה יכול לבחור לשלם עבור התוכנית שלך באמצעות ביטקוין – מומלץ תמיד אם ברצונך להישאר אנונימי.

אפליקציות לקוח TunnelBear

לקוח שולחן עבודה

לקוח שולחן העבודה כמראה מושך, ופשוט לשיפור חוויית המשתמש. יש לך גם אפשרות למזער את האפליקציה כדי להציג רק את אזור החיבור.

לקוח שולחן עבודה

כניסה מיידית ללקוח שולחן העבודה שלך, TunnelBear מזהה אוטומטית את המיקום הפיזי שלך ומראה לך מפה. אתה יכול לבחור להתחבר אוטומטית, או לבחור את רשימת השרתים על ידי הקשה על התפריט הנפתח שליד התפריט ‘אוטומטילחבר ביטוי בצד העליון. לחלופין, באפשרותך גם לנווט במיקום המדויק של השרת באמצעות המפה. עם זאת, לא ניתן להגדיל את המפה. לכן, אם יש לך בעיות ראייה, התהליך עשוי להתגלות כמסורבל.

לקוח שולחן עבודה

הפעלת לקוח הדסקטופ משעשעת למדי שכן TunnelBear עושה כל תהליך עם נגיעה של הומור. לעתים קרובות אתר ה- VPN משתמש ב- ‘דובביטויים קשורים, כמו ‘ברכות גריזלי, ‘חפירת מנהרות ‘ וכן הלאה.

לקוח שולחן עבודה 3

TunnelBear נותן לך גם אפשרות להתאים אישית את חיבור ה- VPN שלך – אך מציע אפשרויות מוגבלות. אתה יכול להחליט להפעיל את לקוח שולחן העבודה בעת ההפעלה. יש גם אפשרות להפעיל את ‘עקיפה של TCP ‘ תכונה, אשר ישפר את היציבות בחיבורים פחות מאובטחים. בנוסף, תחת אבטחה, אתה יכול לבחור להפעיל את הפונקציה Kill Switch ואת GhostBear גם. תהיה לך גם אפשרות להוסיף תכונות כגון רשתות מהימנות ועוד.

לקוח שולחן עבודה 4

כל החיבור לשרת אורך עד 20 שניות לכל היותר.

לקוח נייד

לקוח נייד

לקוח הנייד TunnelBear הוא גם די מעודן. האפליקציה קלה לעבודה; אפילו משתמשים רגילים יכולים להסתובב עם הלקוח ללא בעיות. אתה יכול לגשת אל קטע רשימת שרתים על ידי לחיצה על סמל חץ למעלה ב בתחתית האפליקציה. לאחר שבחרת את השרת המועדף עליך, לחץ על התחבר כדי להתחיל.

אתה יכול גם לגשת אל דף הגדרות דרך ה סמל תפריט על צד שמאל למעלה ואז עבור לרשתות מהימנות. למרבה הצער, לקוח הנייד [לקוח iPhone] שבדקנו איתו הציעו תכונות חיבור מוגבלות.

תאימות

תאימות עם אפליקציות לקוח

TunnelBear מספקת לקוחות VPN לכל הפלטפורמות העיקריות כולל חלונות, אנדרואיד, iOS, macOS בנוסף ל תוספי דפדפן לשניהם כרום ו אופרה. תוכל להוריד יישומים אלה לפני שנרשמת ל- VPN. בנוסף, אתה יכול להשתמש ב- TunnelBear שלך בתיבות טלוויזיה זורמות שונות.

תאימות בסין

לא כל ה- VPN הבכירים יכולים להתחמק מחומת האש המוצקה במדינות מצונזרות בכבדות כמו סין, רוסיה ואירן. עם זאת, ל- TunnelBear יש טכנולוגיית ערפול שנמצאת בתכונה GhostBear שלה. התכונה נועדה לעזור למשתמשים באדמה הסינית להסתובב בחומת האש הגדולה של המדינה. ובעוד שהתכונה פחות אמינה, יתכן שהיא לא תעבוד לפעמים. למרבה המזל, ל- TunnelBear יש תוכנית בחינם שתוכל תמיד לבדוק איתה לפני שתשדרג לאחת מתכניות הפרימיום.

תאימות עם נטפליקס

לרוע המזל, TunnelBear לא עובד עם Netflix US. בסקירתנו ניסינו להתחבר לשרת בארה”ב, אך קיבלנו שגיאת סטרימינג.

תאימות עם ה- BBC iPlayer

TunnelBear לא מנעול גם את נעילת ה- iPlayer של BBC. התחברנו לשרת בבריטניה וניסינו להזרים מופע אקראי, אך הוצגה בפנינו גם שגיאת סטרימינג.

שירות לקוחות

התאכזבנו ללמוד זאת ל- TunnelBear אין שירות צ’אט חי. משמעות הדבר היא שהדרך היחידה ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלהם היא באמצעות מערכת כרטוס.

כדי לגשת אל בסיס ידע טוב כמו ה עמוד תמיכה, לחץ על עזרה קישור שנמצא בתפריט העליון או בכותרת התחתונה של האתר. כשתהיה בדף, תוכל לגשת למידע כמו הכרזות, איך להתחיל, מידע על חיובים, פתרון בעיות, וה צור קשר קישור.

שירות לקוחות

לסקירה זו פתחנו כרטיס תמיכה לסיוע, אך התוצאות לא היו מרוצות. במשך יותר מ- 24 שעות לא קיבלנו שום תקשורת מצוות התמיכה. אנו, אם כן, הובלנו למסקנה כי ל- TunnelBear יש מחלקת תמיכת לקוחות כמעט בלתי פעילה. ומכיוון של- VPN אין מערכת צ’אט בשידור חי, אנו מקווים כי TunnelBear עדיין ישקיע יותר במחלקה.

שורה תחתונה

מקצוענים

 • מדיניות ללא יומני קפדנית
 • קל לשימוש
 • טכנולוגיית התגנבות
 • מתג הרג אוטומטי
 • עובד בסין
 • 5 חיבורים במקביל
 • פרטיות וביטחון מוצקים
 • מהירויות מהירות

חסרונות

 • תמיכת לקוחות לקויה
 • אין שיתוף קבצים P2P
 • לא מבטל את הנעילה של Netflix, BBC iPlayer ועוד
 • מבוסס בקנדה
 • רשת שרתים מוגבלת

סיכום

באופן מוגזם, TunnelBear הוא VPN מרשים שעובד קשה כדי לספק את השירות הטוב ביותר למשתמשים שלה. עם זאת, אם אתה חובב סיקור, אתה עלול למצוא את TunnelBear לא אמין מכיוון שהם אינם תומכים בשיתוף קבצים ב- P2P. בנוסף, TunnelBear לא מנעול את שירותי הזרימה הגדולים, כלומר זה לא יכול להיות מקום לסטרימינג. אל תהסס לבדוק את רשימת האלטרנטיבות של TunnelBear למקרה שאתה מחפש VPN חזק יותר.

על הצד הפוך, TunnelBear מבטיח חיבור פרטי ואבטח איתן. ללא קשר לבסיס הפעילות שלהם, VPN טוען לשמור על מדיניות אפס יומני קפדנית. ה- VPN מציע גם גרסה חינמית, המאפשרת לך לבדוק את השירות לפני שאתה מתחייב לתכנית בתשלום.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me