החלופות הטובות ביותר עבור VPN של TunnelBear

מלבד הממשק המקסים, Tunnelbear הוא VPN עם כל התכונות שפרטיותך זקוקה לה. התקנת Tunnelbear קלה והשימוש בה קל אפילו יותר. הוא לא פותח למשתמשים מנוסים בתחום הטכנולוגיה אלא מכוון לאנשים ללא מומחיות טכנולוגית כלשהי. TunnelBear אינו רושם פעילות של משתמשים כלשהם מכיוון שהם מאמינים שפרטיות היא בעלת חשיבות עליונה. בנימה זו, באוגוסט 2017 הודיעה החברה כי השלימה ביקורת צד ג ‘לביטחון פנים. הביקורת נערכה על ידי חברת אבטחה בשם Cure53, שבדקה את השרתים, התשתית והיישומים שלהם.

TunnelBear מכסה את מרבית המקומות העיקריים אך מתגעגע לחלוטין לאפריקה והמזרח התיכון. ככל שמדובר באבטחה, הרשת של TunnelBear מאובטחת באמצעות קידוד AES 256 סיביות, שהיא אחת מרמות ההצפנה הגבוהות ביותר הקיימות. בנוסף, ישנן שתי תכונות אבטחה: VigilantBear ו- GhostBear. VigilantBear הוא מתג kill מובנה ו- GhostBear הוא VPN כפול שמוסיף שכבה נוספת של אבטחה לכל תנועת הנתונים, כך שאתה כבר מוצפן נתונים הופכים לאיתור אפילו פחות על ידי ספקי האינטרנט.

ספק שירות זה תומך בעד 5 חיבורים בו זמנית לכל הצעות חשבון ומנוי מוגן בחינם של 500 ג’יגה-בתים. יש לו יישומים כמעט לכל הפלטפורמות, כולל חלונות, מק, אנדרואיד ו- iOS. TunnelBear מקבל את הזכייה בעיצוב ממשק, אך איך הוא מסתדר מבחינת ביצועים? ואם זה טוב עם VPN, מדוע משתמשים מחפשים חלופות TunnelBear? בוא נגלה.

החלופות הטובות ביותר למנהרת הברגה

החלופות הטובות ביותר למנהרת הברגה


סיכום האלטרנטיבות הטובות ביותר עבור מנהרות

ערכנו בדיקות שונות כדי למצוא את החלופה הטובה ביותר עבור TunnelBear. להלן התוצאות:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish

מדוע לחפש חלופות לנהרות מנהרות

TunnelBear מפעילה רק 20 מיקומי שרת ברחבי העולם, וזה לא הרבה בהשוואה למתחרותיה שמתפרסמות על אלף. זהו חיסרון גדול עבור TunnelBear. זה והעובדה שמקאפי – ענקית האבטחה המקוונת – הודיעה כי רכשה את החברה המבוססת בקנדה, בהחלט תזרוק את משתמשי TunnelBear. TunnelBear עדיין פועלת תחת תחום השיפוט של קנדה אך בקרוב תצטרך להיכנע לתחום השיפוט של ארה”ב, מה שעלול להשפיע לרעה על בסיס הלקוחות הנאמנים של TunnelBear. קנדה וגם ארה”ב הן חלק מחמש העיניים, ברית שחבריה נתפסו פעמים רבות בשערוריות בריגול. לא משנה כמה חמוד ומבדר ספק השירות אם האבטחה היא הפכפך תשומת הלב של האנשים תסיט. להלן הסיבות לכך שמשתמשים היו מחפשים אחר חלופות TunnelBear.

אינו תומך ב- P2P

לא ניתן להשתמש ב Tunnelbear עם שירותי P2P כמו טורנטים.

ביטול חסימה ללא התחייבות

עם TunnelBear, אתה יכול לפתוח את מרבית אתרי הסטרימינג הפופולריים כמו נטפליקס והולו ברוב המקרים. עם זאת, זה לא מובטח, אולי אפילו לא תוכלו להתחבר בהצלחה לפעמים. TunnelBear אינו מסוגל לבטל את חסימת שירותי בריטניה כמו BBC iPlayer.

כמה מיקומי שרתים

TunnelBear מפעילה שרתים בכל 20 מדינות ברחבי העולם בלבד: אוסטרליה, ברזיל, קנדה, דנמרק, צרפת, גרמניה, הונג קונג, הודו, אירלנד, איטליה, יפן, מקסיקו, הולנד, נורבגיה, סינגפור, ספרד, שוודיה, שוויץ, ארצות הברית הממלכה, וארצות הברית.

תמיכה בינונית

אין צ’אט חי זמין באתר. אתה צריך להיות בעל חשבון כדי לשאול שאלה או להוציא תלונה. בנוסף, התמיכה בדוא”ל אינה מגיבה במיוחד.

אין מדיניות החזר כספי

TunnelBear אינו מציע מדיניות החזר כספי או תקופת אחריות להחזר כספי. זו לא אמורה להיות בעיה מכיוון שהם כבר מציעים חבילת VPN חודשית בחינם.

VPNs בחינם

אם אינך משלם עבור ספק השירות שלך, סביר להניח שאתה לא בטוח. תמיד יש מלכוד, בחינם זה לא בהכרח אומר טוב. חינם מגיע עם מחיר גדול יותר וזה עשוי להיות רק האבטחה והפרטיות שלך. להלן מספר VPNs בחינם שעליכם להימנע מהם ומתחתם תסבירו מדוע אסור לכם להשתמש בהם.

 • שלום
 • מגן נקודה חמה
 • TigerVPN
 • ספוטפלוקס

מדוע VPNs בחינם אינם בטוחים??

לא חסרים סיבות מדוע עליכם להימנע משימוש בספקי שירותי VPN בחינם:

 • לרוב ה- VPN החינמי יש מהירויות בקצב חילזון בגלל עומס יתר (משתמשים רבים מנצלים דברים בחינם).
 • הם יכולים למכור את רוחב הפס שלך למפרסמים של צד שלישי.
 • הם אינם מתחייבים להצפנת תנועה, כלומר הכיסוי שלך מפוצץ באופן מקוון.
 • VPNs בחינם שומרים יומני התעבורה המקוונת שלך ועוקבים אחר פעילויותיך.
 • הם מפנים אותך לאתרים שעלולים להיות זדוניים ללא אישורך.
 • בכמה אפליקציות VPN חינמיות יש תוכנות זדוניות מוסתרות שיכולות לגנוב את הנתונים שלך על ידי שליחת דוא”ל זבל, גניבת פרטי כרטיס האשראי שלך, הפיכת המכשיר שלך לבלתי נגיש או פריצה לחשבונות המקוונים שלך..

אז אם אתה מתכוון להשתמש ב- VPN- כדי להגן עליך ברשת, אתה יכול באותה מידה לשלם עבור אחד כזה. זה יכול להיות מפתה לנסות VPN בחינם ולא לרכוש פרימיום, במיוחד כשאתה חושב שהם מספקים את אותם שירותים. עם זאת, אפילו ה- VPN הטובים ביותר אינם שווים את הסיכון. מוטב שתשלם עבור אחד כזה.

החלופות הטובות ביותר למנהרות

בעל דוב כפני המותג הוא גאונות. לא זו בלבד שהיא מספקת חווית משתמש נעימה, אלא שהיא גם משקפת את חזונות החברה בנוגע לפרטיות. עם זאת, כאשר TunnelBear הצטרף למקאפי, אנו חושדים כי ירידה ברכישת הלקוחות. בנוסף לכל מה שרשמנו לעיל, יש סיבה אחת יותר מדי מדוע המשתמשים ישקלו לעבור מ- TunnelBear לספקי שירותים אחרים. להלן כמה מהחלופות הטובות ביותר:

ExpressVPN

זהו המנהיג המהימן מספר אחת בשוק ה- VPN שמבטיח באופן מיידי את חסימת האתרים, השירותים והיישומים שאתה אוהב. היא מנהלת רשת ענקית של יותר מ -2,000 שרתי VPN גלובליים המותאמים לחיבורים מהירים. ExpressVPN ממוקמת באיי הבתולה הבריטיים, מקום בו אין חוקים לשמירת נתונים. אין יומני פעילות. אין יומני חיבור. אתה יכול לקבל עזרה תוך שניות עם שירות הלקוחות שלהם 24/7 וליהנות ממדיניות ההחזר של 30 יום ללא שאלות. בנוסף, הוא מאפשר סיבוב P2P. עוד על ExpressVPN בסקירה זו.

BulletVPN

BulletVPN מבוסס באסטוניה כך שמקנה לה את היתרון התחרותי ביחס לספקי שירותי VPN שממוקמים בארה”ב ובבריטניה. זה פועל לפי מדיניות אפס יומני והם מציעים חיבורים ושרתים אמינים שמבטיחים עקיפה של תוכן מצונזר מכל רחבי העולם. ההבטחה שלהם להחזר הכסף למשך 30 יום ותמיכה פרמימית 24/7 באמצעות דוא”ל או צ’אט חי, משפרים את חוויות המשתמשים. יש להם רשת שרתים גדולה ברחבי העולם והם תומכים בהבאת P2P. הנה עוד על BulletVPN

NordVPN

NordVPN יש אחת מרשתות השרת הגדולות ביותר של כל ספקי ה- VPN עם 3517 שרתי מדינות 61. זהו שירות VPN מלא וידידותי למשתמש, מבוסס בפנמה, ושומר על אפס יומני פעילות של המשתמשים בו. אתה יכול לבחור מבין מאות שרתים שעברו אופטימיזציה לשיתוף P2P. עם NordVPN, אתה מציע לך התחייבות להחזר הכסף למשך 30 יום, כך שאין לך מה להפסיד. במקרה שתזדקק לעזרה, התמיכה שלהם שם כדי לעזור במערכות הצ’אט והדוא”ל. למידע נוסף, עיין בזה סקירת NordVPN.

IPvanish

IPVanish הוא VPN הניתן לשירות שמקורו בארצות הברית. למרות שזה לא מאוד מרגיע, החברה טוענת שמדיניות אפס יומני שומרת על פעילות גולשים. הם תומכים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע מכיוון שביעות רצון הלקוחות היא העדיפות העיקרית שלהם. IPVanish תחזיר את הרכישה רק אם בחרת לבטל במהלך 7 הימים הראשונים משירות השירות. זהו ספק שירות שמסוגל לבטל חסימת תוכן ומאפשר פעילויות P2P. קבל תובנה טובה יותר לגבי IPVanish באמצעות סקירה זו.

חלופות מנהרה

ההיבט המשעשע ביותר של מנהרת הנוזלים הוא הנושא שלו; דרך יצירתית לתפוס את תשומת הלב של המשתמשים. למי שמעוניין לגשת באופן מקרי לגישה פופולרית לתוכן הגיאוגרפי ולגלוש בבטחה, Tunnelbear הוא VPN יעיל להפליא. אם אתה מתחיל שלא אכפת לו מתכונות מהודרות ורוצה דברים שיבצעו תוך כדי תנועה, Tunnelbear יתאים לך היטב.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me