ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן UC

דפדפן UC הוא האהוב המועדף על קבוצה גדולה של משתמשי אינטרנט מכל רחבי העולם בזכות יכולות החיסכון בנתונים המעולות, כמו גם התכונות הניתנות להתאמה אישית וייחודיות לו. הדפדפן, שפותח והושק על ידי UCWeb בשנת 2004, ממשיך לזכות בתשומת לב עולמית ונהנה מפופולריות רבה במיוחד בקרב משתמשים שבסיסם בהודו. & אסיה. העובדה שהתוכנה מוצעת בשבע שפות פירושה שהיא נגישה לקבוצה רחבה יותר של משתמשים, והעדכונים הרגילים שהיא ממשיכה ליהנות פירושה שלא תהיה לך שום בעיה להריץ אותה במכשירי iOS, Android, BlackBerry או Windows שלך. אם ברצונך להוסיף שכבה נוספת של פרטיות ואבטחה תוך כדי שימוש בדפדפן UC, VPN הוא חובה. תסתכל על ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן UC בשנת 2019.


ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן UC

ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן UC

VPN דפדפן UC הטוב ביותר

למקרה שלא תרצו לעבור את הסקירה המעמיקה שלהלן תוכלו למצוא רשימה של ה- VPN הטוב ביותר לשימוש עם דפדפן UC כאן:

ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן UC

כמשתמש בדפדפן UC, חשוב שלא תסתכן באבטחת הנתונים שלך במהלך הגלישה, ואחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא להצפין את החיבור שלך על ידי ספק שירות VPN אמין. ידוע כי הדפדפן עובד בצורה הטובה ביותר בפלטפורמות אנדרואיד, כך שבסקירת ה- VPN של דפדפן UC שלך, אנו ננסה להתמקד בספקים שבטוח יעבדו טוב על מכשירי אנדרואיד..

1. ExpressVPN

רמת השירות המצוינת שמציעה ExpressVPN, כמו גם המוניטין המוכח שלהם בהצעת הצורה הטובה ביותר להגנה מקוונת, עושים הרבה כדי להציב אותם לפני ספקים אחרים במשחק. שולי המהירות המופחתים על ידי שירות ה- VPN שלהם הם כה מעטים בהשוואה לספקים אחרים, כלומר לא תוכלו לחוש בהבדל רב בזמני הטעינה כשאתם גולשים באינטרנט. אתה יכול להשתמש בכמה כלים ותכונות חכמים כגון המלצות שרת אמינות, ובורר מתגים אוטומטי להרוג במקרה שהחיבור שלך נפגע. הדבר היחיד שעשוי לדחות אתכם קצת ב- ExpressVPN הוא התמחור. התעריפים שלהם מעט גבוהים ממה שמציעים הספקים האחרים, אבל אם תירשם תחת ערבות 30 החזר הכסף שלהם לדגימה מהשירות, תצטרך לראות בדיוק בשביל מה תשלם..

2. NordVPN

היכולת לטפל עד 6 חיבורים בו זמנית תחת חשבון אחד עשתה הרבה למיקום NordVPN במפה למשתמשים המחפשים יעילות ונוחות אצל ספק השירות שלהם. יכולת האפליקציות לעבוד טוב עם מכשירי אנדרואיד פירושה שאסור לך לצפות להתמודד עם בעיות תאימות. השירות מבטיח לא לאחסן אף אחד מהנתונים שלך, ויש להם מדיניות ללא יומנים בכדי להבטיח את אותו הדבר. הימצאותה בפנמה מקשה גם על קבוצת Five Eyes לאכוף הנחיות נתונים נוקשות. בעזרת שירות זה המשתמשים יכולים ליהנות מתכונות אבטחה מהשורה הראשונה כמו Tor over VPN וחיבור כפול רב-הופ. לקוחות פוטנציאליים יכולים לנסות את השירות ללא עלות למשך שלושה ימים בלבד, ואז להחליט אם הם יכולים לעבוד עם שירות זה או לא..

3. גישה פרטית לאינטרנט

מתוכנן כאחד מספקי ה- VPN הזולים ביותר בסביבה, גישה פרטית לאינטרנט עושה הרבה כדי להבטיח שהלקוחות יוכלו ליהנות מהגנה מקוונת בתשלום מסובסד. משתמשיה מקבלים גישה לרשת שרתים גדולה של למעלה מ -3000 הפזורים ברחבי 24 מדינות, והיכולת לתמוך בעד 5 חיבורים בו זמנית. לשירות יש רקורד ראוי לשבח בהבטחת פעילויות המשתמשים שלו באופן מקוון, ומדיניות ללא יומני שמבטיחה שאף אחת מפעילויותיהם אינה מנוטרת או נרשמת לשימוש עתידי. אמצעי התשלום המקובלים הם מגוונים והם כוללים Bitcoins למשתמשים המעוניינים להישאר בעילום שם.

האם דפדפן UC מהיר יותר מ- Firefox וכרום?

אחד התחומים שרוב הדפדפנים אינם מסוגלים להתחרות בהם עם דפדפן UC הוא זמני הטעינה. הדפדפן מיישם טכניקות דחיסת נתונים וטכנולוגיות האצת ענן שמבטיחות שתקבל גישה מהירה יותר לתוכן שלך וביצועי אפליקציה אמינים יותר. כמו כן, הדפדפן מאפשר להתראות מהדפים המועדפים עליך, כמו פרופילי המדיה החברתית שלך, לצוץ דרכו, ולוודא שאתה תמיד יודע על כל מה שקורה במעגל החברתי שלך. זה יכול להיות שימושי מאוד במיוחד אם אתה מעדיף שלא יישמר אפליקציית המדיה החברתית במכשיר שלך.

הדפדפן גם מייעל את הורדת התוכן הרבה יותר בזכות יכולות ההורדה של פורמט רב קבצים, כמו גם פונקציונליות הסנכרון בענן. מערכת סנכרון הענן שלה עובדת על ידי שליחה וכיבוש נתונים מהשרתים הקרובים ביותר, וכתוצאה מכך מופחתת משמעותית בזמן הטעינה. אם אתה נמצא באזור בו אתה מרגיש כאילו חיבור האינטרנט לא מספיק חזק, אתה גם יכול להשהות את ההורדה שלך ולהמשיך בזה בכל מקום שתמצא חיבור חזק יותר. אותו מנגנון עבודה מאפשר לכם גם לאחסן כמה עמודים לקריאה במצב לא מקוון.

האם זה בטוח להשתמש בדפדפן UC?

בנוגע לאבטחה מקוונת, דפדפן UC לא ממש היה בחזית כדי להבטיח שפעילות הלקוחות שלהם תישאר בטוחה ברשת. בשנת 2015, תוצאות פרויקט מחקר שנערך על ידי קבוצה המכונה Citizen Lab חשף כי הגרסאות הסיניות באנגלית של UC Browser הכילו פרצות שניצלו על ידי רשות האיתותים האוסטרלית (ASD) כדי לרגל פעילויות מקוונות של המשתמש. ה- ASD עבד בשיתוף עם שאר החברים ב- Five Eyes Partners, שהם בריטניה, ארה”ב, קנדה וניו זילנד, כדי להדביק את משתמשי הדפדפנים בתוכנה שתעזור לצותת את פעילותם..

מעבדת Citizen המשיכה לחשוף כי המידע האישי שנקבע מממצאים כאלה הועבר למספר כלים מסחריים, והדבר התאפשר בזכות חוסר הקידוד הקשה שהדפדפן לא עשה מאמץ ליישם. כתגובה לטענות מסוג זה, עליבאבא ביצעה מספר עדכונים לדפדפן ואף ביקשה ממעבדת Citizen לערוך סבב בדיקות שני. הבדיקות נערכו, ונמצא כי הדפדפן דאג לפרצות שכבש אותן בעבר.

כיצד להתקין VPN בדפדפן UC

באמת אין צורך בתוסף VPN לדפדפן UC. אתה יכול פשוט להפעיל את אפליקציית VPN ברקע ואז להפעיל את דפדפן UC לגלישה אנונימית וחינמית. הנה כיצד להגדיר VPN לדפדפן UC:

  1. ראשית, הירשם לאחד מ- VPN שהמלצנו למעלה.
  2. בשלב הבא הורד והתקן את אפליקציית VPN באותו מכשיר בו ברצונך להשתמש בדפדפן UC. PC, Mac, Android ו- iOS נתמכים כולם.
  3. כעת הפעל את אפליקציית VPN והתחבר לשרת VPN.
  4. שמור על חיבור VPN ברקע ופתח את דפדפן UC.
  5. סורק את האינטרנט באופן אנונימי וחופשי.

ה- VPN הטוב ביותר לדפדפן UC – מסקנה

שלושת שירותי ה- VPN שהוזכרו לעיל בטוחים לספק אבטחה ברמה הגבוהה ביותר לכל מי שמשתמש נאמן דפדפן UC ולהרחיק את המידע שלכם מכל מי שיש לו כוונות לא טובות..  

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me