ה- VPN הטוב ביותר עבור uPlay

Uplay, שהושק בשנת 2012, הוא גרסת Ubisoft של פלטפורמת משחק המאפשרת למשתמשים ליצור צוותים, למצוא יריבים חדשים ואפילו לקצור תגמולים ברגע שהם מגיעים לאבני דרך מסוימות במשחקים שלהם. השירות זמין במגוון רחב של פלטפורמות ומכשירים כמו PlayStation 4, PC, Xbox One & 360, פלייסטיישן 3, iOS, אנדרואיד וחלונות. הרבה בלבול סביב היציאה הראשונית של הפלטפורמה, כאשר מרבית המשתמשים טוענים שהיא משבשת מאוד את מה שהם כבר רגילים אליו, אבל עבור אלה שלקחו את הזמן לחבק אותה, יש מעט מאוד להתלונן עליהם.


ה- VPN הטוב ביותר עבור uPlay

ה- VPN הטוב ביותר עבור uPlay

פיגור במשחקים – מי האשם האמיתי?

הפלטפורמה מגיעה עם פיצ’רים מרשימים, כמו היכולת להשתמש או להעביר את הפרסים שנצברו במשחק אחד, על משחק אחר. זה נהדר מכיוון שהוא מספק חבל הצלה למקרה שמצבך הנוכחי במשחק לא ייראה כל כך טוב, אך יתכן שיש בעיה שתצטרך להתמודד איתה במיוחד אם חיבור האינטרנט שלך לא אמין כמו שהוא אמור להיות . פירושו של רשת לא מהימנה תצטרך לסבול רגעים שבהם פלטפורמת המשחקים תלויה או מפסיקה להגיב לחלוטין. זה עשוי לעלות לכם הרבה מכיוון שבכל פעם שזה קורה, הסיכויים שהם קורים רק בצדכם, כלומר תאבדו את היכולת לשלוט בדמותכם מול סכנה ממשמשת ובאה..

רוב האנשים מאשימים את קונסולת המשחק או את פלטפורמת ה- Uplay בכל פעם שקורה משהו כזה, אך מעטים מאוד עוצרים לקחת בחשבון שזה יכול להיות ש- ISP שלהם עובד מאחורי הקלעים כדי להאט את הקשר שלהם. עבור מי שאולי לא מודע לכך, ספקיות האינטרנט מיישמות אמצעים מסוימים כדי לנסות ולשלוט בכל מה שאתה עשוי להיות מקוון, ואחת מהפרקטיקות הנפוצות ביותר שלהן היא להאט את מהירות האינטרנט שלך. צמצום המהירות פירושו שבסופו של דבר אתם מתוסכלים מפלטפורמת המשחקים, ובסופו של דבר אתם נוטשים את הפעילות. ספק שירותי האינטרנט שלך מיישם אמצעים אלה כדי לנסות ולנהל את עלויות אספקת האינטרנט שלהם על ידי חיסכון בכסף ברוחב הפס. כדי להתמודד עם האפשרות ש- ISP שלך עשוי להאט את השירות שלך, אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות זה להירשם לשירות VPN.

שימוש ב- VPN כדי לעקוף מצערת ספק שירותי אינטרנט

הרשמה לרשת וירטואלית פרטית מאפשרת לך לעקוף את כל צורות המצערת ש- ISP שלך עשוי להחיל מכיוון שחיבור דרך VPN מאפשר לך להצפין את התעבורה המקוונת שלך. עם זאת, ספק שירותי האינטרנט שלך לא יוכל לאתר את הקשר שלך, ולכן יתקשה לדעת כיצד ליישם בדיוק את המצערת שלהם. החיבור שלך יפעל בסופו של דבר במהירויות המהירות ששילמת תחילה עבורן.

השימוש ב- VPN מוסיף גם שכבה של פרטיות על החיבור שלך, ועוזר לך להימנע מכל האקרים, רמאים או סוכנויות ריגול להתעדכן בפעילויות שלך באופן מקוון. תוכל להסתיר את ה- IP שלך בפועל, ולכן תוכל לגשת ולשחק במשחקים שעדיין לא פורסמו באזור שלך. 

VPNs הטובים ביותר עבור Uplay

כדי להבטיח שאתה מתמודד עם ספק שאינו מתפשר על המהירות או האבטחה שלך, בחרנו כמה בודדים שבטוחים לתת רמת שירות מעולה. עיין במבחר שלנו ב- VPNs הטובים ביותר ל- Uplay שלהלן:

1. ExpressVPN

זהו ה- VPN האהוב עלינו בכל הקשור למשחקים. איכות השירות של ExpressVPN הצליחה בבירור לעמוד במבחן הזמן שכן הספק עדיין ממשיך לקבל פרסים רבים על רמת המסירה הגבוהה שלו. השירות מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, ויש לו למעלה מ- 2000 שרתים לשמו. עם נוכחות כה רחבה ברשת ביותר מ- 148 מיקומים, למשתמשים לא אמורה להיות בעיה לחפש שרת להתחבר אליו. ExpressVPN רציני גם באבטחתך וזה מוצג באמצעות הצפנת AES 256 ביט.

למנויים יש אפשרות להשתמש בשלושה מכשירים סימולטניים נוספים, ועם לקוח VPN הפועל בקלות במערכת Windows, Linux, iOS, נתבים או מכשירים מבוססי אנדרואיד, לא אמורה להיות בעיה עם תאימות. ExpressVPN הוא גם אחד השירותים הבודדים שיש להם צוות שירות לקוחות שתמיד מוכן לדאוג לכל אחת מהבעיות שלך, כמו גם קבוצה של שרתי התגנבות שיסתירו את השימוש שלך ב- VPN אם אתה במקרה במדינה שבה השירות אינו נתמך. הספק מציע גם שירות DNS חכם שבו תוכלו להשתמש כדי להסתיר את המיקום שלכם, ולגלוש בתוכן מאתרים מוגבלים גיאוגרפיים. למידע נוסף על השירות, עיין בסקירת ExpressVPN שלנו.

2. BulletVPN

BulletVPN ניצב גבוה בין סוג השירותים שאתה צריך להירשם אליהם, במיוחד אם אתה מעדיף לקבל שירות שמעוניין במהירות. BulletVPN מדגיש כי כהנפקתם העיקרית, וזה המשיך למשוך שלל לקוחות המעוניינים מאוד במהירויות שיש לשירות להציע. השימוש ב- BulletVPN כספק שלך פירושו שתוכלו לשחק במשחקים שלכם ללא כל פיגורים, כל הזמן תוכלו ליהנות מהביטחון המסופק באמצעות קידוד ה- AES של 256 סיביות..

מבוסס באסטוניה, לשירות יש רשימת שרתים שנמצאת בלמעלה מ -20 מדינות, כולם מכוונים להציג את צורת האבטחה המהירה ביותר. הוא מציע גם סוגים שונים של פרוטוקולי VPN כמו OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 ו- PPTP. השירות מבטיח כי המנויים יוכלו להישאר בעילום שם גם כאשר הם ניגשים לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים דרך שירות ה- DNS החכם שלהם. BulletVPN מאפשר עד 3 חיבורים בו זמנית, אם כי אם תקבל להוריד את השירות ישירות לנתב שלך, תהיה לך הזדמנות לחבר הרבה יותר מכשירים ממה שהיית עושה אם היית התוכנה עובדת על המכשיר שלך. לקבלת תובנה נוספת למה לצפות מספק זה, עיין בביקורת BulletVPN שלנו.

3. NordVPN

ספק מבוסס פנמה זה כולל גם ברשימה שלנו בעיקר בגלל רוחב הרשת שלה, העומד על יותר מ -4000 שרתים המבוססים ביותר מ- 60 מדינות. משמעות הדבר היא שלעולם לא תהיה נקודת זמן שהשרת שאתה מחבר אליו עמוס יתר על המשתמשים, וזה מבטיח זרימת נתונים חלקה, ולכן חווית גלישה או משחק מהירה יותר. השירות מאוד קולני לגבי מדיניות רישום האפס שלו ומציע עד 6 חיבורים מרובים למשתמשים שרוצים לאבטח את רוב המכשירים שלהם.

NordVPN מציעה את הצפנת AES הצפונית כיתה 256 סיביות AES, כמו גם תכונה DoubleVPN שמעבירה את הנתונים שלך דרך שני שרתים במקום אחד לאבטחה נוספת. משתמשים גם יכולים לבחור לאילו שרתים להתחבר כדי להשיג את הביצועים הטובים ביותר, מכיוון שבשירות יש שרתים המתמחים בהפרעה, הורדות קבצים גדולים, סטרימינג, כמו גם משחקים ברשת. NordVPN מציע גם מתג הרג אוטומטי, הגנת דליפות DNS, Tor על פני תמיכה ב- VPN ותוספי פרוקסי דפדפן למשתמשים שיעדיפו צורה קלה של אבטחת התנועה שלהם. לבחינה מעמיקה יותר של מה NordVPN יכול לעשות בשבילך, קח את הזמן לעבור על סקירת NordVPN המקיפה שלנו..

מסקנה ל- VPN הטוב ביותר עבור Uplay

שימוש ב- VPN ל- Uplay פירושו לעבוד סביב כל סוג של מצערת ש- ISP שלך עשוי לכפות על החיבור שלך, ולהיות באמת מסוגל ליהנות מחופש מוחלט, ביטחון ואנונימיות בזמן שאתה גולש באינטרנט..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me