ה- VPN הטוב ביותר עבור Verizon

השם Verizon מגיע משילוב של שתי מילים לטיניות ואנגלית. יש “veritas”, שמשמעותו “אמת”, והוא משלב עם “אופק” ליצירת “Verizon”. לטענת החברה, שילוב זה מייצג את הערכים התאגידיים שכל עובדיה שואפים לקיים, ומכיוון שהדברים נראים, נראה כאילו הם עושים זאת עבודה די טובה. Verizon עומדת גבוהה כאחת מספקיות הרשת המהימנות ביותר באמריקה, עם בסיס מנויים הולך וגדל שעבר מעט על 143 מיליון החל משנת 2018. השירות קיים כבר יותר משלושים שנה, ונוכחות כה ממושכת בענף אפילו ראתה אותו לפתח אחת מרשתות הכיסוי הרחב ביותר של 4G LTE בארה”ב.


ה- VPN הטוב ביותר עבור Verizon

ה- VPN הטוב ביותר עבור Verizon

האם Verizon מצמצמת מהירויות אינטרנט?

Verizon מתגאה במתן אחד מהפתרונות האמינים ביותר לשירות לקוחות, מכיוון שיש להם את העובדים המשתלמים ביותר בהשוואה לשלושת ספקי שירותי הרשת הגדולים האחרים בארה”ב. המשמעות היא שהם תמיד ישמחו לעזור כשאתה מחייג אליהם במקרה של בעיה שאתה עלול להיתקל בהם. אולם, מה שהשירות אינו פופולרי כל כך, הוא עמדתם המעניינת מאוד בנושא השימוש והמצערת האינטרנט. עוד בשנת 2017 נרשמו המון תלונות לאחר שכמה מנויי Verizon דיווחו כי פעילויות הסטרימינג שלהם מתחממות. זה הוביל לתגובה שבה הספק הודה למעשה בכך שהביא להצערת כמה מהמהירות של המשתמשים שלה, והצהיר שהם היו באמצע ביצוע בדיקת אופטימיזציית וידיאו חדשה..

עם דיווחים על אירועים כמו אלה, סביר להניח שלא תהססו לשאול שאלות בפעם הבאה שתנסו לצפות בסרטון ונדרש זמן רב מדי לחיץ. עדיף, אם ברצונך להימנע מכל התסכולים האלה, עדיף לחפש דרך שתשמור על כל מה שאתה עושה באינטרנט ברשת מהרדאר של ספק האינטרנט שלך. אתה אמור להיות מסוגל לעשות זאת בעזרת שירות VPN.

השתמש ב- VPN כדי למנוע מצערת ספק שירותי אינטרנט

הרשמה לרשת פרטית וירטואלית מאפשרת לך להצפין את התנועה שלך, כך שאפילו ספק שירותי האינטרנט שלך לא יוכל להבין מה אתה צריך לעשות באינטרנט. בדרך זו, הם יישארו ללא מושג באיזה אתר או שירות להילחם, ומאחר וזה לא יהיה אתי עבורם בדרך כלל להפחית את המהירות שלך, הם ישאירו אותך לבד להמשיך בכל מה שאתה עושה. שימוש ב- VPN יעזור גם לשמור על פרטיותך האישיים ולהסתתר מפני משתמשים זדוניים שעלולים לגנוב את המידע שלך על ידי פריצה למכשיר שלך. VPN יצפין את כל החיבור שלך ויאבטח את כל התנועה שלך.

שירות VPN מעניק לך גישה גם לאתרים וערוצים מוגבלים גיאוגרפיים, ומאפשר לך גישה לתוכן כמעט מכל מקום בעולם. הגישה שלך ניתנת מכיוון שכתובת ה- IP שלך נאספת על ידי האתרים שבהם אתה מבקר כשייכים למשתמש שהוא מבוסס במדינה. זה אפשרי מכיוון שאתה מתחבר לשרת שנמצא באותה מדינה זרה באמצעות שירות ה- VPN שלך. בנוסף לכל זה, VPN מאפשר גם לעשות דברים רגישים כמו קניות או בנקאות ברשת מבלי לדאוג שמישהו ישיג את פרטי כרטיס האשראי או את סיסמאות הבנק שלך..

VPNs הטובים ביותר עבור Verizon

כדי להבטיח שתשיג את זה נכון עם בחירתך ל- VPN, כבר ביצענו את העבודה והגענו רשימה קצרה אם אנו חושבים שאמינים אמינים, ומכוונים לספק את הטוב ביותר מבחינת הגנה מקוונת. תסתכל:

1. ExpressVPN

ExpressVPN הוא הספק היחיד אליו עליכם לפנות, אם כל מה שאתם מחפשים הוא שירות פרימיום. היותך מבוסס על איי הבתולה הבריטיים פירושו שלא תצטרך לדאוג לשום רשויות פיקוח על נתונים המגישות טענות לנתונים שלך, ובזכות מדיניות רישום אפס קפדנית של הספקים, השירות לא יתמוטט כדי לברר מה אתה מקוון. גם האבטחה של ExpressVPN מהשורה הראשונה, מכיוון שהשירות מציע קידוד AES 256 סיביות הנשען על OpenVPN.

ExpressVPN הוא גם אחד הספקים הבודדים המציעים מנהור מפוצל כאחת התכונות שלו. זה מאפשר לך לבחור איזה סוג של תנועה תרצה להגן על ידי שירות ה- VPN, ואיזה סוג לא היית רוצה. לשירות רשת של כ -2000 שרתים בכ- 148 מיקומים, ומאפשר גם הרחבות דפדפן למשתמשים המשתמשים בדפדפני ספארי, כרום או פיירפוקס. חבילה כוללת סיכוי לחבר עד 3 מכשירים בו זמנית, כמו גם מגוון של שרתי התגנבות למשתמשים שלא רוצים שפעילות הגלישה שלהם תתגלה במדינות עם רמה גבוהה של צנזורה. יש הרבה יותר מהשירות שיש לשירות הזה להציע, ותוכלו לגלות את העניין על ידי מעבר על סקירת ExpressVPN שלנו.

2. BulletVPN

ישר מאסטוניה הוא ספק אחר שיבטיח שיש לך את השירות הטוב ביותר אפילו עם רשת השרתים האיכותית שלו. BulletVPN מציע שירות VPN רב-תכליתי, עם אפליקציות הזמינות למשתמשים המשתמשים ב- Apple TV, הטלוויזיה החכמה שלהם, Xbox One, Xbox 360, PS3 או PS4 כדי להתחבר לאינטרנט. השירות מאפשר גם למנויים להשתמש בפרוטוקולים שונים כמו OpenVPN, PPTP, L2TP ושניהם IKEv1 & 2 עבור Windows ו- iOS בהתאמה.

מנוי ל- BulletVPN יקבל גם את שירות ה- Proxy ה- DNS החכם שלהם שרק מנהרות האינטרנט מבקשות הרבה יותר מהר מאשר בעת השימוש ב- VPN. השירות מאפשר גם סיבוב שכן יש לו שרתים המיועדים לתנועת P2P, ועם היכולת להגן על עד 3 מכשירים בו זמנית, BulletVPN מציע לך את האפשרות לאבטח את כל המכשירים שלך בכל פעם שאתה מחובר. לקוח ה- VPN שלו הוא גם די קל לשימוש ולניווט דרכו, מה שהופך אותו למדי מתאים למשתמשי VPN בפעם הראשונה. למידע נוסף על מה שתוכלו להרוויח מנוי BulletVPN, עיין בביקורת BulletVPN המפורטת שלנו.

3. NordVPN

הנותק באיי הבתולה הבריטיים הוא ספק שיש לו יכולת לחבר אותך לאתרים ביותר מ 62 מדינות שונות, הודות ליותר מ 4000 שרתים ברשת שלה. NordVPN נערצת על ידי מתחרותיה על כך שיש לה כיסוי כה רחב, והיא משתמשת בכך למיטב יכולתה על ידי מתן תכונות שרק היא יכולה. אחת מהתכונות המיוחדות הזו היא שירות ה- VPN הכפול שלה המאפשר למשתמשים לנתב את התנועה שלהם דרך שני שרתים במקום אחד, וזאת בשילוב עם האפשרות לבחור לאיזה שרת להתחבר על בסיס העבודה המקוונת שלכם הופך אותו לאחד הממוקדים באבטחה. ספקים בשוק.

NordVPN מבטיח גם שמשתמשים יוכלו לחבר עד 6 מכשירים סימולטניים לשירות שלהם, ומספק גם רוחב פס בלתי מוגבל וגם חיבורי שרת ללא הגבלה לכל המנויים שלה. השירות תואם גם ל- Tor וזה עוזר להעלות את רמת האנונימיות שלך באופן מקוון. כלול גם מתג להרוג אינטרנט אמין, תכונה CyberSec לחסימת מודעות רעות ותוכנות זדוניות מסוכנות, ושירות פרוקסי של SmartPlay המאפשר לך לעקוף את כל ההגבלות מאתרים חסומים גיאוגרפיים. אם אתה עדיין סקרן לגבי מה שיש לשירות ברמה העליונה הזו, אז פנה קצת זמן לעבור על סקירת NordVPN המפורטת שלנו.

סיכום ה- VPN הטוב ביותר עבור Verizon

Verizon, כמו גם שירותי הרשת האמריקאיים הפופולריים האחרים, ידועים כולם כנקיטת אמצעים כדי לנסות ולשלוט על אופן השימוש במנויים שלהם באינטרנט. אתה יכול להימלט מהבקרות שלהם על ידי הרשמה לשירות VPN אמין כגון ExpressVPN, BulletVPN או NordVPN. הרשמה לכל אחד מאותם ספקים פירושה להחזיר את החופש המקוון המלא שלך, ולהיות אחראי על האבטחה שלך באינטרנט.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me