ה- VPN הטוב ביותר עבור Vodafone

נתונים קוליים, Vodafone. זה מה שהקימו המייסדים ארנסט הרינגטון וג’רי וונט כאשר חשבו על איך לקרוא לחטיבת הרדיו הסלולרית שלהם כשהיא מסתעפת מחברת האלקטרוניקה האבית שלה, Racal Limited. השניים המשיכו להדריך ולראות דרך Vodafone כשהיא מתרחבת לאחת מספקיות הסלולר הטובות בעולם, והצלחתן ראתה אותן מרחיבות את פעילותן באמצעות תלבושות אחרות במדינות שונות. כאחת מספקיות הרשת הסלולרית החלוציות, Vodafone מציעה את כל השירותים הדרושים לך בכדי לעשות שימוש מלא במכשיר שלך, וזה כולל חבילה טובה לכל רחבי הגישה לאינטרנט..


ה- VPN הטוב ביותר עבור Vodafone

ה- VPN הטוב ביותר עבור Vodafone

סיכום ה- VPN הטוב ביותר של Vodafone

במקרה שאתה כבר יודע מה VPN מביא לטבלה ואינך רוצה לעבור את כל הסקירה שלהלן, סיכמנו כאן את VPNs הטובים ביותר עבור Vodafone בשבילך:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. IPVanish
 4. BulletVPN
 5. VyprVPN

אתרי אינטרנט חסימת Vodafone?

Vodafone מציעה חבילות המאפשרות לצרכנים להיכנס לאינטרנט, אם כי מדיניות השימוש בהם נבדקה מספר פעמים במהלך השנים האחרונות. בשנת 2014 למשל, וודאפון התגלה כחסם את הגישה לאתר מועדון המחשבים Chaos, ככל הנראה מכיוון שהם היו האגודה הגדולה ביותר של האקרים מחשבים באירופה. חברי האגודה יצאו לבטא את תסכולם בכך שקבעו כי מרבית המבנים שיוצגו לצנזורה נגד דפים מזיקים באינטרנט ישמשו באופן לא נכון למניעים פוליטיים. היו אפילו מקרים בהם לקוחות דיווחו כי אינם יכולים לגשת לאתרים מסוימים לאחר שהמכשירים שלהם עברו עדכון אבטחה אוטומטי.

כל אלה מצבים שיהיו די לא נעימים למצוא את עצמך באמצע, בעיקר מכיוון שאתה אפילו לא יכול לחזות מתי בדיוק תוצב סוג של הגבלה בחיבור שלך. כלקוח שכבר התרגל לשירות של Vodafone, מחפש אחר ספק סלולרי פחות מגביל שיוכל להירשם אליו ככל הנראה לא יהיה בראש מעייניך. יש רק דרך אחת בטוחה אחרת למנוע חסימת אתרים פתאומית וצנזורה באינטרנט ללא פיקוח מצד הספק שלך, וזאת באמצעות שימוש בשירות VPN מוביל..

שימוש ב- VPN ברשת Vodafone שלך

הגדרת VPN בטלפון או במכשיר הנייד המותאם לרשת אינה טכנית כפי שאתה חושב תחילה. אתה פשוט תגדיר שירות המספק גישה בלתי מוגבלת לאתרים על ידי כיוון מחדש של התנועה שלך לשרתים המרוחקים המוצפנים שלהם. בכך, החיבור שלך מאובטח ומוסתר, כלומר אתה תוכל לגלוש באינטרנט באופן אנונימי מבלי שאיש יידע על מה אתה עומד. ספק שירותי האינטרנט שלך, או במקרה זה, ספק הסלולר שלך יישאר בחושך לגבי מה שאתה עושה באינטרנט, כך שהם לא יוכלו להטיל מגבלות על השימוש שלך.

הרשמה לשירות VPN פירושה גם קבלת גישה לכל אתרי אינטרנט מוגבלים גיאוגרפיים שאולי לא הייתה לך גישה קודמת אליהם. אם אינך מכיר כאלה, אתרים מוגבלים גיאוגרפיים הם מהסוג שמעניק לך גישה על סמך המיקום שלך. ברגע שאתה יוצר חיבור לשרת מרוחק, כתובת ה- IP שלך משתנה ממה שמראה היכן אתה מבוסס, לזו המשקפת את מיקום השרת שאליו התחברת..

כשאתה מקבל את ההחלטה לאיזה שירות VPN להירשם, אתה עשוי להתפתות להירשם עם ספקי החינם האלה, אנו בטוחים שאתה נתקל ברשת. אנו רוצים להזהיר אותך מפני שימוש ב- VPN בחינם מכיוון שהם ידועים כמעקב, אחסון ומכירת היסטוריית הגלישה שלך לקונים של צד שלישי. במקום לפנות לספקים שלא יחייבו אותך אך יגרמו המון תסכול, שקלו להירשם לשירותים שיציעו תמורה טובה לכסף, ותמיד יהיה שולחן העבודה של הלקוחות שלהם מוכן למיין את כל הבעיות שלכם..

ה- VPNs הטובים ביותר עבור Vodafone

כבר ביצענו את היסודות לשירותים הטובים ביותר שאפשר היה להירשם אליהם, וצירפנו סקירה קצרה של כל אחד מהם כדי לעזור לך לבחור בחירה מושכלת. תסתכל:

1. ExpressVPN

ExpressVPN הוא ספק שאתה צריך להירשם אליו אם אתה מחפש הכי טוב בהגנה כיתתית וחווית טיפול מהשורה הראשונה. ספק זה מבטיח לספק אבטחה בדרגה צבאית, באדיבות OpenVPN המרכזית שלהם 256 סיביות AES. באמצעות למעלה מ -2000 שרתים שלהם, המנויים מובטחים גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי ללא קשר למקום בו הוא מבוסס. כל מה שהם בוחרים לגישה נשאר ידוע רק להם מכיוון של- ExpressVPN יש מדיניות אפס רישום רישום אפסית המאומצת היטב. אפליקציות ה- VPN שלהם מתוכננות גם כשמשתמש בפעם הראשונה בראש, והשירות מספק גרסאות התואמות למכשירים ניידים מבוססי Windows, iOS או Android. אם יש לך מספר מכשירים שכולם במקרה פועלים בתוכנות שונות, ExpressVPN מאפשר לך להגן על כולם מכיוון שמשתמש אחד זכאי לעד 3 חיבורים בו זמנית. ExpressVPN מאפשר לך גם להפעיל את השירות שלהם גם באזורים המגבילים ביותר באינטרנט בזכות שרתי ההתגנבות שלהם. קבוצות שרתים מיוחדות אלה מאפשרות לך לגלוש עם VPN שלא ניתן לאתר, ולעבור דרך חומות חומת אש שהוגדרו כדי למנוע ממשתמשים גישה לאתרים וערוצים מסוימים. אתה יכול ללמוד ללמוד הרבה יותר על ExpressVPN ועל מה שהם מציעים באמצעות הסקירה המפורטת שלנו, או שאתה יכול גם לבחור להירשם לערבות 30 החזר הכסף שלהם לבחינת דברים ממקור ראשון..

2. NordVPN

NordVPN ידועה במיוחד בשל מגוון התכונות הרחב שלה שמוסיפה די טוב ליכולתה לאבטח את החיבור שלך. השירות כולל מספר שרתים שמעל למעלה מ -4000 אנשים, שהם בהרבה יותר ממה שהצלחנו למצוא אצל ספקים אחרים. רשת רחבה כל כך מבטיחה שלא תמצאו חסמים כשאתה מנסה להתחבר לאחד מאתרי האינטרנט המרוחקים שלך, וגם מאפשרת לך לבחור את השרתים הספציפיים שבהם תרצה להשתמש, תלוי במה אתה מחפש. . השירות מאפשר בנדיבות למנויים לחבר עד 6 מכשירים סימולטניים, אשר כולם יאפשרו מעבר בין שרתים ללא הגבלה. השירות מציע גם שירות הצפנה כפול, בו התעבורה שלך תהיה מאובטחת ותועבר דרך שני שרתים במקום אחד. התכונות הנוספות של NordVPN כוללות מתג להרוג באינטרנט, שמכבה אוטומטית את חיבור האינטרנט שלך במקרה בו שירות VPN נפגע. הבסיס הנוח של NordVPN בפנמה פירושו שהם לא יתעדו ואפילו לא ישתפו את היסטוריית הגלישה שלך עם גורם רגולטורי נתונים מכיוון שהאזור אינו נמצא בתחום השיפוט שלהם. הכנו סקירה מפורטת של NordVPN שתוכלו לעבור על מנת ללמוד עוד יותר על NordVPN, או יותר נכון, תוכלו להירשם לערבות החזר הכספים שלהם למשך 30 יום כדי לראות לעצמכם על מה הם עוסקים.

3. IPVanish

IPVanish מבטיח שהשירות שלהם יעזור לך לעשות בדיוק את זה; הפוך את ה- IPVanish שלך. השירות מציע מציעים 40,000 IPs למשתמשים שלהם לבחירה, ותומכים באופן גלוי בשיתוף קבצים של Peer to Peer. ספק המבוסס על פלורידה הוא גם אחד הבודדים שאינם צריכים לשכור שרתים מגורמים שלישיים אחרים מכיוון שהם במקרה בעלי כל השרתים של 1500+ שניתן למצוא ברשת שלהם. זה נותן להם יתרון משמעותי על פני ספקים אחרים מכיוון שלמשתמשים שלהם יש קישור ישיר לשרתים שהם רוצים להשתמש בהם, וזה מתורגם למהירות גלישה מהירה יותר. זו הסיבה בפועל לכך שגיימרים מקוונים מעדיפים את השירות שלהם; שלהם הוא פחות סביר לגרום לכל סוג של פיגור במהלך המשחק. IPVanish מאפשר גם את המספר המוקלט ביותר של חיבורים מרובים, הודות לתמיכה שלהם עד 10 מכשירים המחוברים בו זמנית. מכשירים אלה אפילו לא צריכים לרוץ באותה פלטפורמה שתתמוך בהם; אפליקציית ה- VPN של IPVanish זמינה בגרסאות שיכולות לפעול במכשירים מבוססי אנדרואיד, iOS או Windows. לחלופין, אתה יכול גם לבחור להתקין אותו ישירות לנתב שלך, ויש תוכנת IPVanish שתוכננה במיוחד להתקנות ידניות כאלה. סקרנו מעט על IPVanish בהשקפה קצרה זו, אך כדי לדעת עוד יותר על השירות, אנו ממליצים שתעבור על סקירת ה- IPVanish המעמיקה שלנו. יש להם גם תקופת ניסיון בחינם למשך 7 יום בחזרה הכסף בחזרה לכל מי שמעוניין בכך.

לסיים את ה- VPN הטוב ביותר עבור Vodafone

כמו רוב הרשתות הידועות, Vodafone מנסה לסנן תוכן לא הולם מהאינטרנט כדי להגן על מנויים צעירים יותר, אך לעיתים השיטות שלהם נעלמות על הסף ובסופו של דבר חוסמות אתרים רגילים שהמשתמשים כבר רגילים אליהם. מכיוון שקשה לדעת מתי זה יכול לקרות, עדיף להירשם לשירות VPN כדי להישאר מכוסה. ExpressVPN, NordVPN ו- IPVanish הם ספקים מעולים מלכתחילה, ואנחנו מתחייבים שהם כמה מה- VPN הטובים ביותר עבור Vodafone.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map