מדוע להשתמש ב- VPN עם שירותי VoIP? אלו הם הטובים ביותר?

מה בדיוק VoIP? אין זה מפתיע שרוב האנשים לא יודעים מה פירוש המונח הזה למרות שהם משתמשים בטכנולוגיה זו כל יום.


VPNs הטובים ביותר לשיחות VoIP

VPNs הטובים ביותר לשיחות VoIP

הייתה תקופה בה תקשורת למרחקים ארוכים לא הייתה קלה כלל משום שהאינטרנט לא היה קיים ושיחות טלפון היו יקרות. זה היה לפני שהמגזר הפרטי מצא פתרונות לנושאים אלה.

המשחק השתנה

לא ניתן היה לתאר שיחות טלפון למרחקים ארוכים משום שהן היו מופרזות. זו הסיבה שמכתבים אז היו נפוצים כל כך. אבל שירותי ‘פרוטוקול קול דרך האינטרנט’ שינו את כל פני התקשורת.

VoIP מייצג פרוטוקול קול דרך האינטרנט. נשמע מסובך? זה לא, מכיוון שכל יום ביומו רובנו משתמשים בצורה כזו או אחרת של שיחות VOIP. Skype, Google Hangouts, WhatsApp הם כל צורות של שיחות VoIP.

הם פופולריים במשך שנים מכיוון שהם נוחים לשימוש. הם גם משתלמים במיוחד משיחות טלפון רגילות. לדוגמה, ביצוע שיחת טלפון רגילה מארה”ב לבריטניה יכול לעלות 1 דולר לדקה.

אבל אם אתה משתמש בסקייפ כדי לבצע שיחה כזו, זה יעלה לך סנט אחד לדקה וזה עניין טוב. מכיוון שהאינטרנט נגישה היום לרוב האנשים מצוידים בסמארטפונים ובמחשבים ניידים, ביצוע שיחות למרחקים ארוכים דרך ה- VoIP הוא ללא טרחה וזול.

בקיצור, ‘פרוטוקול קול דרך האינטרנט’ הוא שירות טלפון המועבר דרך האינטרנט וממיר קלט קולי לאות דיגיטלי. אם המתקשר והמקלט מדברים באותה פלטפורמה השיחה ללא תשלום.

עם זאת, במדינות מסוימות, שיחות VoIP אסורות. זה חל למשל על איחוד האמירויות הערביות. אנשים שם צריכים לפנות לרשת פרטית וירטואלית כדי לגשת לשירותים כמו Skype, Hangouts ו- WhatsApp. לפני שנדון ב- VPNs הטובים ביותר לשימוש בגישה ל- VoIP, נראה מדוע טכנולוגיית VoIP פופולרית כל כך.

הפופולריות של ה- VoIP

יש מיליוני סיבות לכך שטכנולוגיית VOIP אומצה באופן נרחב על ידי מיליוני אנשים ברחבי העולם. VoIP מציע תכונות שאינן אפשריות לשיחות טלפון לא שגרתיות. ניתן להשתמש בטכנולוגיית VoIP לביצוע שיחות קוליות ווידיאו.

הטכנולוגיה המהפכנית הזו אפשרה לשמור על קשר ללא קשר למשך המרחק. חלק מהתכונות המגדירות של טכנולוגיית VoIP הן:

עלות תועלת

כולנו יודעים שיהיה יקר לבצע שיחת טלפון רגילה למישהו בצד השני של העולם. עם זאת, הדבר הופך לקל יותר באמצעות טכנולוגיית VoIP, הנגישה בקלות בכל מקום שיש בו חיבור לאינטרנט.

לא משנה כמה רחוק המקום אליו אתה מתקשר; כל עוד חיבור האינטרנט שלך חזק השיחה תהיה חלקה. לדוגמה, אם אתה והאדם שאתה מתקשר נמצא בסקייפ, השיחה לא תעלה לך כלום.

אבל אם אתה מתקשר מסקייפ למספר טלפון סלולרי רגיל, עלות השיחה תהיה נמוכה כמו סנט אחד לדקה. לא ניתן להעלות על הדעת על סבירות כזו בשיחות טלפון רגילות.

ניוד

לשיחות VoIP אין מגבלות גיאוגרפיות. אם אתה משתמש במפעיל טלקום רגיל כדי לבצע שיחת טלפון, עליך להפעיל שירותי נדידה אם ברצונך לגשת לשירות בכל מדינה אחרת.

אבל אם אתה משתמש ב- Skype Hangouts WhatsApp או בכל שירות אחר שמשתמש בטכנולוגיית VOIP, אתה יכול לבצע שיחות מכל אזור בעולם ללא קשר למיקומך.

כל עוד יש לך מחשב נייד או מכשיר סלולרי שיכולים להתחבר לאינטרנט, תוכל ליהנות בקלות מתקשרות ‘פרוטוקול קול באמצעות אינטרנט’ בקלות ובאופן חלק. ברוב המקרים חיובי הנתונים שלך יישארו זהים ללא קשר למיקום שממנו אתה מבצע את השיחה.

אבטחה

טכנולוגיית ה- VoIP מתקדמת בהרבה משיחות טלפון רגילות, וגם האבטחה שהם מציעים טובה יותר. שיחות VoIP מאובטחות מכיוון שהחיבור מוצפן ולא ניתן לפרוץ אותו. האפליקציות המשמשות לביצוע שיחות אלה מוצפנות מאוד ומוגנות מפני גישה לא מורשית.

VPNs הטובים ביותר לביטול חסימת שירותי VoIP

רבים הם ספקי ה- VPN הקיימים כיום בשוק. כל אחד מהם מבטיח אבטחה חזקה, מהירויות גבוהות, הורדות מהירות ושירותים מהשורה הראשונה. למצוא את ה- VPN הטוב ביותר לשימוש ב- VoIP פירושו להקנות לתכונות מסוימות חשיבות רבה יותר על פני האחרות, כולל דברים כמו מהירות והפצת שרתים. עם זאת נאמר בואו נסתכל כמה VPNs הטובים ביותר עבור שירותי VoIP.

1. ExpressVPN

ExpressVPN עושה דברים נפלאים עבור משתמשי ה- VoIP. לחברה רשת גדולה של 145 שרתים ב 94 מדינות שונות, וניתן לבחור בה רבות. אם אתה בכלל חושש לאבד את איכות השיחה, ExpressVPN הוא בהחלט הדרך ללכת. בנוסף, ExpressVPN כולל מדיניות רישום אפס רישום תעבורה כדי לעזור לשמור על הנתונים שלך מידיים של צד שלישי. הצפנת AES של 256 סיביות מונעת מ- ISP וההאקרים לחטט בשיחות פרטיות, ומאפשרת לך להשתמש בכל ה- VoIP שאתה אוהב בלי לדאוג לנושאי אבטחה. קרא עוד אודות ExpressVPN במאמר זה.

2. IPVanish

בדיוק כמו שהשם מרמז, IPVanish הופך אותך לבלתי נראה באופן מקוון. השירות קיים לקידום אינטרנט חינמי ופתוח, ומאפשר למשתמשים לעקוף מסנני צנזורה ולעקוף בקלות את המצור. רשת השירות מכסה 850 שרתי ב -60 מדינות שונות עם למעלה מ 40,000 כתובות IP ביניהן. זה מספק כמות עצומה של חופש למשתמשים ב- VoIP הזקוקים לחיבור יציב ללא כל פיגור. למידע נוסף על ספק זה, קרא את זה מאמר.

3. NordVPN

NordVPN הוא ספק VPN איכותי במיוחד המתאים לביטול החסימה של ה- VoIP. החברה מנהלת רשת גדולה של למעלה מאלף שרתים ב -56 מדינות שונות. NordVPN מגדיר גם רבים מהשרתים האלה למהירות אופטימלית. ספק זה עושה כמה דברים מעולים בפרטיות ובאבטחה מקוונת, במיוחד עם תכונת ה- VPN הכפולה שלו. שיחות VoIP המנצלות הצפנה עטופה כפולה זו אינן ניתנות לשבירה, אפילו למחשבי-על מאסיביים. עוד על NordVPN כאן.

4. BulletVPN

הדבר הכי טוב ב BulletVPNהשירות הוא הפרטיות שתוכל ליהנות מהם כתוצאה מהצפנת החיבור שלך. אם אכפת לך מהמידע האישי שלך ואי שיש לך צדדים שלישיים להקשיב לשיחות שלך, BulletVPN זה מה שאתה צריך. אם אתה שוקל גם ספקים אחרים, הקפד לבדוק היטב את התכונות שהם מציעים, וגם השווה אותם לסוג הדרישות שיש לך. נצל את ההבטחה של 30 יום הכסף החזר כספי של Bullet VPN. לקבלת תכונות נוספות אודות BulletVPN, קרא את המאמר הבא.

מדוע להשתמש ב- VPN לשירות VOIP?

בעוד שבמדינות מסוימות שירות ה- VoIP הוא חלק מחיי היומיום של אנשים, במדינות אחרות אסור לבצע שירותים כאלה. בדרך כלל מדינות עם משטר מעיק הן בדרך כלל המדינות האוסרות על שימוש בטכנולוגיה כזו.

חלק מהמדינות בהן אסור שירותי VoIP הן סין, איחוד האמירויות הערביות, KSA, עומאן, צפון קוריאה, כווית, לוב ומקסיקו.

אם אתה רוצה להשתמש באפליקציות שיחות וידאו או שיחות קוליות באזורים אלה, אתה צריך לקבל גישה באמצעות רשת פרטית וירטואלית. ל- VPN יש את היכולת לבטל את החסימה של כל סוגי האפליקציות והשירותים, בין אם הם נעולים באזור או בשליטה ממשלתית.

בימינו אנשים מעדיפים להשתמש בשירות VPN יחד עם שירות VPN מכיוון שהשניים משולבים מציעים יתרונות גדולים משמעותית.

כיצד VPN מבטלים חסימה של שירותי VOIP

רשתות וירטואליות פרטיות לא רק מבטלות את חסימת שירותי ה- VoIP אלא גם מספקות שכבת אבטחה נוספת. שירותי ‘פרוטוקול קול דרך האינטרנט’ מוצפנים והשיחות מוגנות בדרך כלל מגישה בלתי מורשית. עדיין, איומי אבטחה קיימים תמיד. מקרים של שיחות VoIP שנפרצות אינן ידועות.

לכן VPN מוודא שהתקשורת קלה יותר תוך מתן נגישות נוחה בכל אזור.

במדינות כמו סין, שירותי VPN וגם שירותי VoIP אינם מורשים. למרות שזה בהחלט מקשה על הגישה לשירותים שאתה רוצה, לא ניתן למצוא VPN שיאפשר לך לבטל את חסימת שירותי שיחות הקול והווידיאו..

לספקי VPN הנחשבים כמו ExpressVPN עדיין יש את היכולת לבטל חסימת שירותים מוגבלים במדינות כמו איחוד האמירויות, סין ורוסיה. לפני שאתה בוחר בשירות VPN לביטול חסימה של אפליקציות VoIP, בדוק אם הם פועלים בכל האזורים.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map