VPN הטוב ביותר לחו”ל – נחשפו VPNs שאינם מבוססי ארה”ב

כאשר היתרונות של שימוש ב- VPN הופכים נפוצים יותר ויותר, משתמשים רבים פונים לשירות כדי להגן על עצמם מפני הפגיעויות הרבות הקיימות ברשת. השירות מצוין לשמירה על התקפות מקוונות, איומי סייבר, גניבת זהות והגנה על כל המידע הדרוש להם כדי לשמור על סודיות בכל פעם שהוא מקוון. כשמחפשים אחר ספק שירותי VPN, רובנו בוחנים תחילה מחירים, שרתי VPN, אפליקציות, תמיכת לקוחות ומדיניות החזר כספי. מה שמשתמשי VPN רבים אינם מודעים אליו הוא שמיקום המפקדה של VPN הוא גם בעל חשיבות עליונה.


VPN הטוב ביותר לחו

VPN הטוב ביותר לחו”ל – נחשפו VPNs שאינם מבוססי ארה”ב

כיצד פועלים VPN

למען כל משתמש VPN שרק לאחרונה שמע על השירות אך עדיין לא מבין איך הוא עובד, הרשו לי לפרט לכם כמה דברים. ראשית, VPN הוא קיצור של רשת פרטית וירטואלית; קבוצת שרתים שמצפינים את התנועה שלך ברגע שאתה מתחבר אליהם. קידוד זה נעשה כדי להבטיח שאף אחד אחר לא יוכל לנעול את פעילויותיך באופן מקוון וזה כולל את ספק שירותי האינטרנט שלך.

מלבד הבטחת האבטחה שלך באופן מקוון, שירות VPN מגן גם על זהותך על ידי הסתרת פרטים כמו לכל מקום אליו אתה גולש, כמו גם פרטי הזיהוי שלך. זה קורה בכל פעם שאתה מתחבר לשרת שמקורו בחו”ל, וכתובת ה- IP שלך משתנה מזו המקורית לזו שאמורה להציג את מיקום השרת שלך במקום שלך.

הצורך ב- VPN שאינו מבוסס

רוב טוב של ספקים מתמקדים במקרה באזורים כמו ארה”ב ובריטניה. ככל שהם עשויים להיות ספקים באיכות טובה, המיקום שלהם אינו מהטובים לבסס ספק ממרכז האבטחה. הסיבה לכך היא שלממשלותיהן יש מספר חוקים שנראים שמעמידים את הפרטיות שמשתמש VPN עשוי לחפש בשאלה. הם מפעילים מדיניות שמאלצת את מרבית ספקי ה- VPN להגיש רשומות נתונים המפרטות את השימוש שלהם בשירות, כלומר אם אתה מנוי לספק שממוקם בארה”ב או בבריטניה, יש סיכוי אמיתי שפרטי הגלישה שלך יוכלו לחלוק לסוכנויות. שעובדים יחד עם ה- NSA.

עבור משתמשים שאין להם כל כך הרבה מה להסתיר, ספקים מבוססי ארה”ב או בריטניה הם אפשרות שניתן לבחון, אבל עבור כל אחד אחר שתמיד עומד על איזה עסק רגיש ורגיש באינטרנט, עדיף לשקול להירשם ל VPN offshore. VPN offshore הוא בעצם ספק שירות שמבוסס במדינות שאינן שייכות לברית כלשהי עם תקנות נתונים. בריתות מסוג זה כוללות את “חמש העיניים”, בהן מדינות חברות מהוות ברית לחלוקת כל המידע שעלול להוביל למעצרו של עבריין מבוקש, או לחתרנות איום.

רוב המשתמשים המקוונים האופייניים רוצים להיות מסוגלים להזרים סיקורים או להוריד חומר המוגן בזכויות יוצרים, וזה באמת רחוק ככל שזה יגיע. מחלקות כמו סוכנות הביטחון הלאומית לא ממש מתעניינות במשתמשים כאלה. כך שאם תרצה להימנע ממסירת פרטי הגלישה שלך אליהם, VPN offshore הוא הדבר הטוב ביותר שלך.

VPNs Offshore הטובים ביותר

עכשיו כשאתה מהיר בשני הדברים ששירות VPN יכול לעזור לך להשיג, בואו נסתכל על הסוגים השונים של שירותי VPN שאין להם את המטה שלהם במדינה “חמש עיניים” כמו ארה”ב. או בבריטניה:

1. ExpressVPN

ExpressVPN הוא אחד מספקי שירותי ה- VPN הפופולאריים והנפוצים ביותר בעולם, והמיקום הנוח שלו באיי הבתולה הבריטיים תרם משמעותית להצלחתו. השירות מובטח שלא ישמור עלייך יומנים, וזה מובטח באמצעות מדיניות רישום האפס שלהם. הספק גם בטוח לאבטח את חווית הגלישה שלך באופן מלא באמצעות טכנולוגיית הצפנת AES 256-bit שלהם, וכן את הסתמכותם על OpenVPN כפרוטוקול ה- VPN המועדף והבטוח ביותר לשימוש. השירות מתגאה בכ- 1500 שרתים המפוזרים היטב ברחבי העולם, ותכנית תגמולים של הפניה בה המנוי הנוכחי וגם המנוי החדש זוכים לחודש מנוי בחינם ברגע שהמשתמש החדש נרשם. השירות מציע גם שרתי התגנבות אליהם ניתן לגשת למשתמשים הממוקמים באזורים כמו סין שבהם השימוש בשירותי VPN מוגבל מאוד. ExpressVPN ידוע גם בזכות צוות הטיפול ללקוחות רב תגובה, הזמין תמיד ליצירת קשר 24/7 באמצעות העברת הודעות דוא”ל, דוא”ל או אפילו טלפון. השירות עשוי להיראות מעט יקר להרשמה בהשוואה לספקים אחרים, כך שהערבות של 30 יום הכסף הוא הזדמנות נהדרת לראות אם השירות שווה את מה שהם מבקשים.

2. BulletVPN

BulletVPN לא ממש היה בענף כל עוד שירותי ה- VPN האחרים, אבל זה לא אומר שהשירות שלהם הוא תת-שווי. מבוסס באסטוניה, השירות נמצא רחוק מתחום השיפוט של כל חוקי שמירת נתונים, כלומר מדיניות האפס ביומני שלהם מצייתת היטב. הספק הוא גם מהמעטים המציעים שירותי VPN וגם שירותי DNS חכמים. תכונת ה- Proxy של ה- Smart Smart מועילה אם ברצונך לעקוף מגבלות אזוריות על מכשירים שאינם תומכים באופן טבעי ב- VPN כמו PS4, Xbox One ו- Apple TV. BulletVPN הוא גם אחד מספקי ה- VPN הבודדים המציעים למשתמשים אפליקציית VPN לטלוויזיה Fire Fire של אמזון. ברור של- BulletVPN יש גם אפליקציות למכשירי PC, Mac, Android ו- iOS. במקרה שתיתקל בבעיה בשימוש בשירות שלהם, שירות הטיפול בלקוחות של BulletVPN תמיד יהיה בהישג יד כדי לעזור לך לקבל תמיכה או דוא”ל בשידור חי. מבחינת אבטחה, BulletVPN בטוח שהחיבור שלך מוגן ומאובטח באמצעות דגם ההצפנה הסטנדרטי של 256 סיביות AES לכל המנויים שלהם. כמו רוב הספקים האחרים, גם ל- BulletVPN יש אחריות להחזר הכסף של 30 יום שתוכל לנצל ולראות אם זה השירות בשבילך או לא..

3. NordVPN

שירות זה מבוסס פנמה ממוקמת הרחק מכל אזור בו מיושמים מדיניות לשמירת נתונים. המשמעות היא שעם ספק כזה לא אמור להיות לך חשש להקלטת היסטוריית הגלישה שלך, קל וחומר על שיתוף. זה, בשילוב עם תכונות אבטחה כמו VPN כפול בו התעבורה מועברת דרך שני שרתים במקום אחד, ו- CyberSec שבהם חסרות מודעות ושיבושים זדוניים בזמן הגלישה, מבטיחה כי מנויי NordVPN יטופלו היטב על האבטחה שלהם. הרשת הגדולה של הספק המונה יותר מ -4000 שרתים מבטיחה גם כי כל המשתמשים מסוגלים למצוא שרת באזור הבחירה שלהם אליו יוכלו להתחבר, והיכולת של NordVPN לתמוך בעד 5 חיבורי VPN סימולטניים מסייעת לחסוך בכל עלויות הקשורות ברשת ביטחון. NordVPN תומך גם ב- Onion over VPN, בו משתמשים יכולים לשלב את שירות VP VPN כדי להבטיח שהם יקבלו חווית גלישה אנונימית באמת. השירות מציע גם מתג להרוג אוטומטי ומונע דליפות DNS. עם תקופת הניסיון בחינם למשך 3 הימים המוצעים, לא ייקח כל כך הרבה זמן להחליט אם זה השירות המתאים לך או לא. קדימה לנסות את זה.

4. CyberGhost

VPN CyberGhost הוא שירות אמין נוסף שמבוסס ברומניה. המדינה נהנית מכמות משמעותית של חופש מקוון, ולכן המשתמשים לא צריכים לדאוג שהנתונים שלהם יתועדו או שהגלישה שלהם תהיה מוגבלת בשום דרך. השירות ידוע במיוחד בשל אמצעי האבטחה המיושמים במיוחד למשתמשים המתחברים ללא הרף לרשתות Wi-Fi ציבוריות. VPN של CyberGhost תומך בשיתוף קבצים באמצעות העברת קבצים בין עמיתים לעמית, כך שלא אמור להיות לך בעיות בטרור או הורדת קבצים בנפח גדול. צוות הטיפול בלקוחות שלהם זמין תמיד כדי לעזור לך בכל פעם שאתה נתקל בבעיות מכיוון שאפשר ליצור איתם קשר דרך תכונת הצ’אט החיה שלהם. השירות מציע אפליקציית VPN קלה לשימוש, התואמת במגוון רחב של פלטפורמות כולל iOS, Android, Mac OS ו- Linux. השירות משתלב היטב עם Kodi, כך שלמשתמשים לא צריכים להיות בעיות להתאים אותו לתוכנת המדיה. כדי לבדוק אם CyberGhost מבצע את הסטנדרטים שלך או לא, ייתכן שתרצה לקחת את ההתחייבות שלהם להחזר הכסף למשך 30 יום, ולבחון את השירות בעצמך.

עצה

קיים מגוון גדול של VPNs בחינם, ורובם ניתן למצוא על ידי חיפוש פשוט באינטרנט. שירותים אלה יכולים להיות מאוד מפתים להירשם אליהם, ואנחנו מודעים לכך שרוב המשתמשים יעדיפו שיהיה להם משהו שהם יוכלו לקבל בחינם לעומת הצורך לשלם עבורו. אנו מעוניינים להביע מילת זהירות לכל משתמש אינטרנט שחושב להירשם עם ספק חינם. ידוע ששירותים חינמיים אלה חולקים נתוני משתמשים לצדדים שלישיים. כנראה שכך רובם מסוגלים לקיים את שירותם החינמי. איכות השירות שלהם היא גם בטוח לתסכל אותך שכן אצל רוב הספקים המהירויות באמת נמוכות מכדי לעשות משהו מהותי. הספקים היחידים שאתה יכול לסמוך עליהם הם אלה המציעים משך זמן מוגדר של השימוש בשירות שלהם בחינם. זה בדרך כלל כך שתוכל לראות עד כמה השירות שלהם משתווה לאחרים לפני שאתה נרשם.

מסקנה על VPNs Offshore הטובים ביותר

שימוש ב- VPN בחו”ל מבטיח שאתה לא מתעטף בדאגות הרבות שמוכרות ממשלות בכל רחבי העולם בנוגע לאבטחה מקוונת וכי הנתונים והמידע האישי שלך לא נותרו בידיהם של סוכנות ממשלתית כלשהי..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map