ה- VPN הטוב ביותר ל World of Warcraft – VPW 2020 הטוב ביותר

אם אתה מעריץ גדול של משחקים ברשת, אתה כנראה אחד מעשרת מיליון המנויים הפעילים שנכנסים לשחק ב- World of Warcraft כמעט כל יום. המשחק ממש ממכר, & כך שסביר להניח שהזמן שתקדיש לשחק יהיה די הרבה. הבעיה היא שמשחק זה במשחק ללא כל סוג של הגנה מקוונת משאיר לך סיכוי גבוה ליפול קורבן להתקפות הכחשת השירות המפוזרת; המכונה התקפות DDoS. התקפות מסוג זה יכולות לראות את המערכת שלך מוצפת כל כך הרבה תנועה עד שהמשחק שלך מתחיל לקפוא, והמתחרים שלך משתמשים בהזדמנות זו כדי להרוג אותך.


ה- VPN הטוב ביותר ל World of Warcraft - VPW 2020 הטוב ביותר

ה- VPN הטוב ביותר ל World of Warcraft – VPW 2020 הטוב ביותר

ה- VPN הטוב ביותר ל World of Warcraft

בואו נסתכל על כמה VPNs הטובים ביותר להפעלת WoW:

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. IPVanish
  4. HideMyAss
  5. VyprVPN

שימוש ב- VPN עבור World of Warcraft

כדי למנוע מצב זה, אתה זקוק לפיתרון שיגן על הקשר שלך. רשת פרטית וירטואלית לא זו בלבד, אלא שהיא גם מסתירה את זהותך באינטרנט כך שאיש לא יוכל לזהות אותך או לאסוף את הפרטים האישיים שלך. אתה צריך לבחור שרת שקרוב יותר למיקום הנוכחי שלך, וזה יתבטא במשחקים מהירים יותר.

אם תירשם לשירות אמין, תוכל גם לעקוף כל צורה של מגבלות שיוטלו עליך על סמך מיקומך..

VPNs מובילים עבור World of Warcraft

1. ExpressVPN

כאחת מספקיות ה- VPN הטובות בעולם, ExpressVPN מאפשר לך ליהנות ממשחקים ללא הפרעה במהירויות שישאירו אותך על קצה המושב שלך. השרתים שלהם ממוקמים בכל רחבי העולם, כך שאין ספק שתוכל למצוא שרת קרוב למיקום שלך, בכל מקום בעולם שאתה יכול להיות. האפליקציות שלהם פועלות גם על כל מערכות ההפעלה, כך שאין סיבה שתחשבו שהמכשיר שלכם לא נתמך.

במקרה שמישהו יחליט להפעיל התקפת DDoS עליך, שרתי ExpressVPN מסוגלים יותר לטפל בכל התעבורה העודפת, כך שבאמת אין לך סיבה לדאוג. תוכל גם לבחור לאיזה שרת להתחבר למקרה שהשרת הנוכחי שלך לא יעבור כמה מהמגבלות ששירות הגיימינג מציב.

יתרון נוסף שתפיק מהשימוש ב- ExpressVPN הוא שאתה עדיין יכול לשחק World of Warcraft גם אם המדינה שלך לא מאפשרת לך לעשות זאת באמצעות כתובת ה- IP המקומית שלך. צוות שירות הלקוחות של הספק יותר מוכן להראות לך כיצד לעקוף את זה, וניתן להגיע אליהם בכל שעה ביום, לאורך כל השבוע.

לסיכום, הם מבטיחים:

  • מגוון רחב של שרתים אליהם תוכלו לגשת כדי לעבוד סביב מגבלות מיקום.
  • צוותי שירות לקוחות מגיבים שיכולים לעזור לך בכל נושא.
  • יישומי VPN שקל לנווט בהם.
  • חיבור מהיר במיוחד המאפשר משחק חלק.

2. IPVanish

IPVanish הוא גם מתמודד מוביל נוסף עבור גיימרים מושבעים ברחבי העולם. השרתים המופצים היטב מאפשרים משחק רציף, אך הם ממש לא מתקרבים למהירויות שתוכלו להגיע אליהם בזמן ExpressVPN.

עם IPVanish, אולי, למרבה הצער, תוכלו לחוות פיגורים רבים לסירוגין כשאתם מחוברים לשרתים שלהם. דמיין את המסך שלך קופא כשאתה באמצע קטטה, וכשהוא חוזר לשגרה, כבר הוכה. זה עשוי לגרום לדברים להיות מתסכלים מכיוון שאתה רק מפסיד לא בגלל רמת המיומנות שלך, אלא בגלל ששרתי הספק שלך לא עובדים מהר ככל שאתה מצפה מהם.

צוות התמיכה בלקוחות שלהם הוא גם לא המגיב ביותר, מכיוון שתמצאו את עצמכם צריכים לחכות שעות ארוכות לפני שתקבלו מישהו שיעזור לכם לסדר את הבעיות שלכם. זה באמת יכול לעלות לך הרבה במיוחד אם אתה משתמש לראשונה ב- VPN, ובדרך כלל אתה עדיין מנסה להשיג את התמציות של הדברים. אנו יכולים רק לקוות שהם יסדרו את הצוות שלהם, מכיוון שהם נמצאים באותו שוק עם ספקים שהשקיעו רבות בצוות שירות הלקוחות שלהם כמו ExpressVPN עשה עשוי לגרום להם להפסיד בקרב לקוחות רבים.

3. הסתר לי את התחת

אחרון ברשימה שלנו יש לנו HideMyAss, ספק ידוע אחר המאפשר לך לשחק World of Warcraft, גם אם עם כמה וכמה נושאים. יש הרבה שרתים לבחירה אם אתה מתגורר במקרה שאינו מאפשר לך לשחק את המשחק באופן מקוון, אבל הבעיה היא זמני הפיגור שתקבל לחוות.

זמני הפיגור הללו נובעים בעיקר בגלל השרתים ב- HideMyAss אינם מוגדרים לשימוש בתעבורה בצורה חכמה כמו זו של ספקים אמינים אחרים כמו ExpressVPN. אתה עלול למצוא את עצמך נשאר מאחור על ידי חברי הצוות שלך, או אפילו מקבל מכות על ידי היריב שלך פשוט בגלל שהחיבור שלך לא מהיר מספיק.

מיון הבעיה עם דלפק הלקוחות שלהם עשוי להתגלות כבעיה מכיוון שהם לא באמת יחזרו אליך מהר ככל שתקווה. שוב, זה הופך להיות נושא מרכזי במיוחד אם אתה רק מתוודע ל- VPN ואיך השירות עובד.

התעטף ב- VPN הטוב ביותר ל World of Warcraft

World of Warcraft הוא ללא ספק אחד המשחקים המקוונים הטובים ביותר שתוכלו לשחק באינטרנט. המשחק מספק אתגר מכובד, ושעות יכולות פשוט לעבור בזמן שאתה משחק מבלי שאתה אפילו יודע. עם זאת, מה שעל השחקנים להימנע הוא להיכנס אליו ללא כל סוג של הגנה מקוונת. פעולה זו מספקת דרך דרכה תוקפים יכולים להפריע לחיבור שלך ולהתחמק עם מידע חשוב שהם עשויים להשתמש בהם לטובתם..

וודא שזה לא קורה על ידי הרשמה לספק שלוקח את האבטחה שלך ברצינות וגם דואג שיהיה לך חיבור מהיר מספיק כדי להבטיח שהמשחק שלך לא קופא בשלב מסוים.. ExpressVPN הוא אחד הספקים היחידים שידוע לנו שיבטיחו לכם להישאר מוגנים, ואחד שדלפק שירות הלקוחות שלה תמיד יהיה מוכן לסדר אתכם במקרה שתיתקלו בבעיות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me