VPNs הטובים ביותר למזרח התיכון

מהם ה- VPNs הטובים ביותר למזרח התיכון? זה לא סוד שהמזרח התיכון אוכף כמה מחוקי הצנזורה באינטרנט המחמירים בעולם. איחוד האמירויות הערביות אינו מאפשר פרוטוקולי VoIP כמו Skype ו- Viber כך שהם מרוויחים מהספקים הלאומיים שלהם. איראן לא מזמן חסמה את טלגרם כדי להמיס את התנגדות הציבור. וסעודיה חסרה כמעט כל דבר עבור … ובכן האם הם באמת צריכים סיבה? באופן מוזר, אפילו עם צנזורה אינטרנטית הדוקה והגבלות, משתמשי האינטרנט המזרח תיכוני היו מאוד קולניים מההשפעה החיובית שיש לאינטרנט על חיי היומיום שלהם.


ה- VPN הטוב ביותר למזרח התיכון

ה- VPN הטוב ביותר למזרח התיכון

חופש אינטרנט במזרח התיכון

באמת יהיה מעניין לראות כמה הם נלהבים אם תהיה להם גישה וחופש ללא הגבלה לאינטרנט. לא, זו לא פנטזיה אלא מציאות מוחשית מאוד שניתן לרכוש באמצעות שימוש ב- VPN. סוריה, פקיסטן, קטאר, סודן, עומאן, מצרים, בחריין וכווית יכולות לעשות כל מה שהם רוצים לעשות באופן מקוון ללא ידיעת ספקי האינטרנט או התערבות ממשלתית. כדי להשיג אנונימיות מקוונת וחופש אינטרנט מבלי להיגרר לבעיות משפטיות, אתה זקוק ל- VPN אמין ואמין. המשך לקרוא כדי לגלות מה הם ה- VPNs הטובים ביותר עבור המזרח התיכון.

VPNs הטובים ביותר למזרח התיכון

ערכנו בדיקות שונות כדי למצוא את ה- VPNs הטובים ביותר למזרח התיכון. להלן התוצאות:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. CyberGhost

דוגמאות לצנזורה באינטרנט במזרח התיכון

ככל שהעולם יתקדם אל קישוריות לאינטרנט, המזרח התיכון ישהה ​​הרחק מאחור בגלל שהוא לא מאפשר לאנשיו חופש באינטרנט. אם הממשלות במדינות אלה לא יעודדו חדירה לאינטרנט, אזרחים צריכים לקחת את העניינים לידיים ולעשות משהו בקשר לזה. באיחוד האמירויות, סקייפ חסום הן בנתונים ניידים והן ברשתות WiFi / Lan. מברק למשתמשים באיראן נדחתה גישה לאפליקציה זו מאז ה- 9 באפריל. אל תשכח את ההחלטות הפתאומיות של בית המשפט המינהלי העליון של מצרים לחסום תוכן כמו יוטיוב.

מדוע צריך VPN למזרח התיכון?

למרות שמשתמשי אינטרנט רבים במזרח התיכון הראו את תמיכתם בחסימה של הרשויות לתוכן מזיק, הרבה תוכן נטול גזענות, לא מזיק ולא פוגע נחסם ללא סיבה במהלך הדרך. בין אם אתה תושב מזרח תיכון או שאתה מבקר לעסקים או פנאי, בשלב מסוים תמצא את עצמך אובד עצות בדרכים להשתמש באינטרנט בצורה חופשית יותר. VPN יעניק לך זהות חדשה שתאפשר לך לעקוף מגבלות גיאוגרפיות ולספק לך שכבת אבטחה כך שלאף גורם שלישי לא תהיה גישה לנתונים שלך. להלן סיבות נוספות לכך שתזדקק ל- VPN במזרח התיכון:

 • בטל את החסימה של אתרים והימנע מסננים.
 • דפדף באינטרנט באופן אנונימי.
 • משפר את האבטחה המקוונת.
 • מאפשר לך לגשת לחיבור ציבורי בבטחה.
 • מאפשר סיבובי p2p.
 • עוקף מגבלות גיאוגרפיות ברחבי העולם.
 • מסתיר את כתובות ה- IP של המשתמשים.
 • מעניק גישה מרחוק לקבצים.
 • מאפשר למשתמשים לשתף קבצים גדולים בבטחה.

כיצד להשתמש ב- VPN במזרח התיכון?

איננו יכולים להדגיש מספיק את החשיבות של קיום VPN, במיוחד במזרח התיכון. רשת פרטית וירטואלית (VPN) היא טכנולוגיה המשמשת להבטיח חיבור מאובטח בין מכשיר המשתמש לרשתות אחרות. זה מסתיר את כתובת ה- IP של כל מי שמתחבר לשרתים שלו. לא רק ש- VPN מסתיר את כתובת ה- IP שלך, הוא מאפשר לך להשתמש באינטרנט באופן חופשי. כל האתרים החסומים הללו, גישה מוגבלת או מוגבלת לפורומים ומדיה זורמת, וכל זה יכול להיעלם לאחר התקנת VPN. VPN מורכב מרשת שרתים המופצת במדינות בכל רחבי העולם. כלומר, אתה יכול להתחבר לכל שרת בכל מדינה בעולם. חיבור זה יחליף את ה- IP הנוכחי שלך לזה של המדינה כדי שייראה כאילו אתה נמצא שם. בעל IP שונה, מאפשר לך גישה כמעט לכל אתר מוגבל במדינה שבחרת.

 1. הירשם עם ספק שירות VPN שמציע למשתמשים שלו אפליקציות VPN.
 2. הורד והתקן את אפליקציית ה- VPN שלך במכשיר שלך.
 3. הפעל את היישום והיכנס.
 4. בחר באחד משרתי ה- VPN והתחבר אליו.
 5. בדוק את כתובת ה- IP שלך דרך אתר כמו WhatIsMyIP.network כדי לוודא שבוצע שינוי.
 6. הסתר רשמית את כתובת ה- IP שלך. אז עכשיו, תוכלו להימנע מספקי ספקי אינטרנט ומצדדים שלישיים.

ה- VPN הטוב ביותר למזרח התיכון

במזרח התיכון VPN הופך לחבר הכי טוב שלך. זה הכרטיס שלך מצנזורה באינטרנט וממגבלות. אך לא כל VPN זהה. אלה חופשיים, למשל, נשארים כמה שיותר רחוק מהם. אלה חדשות רעות. אפילו הפרמיום מוכיח שלא כל מה שנוצץ הוא זהב. בהתבסס על זה, ערכנו את המחקר שלנו והצלחנו להרכיב רשימה של מיטב ה- VPN הטוב ביותר שישמשו במזרח התיכון. תסתכל:

ExpressVPN

ExpressVPN יש אחת מהרשתות הגדולות של שרתים ומיקומי שרתים, עם מעל 130 מיקומי שרתים ב -87 מדינות. כלומר, משתמשי אינטרנט במזרח התיכון יכולים ליהנות מהמגוון הרחב של תפוצת השרתים. ספק שירות זה יהיה הבחירה האידיאלית עבור המזרח התיכון להוביל מדיניות פרטיות של יומני אפס ולתמיכה בשיטות ההצפנה הטובות ביותר המשמשות ממשלות רבות. עבור אלה שרוצים להגן על הנתונים שלהם מפני מעקב ועוקפים צנזורה ללא רצים עם הרשויות, ExpressVPN הוא הספק שאתה צריך. כדי לקרוא את הביקורת המלאה, וודא שאתה יוצא המאמר הזה.

BulletVPN

BulletVPN שואפת לספק למשתמשים המזרח תיכוניים את השירותים הטובים ביותר כך שהם יוכלו לקבל חוויה מקוונת מהנה. הם עושים שימוש בפרוטוקולי הצפנה חזקים המסוגלים לבטל את החסימה של חומר מוגבל ולהסרת כל מיני איסורים. החיבורים והשרתים האמינים שלהם מבטיחים עקיפה של תוכן מצונזר מכל רחבי העולם. בנוסף, ספק שירות זה אינו מתעד את היסטוריית הגלישה או ההורדות של המשתמשים שלו. כלומר, אין להם מה לאחסן או לשמור כיוון שהם פועלים בהתאם למדיניות רישום אפס קפדנית. מטרת BulletVPN היא להבטיח כי פרטיותם וביטחונם של הלקוחות שלהם במזרח התיכון נשמרים בבטחה. קרא את המלאה ביקורת BulletVPN ממש כאן.

NordVPN 

זהו ללא ספק אחד מספקי השירותים המכוונים ביותר לאבטחה. הוא מציע לא אחת משתי שיטות הצפנה, כלומר הנתונים שלך מוצפנים פעמיים! תכונה שבוודאי תרגיע את מי שמתחבר מהמזרח התיכון. עם מדיניות פרטיות של אפס יומני, מתג להרוג וסוגי שרתים מיוחדים מעניקים את NordVPN לאופציה נהדרת עבור אלו המחפשים רמות אבטחה גבוהות יותר. למידע נוסף על ספק שירות זה, קרא המאמר הזה.

VPNs למזרח התיכון

לא עוד סרטים או סרטונים שהוחמצו, לא עוד הודעות שגיאה, ובוודאי לא תירוצים יותר “אני לא יכול לבצע שיחה”. לכולנו אין את אותם סדרי עדיפויות. אך אנו מעריכים את שיטות התקשורת המקוונות הפחות הגונות לשמירה על הקשר שלנו עם יקירינו. או היכולת לראות את האנשים האלה מתי שאנחנו רוצים או את היוקרה של הזרמת סרט שאנחנו מתנו לראות בלי לקבל “תוכן זה אינו זמין באזור שלך”. עם זאת, כולנו יכולים להסכים על הכרחיות של VPN במזרח התיכון. אחרת, אף אחת מהאפשרויות הללו לא תהיה אפילו אופציות, מלכתחילה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me