VPNs הטובים ביותר ל- FaceTime

FaceTime היא תכונה בלעדית המוגבלת למכשירי אפל. זה מאפשר שיחות וידאו בין משתמשים באייפון, iPad, iPod Touch או Mac. התכונה נהדרת לשיחות וידאו באיכות גבוהה. אופיו הבלעדי פירושו שהוא גם לא יעבוד במכשירי Windows או אנדרואיד. במקור שהגדיר סטיב ג’ובס בשנת 2010 עבור ה- iPhone 4, השירות עבר בהדרגה לתמיכה בקבוצות, כמו גם FaceTime Audio.


VPNs הטובים ביותר ל- FaceTime

VPNs הטובים ביותר ל- FaceTime

האם FaceTime טוב בכלל?

המבקרים טוענים כי שיחות שמתבצעות באמצעות שמע FaceTime הן בעלות צליל ברור ככל שיהיה טוב יותר ממה שמקבלים כשאתה מתקשר דרך הספק שלך. זה מספק אלטרנטיבה נהדרת במיוחד למשתמשים בכיסוי רשת נמוך. משתמשי אפל יכולים גם לבצע שיחת שמע FaceTime דרך שעוני Apple שלהם, ואם משתמשים ב- Mac או iPhone, להקליט שיחת FaceTime כדי להפעיל אותה שוב מאוחר יותר. אלה רק חלק מהתכונות שהופכות את השירות לאחת הפופולריות ביותר בשוק.

ככל שייתכן ש- FaceTime נפוצה, עדיין יש מדינות בעולם בהן השימוש בהן נותר אסור. אם תגיע לרכוש את המכשיר באזורים כמו פקיסטן או איחוד האמירויות, סביר להניח שלא תמצא את התכונה המותקנת מראש. השימוש ב- FaceTime במדינות אלה נחסם אף הוא. המשמעות היא שאם אי פעם תסע לדובאי ותרצה לדבר עם האנשים שלך הביתה, השימוש ב- FaceTime עשוי לגרום לך בעיות. אם יש לך קצת ידע על VPN עם זאת, תוכל להיות מסוגל לעקוף את ההגבלות הללו.

כיצד לבטל חסימה של FaceTime באיחוד האמירויות או בחו”ל

התחברות לרשת פרטית וירטואלית מאפשרת להצפין את החיבור שלך, ולהסתיר את מיקומך בפועל. כדי לבטל את חסימת FaceTime בחו”ל, תצטרך להשתמש בשרת מרוחק בכל פעם שאתה במדינות אלה כדי שתוכל לעקוף את מגבלות השימוש ב- FaceTime הקיימות. שימוש ב- VPN מאפשר לך להתחבר לשרתים מרוחקים אלה. בכך, אתה צריך לשנות את המיקום ממנו נראה.

אם אתה נמצא באיחוד האמירויות, למשל, ברגע שתתחבר לשרת מבוסס בארה”ב, תוכל לעקוף את בלוקי השירות הקיימים ולהשתמש ב- FaceTime באופן רגיל כמו שהיית עושה בבית.

כאשר אתה משתמש ב- VPN כדי לבטל את חסימתו באיחוד האמירויות, תרצה להבטיח שתעשה זאת במסווה. השימוש ב- VPN מאפשר לך גם להסתיר את התנועה שלך ולהבטיח שה- ISP שלך לא יבין כיצד אתה משתמש בחיבור שלך. שמירה על ספק שירותי האינטרנט שלך בחושך לא רק מאפשרת לך להשתמש בשירותים כמו FaceTime בחו”ל, אלא היא גם מונעת כל סוג של מצערת שתאכוף בחיבור שלך..

מצערת מתייחסת לאמצעים כמו הגבלת רוחב הפס וחסימת אתרים. פירושו של אמצעים אלה להגביל את החיבור שלך לגישה לאתרים וערוצים מסוימים, אך השימוש ב- VPN פירושו שאתה תיהנה מהגלישה ללא הגבלות..

VPNs הטובים ביותר ל- FaceTime

למצוא VPN כדאי להירשם אליו פירושו לקחת את הזמן לראות מה לכל ספק שיש להציע. יש כל כך הרבה ספקים זמינים דרך חיפוש פשוט באינטרנט, וזה עשוי להטעות במיוחד עבור משתמשי VPN בפעם הראשונה.

רוב הספקים מבטיחים איכות שירות שהם לא יכולים לספק ואפילו בסופו של דבר למכור את הנתונים שלך ללקוחות אחרים מצד שלישי. כדי לוודא שלא תיפגע קורבן לזה, עדיף שיהיה לך מידע ממקור ראשון על סוג הספקים שיש לקחת בחשבון. כדי לעזור לך לצאת עם זה, הרכבנו רשימה של שירותים אמינים שכולם בטוחים שיעזרו לך לבטל את חסימת FaceTime באיחוד האמירויות או בחו”ל..

1. ExpressVPN

ExpressVPN הוא אחד הפתרונות האימתניים ביותר בכל הקשור להגנה מקוונת. השירות מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, משם יש לו פיקוד על למעלה מ- 2000 שרתים ברשת. השירות מסתמך על קידוד AES של 256 סיביות כדי לאבטח נתוני משתמשים, והעובדה שהוא משתמש במדיניות רישום אפס קפדנית מרחיקה גם את פרטי המשתמשים מהרשויות. בתוך רשת השרתים הגדולה שלו, השירות כולל גם מחרוזת של שרתים ערומים שמשתמשים יכולים להתחבר אליהם אם הם מבוססים במדינות מצונזרות מאוד כמו איחוד האמירויות הערביות.

ExpressVPN מאפשר עד 3 חיבורים בו זמנית ומבטיח שמשתמשים יוכלו ליהנות מחיבור בלתי מוגבל. השירות מציע פרוטוקולי VPN כמו OpenVPN, PPTP, SSTP ו- IKEv2 למשתמשים לבחירה, ותכונה ייחודית המכונה מנהרה מפוצלת המאפשרת הפרדה של תנועה מוצפנת ולא מוצפנת..

ExpressVPN זכתה גם בפרסים רבים על שירות הלקוחות המצוין שלה. ניתן ליצור קשר עם הצוות לעזרה 24/7, באמצעות מדיה חברתית, מיילים או אפילו העברת הודעות חיות. אלה רק מעטים מהתכונות שיש ל- ExpressVPN. לפירוט המלא, מצא קצת זמן לעבור על סקירת ExpressVPN שלנו.

2. IPVanish

IPVanish תופס את המקום השני ברשימה שלנו באדיבות הניסיון הרחב והשירות האמין שלה. לספק ה- VPN הפופולרי יש סכום של יותר מ 1500 שרתים. זה מציב אותו מעל ספקים רבים אחרים הנוטים לשכור את השרתים שלהם. IPVanish מעסיקה גם קידוד AES בכיתה צבאית 256-ביט כדי לשמור על המנויים שלה. זה גם מאפשר להם לקבל עד 10 חיבורים בו זמנית בכל זמן נתון.

IPVanish לא מציבה מגבלות על מספר הפעמים בהן לקוחות יכולים להחליף שרתים. הרשת כוללת עד 40,000 IPS באופן קולקטיבי, והיא גם תומכת במלואם במשתמשים המעוניינים להסתלק על השירות שלהם. לשם כך הם מאפשרים העברות קבצים של עמיתים לעמית ללא הגבלה, כמו גם אנונימיות מלאה.

ל- IPVanish יש מוניטין נרחב כבעלת אחד השרתים המהירים ביותר בענף. זה אפילו הופך אותם לבחירה המועדפת על גיימרים מקוונים שכן המשחק שלהם לעולם לא מפגר. שיחות וידאו והורדות בכמות גדולה יעילות גם בזכות המהירות הגבוהה של השרת. לקבלת פרטים נוספים על השירות, חסוך זמן כדי לעבור על סקירת IPVanish שלנו.

3. NordVPN

שלישית ברשימה שלנו היא NordVPN; ספק בעל שם שיש כל כך הרבה מה להציע מבחינת תכונות ואיכות השירות. NordVPN מתגאה בלמעלה מ- 4000 שרתים ברשת שלה, עם נוכחות ביותר מ -60 מדינות. הספק מעסיק גם קידוד AES צבאי בכיתה 256 ביט, ותכונת הצפנת VPN כפולה למידה טובה.

קנה המידה הגדול של השרתים מאפשר גם לספק להתמחות ולשפר אותם לפונקציות ספציפיות. לאחר מכן המשתמשים יכולים לבחור בין שרתים המותאמים למשחקים מקוונים, סיקור, הורדות בכמות גדולה או אפילו צ’אט וידאו.

NordVPN מציעה למשתמשים שלה אפשרות לחבר עד 6 מכשירים בו זמנית תחת חשבון אחד. לכל 6 המכשירים תהיה גישה לכתובות IP ייעודיות משלהם, וכן לאנונימיות משופרת בזכות התאימות של NordVPN לדפדפן Tor. הספק מציע גם אפליקציה קלה לשימוש, עם גרסאות שיכולות לפעול במכשירים מבוססי Windows, iOS, Linux או Android.

תוכנה נוספת שמגיעה עם מנוי כוללת CyberSec שמרחיקה את המשתמשים ממודעות או תוכנות זדוניות לא רצויות, כמו גם SmartPlay שהיא נהדרת לגישה לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים. למידע נוסף על NordVPN, עיין בסקירת NordVPN החותכת יותר שלנו.

מסקנה ב- VPN הטוב ביותר ל- FaceTime

לא הרבה אפליקציות ושירותי שיחות וידיאו מסוגלים להתאים לרמת השירות שמספקת FaceTime. לכן, מובן שמשתמשים רבים ירצו להשתמש בו ללא קשר למיקומם. הדרך הבטוחה היחידה לגרום לזה לקרות היא באמצעות VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map