VPNs הטובים ביותר לטלוויזיה Swisscom

Swisscom היא חברת טלקומוניקציה מהשורה הראשונה הממוקמת בשוויץ, העונה על צרכי המובייל, הפס הרחב והבידור שלה. אך כאשר השירות זמין רק בשוויץ, לא רבים מצפים להחמיץ את התוכניות האהובות עליהם מחוץ למדינה. מכיוון שמדובר בדאגה שמורגשת אצל רוב המנויים שלה, יוצא שכדאי שהם צריכים להודיע ​​להם על הדרך הטובה ביותר לזרום מסדרת הטלוויזיה Swisscom בעודם בחו”ל..


VPNs הטובים ביותר לטלוויזיה Swisscom

VPNs הטובים ביותר לטלוויזיה Swisscom

VPNs הטובים ביותר לטלוויזיה Swisscom – סיכום

אל תהסס לבדוק את הסקירה הבאה למטה אם אין לך חשק לעבור על כל המאמר.

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. כריש גולש
 5. IPVanish 

כיצד לבטל את חסימת הטלוויזיה Swisscom מחוץ לשוויץ באמצעות VPN

הדרך היעילה ביותר למנויים יכולים להפיק את המרב מהמנוי שלהם בזמן שהם מחוץ לשוויץ היא באמצעות רשת פרטית וירטואלית. כפי שהשם מרמז, VPN מורכב מאוסף שרתים הפועלים יחד כדי להעניק פרטיות ואנונימיות מוחלטת לכל מי שמנתב את חיבור האינטרנט שלהם דרכם. בכך, שום ספק שירותי אינטרנט אינו יכול לאתר את המיקום המדויק של המנויים. הם אפילו לא יכולים לצותת לפעילויות המקוונות שלהם. כאשר צופה בטלוויזיה Swisscom משתמש בשירות VPN כדי להתחבר לשרת שבסיס בשוויץ, הוא / היא יקבלו גישה לכל מה שזמין בשוויץ.. 

גישה לטלוויזיות של Swisscom ושירותים אחרים אינה הדבר היחיד ש- VPN מתאים לו. השירות מסייע גם לשמור על אבטחת הנתונים שלך במיוחד כאשר אתה עושה שימוש ב- WiFi ציבורי בעת גישה לאינטרנט. זה מגן עליך מפני פושעי רשת שעשויים לרצות להשתמש בגישה המשותפת כדי לפרוץ את המכשיר שלך. VPN גם מבטיח שתקבל אמון מוחלט כשאתה ניגש לאתרים רגישים. זה כולל את חשבון הבנק המקוון ומספר כרטיס האשראי שלך.

בטל את חסימת הטלוויזיה של Swisscom באמצעות VPN – צעדים

עקוב אחר השלבים שלהלן כדי לבטל את חסימת הזרמת הטלוויזיה של Swisscom ומחוץ לשוויץ

 1. ראשית, הירשם לספק שירות VPN.
 2. הורד והתקן את יישום ה- VPN במכשיר הסטרימינג שלך.
 3. הפעל את אפליקציית ה- VPN והיכנס באמצעות חשבון ה- VPN שלך.
 4. עכשיו, התחבר לאחד כתובת IP שוויצרית.
 5. גישה לזרם של Swisscom בכל מקום בעולם.

VPNs הטובים ביותר לטלוויזיה Swisscom

 כדי להבטיח שמשתמשים ישתמשו בספקים אמינים, הרכבנו רשימת שירותים עליהם הם יכולים לסמוך. להלן רשימת ה- VPN הטובות ביותר לטלוויזיה בסוויסקום.

ExpressVPN

ExpressVPN מקבל את המקום הראשון עבור השירות האמין ביותר שאליו המשתמשים יכולים לפנות. ספק המדף העליון מבוסס באיי הבתולה הבריטיים. לחברה 2000 שרתים הפזורים ברחבי העולם. ספקי השירות הצפנת 256 סיביות AES למשתמשים שלה, אך במקום פרוטוקולי VPN כמו SSTP, PPTP ו- L2TP / IPSec, הספק מעודד את המשתמשים שלה לסמוך על OpenVPN. ExpressVPN מאפשרת עד 3 חיבורים בו זמנית, ומאפשרת למכשירים רבים יותר להשתמש במעל 200,000 ה- IP.

השירות מקיים מדיניות רישום אפס מחמירה, שמבטיחה למנויים שהנתונים שלהם נשמרים תמיד בידיים בטוחות. הספק מציע גם מנהור מפוצל כתכונה ייחודית, המאפשרת למשתמשים להחליט אילו חלקים מהתנועה שלהם הם יכולים להצפין ואילו חלקים הם לא יכולים. בנוסף לכל אלה, ExpressVPN מחזיקה צוות חזק של נציגי טיפול בלקוחות הזמינים תמיד 24/7. לקוחות יכולים להגיע לצוות התמיכה באמצעות צ’אטים חיים, מיילים ומדיה חברתית. כדי לראות כיצד השירות מותאם אחרת להציע חווית סטרימינג חלקה, עיין בבדיקת ExpressVPN שלנו.

NordVPN

של NordVPN הצעה של תכונות היא די והותר כדי לשמור על משתמשים מוגנים היטב. הספק מבוסס באיי פנמה ויש לו שליטה ביותר מ- 4000 שרתים. NordVPN מאפשר לחבר עד 6 מכשירים מרובים למשתמשים שלה. ניתן אפילו להגדיל את המספר הזה ברגע שהלקוח של NordVPN יורד ישירות לנתב שלו. הספק מאבטח את המשתמשים שלו באמצעות קידוד AES של 256 סיביות, אך מחיל גם את תכונת ה- VPN הכפולה שלו, אשר מנתבת את התנועה של המשתמש שלו דרך שני שרתים במקום אחד כזה ובכך מכפיל את רמת ההגנה.

NordVPN מציעה גם תוכנה כמו CyberSec שמרחיקה תוכנות זדוניות ומודעות לצד SmartPlay המעניקה גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. NordVPN מציע גם כתובות IP ייעודיות לבחירה לצד מתג הרג אוטומטי של האינטרנט כמו גם הגנת דליפות DNS. קבל קצת זמן לעבור על סקירת NordVPN שלנו כדי לראות מה עוד הספק יכול לעשות בשבילך.

BulletVPN

BulletVPN היא חברה מבוססת אסטוניה המציעה שירותי VPN דרך רשת שרתים קטנה יחסית. זה קצת יותר יקר מאשר VPNs אחרים בשוק, עם זאת, עם איכות השירותים שהיא מציעה, תג המחיר הגיוני יותר. BulletVPN הוא אפשרות נהדרת עבור סטרימרים או סיקורונים כבדים. ספק זה שקוף ומציע תכונות פרטיות ואבטחה נהדרות.

למתחילים לא יתקשו בעת השימוש באפליקציית VPN זו. מי שרוצה לשמור על פרטיותו באינטרנט יכול להשתמש ב- VPN זה. BulletVPN מפעיל 52 שרתים בלמעלה מ -30 מדינות. הם לא רבים כמו VPNs אחרים, אבל הם מקבלים את העבודה. BulletVPN מציע התחייבות להחזר 30 יום, מה שאומר שאין לך מה להפסיד עם ספק זה. קרא עוד על סקירת BulletVPN כאן.

כריש גולש

כריש גולש הוא VPN עטור פרסים ומאובטח שמצפין את הנתונים המקוונים שלך בכדי לעזור לך להישאר פרטיים & מוגן כל יום. ספק זה צבר הרבה באז בשוק ה- VPN בזכות התכונות המדהימות שלו. אבטחה, מהירות ופרטיות הם התכונות העיקריות בהן מספק ספק. למעשה, אחד הדברים המדהימים ביותר בסרפרשארק הוא הביטחון שלה.

החברה מציעה פרוטוקולי מנהור מאובטחים כמו IKEv2 ו- OpenVPN וגיר אטום היטב. באמצעות Surfshark מובטחת אנונימיות ברשת. ספק זה מפעיל מעל 500 שרתים מ -50 מדינות ומציע רוחב פס בלתי מוגבל. למרות שלספק זה יש כמה בעיות במהירות, החברה עובדת על תיקוןן. קרא עוד על Surfshark בסקירה זו.

IPVanish

IPVanish יעשה VPN מצוין לטלוויזיה בסוויסקום. השירות הוא ספק אימתני שמסוגל לשמור על המשתמשים שלו בצורה מוגנת באופן מקוון. משתמשים זוכים לגלוש בחופשיות מבלי לגרום נזק רב למהירותם. ל- IPVanish יש יותר מ 1500 שרתים המופצים בכל רחבי העולם. שרתים אלה מספקים יותר מ- 40,000 IPs עבור הלקוחות שלהם לבחירה. העובדה שהשרת שייך לחלוטין לחברה פירושו שלא תהיה הפרעה מצד שלישי.

IPVanish הוא נהדר במיוחד למשתמשים שנוטים להקדיש הרבה מזמנם לסיבוב. הספק מאפשר חיבורי עמיתים ללא הגבלה, וכן קישוריות אנונימית. IPVanish מציעה גם קידוד AES 256 סיביות ותומך בעד 10 התקנים סימולטניים תחת מנוי אחד. IPVanish מעדיף מאוד גם על ידי גיימרים מקוונים וזרמים כאחד בגלל המהירות המתמדת של השרתים שלה. עיין בסקירת ה- IPVanish שלנו כדי לראות מה עוד יש לספק לספק.

על הטלוויזיה Swisscom

כחברה שיש לה נתונים אמינים על אופן התקשורת של המשתמשים ומשתמשים בה באינטרנט, נראה היה שהיא נאותה להציג שירות שיאפשר להם לצרוך תוכן וידאו תוך כדי תנועה. הסיבה לכך שזרמת וידיאו הייתה אחת הפעילויות המיומנות ביותר שלקוחותיה היו עוסקים בהן בזמן שהם מקוונים. מסקנה זו הובילה את השקת הטלוויזיה Swisscom TV. הטלוויזיה Swisscom היא למעשה שירות טלוויזיה באינטרנט המאפשר למשתמשים שלה לגשת למגוון רחב של ערוצים, המוכתבים על ידי חבילת המנויים שבחרתם. ישנם שלושה כאלה לבחירה. אלה הם Swisscom TV L, M ו- S. שלושת החבילות נבדלות במספר הערוצים שיש לכל אחד מהם להציע. ל- L 300 ערוצים עם יותר מ- 160 ב- HD, M מציעה כ -270 ערוצים עם כ -120 ב- HD, ואילו ל- S 100 ערוצים עם מעל 60 ב- HD.

לא משנה לאיזו חבילה תרשמו, תמיד יש מגוון רחב של ערוצים שיש בהם רומנטיקה, סיפורי פשע או מופעי מדע בדיוני. התוכן נשמר גם רענן ומתעדכן באופן קבוע. השירות כולל מספר תכונות נוספות כדי לשמור על חוויה מרגשת. למשתמשי הטלוויזיה Swisscom יש אפשרות להקליט עד 2400 שעות של תוכניות מועדפות שלהם, מה שהופך את המקרה לצפייה במצב לא מקוון. השירות מציע גם איכות צפייה באיכות גבוהה ב- 4K Ultra High Definition, אך זה יעבוד רק אם חיבור ה- WiFi שלך מהיר. הרדיו הדיגיטלי כלול גם יחד עם החבילה, כאשר למשתמשים יש אפשרות להזמין מעל 200 תחנות רדיו. הטלוויזיה Swisscom תומכת גם בצפייה בו זמנית, שכן ניתן לגשת לשירות על ידי עד 5 טלוויזיות תחת מנוי אחד.

 VPNs הטובים ביותר לטלוויזיה בסוויסקום – סיכום 

כאשר Swisscom TV הוא אחד משירותי הסטרימינג הפופולריים ביותר בשוויץ, ייתכן שמשתמשיה יקשו מאוד להישאר בלי להזרים את התוכן בזמן שהם בחו”ל. עם זאת, הרשמה ל- VPN הופכת את זה להרבה יותר קל. כדי לראות אילו משלושת הספקים שדנו בהם המתאימים ביותר לצרכים שלך, עיין בכל אחת מהביקורות האישיות שלהם. זה יעזור לכם לקבל החלטה מושכלת.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map