6 הונאות VPN שעליכם להיות מודעים לה!

עם הצורך המוגבר בביטחון ופרטיות מקוונים, יותר אנשים החלו להשתמש ב- VPN. יש הרבה חברות VPN בשוק וחברות חדשות מתווספות מדי פעם. ורבות מחברות אלה מציעות תכונות יוצאות דופן. אבל האם חברות ה- VPN באמת מציעות משהו בעל ערך או שמא זו סתם עוד אסטרטגיה שיווקית שמושכת משתמשים לעבר מאגר הונאה אחר? הכל תלוי ב- VPN שתבחר. ישנם VPNs מהימנים ואמינים רבים, כולל כאלה כמו ExpressVPN, BulletVPN ו- NordVPN, אך תוכלו למצוא גם כאלה שאולי תרצו רק לגנוב את הנתונים שלכם.


6 הונאות VPN שעליכם להיות מודעים לה!

6 הונאות VPN שעליכם להיות מודעים לה!

6 הונאות VPN שכדאי להימנע מהן

מאמר זה מציג שש הונאות VPN שונות שיש להימנע מהן ועוזר לך לבחור ספק VPN שמבטיח הגנה ואבטחה באינטרנט.

מנויים לכל החיים

הרשת המהירה והמאובטחת של שרתי ה- VPN ברחבי העולם עם תמיכה ביישומים ותוכנה אינה סאגה לא יקרה. זה מגיע עם הוצאות קבועות חוזרות ונשנות.

איך ספקי שירותי VPN מציעים מנויים כה זולים לכל החיים בהתחשב בכך שהעלויות הגבוהות הללו אינן ניתנות להפחתה?

נקודות אלה מסבירות בבירור כיצד:

  1. מכירת נתוני משתמשים שנאספו למפרסמי צד ג ‘היא אחד העסק הרווחי ביותר. ה- VPN החינמי משליך את המשתמשים במודעות או מפנה אותם לאתרי מפרסמים לקבלת עמלות.
  2. “אורך החיים” מתייחס למעשה לסיבולת של חברת VPN ולא של הלקוח. הם עשויים למעשה לבטל את המנוי “לכל החיים” לאחר שנה או שנתיים ולהמיר אותם למנויים בתשלום חוזר.

מפתח מפתח: לעולם אל תיפול במשך מנוי VPN לכל החיים.

# VPNs מס ‘2 בחינם

מדוע יש כל כך הרבה VPN בחינם?

הקהילה העצומה של משתמשי האינטרנט מתמקדת בעיקר בכל מה ש”חינמי “. עם זאת, האמת המרה קובעת ש- VPNs בחינם הם פשוט עוד דרך פשוטה להעדיף ספק שירותי VPN ולעזור להם להרוויח מהנתונים שלך.

VPNs בחינם משמשים כמדיום לאיסוף רוב הנתונים שלך למכירה מחדש לצדדים שלישיים.

כל אפליקציות ה- VPN החינמיות הקיימות בשוק מרוויחות כסף על ידי:

גניבת נתוני האינטרנט שלך באמצעים שונים, כמו הזרקת תוכנות זדוניות או ריגול ועל ידי מעקב או כניסה לחבילת הנתונים שלך ומכירה מחדש לצדדים שלישיים שהם שותפים איתם, כגון אתרי מסחר אלקטרוני..

כל אפליקציות ה- VPN החינמיות גונבות את רוחב הפס שלכם ומוכרות אותה לשותפים שלהם כביכול.

# 3 אפליקציות VPN-הונאה

לא כל אפליקציות ה- VPN מיועדות כדי להגן על הנתונים שלך מפני הממשלה או ספק שירותי האינטרנט שלך.

מרבית היישומים האלה מדליפים את כתובת ה- IP האמיתית שלך לחברות צד ג ‘או מכילים תוכנות זדוניות, רוגלות, תוכנות רנסומיות, סוסים טרויאניים ופגיעות בכדי לגנוב או לגרום נזק למידע שלך באינטרנט..

מרבית האפליקציות הללו אינן תומכות בהצפנת נתונים ומנסות לגשת לנתונים רגישים ולגנוב רוחב פס של משתמשים.

יש קהילה עצומה של משתמשי אינטרנט שנפגעים קורבן ל- VPN ונגוע נתונים עם תוכנות זדוניות.

# 4 VPNs מזויף

ההתעניינות הגוברת באופן אקספוננציאלי ב- VPN הובילה ל- VPN המזויפים הקרובים בשוק.

במונחים פשוטים או הדיוטים, הרמאים גובים תשלום עבור מנויים VPN בזמן שאין שירות VPN קיים כלל.

מפתח מפתח: הימנע מכל שירות VPN “חדש” שהושק לאחרונה בשוק.

היזהר כשאתה בודק את הרשומה של ספק שירותי VPN, את דוח הביצועים שלהם ואת תכונות הטיפול בלקוחות.

# 5: הבטחות מזויפות והסכמי הונאה

לפעמים להיות ספקן יכול להציל אותך מהרבה צרות!

אל תאמין כשחברת VPN מכריזה “איננו אוספים, רושמים או מאחסנים מידע אישי כלשהו המזהה של משתמשים” או “VPN המהיר ביותר בעולם” או “הגנה מפני 100% אנונימי” או “הגנה מפני דליפות.” אם אלה ההצהרות שניתנו לך על ידי ספק ה- VPN שלך, בדוק אותן לפני שאתה מאמין להן.

אתה יכול לנסות כמה כלי דליפה כדי לראות אם ה- IP שלך מדליף על ידי ה- VPN. כמו כן, בדוק את המהירות שלך עם VPN ובלעדיו כדי לבדוק אם יש ירידות מהירות. כמו כן, קרא את מדיניות הפרטיות שלהם כדי לבדוק אם הם רושמים את הנתונים שלך. אם כן, אילו אלמנטים הם רושמים?

אל תתמקד בהבטחות מזויפות לאנונימיות אלא חפש שקיפות, אמון, נוחות, ביצוע ואמינות ב- VPN.

# 6 ביקורות בוז, המלצות והערות

מדי פעם מוצעים שירותי VPN חדשים ומוצגים עשרות ביקורות מזויפות כדי לומר לך שהם לגיטימיים. וודא שאתה מסתמך רק על בלוגים מהימנים. אנו גאים להציע לכם ביקורות לא משוחדות כאן ב- Guru VPN. עם זאת, ישנם כמה בלוגים שיפרסמו ביקורות מזויפות תמורת כסף. וודא שאתה נמנע מבלוגים כאלה ומסקירות משתמש ממקור ראשון לקריאה בלבד לגבי היתרונות והחסרונות התקפים של כל ספק VPN.

מחשבות אחרונות | הימנע או הפוך לקורבן אחר

יש כמעט מאות VPNs. עם כל כך הרבה חברות, איך בוחרים נכון? על מי אתה יכול לסמוך? באילו VPN כדאי להשתמש אפילו?

קריאת הביקורות היא דרך אחת. עם זאת, תצטרך לבדוק כמה VPNs שנבחרו כדי להבטיח שלפחות אחד יענה על הדרישות שלך. גם אם המפרט הטכני נראה טוב והאפליקציה חלקה, האם זה מדליף את כתובת ה- IP שלך? מה אם זה יומן את הפעילויות המקוונות שלך? או מדביק את המערכת שלך בתוכנה זדונית? האם זה מעביר את המידע שלך לארגוני פרסומות, NSA או להאקרים באינטרנט האפל?

התרחק מחברות מוצלות ובדוק תמיד שירותי VPN לפני שאתה נרשם לשום דבר. ערבות להחזר כספי תעזור לך כאן. אם אתה חושב ש- VPN מספיק טוב עבורך, קרא על הערבות להחזר הכסף שלו. אם ה- VPN מתחייב שיחזיר את הכסף שלך בפרק זמן מסוים אם אינך מרוצה מהשירותים שלהם, זה תמיד עסקה טובה. בדרך זו תוכלו לבדוק את השירותים שלהם ולראות אם זה מדליף את ה- IP שלכם או מציע מהירויות טובות.

לבסוף, לכמה VPNs יש מגבלות. שירותים מסוימים כמו Netflix אולי לא יוכלו לפעול כשאתה משתמש ב- VPN מסוים. ואז יש אחרים שלא מאפשרים סיבוב. כמה VPNs אינם חזקים מספיק כדי לחדור את חומת האש הגדולה של סין. אם יש לך מטרה ספציפית לזכור להשתמש ב- VPN (לדוגמה, גישה ל- Netflix האמריקנית מעבר לים או שימוש בסין), וודא שאתה מדבר עם שירות הלקוחות שלהם לפני שאתה רוכש את המנוי..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map