ExpressVPN לא עובד? נסה את התיקונים האלה

נתקל בבעיות עם ExpressVPN בזמן סטרימינג מ- Netflix, Hulu, Sky Go, BBC iPlayer או Amazon Prime? אולי ExpressVPN אינו עובד עבורך במדינת מגוריך הנוכחית כמו סין, רוסיה, צפון קוריאה או איחוד האמירויות. אחת הסיבות הגדולות ביותר לכך שהרבה אנשים נרשמים לשירות VPN היא אפשרות לגשת לשירותים מוגבלים גיאוגרפיים כמו Netflix.. 


ExpressVPN לא עובד? נסה את התיקונים האלה

ExpressVPN לא עובד? נסה את התיקונים האלה

שירותי סטרימינג כאלה נוהגים להיחסם במגוון רחב של מדינות, וזאת בגלל הסדרי הרישוי הקובעים את הפצתם הרבה של תוכנם. משמעות הדבר היא שסוג התוכן שאליו אתה יכול לגשת נקבע בעיקר על ידי המיקום הגאוגרפי שלך. נסיעה למדינה אחרת, לפיכך, פירושה גישה רק לסוג התוכן האזורי שנטפליקס או כל שירות אחר ניצל לצופים מאותו אזור. ספרייה כזו עשויה לכלול תוכן שלא היית מכיר, במיוחד אם אתה נמצא במדינה אחרת לחופשה או עסק.

האם ExpressVPN עובד עם נטפליקס?

משתמשי ExpressVPN הצליחו לבטל את החסימה של Netflix במשך זמן רב, אך לעיתים, אפילו השרתים שלהם נרתמים ונחסמים על ידי השירות. הסיבה לכך היא שהם ידועים כביכול לפקוח אחר כתובות IP המקושרות ל- VPN ורשימה שחורה. הרשימה שלהם גם מתעדכנת כל העת. המשמעות היא שבכל פעם שאתה מתחבר באמצעות שרת אחר, אתה מסתכן בקבלת כתובת ה- IP שאתה משתמש בה מיועדת לחסימה. אפשרי לעקוף בעיה כזו, אך זה יאלץ אותך לנקוט בגישה מבוססת מספרים.

תצטרך להירשם עם ספק שיש לו אפשרות לפרוס רשימה גדולה של כתובות IP מדי פעם. בכך, תוכלו לעמוד בקצב שבו Netflix או כל שירות אחר יגלה שהם מקושרים לשירות VPN ומחליטים לחסום אותם.

זכור כי תיתקל בבעיות כשאתה משתמש ב- VPN כדי לבטל את חסימת ערוצי הזרמה כמו Netflix ו- Amazon Prime, ללא קשר לאיזה ספק שירותי VPN אתה משתמש. אנו ממליצים לתת לספק VPN זמן לתקן את העניין לפני שתתחיל לחפש חלופות. כרגע אנו יכולים לאשר כי ExpressVPN עובד עם Netflix האמריקאית, Netflix UK, כמו גם עם Netflix Canada.

ExpressVPN לא עובד – 7 תיקונים

במקרה שאתה נתקל בבעיות עם ExpressVPN, אתה יכול לנסות אחת משבע הדרכים לעקיפת הבעיה.

צור קשר עם תמיכת הלקוחות של ExpressVPN

המשתמשים נאלצים להיתקל בבעיות פוטנציאליות, גם כאשר משתמשים בשירותים המקוונים האמינים ביותר. ספקי VPN אינם שונים. מה שמבדיל VPN טוב כמו ExpressVPN הוא שירות הלקוחות שלהם 24/7. במקרה שלא תוכלו לגרום ל- ExpressVPN לעבוד, עדיף תמיד ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלהם. הם מגיבים מאוד ומספקים תיקונים כמעט לכל בעיות ה- VPN.

בקר במרכז פתרונות הבעיות של ExpressVPN

ExpressVPN פרסמו בסיס ידע מפתיע ומפתיע הכולל תשובות לשאלות שונות ולבעיות שיש למשתמשים. אתה יכול לבקר בדף פתרונות הבעיות של ExpressVPN ולהקלד את השאילתה עליה אתה זקוק למידע נוסף בתיבת החיפוש שבראש הדף. במקרה שיהיו פתרונות אפשריים לבעיה שלך, יסופקו לך מייד קישורים לדפים קשורים.

עדכן את יישום ExpressVPN שלך

ExpressVPN מבצע באופן רציף שיפורים ללקוח VPN שלהם במחשבים אישיים, מק, אנדרואיד, iOS ו- Amazon FireStick. במקרה שאתה מתקשה להיכנס לאפליקציית ExpressVPN שלך או שהחיבור שלך נגמר שרת VPN מסוים, הקפד להתקין את גרסת אפליקציית ExpressVPN האחרונה.. 

התקנים מחוברים בו זמנית

בעוד ExpressVPN הוא אחד מספקי שירותי ה- VPN הטובים ביותר בסביבה, מדיניות החיבורים בו זמנית שלהם מערערת במקצת. ניתן לחבר 3 מכשירים בו זמנית לשרתי ExpressVPN. במקרה שאתה נתקל בבעיות בחיבורים, וודא שלא עברת את מגבלת 3 המכשירים.

התחבר לשרת VPN אחר 

ExpressVPN מספק למשתמשים שלהם רשימה נרחבת של שרתי VPN. במקרה ששרת VPN מסוים אינו עובד עם ערוץ הזרימה המועדף עליך, אתה תמיד יכול להתחבר לשרת VPN אחר מתוך יישום ExpressVPN.

ההתקן שלי אינו תומך ב- VPN

לא כל המכשירים תואמים VPN. אמנם אתה יכול להתקין ישירות VPN ב- Amazon FireStick, אנדרואיד, אייפון, אייפד, מק, לינוקס ומחשב, קונסולות משחק כמו PS4 או Xbox One אינן תומכות ב- VPN. Apple TV, Roku, ורוב הטלוויזיות החכמות אינן תואמות VPN. כדי לעקוף את הבעיה הזו, ExpressVPN פיתחה את MediaStreamer. MediaStreamer בעצם הוא פרוקסי DNS חכם הניתן להגדרה ישירה ברוב מכשירי הזרימה.

חסום את ה- DNS של גוגל בנתב שלך

חלק משירותי הסטרימינג כמו Netflix ב- Roku, כמו גם כל היישומים ב- Chromecast משתמשים ב- DNS של גוגל. המשמעות היא שאולי לא תמצאי מגבלות גיאוגרפיות מסוימות אפילו כשאתה מגדיר את פרוקסי ה- DNS החכמים של ExpressVPN במכשיר שלך. כדי לעקוף את הבעיה הזו, עליך לחסום את ה- DNS של Google בנתב שלך על ידי קביעת תצורת מסלולים סטטיים מסוימים.

נסה אלטרנטיבה ExpressVPN

אם לא תצליח לפתור את הבעיה באמצעות אחת מהדרך לעקיפת הבעיה שהצענו לעיל, תמיד תוכל לעבור לספק שירותי VPN אחר. לאחרונה פרסמנו סקירה מפורטת של האלטרנטיבות הטובות ביותר עבור ExpressVPN.

אלטרנטיבות ExpressVPN הטובות ביותר עבור Netflix

שירותי VPN שאנו כוללים ברשימה זו נבדקו בהרחבה ונמצאו באופן אמין גישה לא רק לנטפליקס אלא לערוצי סטרימינג אחרים כמו למשל Hulu, Amazon Prime, BBC iPlayer וכדומה. עיין בהמשך בכמה מ- VPNs הטובים ביותר עבור Netflix. הקפד לעבור על מדריכי הסקירה האישיים שלהם כדי לראות מה אתה עומד להשיג לאחר ההרשמה.

1. BulletVPN

BulletVPN מתחיל את הרשימה שלנו כספק בעל יכולות אשר מציע כיום כ- 47 שרתים עוצמתיים המבוססים בכ- 29 מדינות, ורבים מהם נמצאים בארצות הברית. זה לבדו מצביע על היכולת שלה לספק רשימה ארוכה של שרתים שאליהם תוכלו להתחבר ולגשת לנטפליקס ללא קשר לאן שתוכלו. גם איכות הווידיאו גבוהה למדי. רשת השרתים שלה מאפשרת הזרמת 1080p שבטוח תביא לך תמונה פריכה וברורה. BulletVPN גם מאפשר לך לעקוף את חומת האש הגדולה של סין ולהזרים את סוג התוכן שאליו תרצה לצפות אפילו ממקומות אחרים בעולם.

BulletVPN הוא גם אלטרנטיבה נהדרת עבור אלו המחפשים אבטחה מקוונת. ראשית, השירות מבוסס באסטוניה. זו מדינה שאינה כפופה לחוקים לשמירת נתונים. לפיכך לשירות מדיניות רישום אפס אמינה והיא אמורה לאפשר לך להמשיך באופן פרטי עם העסק שלך באופן מקוון.

BulletVPN מציע גם הגנה ברמה העליונה באמצעות הצפנת 256 סיביות שלהם. המשתמשים גם יוכלו לבחור מכל פרוטוקול VPN שהם רוצים ליישם מהרשימה שלהם. שירות לקוחות הוא גם מוקד מרכזי עבור BulletVPN. הם משקיעים מאמץ להציע את תמיכתם למגוון רחב ככל האפשר של לקוחות. טיפול לקוחות מוצע באנגלית, צרפתית, גרמנית & דנית. זמן התגובה שלהם הוא גם לא משהו שתלונן עליו. להלן סקירת BulletVPN שלנו עבור כל מי שרוצה ללמוד על השירות.

2. NordVPN

NordVPN הוא שירות VPN רב עוצמה נוסף למשתמשים שנהנים לקבל אפשרויות. הספקית החלה את דרכה בפנמה לפני למעלה מעשר שנים. זה מאפשר להם להתאים את שירותיהם היטב בהתאם לצרכי השוק. לשירות 4000 שרתים מרשימים ברשת שלו, כלומר המשתמשים צריכים להיות מסוגלים לגשת לשירות Netflix מבוסס על כל מדינה שהם ירצו. השירות מסוגל גם לגשת לתוכן ולאתרי אינטרנט שמקורם בסין, כמו גם לאפשר הזרמת שירותים מבוססי ארה”ב כמו Netflix US משם..

ל- NordVPN יש גם יכולת גבוהה למספר חיבורים והיא מאפשרת עד 6 חיבורים בו זמנית תחת חשבון אחד. השירות מספק גם מגוון שרתים שונים שתוכלו לבחור מהם כדי להקל על הפעילויות שלכם באופן מקוון. אתה יכול לבחור מבין שרתים שמותאמים לאנטי-DDOS, Tor over VPN, הזרמת וידאו וגם IP ייעודי. כלול גם בחבילת NordVPN הוא הגנת דליפות DNS. אתה אפילו יכול להפיק תועלת ממתג להרוג אינטרנט שמכבה את חיבור האינטרנט שלך בכל פעם ש- VPN שלך נפגע. השירות מציע תוספי פרוקסי שבהם תוכלו להשתמש בדפדפן Firefox או Chrome. תוכלו לדעת בדיוק מה ספק זה מוכן להציע לאחר שתקראו את סקירת ה- NordVPN המתוארת היטב.

3. VyprVPN

VyprVPN מקבל יתרון טוב על פני רוב הספקים האחרים בזכות בעלות על כל אחד מ -700 השרתים שלהם, וכן קדימה לפתח טכנולוגיה קניינית בלעדית למנויים שלה. השירות מותקן היטב לסטרימינג נטפליקס, בזכות טכנולוגיית המטרמטה של ​​זיקית מטא-נתונים שידועה כמונעת כל סוג של מצערת רוחב פס. המשמעות היא שתוכל להזרים כמה שתרצה ב- 1080p HD מבלי שספק האינטרנט שלך יפריע לך בעניין. תהיה לך גם היכולת לעקוף את חומת האש הגדולה של סין ולזרום משם מופעי נטפליקס.

VyprVPN הוקמה בשוויץ ויש לה מספר רב של גרסאות של אפליקציית ה- VPN שלה המסוגלות לשמש במכשירים עם מערכת הפעלה Windows, Mac OS, iOS או Linux. השירות מציע גם OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP ו- Chameleon כאפשרויות הפרוטוקול הזמינות. השירותים הנוספים של VyperVPN כוללים Dump Truck, שהיא פלטפורמת אחסון מקוונת המאפשרת אחסון של עד 5 ג’יגה-בייט. אתה מקבל גם אפליקציית העברת הודעות מוצפנת המכונה Cypher למשתמשים מבוססי אנדרואיד ו- iOS. יש הרבה מידע רב תושייה שתוכל למצוא על ספק אמין זה באמצעות סקירת VyprVPN שלנו.

4. StrongVPN

בכדי שתוכלו לגשת לנטפליקס מכל מקום בעולם, ללא ספק תזדקקו לשירות VPN חזק. StrongVPN מביא לשולחן את מה שרוב משתמשי האינטרנט הנלהבים היו מכנים גישה נפסלת מחדש לאבטחה, כאשר השירות פעל לשדרוג של הרבה מהאפליקציות שלו בתחילת 2018. השירות ברור במפורש שהוא מבטל את חסימת Netflix האמריקאית, מכיוון שזהו האתר הפופולרי ביותר של נטפליקס שמרבית הצופים רוצים להזרים ממנו. לשירות כ- 650 שרתים; הכל טוב להבטיח חיבור חלק למגוון שירותי סטרימינג פופולריים.

VPN חזק תומך ב- OpenVPN, L2TP, SSTP, IPSec ו- IKEv2 לשימוש כפרוטוקולי VPN מועדפים. זה גם מאפשר שיתוף קבצים P2P ברחבי הרשת שלה. למנויים יש אפשרות לחבר עד 5 מכשירים בו זמנית. באמצעות תכונת ההערלה של Scramble המשתמשים יכולים לדפדף באתרים וערוצים מסין ומחוצה לה בלי שום מכשולים. למרות היותו מבוסס בארה”ב, השירות מבטיח לא לאחסן יומני תנועה או חיבור. StrongVPN מציע גם מתג להרוג אינטרנט שמשולב רק באפליקציה השולחנית שלהם. לקוחות מעוניינים צריכים לקרוא את סקירת ה- StrongVPN שלנו כדי לדעת מה עומד לרשות כל מי שמקווה להשתמש בשירות.

5. VPN של CyberGhost

על פי רוב, השירות CyberGhost VPN נחשב כשירות בר השגה, אך הוא ממוקד רציני כלפי מי שמחפש את יכולות הזרימה שלו. ל- VPN של CyberGhost יש מסך “Unblock Streaming” שלם שמרכזו בפתיחת חסימת Netflix US, עם תמיכה במקומות אזוריים אחרים שיוספו בקרוב. השירות מחפש באופן אוטומטי אחר שרתים המאפשרים הזרמת נטפליקס, וחוסך לך את ההמולת הצורך לעשות זאת בעצמך.

היותה מבוססת ברומניה פירושה ש- CyberGhost נמצאת מחוץ לתחום השיפוט בו חלים רוב חוקי הגבלת הנתונים, וזה מפיח אמון במדיניות רישום האפס שלה. לשירות ספירת שרתים מרשימה של 1000 פלוס, כולם פרושים על פני 60 מדינות. ל- VPN של CyberGhost יש גם רשימת תכונות ראויות לציון כמו כלי חסימת מודעות, הפניה מחדש אוטומטית של HTTPS וכן דחיסת נתונים..

יש לו גם יכולת בריאה לקבל עד 7 מכשירים נוספים בחיבור, כמו גם ממשק המתואר בפשטות המאפשר למנויים “לחסום מעקב מקוון” ולהפעיל “מהירות נוספת”. השירות מיומן להזרמה ב- 1080pHD. הוא מציע גם תמיכה אמינה של לקוחות. יש לנו סקירת VPN מעמיקה יותר של CyberGhost שמפרטת את רוב מה שאתה צריך לדעת על השירות, כך שאם אתה מעוניין, קח את הזמן ולעבור אותו.

ExpressVPN לא עובד – מסקנה

התחברות או סטרימינג מ- Netflix ודומיהם לא חייבים להיות טרחה במיוחד כשאתה מסתובב מחוץ לארץ מולדתך ומגלה שהגרסה שאתה רגיל אליה אינה נגישה. יש לקוות, התיקונים והחלופות של ExpressVPN שהצענו לעיל מאפשרים לך לעקוף את כל הבעיות שאתה נתקל בהן כשאתה מנסה לגשת לאתר או לאפליקציה המועדפים עליך מחו”ל..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me